Audiovizualinis vertimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:53:07 | Nuoroda

 Sveiki, sveiki, tai kas gi istojo i sia specialybe? butu idomu suzinoti su kuo mokysiuos :] kada ruosiates vaziuot pasirasyt sutarciu? 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:11:59 | Nuoroda
Hanni rašė:

 Sveiki, sveiki, tai kas gi istojo i sia specialybe? butu idomu suzinoti su kuo mokysiuos :] kada ruosiates vaziuot pasirasyt sutarciu? 

 Aš, aš, aš :D Ir šeštadienį ryte lėksiu :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-27 03:07:53 | Nuoroda

Nors aš vis dėlto į VDU įstojau, įdomu kokie konkursiniai balai eina nemokamose vietose. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 03:16:26 | Nuoroda

Aš taip pat įstojau, bet pirma kalba mano yra vokiečių :)

  • Istorija / VBE 3
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:12:22 | Nuoroda

 Sveiki :D Aš irgi įstojau :D Studijuosiu anglų kalbą :D

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:28:26 | Nuoroda

aš įtojau ir tikrai nustebau, dėl to jog neturiu antros užsienio kalbos mano balas tik 18,22 buvo :0

  • Istorija / VBE 99
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:02:44 | Nuoroda

 oi oi kaip nekantrauju su visais susipazint, tikekimes sutarsim 

  • nknknesakysiu >> mano balas lygiai toks pat, nors as antra kalba ir turiu ;D
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:02:50 | Nuoroda

Kaip malonu matyt, po truputį atsirandant žmonių :D Ir įdomu anglų ir vokiečių grupės turės bendrų paskaitų ar išvis ne? :o

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:33:53 | Nuoroda

 manyčiau, kad bus, nes vertimo teorija ir kiti dalykai neturėtų skirtis kokią kalbą verti :)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:46:24 | Nuoroda

 http://serveriai.vukhf.lt/

Jap, tikrai bus :D Na tada jau keturi esam, gal dar žmonių sulauksim :D

 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:51:25 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat istojau, bet turiu klausima, jeigu as noriu studijuot:  Audiovizualinis vertimas iš anglų kalbos,laikiau anglu egzamina,o mokykloj vokieciu tik siek tiek mokiausi, tai as i anglu istosiu? Ar kaip jie tas grupes sudaro? nes siek tiek bijau,kad jeigu tiesiog kaip nors skelia,kad i vokieciu nepatekciau...

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:41:03 | Nuoroda

 As irgi istojau cia :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:35:24 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat prisijungsiu i jusu gretas :) tai kaip, patenkinti savo pasirinkimu?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:03:02 | Nuoroda
sleepinguard rašė:

Sveiki, as taip pat istojau, bet turiu klausima, jeigu as noriu studijuot:  Audiovizualinis vertimas iš anglų kalbos,laikiau anglu egzamina,o mokykloj vokieciu tik siek tiek mokiausi, tai as i anglu istosiu? Ar kaip jie tas grupes sudaro? nes siek tiek bijau,kad jeigu tiesiog kaip nors skelia,kad i vokieciu nepatekciau...

 na nebijok, as irgi nezinau, bet kazkaip manau, kad gal leis pasirinkti? 
ir taip girdejau, kad pacioje pradzioje bus kalbos lygio nustatymai, anglu ir vokieciu ir pagal tai pogrupius skirstys, taigi jei anglu moki geriau, nei vokieciu, vistek turetu i anglu paskirti :]

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:04:21 | Nuoroda
sleepinguard rašė:

Sveiki, as taip pat istojau, bet turiu klausima, jeigu as noriu studijuot:  Audiovizualinis vertimas iš anglų kalbos,laikiau anglu egzamina,o mokykloj vokieciu tik siek tiek mokiausi, tai as i anglu istosiu? Ar kaip jie tas grupes sudaro? nes siek tiek bijau,kad jeigu tiesiog kaip nors skelia,kad i vokieciu nepatekciau...

 na nebijok, as irgi nezinau, bet kazkaip manau, kad gal leis pasirinkti? 
ir taip girdejau, kad pacioje pradzioje bus kalbos lygio nustatymai, anglu ir vokieciu ir pagal tai pogrupius skirstys, taigi jei anglu moki geriau, nei vokieciu, vistek turetu i anglu paskirti :]

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:22:11 | Nuoroda
Hanni rašė:
na nebijok, as irgi nezinau, bet kazkaip manau, kad gal leis pasirinkti?
ir taip girdejau, kad pacioje pradzioje bus kalbos lygio nustatymai, anglu ir vokieciu ir pagal tai pogrupius skirstys, taigi jei anglu moki geriau, nei vokieciu, vistek turetu i anglu paskirti :]
 

 

 labai tikiuosi :) rytoj manau jau vaziuosiu pasirasyt sutarties,tai tuo paciu jeigu nepamirsiu reikes pasiklaust :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:35:48 | Nuoroda
sleepinguard rašė:
Hanni rašė:
na nebijok, as irgi nezinau, bet kazkaip manau, kad gal leis pasirinkti?
ir taip girdejau, kad pacioje pradzioje bus kalbos lygio nustatymai, anglu ir vokieciu ir pagal tai pogrupius skirstys, taigi jei anglu moki geriau, nei vokieciu, vistek turetu i anglu paskirti :]
 

 

 labai tikiuosi :) rytoj manau jau vaziuosiu pasirasyt sutarties,tai tuo paciu jeigu nepamirsiu reikes pasiklaust :)

 as turbut viska sutvarkysiu internetu, tai jeigu suzinosi pasidaink ir su mumis :)  manau ne vienam butu idomu suzinot, kaip ten viskas bus :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:07:24 | Nuoroda

aha tikrai,as vokieciu is viso nei zodzio nemoku tai man kosmaras butu jei bet kaip suskirstytu i pogrupius :D vaziuosiu tik pirmadieni dokumentu tvarkytis,taigi taip pat laukiu bet kokios info apie visus tuos reikalus :)

  • Istorija / VBE 99
Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:55:41 | Nuoroda

tai parasysiu, jeigu ka nors naudingo suzinosiu :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:56:13 | Nuoroda
nknknesakysiu rašė:

aha tikrai,as vokieciu is viso nei zodzio nemoku tai man kosmaras butu jei bet kaip suskirstytu i pogrupius :D vaziuosiu tik pirmadieni dokumentu tvarkytis,taigi taip pat laukiu bet kokios info apie visus tuos reikalus :)

 o mokykloj mokeisi vokieciu? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą