Psichologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-11-05 22:37:22 | Nuoroda

suprantu ir dziaugiuosi, kad gali kiek papasakot, ka mokotes placiau suzinot isvis jega butu

ir jei jau begt nori, tai nematai jokiu prosvaisciu ar perspektyvu?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-11-06 08:00:25 | Nuoroda

Ech, smagu,kad nors viena studentė parašė į forumą, beje ačiū už tavo išsakytą nuomonę, pastebėjimus.
Ir turiu dar vieną klausimą: teko girdėt, kad beveik visos knygos, kurias reiks skaityt studijuojant yra anglų kalba, čia tiesa  ar tik gandas?

Žinutė parašyta: 2010-11-06 09:56:13 | Nuoroda

 Na matau prošvaisčių, bet kažkaip noriu studijuoti tai, kas man įdomu būtų, noriu savanoriškai domėtis tuo, skaitinėt, o ne tik tada, kai užduoda. Dėl bėgimo dar dvejoniu, nes studijuoju vf, o konkursinis balas, kaip pastebejau kyla kasmet sparčiai, kasmet atsirada vis protingesniu :D

Kas dėl knygų, tai bent jau MRU kolkas pirmam semestre visos lietuvių kalba, bet tos knygos LT kalba greitais išseks, ir tikrai nesistebečiau, kaip lieptų angliškai skaityt.. o su angu man prastai... va dar vienas minusiukas.. :/  dar yra tos seminaras pavadinimu "PRAKTIKA" tai jam ruoštis reikia tikrai naudotis angliška medžiaga.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-11-06 12:19:06 | Nuoroda

Tamstos nesuinteresuotumas ,o ne pačios studijos kaltos. 

Žinutė parašyta: 2010-11-06 15:58:45 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Tamstos nesuinteresuotumas ,o ne pačios studijos kaltos. 

 tai ir sakau

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-11-06 18:20:28 | Nuoroda

Ledutte, reikėjo atiduoti tą vietą MRU kam nors kitam, tas žmogus tikrai būtų labai apsidžiaugęs..  Gaila, kad vis daugiau žmonių renkasi šias studijas net nesusimąstydami ar jie galės dirbti psichologo darbą, juk jie galėtų puikiausiai save atskleisti kitose srityse.
 

Žinutė parašyta: 2010-11-06 22:05:53 | Nuoroda

 Kai yra kova dėl valstybės finansuojamos vietos, nelabai kam įdomu, kad yra galbūt vertesnių už mane :P

 

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-12-02 16:16:32 | Nuoroda

Mane jau seniai domina šis mokslas. Man jis atrodo toks įdomus, ta visa žmogaus mąstysena.. O siaube,kaip tai traukia Nežinau ar sugebėčiau ten studijuot,bet noras ir žavėjimasis šia specialybę yra didelis. Na bent jau mūsų mokykloje,tai yra gana stipri matematikos mokytoja,neretai per pamokas sprendžia egzaminų užduotis. Žinoma,norint labiau įsigint į temas reikia papildomai spręst Aš esu nusipirkus pora sprendinių knygelių,šviečiuosi egzaminų užduotis ir kai tik atrandu laiko po visų namų darbų,būtinai pasisprendžiu. Tai tikrai padeda

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-12-02 22:52:57 | Nuoroda

 Sveikintina,pasiskaityt derėtų ir Slavoj'o Žižek'o pamąstymų. Iš pasisakymo atrodo,kad Tamstai,labiau nei pati studijų kryptis,priimtina pati matematika.Neatsiejama ?Taip.BEt bu,nebūkime riboti.(Netaikau Tamstai)Peace>  

Žinutė parašyta: 2010-12-03 14:05:10 | Nuoroda

Na galbūt Na gal aš tiesiog labiau gilinuosi į pačia matematiką,nes studijuojant jos reikia gan nemažai

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-12-11 00:27:22 | Nuoroda

 Sveiki mielieji, sugalvojau čia pasireikšt, nes prisimenu kaip man buvo įdomu ir kaip aš įnirtingai googlinau apie psicho studijas ;D Tai va,  įstojau šiemet į VU psichus, viskas ten labai smagu, tik vajetau kiek neuromokslų, pusės nesuprantam ten niekas, bet ką padarysi. Dėstytojai tai šiaip labai puikūs, yra visokių išimčių, bet bendrai vertinant tai gera situacija. Dėl sunkumo tai kaip kam, vieni verkia kad per sunku, kad gyvenimo neturi, nemiega nevalgo, kiti visai daugmaž atsipūtę ir viską suspėja. Bėdelė dar tokia, kad iki dabar mūsų niekas nevertė mokytis, nieko nerašėm, o su gruodžiu kaip užplūdo visokiausios negandos, kolis po kolio, kasdien atsiskaitymai vos ne. Bet čia irgi kaip pažiūrėsi, man tai linksma :]  Ką čia dar papasakot.. kitam semestre lygtais laboratoriniais labai užsiiminėsim, sako baisu. Jei netyčia prisiminsiu grįšiu po pusmečio dar papasakot kaip gyvenam ;D sėkmės, stokit į VU. 

 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-12-11 13:05:41 | Nuoroda

Duok žaibą. Paėmę (a chill pill) žmonės žavi. :") 

Žinutė parašyta: 2010-12-11 13:44:29 | Nuoroda
Ramu.ne rašė:

 Sveiki mielieji, sugalvojau čia pasireikšt, nes prisimenu kaip man buvo įdomu ir kaip aš įnirtingai googlinau apie psicho studijas ;D Tai va,  įstojau šiemet į VU psichus, viskas ten labai smagu, tik vajetau kiek neuromokslų, pusės nesuprantam ten niekas, bet ką padarysi. Dėstytojai tai šiaip labai puikūs, yra visokių išimčių, bet bendrai vertinant tai gera situacija. Dėl sunkumo tai kaip kam, vieni verkia kad per sunku, kad gyvenimo neturi, nemiega nevalgo, kiti visai daugmaž atsipūtę ir viską suspėja. Bėdelė dar tokia, kad iki dabar mūsų niekas nevertė mokytis, nieko nerašėm, o su gruodžiu kaip užplūdo visokiausios negandos, kolis po kolio, kasdien atsiskaitymai vos ne. Bet čia irgi kaip pažiūrėsi, man tai linksma :]  Ką čia dar papasakot.. kitam semestre lygtais laboratoriniais labai užsiiminėsim, sako baisu. Jei netyčia prisiminsiu grįšiu po pusmečio dar papasakot kaip gyvenam ;D sėkmės, stokit į VU. 

 Norėčiau pasidomėti kokiais balais tu įstojai? Kaip egzaminus išsilaikei?

 

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-12-11 14:34:17 | Nuoroda

Pažvelk į  Ramu.ne vartotojo apačią. :")

Žinutė parašyta: 2010-12-11 16:11:32 | Nuoroda

Ups,nepastebėjau Ačiū,kad pasakei

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-12-11 16:36:52 | Nuoroda

 Būna ir man.  Pateisinama. :')

Žinutė parašyta: 2010-12-13 08:04:36 | Nuoroda

Studijuoju psichologiją, mama dirba psichologe.

Darbas tai dažniausiai toks, kad sėdi ir klausai, kaip žmogus skundžiasi, bet nieko nenori keisti, nes „viską jau bandžiau“, o pasiūlius tai, ko jis dar nebandė, gauni atsakymą „taip nepavyks, taip neįmanoma, todėl net neverta bandyt“ ir pan. Su psichiniais ligoniais irgi kantrybės reikia. :D Pakankamai sunkus darbas kaip už minimumą, o ir mokytis reikia nuo 6 iki 9 metų. Darbą rast irgi sudėtinga, nes dabar psichologų „prikepta“ daugybė, o ir nelabai populiarūs tie psichologai Lietuvoj...

Studijos tai tokios, kur reikia daug skaityti, informacijos lietuvių kalba nepakankamai, visa teorija - tik spėlionės. Dauguma kursiokų labai nusivylė, o man visai patinka, žinojau, kur papuoliau.

Pažįstami, kurie stojo apie psichologiją žinoję tik iš pop žurnalų („Psichologija tau“ ir pan) arba tikėjęsi, kad mokės kiaurai permatyti žmones, labai nusivylė, nes ne to tikėjosi. :D

Šiaip prieš stodami pagalvokit ar būtent to norite,  paskaitykite rimtų knygų apie psichologiją. Nes čia gali būti kaip daktarams, kurie baigę mediciną supranta, kad bijo kraujo arba negali „skriausti“ žmonių. :D Visgi mokytis tai ilgai reikia, magistro laipsnis būtinas.

Žinutė parašyta: 2010-12-13 16:51:25 | Nuoroda

O kur pati mokaisi? Kelintam kurse?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-12-30 00:10:08 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat pasirinkau šią specialybę (MRU). Na jau perkopus į antrą bakalauro studijų pusę galiu atvirai pasakyti, jog antrą kartą ten pat tikrai nestočiau. Pirmas kursas pats įdomiausias, kadangi viskas nauja, didžiausia motyvacija, begalinis noras nuversti kalnus.Informacijos nedaug, todėl atrodo viskas pakankamai lengva, bet kuo toliau, tuo gilyn į mišką... O ten jau prasideda lietuviškos literatūros trūkumas, kur ne kur išlenda dėstytojai su dar nespėjusiu apdulkėt magistro diplomu ir panašūs "malonūs" dalykėliai. Bet, kaip sakant, lazda turi du galus - maždaug įpusėjus antram kursui, tie kurie iki tol nemokėjo anglų kalbos, pradeda ne tik suregzt sakinį " My name is John", bet jau ir verčia mokslinę literatūrą. Taip pat antras kursas pamalonina ne tik sausos teorijos kalimu, tačiau leidžia kai ką atlikt ir iš praktinės pusės - atsiranda toks dalykas, kaip psichofiziologija - galimybė pažaisti su įvairiais "medicininiais žaisliukais", t.y. pamatuoti spaudimą, plaučių tūrį ar EMG pagalba sužinoti kaip jūs reaguojate į nekorektiškus klausimus ir pan. Verta paminėt, jog antras kursas vainikuojamas jo didenybe Kursiniu darbu Nr. 1. Atėjus trečiam kursui, apsidžiaugsit, kad tiek į jūsų maldas, tiek ir į prakeiksmus už vargšų studentų kankinimą, bemieges naktis pagaliau bus atsižvelgta. Iš pažiūros atrodys, jog nėra ką mokytis, iš esmės taip ir bus, kadangi 26 kartą mokysitės, kas yra eksperimentas, kaip jį atlikti, kokių etikos principu laikytis ir t.t., nors visa tai paprasčiausiai būtų galima sudėt į vieną dalyką. Kadangi šiuo metu būtent apsistojau ties šiuo tašku, apie tolimesnes studijas daugiau negaliu nieko pakomentuoti. Apibendrinus, tai tie atsiliepimai apie jaunus nepatyrusius dėstytojus, tai tikrai ne iš piršto laužti, tačiau vis tiek daugumą sudaro jau turintys daugiau nei magistro laipsnį ir kas svarbiausia, sugebantys papasakoti daugiau, nei kas parašyta knygoje. Apie kiekvieną dalyką atskirai nepasakosiu, viską galite pasiskaityti universiteto tinklalapyje, tik pasakysiu, jog yra tikrai vertų dėmesio, bet vėlgi, daug kas priklauso nuo dėstytojo, šiuo atveju jo amžiaus, tačiau pasitaikys ir išimtys, pavyzdžiui mokantis apie Mąstymą ir Intelektą - pasitaikys labai smagus dėstytuvas. Svarbiausia stojant čia, vertėtų kiek pakeist savo nuostatas dėl šio dalyko. Tikrai nebus taip, jog galėsit matyt kiaurai žmogų, tuo labiau, kaip tas dėdė iš TV3 serialo "Psichiatras" negalėsit iš pirmo žvilgsnio pamatyt, kada žmogus meluoja, kada jaudinasi ar kada pyksta, nors to tikrai mokysitės. Antras dalykas, tai pasiruoškit dideliam informacijos kiekiui ir svarbiausia anglų kalba, todėl privalumas - ne tik gera anglų kalba, bet ir geri savo laiko planavimo įgūdžiai, kadangi nepastebėsit kaip semestro pabaigai prisikrausit sau begale darbų. Esminis dalykas, tai žmogaus požiūris į tam tikrus dalykus, bus noras, užsispyrimas, bus ir rezultatas, o tie kas čia stoja vien dėl to, jog prisiskaitė žurnalų "Psichologija Tau", tai vertėtų dar kartą apmąstyti ar tikrai čia stoja.

Žinutė parašyta: 2010-12-30 12:14:38 | Nuoroda

O tai tu nusivylei čia stojęs?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą