KMU medicina.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 22:14:52 | Nuoroda

As tai tik uz VU, ten tukstanti kartu geriau nei KMU

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 22:49:32 | Nuoroda
Muuuu rašė:
belatriks rašė:
Muuuu rašė:
belatriks rašė:

as ir i KMU jei ne i medicina, tai i farmacija :) na egzaminu rezultatus matot zemiau, o matematikos metinis 8 A lygis

 Įstosi laisvai :) sveikinu, šaunuolė! :))

 na chemija ir biologija nudziugino, tikiuosi lietuviu nesuzlugdys svajoniu, mokytoja i mane daug vilciu dejo, pati nuvertinu save, bet gal pasiseks na, mes bendrakurses jau gal nebusim, tu manau VU kolidoriais zygiuosi

 Ką gali žinoti :) aš nespjaunu ir į KMU. Gal imsiu ir sugalvosiu pildydama sąrašą ir pirmu nr. KMU parašysiu :) Kažkaip mane labai daug kas kalbina dabar ten :)) o kodėl tu KMU pasirinkai? :) Man smalsu :)

 man patinka, kad KMU mokomasi ciklais, kitas dalykas man Kaunas daug arciau negu Vilnius ir tevai nori, kad Kaune mokyciausi, nes patys ten studijavo

Žinutė parašyta: 2009-06-27 21:37:22 | Nuoroda

Jau tikiu kad ir man su bio 98 ir matkes 88 gali paykti kmu atsidurt

  • Biologija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-27 21:38:40 | Nuoroda
Jussstiana rašė:

Jau tikiu kad ir man su bio 98 ir matkes 88 gali paykti kmu atsidurt

 Tau net ir VU pavyktų atsidurti

Žinutė parašyta: 2009-06-27 21:45:20 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
Jussstiana rašė:

Jau tikiu kad ir man su bio 98 ir matkes 88 gali paykti kmu atsidurt

 Tau net ir VU pavyktų atsidurti

 Nu kazkaip manes VU nelabai vilioja... O pats kur tikiesi atsidurt?

  • Biologija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-27 21:56:55 | Nuoroda
Jussstiana rašė:
daktariūkštis rašė:
Jussstiana rašė:

Jau tikiu kad ir man su bio 98 ir matkes 88 gali paykti kmu atsidurt

 Tau net ir VU pavyktų atsidurti

 Nu kazkaip manes VU nelabai vilioja... O pats kur tikiesi atsidurt?

 VU MF

Žinutė parašyta: 2009-06-27 21:58:20 | Nuoroda

Tai reiskias nesusitiksim

  • Biologija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-27 23:17:25 | Nuoroda

hey ;D gaal kas galit taip savo nuomone pareikst ir mane nuramint arba nuliudint ar istociau i kmu medicina su tokiais balais: che 79, bio 91, metinis chemijos 9A.. lt taip nzn, bet apie 50 geriausiu atveju butu.. yra vilciu i nemokama nors kiek?

ir siaip dauguma rasysit medicina mokama? ar geriau mokysites kokia kinezeterapija ar dar ka, kad tik nemokamai butu?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 19:33:31 | Nuoroda

O jau daug kas padavete prasymus i universiteta?

  • Biologija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:23:06 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Jussstiana rašė:

O jau daug kas padavete prasymus i universiteta?

 Aš dar ne. Žadu antradienį :)

As zadu liepos 18

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:00:27 | Nuoroda

Nu aiskutis :D o susigaudot kaip ten ka pildyt reik? ;)

  • Biologija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:34:32 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:
Jussstiana rašė:

O jau daug kas padavete prasymus i universiteta?

 Aš dar ne. Žadu antradienį :)

As zadu liepos 18

 Kodėl? :o

 Nes is tikruju dar nezinau kur stosiu aisku, ko gero tai bus medicina... bet nesinori pasimokyt metelius, tuomet susivokti, kad tai - ne tau ir isejus susimoketi desimt stukyciu

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:34:32 | Nuoroda

kaip jum skamba 18,84 balas į KMU medicina? VF ar M ? ir jei jau M ar bent jau garantuota ? :S


  • Biologija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:44:18 | Nuoroda

gausi kmu nemokama, tik zmogeliukai apgalvokit visi, ar pasirize 10-11m. atiduot medicinai. Jei tik balai leidzia, bet dvejojat ar ten jusu pasaukimas, tai dar gerai apgalvokit, kad nereiktu nudegt nutraukinejant studijas ir susimokant uz visa ta laikotarpi..

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:51:09 | Nuoroda

Aš palnuoju stoti į mediciną bei odontologiją. Į kurį universitetą (KMU ar VU) pastaraisiais metais buvo sunkiau įstoti?

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:59:43 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Žinoma. :) Būtų apmaudu ir labai neapgalvota. O kodėl dvejonės pradėjo imti dėl medicinos? Gal ir seniau nebuvai tikras,mm? :)

 mhm

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:13:44 | Nuoroda

Tai ką manot? Sunkiau bus įstot į Vilnių ar Kauną šiais metais?

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:42:55 | Nuoroda
Rentle rašė:

Aš palnuoju stoti į mediciną bei odontologiją. Į kurį universitetą (KMU ar VU) pastaraisiais metais buvo sunkiau įstoti?

 Stosi is karto i abi studiju programas? uz kuria mokesi?

Tavo klausimas rodo, kad ne kiek tuo nepasidomejai...

Kokie chemijos ir matematikos metiniai tavo? Siulau pasinaudoti mano skaiciuokle, kuria isdrisau pasidalinti savo dienorastyje nes stojimui reikia KB, o si eilute apacioje jo neskaiciuoja, taip pat nerodo ir visu jo sudedamuju

Manau, kad su tokiais balais istosi (nelygu kokie metiniai) i KMU odontologija vf, i VU odontologija deja nepakaks

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:55:28 | Nuoroda

Metiniai tai neblogi. Chemija A lygis 10, Matematika A lygis 10. (gerai, kad neprašo anglų, lietuvių, nes mažesni jau būtų) 

Domėjaus aš stojimu,bet taip įdomiai dabar atrodo viskas. Daug kas nori į kmu stoti, tai, galvoju, gal ir konkursas šiais metais gali visiškai kitoks būti. 

Galų gale, matyt, pasiliksiu ties kmu, nes parankesnė sistema man ten.  (na nebent, per savo neapsisprendimą, paskutinę minutę persigalvosiu)

 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-01 13:56:38 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Rentle rašė:

Metiniai tai neblogi. Chemija A lygis 10, Matematika A lygis 10. (gerai, kad neprašo anglų, lietuvių, nes mažesni jau būtų) 

Domėjaus aš stojimu,bet taip įdomiai dabar atrodo viskas. Daug kas nori į kmu stoti, tai, galvoju, gal ir konkursas šiais metais gali visiškai kitoks būti. 

Galų gale, matyt, pasiliksiu ties kmu, nes parankesnė sistema man ten.  (na nebent, per savo neapsisprendimą, paskutinę minutę persigalvosiu)

 

 Prašome pagrįsti teiginį, kodėl tau parankesnė KMU sistema? Šiaip, smalsu :) Irgi mąstau apie KMU. :)

 Gerai, pabandysiu išdėstyti pliusus, kuriuos dabar matau. Pirmas dalykas, kuris man patinka yra pats KMU universitetas. Jis, ne kaip VU, yra sukoncentruotas ties biomedicinos mokslais. Todėl toks svarbus kursas kaip medicina ar odontologija susilauks nepadalinto bei pirminio valdybos dėmesio. (O VU yra tiek daug visokios pakraipos kursų, kad ir ta Medicina gali netekti dalies lėšų ar gauti mažesnę dalį nei, tarkim, teisė).

Antras pliusas yra įrangos atžvilgiu. Mačiau VU studentų praktikos nuotraukų, tai gan silpnai viskas atrodo: technika pasenus, aplinka mažai pritaikyta eksperimentams. O, kiek girdėjau, KMU dabar daug investuoja atsinaujinimui bei aplamai suteikia daugiau deramos praktikos nei VU.

Trečias pliusas būtų KMU pradedamas probleminis mokymas. Buvau atvirų durų dienose, klausiausi paskaitą apie tokio pobūdžio mokymąsi, tai tikrai paliko gerą įspūdį. Nežinau ar VU tokį dalyką turi, bet iš studentų esu girdėjęs, kad pas juos vis dar per daug dėmesio skiriama teorijos įsisavinimui.

Na ir paskutinis pliusas, kurį matau yra tai, kad KMU informavimo sistema yra geresnė. Tokiam VU MF tai, bent man, net neaišku kas bus. Visi puslapiai pridėti neaiškios informacijos studentams, o stojantiesiems dėmesio kaip ir nėra. Kažkada net skambinau į informaciją, tai tokia nepatenkinta moteris atsiliepė, atsisakė pasakyt man ir pasiūlė grįžt į puslapį. Todėl apie KMU daugiau žinau, esu matęs ir dekanus, rektorius bei žinau kur daugmaž reikės mokytis, kur praktiką atliksim it taip toliau. Būtent dėl to KMU ne taip baisiai atrodo. Žinau, kad nenueisiu į nežinią. O VU tai perdaug paslaptingai atrodo. Eičiau ten nebent tik jei norėčiai labai Vilniuj gyvent .

Tai tiek

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą