apeliacijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:48:59 | Nuoroda

na as isitikinus kad galejau gaut daugiau,bet zinau kad ir uzsiparinau,tj zinau kad nebus daugiau,esu tikra,nes man past,metu lb nesiseka,tj manau kad newerta,lt tikrai galejo but zymiai geriau ir matke,tada ir i vf galeciau laiswai istot,o db...na i m manau istosiu,bet tiesiog lb apmaudu kad wisos pastnagos nuejo suniuin ant uodegos////

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:50:40 | Nuoroda
Leeee rašė:

na as isitikinus kad galejau gaut daugiau,bet zinau kad ir uzsiparinau,tj zinau kad nebus daugiau,esu tikra,nes man past,metu lb nesiseka,tj manau kad newerta,lt tikrai galejo but zymiai geriau ir matke,tada ir i vf galeciau laiswai istot,o db...na i m manau istosiu,bet tiesiog lb apmaudu kad wisos pastnagos nuejo suniuin ant uodegos////

 Nenusimink ;) Ne tu vienintele tokia ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:53:07 | Nuoroda

tik nesakyk kad tu ir tokia..;D na jau apsiraminau,bet wistiek,zinai kazkaip nesaizininga,,.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:59:20 | Nuoroda

Būtent. :) Aš rašiau LT, nes jaučiu, kad turėčiau gaut daugiau.  Jei gausiu tiek pat, tada žinosiu, kad tik per savo kvailą galvą viską sugadinau..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:12:17 | Nuoroda

Mano fizikos VBE buvo nuvertintas, bet kaip mokykloj aiskino, kad apeliacijos rezultatai mokykla pasiekia tik apie 23 diena, zodziu neapsimoka...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:15:34 | Nuoroda
tituska rašė:

Mano fizikos VBE buvo nuvertintas, bet kaip mokykloj aiskino, kad apeliacijos rezultatai mokykla pasiekia tik apie 23 diena, zodziu neapsimoka...

 Tai prasyma stojimui vis tiek gali rasyt :) Sake kad daznai gaunami atsakymai apie 10 d :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:16:49 | Nuoroda
Lijana* rašė:
tituska rašė:

Mano fizikos VBE buvo nuvertintas, bet kaip mokykloj aiskino, kad apeliacijos rezultatai mokykla pasiekia tik apie 23 diena, zodziu neapsimoka...

 Tai prasyma stojimui vis tiek gali rasyt :) Sake kad daznai gaunami atsakymai apie 10 d :)

 Tai mane isdure.... ;/ Viskas apeliuoti nebegaliu... o taip gaila del atestato su pagyrimu..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:27:24 | Nuoroda

Nieko, nesinervink ;) ;D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:29:27 | Nuoroda
Lijana* rašė:

Nieko, nesinervink ;) ;D 

 Nebera del ko ;D Tik gaila, kad susimoviau. ;]

O tiu pati gerai mokeisi? ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:56:56 | Nuoroda
tituska rašė:

Mano fizikos VBE buvo nuvertintas, bet kaip mokykloj aiskino, kad apeliacijos rezultatai mokykla pasiekia tik apie 23 diena, zodziu neapsimoka...

 o kox pas tawe fizikos rezas? ;)na joa,tas wiskas trunka kazkur iki16d,na tikrai manau neapsimoka...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:01:00 | Nuoroda

Na apeliacijos turėtų visas peržiūrėt iki liepos 15 d. taip, kad viskas čia normaliai, trys dienos iki termino. Beje, o kaip bus galim sužinoti patikslintus, arba ne, rezultatus po apeliacijos ? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:28:09 | Nuoroda

Bleh, lietuviu kalbos egzaminas tapo pasisaipymu is mano orumo. Neplanavau stoti cia Lietuvoje, tai egzaminus laikiau daugiau is sportinio azarto... bet jei nepakels nieksai tie mano lietuviu k. ivertinimo po apeliacijos, tai pasistengsiu dar ir betkokias lietuviu kalbos uzuomazgas is savo pc ir asmeniniu daiktu isnaikint. Toks jausmas lyg jie net neskaite mano rasinio uzdejo man uz ji 0 tasku ar ka... >_<

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-02 09:29:42 | Nuoroda

Man tai visai nelogiska.. Kodel negalima istaisyto darbo perziureti, o tada spresti, apeliuoti ar ne? O cia kazkoks vaiku zaidimas: jei manai, kad vertas daugiau - apeliuok.. Gal gausi daugiau... Na kas per nesamone?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-02 09:50:43 | Nuoroda
tituska rašė:
Lijana* rašė:
tituska rašė:

Mano fizikos VBE buvo nuvertintas, bet kaip mokykloj aiskino, kad apeliacijos rezultatai mokykla pasiekia tik apie 23 diena, zodziu neapsimoka...

 Tai prasyma stojimui vis tiek gali rasyt :) Sake kad daznai gaunami atsakymai apie 10 d :)

 Tai mane isdure.... ;/ Viskas apeliuoti nebegaliu... o taip gaila del atestato su pagyrimu..

 Nu normaliai, 8 vidurkis beveik :) Bet va anglu tikejaus virs 50 tikrai, o tik 38 gavau:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-02 09:50:43 | Nuoroda
tituska rašė:
Lijana* rašė:
tituska rašė:

Mano fizikos VBE buvo nuvertintas, bet kaip mokykloj aiskino, kad apeliacijos rezultatai mokykla pasiekia tik apie 23 diena, zodziu neapsimoka...

 Tai prasyma stojimui vis tiek gali rasyt :) Sake kad daznai gaunami atsakymai apie 10 d :)

 Tai mane isdure.... ;/ Viskas apeliuoti nebegaliu... o taip gaila del atestato su pagyrimu..

 Nu normaliai, 8 vidurkis beveik :) Bet va anglu tikejaus virs 50 tikrai, o tik 38 gavau:)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:21:42 | Nuoroda

as apeliavau anglu, ar gi gali but kad bent du rasinius tikrai parasius gavau tik 6 proc, tusciu lapu niekur nepalikau, tiesiog nesuprantu nei as, nei mano anglu kalbos mokytojos, nei gimines....geda kazkokia....bet nelabai tikiu, kad ka ir pakeis ta apeliacija...

parasykit veliau kaip jum pakeite, kas apeliavo

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-02 16:57:11 | Nuoroda
Leeee rašė:
tituska rašė:

Mano fizikos VBE buvo nuvertintas, bet kaip mokykloj aiskino, kad apeliacijos rezultatai mokykla pasiekia tik apie 23 diena, zodziu neapsimoka...

 o kox pas tawe fizikos rezas? ;)na joa,tas wiskas trunka kazkur iki16d,na tikrai manau neapsimoka...

 38. ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:34:00 | Nuoroda

Normaliai su tom apeliacijoms :) Iki Liepos 15 turėtų peržiūrėt ir vsio. :) Trys dienos lieka dar.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 23:49:30 | Nuoroda
tituska rašė:
Leeee rašė:
tituska rašė:

Mano fizikos VBE buvo nuvertintas, bet kaip mokykloj aiskino, kad apeliacijos rezultatai mokykla pasiekia tik apie 23 diena, zodziu neapsimoka...

 o kox pas tawe fizikos rezas? ;)na joa,tas wiskas trunka kazkur iki16d,na tikrai manau neapsimoka...

 38. ;]

 o matematikos kad irgi nerodai?;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-03 08:25:28 | Nuoroda

Kur kreiptis ir ka daryt del stojamuju egzu apelecejiu? cia del meninio testo

  • Dailė / MBE 10
  • Fizika / VBE 33
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą