2-asis etapas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:01:06 | Nuoroda
minisss rašė:
cantslowdown rašė:

as tik vieno dalyko nesuprantu, gauni vf ar juo labiau vnf univere, bet pasirodo sios spec nenori studijuot, tai nafik ja reikejo rasyt  pageidavimu sarase.

 nafik ne nafik bet zmones klysta o as pvz surasiau auksciau vietas kur pagal praitus metus turejau istoti o ka zemiau parasiau jau nebelabai ir galvojau o kas galejo zinoti kad siemet tiek pakils visur minimalus stojimo balas?

 joo, klysti zmogiska. bet vistiek, nors ziurint is kitos varpines, nuo tokiu dvejoniu mums tik geriau, kvepia laisvom  vietom antram etape:D 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:02:32 | Nuoroda

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:03:54 | Nuoroda

ar šiemet dar yra išlikęs tas dalykas, kad jei gerai mokaisi gali iš mokamų studijų pereiti į nemokamas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:04:17 | Nuoroda
sauleeeee rašė:
busimoji rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 man panasi situacija i vdu viesaji administravima pagal diagrama pakviesta 14 kandidatu, o skirta vietu buvo 99,tai iseina,kad daug vietu liko. Ir prie ko cia treciadienis,juk cia raso kiek PAKVIETE ,o ne kiek PASIRASE. Treciadieni gali tik paaisketi,kad is tu 14 pakviestu pasirase pvz tik 12.

 

 rimtai?????????? tai kodel tiek nedaug pakviete tada? daug sansu yra istot

 O ka  as zinau kodel... Man irgi keista,bet taip gaunasi. As dar vdu parasiau ,idomu ka atsakys. Siaip tai rasykit univeram ir klauskit,gi buna kontaktai kokie el pastai,skype duoti pasikonsultavimui ir pasiklauskit del tu vf vietu :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:04:55 | Nuoroda
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 bet cia liecia tik nemokamas vietas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:05:19 | Nuoroda

Sugalvojau superini planiuka. Stoju antram etape 2 etape, sukeiciu viska vietom, bet palieku ta vieta, kur atsisakiau pries tai ir istosiu is naujo, jei ka. ar ta mano vf vieta iskart kitam atitetks?isdega mano planiukas?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:06:04 | Nuoroda
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Nesamone Nes katik ziurejau pvz vdu viesoji komunikacija buvo skirta 50vf vietu,diagramoje rodo,kad pakviesta 48 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:06:30 | Nuoroda
roses rašė:

ar šiemet dar yra išlikęs tas dalykas, kad jei gerai mokaisi gali iš mokamų studijų pereiti į nemokamas?

 tai aisku kad yra, tik turi atsilaisvint nemokamu vietu.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:07:38 | Nuoroda

neisdega, nes tavo vieta jau eina kitam.... nebent neatsiras norinciu i tavo spec tai gaaal...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:08:09 | Nuoroda
roses rašė:

ar šiemet dar yra išlikęs tas dalykas, kad jei gerai mokaisi gali iš mokamų studijų pereiti į nemokamas?

Na teoriskai galima,bet nepamirsk,kad tik po antro kurso pirmo semestro bus perskaiciuojami vidurkiai ir tik tuo atveju jei kazkas is gavusiu vf vieta nusimokys atsiras galimybe vnf studijuojanciam

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:09:43 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

Sugalvojau superini planiuka. Stoju antram etape 2 etape, sukeiciu viska vietom, bet palieku ta vieta, kur atsisakiau pries tai ir istosiu is naujo, jei ka. ar ta mano vf vieta iskart kitam atitetks?isdega mano planiukas?

 Toki planiuka cia jau svarste,bet as dar karta pakartosiu savo nuomone,jog tai yra LO-TE-RI-JA

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:09:50 | Nuoroda
roses rašė:

ar šiemet dar yra išlikęs tas dalykas, kad jei gerai mokaisi gali iš mokamų studijų pereiti į nemokamas?

 tai ce kiek zinau po 2metu skaiciuoja vidurki ir jei jis ten kazkaip aukstas yra tada gali patekti i nemokama

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:10:24 | Nuoroda

sveiki broliai ir seserys :D  kaip norit taip, bet tik tiek galiu pasakyt NESAMONE 
tai dabar tos diagramos lamoi, jos tai atsinaujins, ar kaip...? 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:10:28 | Nuoroda
cantslowdown rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 bet cia liecia tik nemokamas vietas?

 jo

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:12:05 | Nuoroda
WhoAmI rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Totali nesąmonė :D kodėl kitose specialybėse pakvietė maždaug tiek, kiek ir planavo priimti, o kaikuriose (kaip vgtu verslo vadyba ar pan, kur buvo numatyta >90 priimti) pakvietė net kelis kart mažiau žmonių? Tikrai nesąmonė kažkokia...

 nesamone bet taip sake . sake ne jie patys nusprende kiek priimti o vyriausybe ar kas ten nusprende ir dabar yra taip kaip yra  ir antram ir treciam etape galima pretenduoti tik del mokamu vietu nebent is tu tarkim 14 kazkas atsisakys . abstulbau nes tarkim i koki ktu vadyba rodo paklviesta tik 1 tai nznzau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:12:57 | Nuoroda

Aš irgi nesuprantu tų diagramų, farmacijoj priimdavo daug daugiau nemokamų, o dabar tik 43.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:14:20 | Nuoroda
busimoji rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Nesamone Nes katik ziurejau pvz vdu viesoji komunikacija buvo skirta 50vf vietu,diagramoje rodo,kad pakviesta 48 

 nu geras tai tada pats vgtu nezino kas kaip yra..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:15:58 | Nuoroda

Help!  Jei "paskutinis pakviestas stojantysis į šią studijų programą ir jos eilės numeris Jūsų pageidavimų sąraše" daug daug toliau nuo mano kb i apacia , tai kdl manes nepakviete??  o to buksnio per visa isvis net nera... kame cia reikalas...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:16:21 | Nuoroda
sauleeeee rašė:
busimoji rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Nesamone Nes katik ziurejau pvz vdu viesoji komunikacija buvo skirta 50vf vietu,diagramoje rodo,kad pakviesta 48 

 nu geras tai tada pats vgtu nezino kas kaip yra..

 o kur tu ziurejai kiek buvo skirta vietu i vf?:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:16:40 | Nuoroda

Mano manymu tai jokia ne loterija, jei tos specialybes, kurios atsisakei paliksi sąraše tai ją ir vėl gausi, nes skaičiavo visų konkursinį balą, tavo aukštesnis buvo, o kadangi eiliškumas pagal KB balą neturi gausi garantą tos pačios vietos ar vf, ar vnf.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą