apeliacijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 10:42:51 | Nuoroda

as irgi pateikiau tipo:)) bet net nieko nerasiau.. pavaduotoja sake uzregins ten ir kazka tik pasirasyt reikes ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:02:58 | Nuoroda

tai per kiek laiko ja galima iteikt?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:07:16 | Nuoroda

O kur tas pats blankas, kuriame reikia pildyti apeliacija?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:09:02 | Nuoroda

nueini i mokyklos administracija ir uzpildai prasyma ;) as ir laukiu dabar savo apeliacijos rezultatu.. ir tikiu kad viskas bus gerai :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:13:22 | Nuoroda
goodies rašė:

nueini i mokyklos administracija ir uzpildai prasyma ;) as ir laukiu dabar savo apeliacijos rezultatu.. ir tikiu kad viskas bus gerai :D

 O dėl ko padavei apeliaciją? Balai visai neblogi.

  • Fizika / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:16:59 | Nuoroda

Aš tai kažko bija dėl tos apeliacijos, kad pakels kokius 5 balus ir tiek.. juk retai labai pasitaiko, kad pakeltų 15-20 taškų, right ?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:18:15 | Nuoroda
Hilarious rašė:
goodies rašė:

nueini i mokyklos administracija ir uzpildai prasyma ;) as ir laukiu dabar savo apeliacijos rezultatu.. ir tikiu kad viskas bus gerai :D

 O dėl ko padavei apeliaciją? Balai visai neblogi.

 laikiau 4 egzaminus, kad vienas butu atsarginis, tai va , matematikos gavau 66% ir esu LABAI tuo nepatenkinta, zinau , kad turi buti zymiai daugiau.dabar telieka kantriai laukti rezultatu.. nors jei stosiu tarkim i teise, man tos matematikos net nereikes ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:19:44 | Nuoroda
Daniq rašė:

Aš tai kažko bija dėl tos apeliacijos, kad pakels kokius 5 balus ir tiek.. juk retai labai pasitaiko, kad pakeltų 15-20 taškų, right ?

 am.. kiek tas tavo right tai nezinau :)  taciau ka tikrai zinau, kad buve tokiu varijantu, jog viena pazystama neislaike, o po apeliacijos 94% kaip jums ? :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:21:03 | Nuoroda

Būna būna, bet turbūt tik vienetiniai atvejai.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:23:42 | Nuoroda
Daniq rašė:

Būna būna, bet turbūt tik vienetiniai atvejai.

 na taip, taciau manau tai daug ka parodo :) ir nebutinai gali pakelti tik pora balu..

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:25:39 | Nuoroda

Tai realiai šiandien paskutinė diena, kai galima apeliacijas paduot?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:27:15 | Nuoroda
Daniq rašė:

Tai realiai šiandien paskutinė diena, kai galima apeliacijas paduot?

 berods taip, zinau kad per 3 dienas, taciau ar uzsiskaito ta diena, kai ateina rezultatai i tu 3 dienu intervala - sito nezinau.as ir dar mastau, ar nevertetu anglu apeliacija paduot

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:30:08 | Nuoroda

O internetu pildyt negalima kaip nors ?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 12:31:36 | Nuoroda
Daniq rašė:

O internetu pildyt negalima kaip nors ?

 ne, butinai reik nueiti i mokykla.nes tu direktoriui ta prasyma teiki, paskui mokykla uzregistruoja tai KELTE

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 14:07:54 | Nuoroda
goodies rašė:
Daniq rašė:

Tai realiai šiandien paskutinė diena, kai galima apeliacijas paduot?

 berods taip, zinau kad per 3 dienas, taciau ar uzsiskaito ta diena, kai ateina rezultatai i tu 3 dienu intervala - sito nezinau.as ir dar mastau, ar nevertetu anglu apeliacija paduot

 

atsargiai . ivertinimas tikrai ir taip lb geras, juk anglu egzaminas nelengvas.
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-01 15:08:17 | Nuoroda

Aš vis dar neapsisprendžiu dėl lietuvių kalbos apeliacijos. Tikėjausi bent 70%. Šiandien jau turėtų būti paskelbti stojamųjų rezultatai, bet niekur nerandu, kur. Jei stojamieji prasti, tai tikrai duosiu apeliaciją.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 15:13:43 | Nuoroda

Neprisizaiskit su tom apeliacijom :) Juk vertintojam visai kitaip atrodo perskaicius darba, as irgi daug ka tikejausi, bet tai nereiskia , kad gerai buvo :) Mum apskirtai mokytoja sake , kad zmones kruei metiniuose turi virs 8 , teug duoda apeliacijas jeigu neislaiko arba vos kelis procentus gauna, nes dazniausiai siuncia visi kurie gauna gan padorius procentus, o poto verkia kad uzsikniso ir nieko nepasieke su jom ;] Taip jau yra..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:37:22 | Nuoroda

Parasiau anglu apeliacija, nes gavau 38%. Mokytoja sake, kad dazniausiai palieka ta pati procenta, tad baimes nera ;) 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:42:08 | Nuoroda

na kada gauni nemaza iwertinima ir dar rasai apeliacija tj manau mazai kas pasikeis arba niekas arba dr blogiau,as ir labai nepatenkinta sawo rezultatu,bet manau kad apeliacijos man niekoneduos,tj tikrai retas atwejas,tik laiko gaisimas ir nerwu tempimas,tj kas gawo apie40ir wirs ir raso apeliacija tj tikrai manau nelb werta....

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:47:03 | Nuoroda
Leeee rašė:

na kada gauni nemaza iwertinima ir dar rasai apeliacija tj manau mazai kas pasikeis arba niekas arba dr blogiau,as ir labai nepatenkinta sawo rezultatu,bet manau kad apeliacijos man niekoneduos,tj tikrai retas atwejas,tik laiko gaisimas ir nerwu tempimas,tj kas gawo apie40ir wirs ir raso apeliacija tj tikrai manau nelb werta....

 Kodel? Jei manai kad turejai gauti didesni ivertinima.. :) Asmeniskai man nera jokios itampos, dar ramiau jauciuosi, nes tada busiu tikra kad tiek ir esu verta :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą