KMU medicina.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:23:37 | Nuoroda

as irgi palaikau kmu

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:38:39 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Ačiū :) O ką galvoji apie mokymąsi ciklais? Neteko domėtis situacija dėl preparatų? Ar gerėja ten kas nors? :S

 Mokymasis ciklais yra puikus dalykas. Mėgstu nuolatinį darbą smegenims. O kuo daugiau paliekama ilgesnei datai, tuo sunkiau man išsidėlioti savo dienotvarkę. Tad toks dalykas man tik didelis, didelis pliusas.

Dėl preparatų nieko ypatingo nežinau. Nusiskundimų nesu girdėjęs. Labai patiko man tik tas faktas, kad nuo pirmo kurso galėsime su lavonais praktikuotis (kai tuo tarpu VU tas leidžiama tik nuo III kurso).

Tai va. Tiek težinau apie tuos dalykus. 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-02 01:50:29 | Nuoroda

Reikia man atsargiau kalbėt. O tai dar susidomės visi KMU ir prisišauksiu konkurentų :) :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:13:16 | Nuoroda

Kažin ar man pakaks į KMU medicina vf 19,58 ? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 16:55:27 | Nuoroda
Tirpstantis rašė:

Kažin ar man pakaks į KMU medicina vf 19,58 ? :)

 Pakaks. Nebent 240 mokinių surinks 19.59 ir daugiau. :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:01:36 | Nuoroda

Rentle o tu KMU ar VU? 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 09:09:38 | Nuoroda

Vis dar dvejoju. Tiksliai neapsisprendžiau kur noriu patekt 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:33:14 | Nuoroda

rytoj rasysiu prasyma, zadu rasyt rasyt KMU odontologija, medicina ir farmacija vf ir m.balas 18,52 kazin dar ka prirasyt?bijau, kad neistosiu

Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:41:40 | Nuoroda
belatriks rašė:

rytoj rasysiu prasyma, zadu rasyt rasyt KMU odontologija, medicina ir farmacija vf ir m.balas 18,52 kazin dar ka prirasyt?bijau, kad neistosiu

 lietuviu kalba  tau taip sumove bala:( va kur  tikra neteisybe :(

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:42:36 | Nuoroda
siestaa rašė:
belatriks rašė:

rytoj rasysiu prasyma, zadu rasyt rasyt KMU odontologija, medicina ir farmacija vf ir m.balas 18,52 kazin dar ka prirasyt?bijau, kad neistosiu

 lietuviu kalba  tau taip sumove bala:( va kur  tikra neteisybe :(

 Tai jau tikrai. Gaila. Aš šiaip ne taip sugebėjau surinkt 85. Gal pabudo širdy poetas berašant :D

Dabar mano KMU kb yra 19,4. Kaip manot, ar įstočiau į odontologiją/mediciną vf? (aš manau, kad taip) :)

Beje, kur siūlytumėt man daugiau duot paraiškas žemesniais balais (tik dėl to, kad vietą užmt ;D) ?  :)

Galiausiai, kurioj komisijoj man geriau paduot prašymą? Gal į KMU nulėkt (aš Šiauliuose gyvenu) ? Ir išvis, ar yra skirtumas kur? :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:48:18 | Nuoroda
Rentle rašė:

Dabar mano KMU kb yra 19,4. Kaip manot, ar įstočiau į odontologiją/mediciną vf? (aš manau, kad taip) :)

Beje, kur siūlytumėt man daugiau duot paraiškas žemesniais balais (tik dėl to, kad vietą užmt ;D) ?  :)

Galiausiai, kurioj komisijoj man geriau paduot prašymą? Gal į KMU nulėkt (aš Šiauliuose gyvenu) ? Ir išvis, ar yra skirtumas kur? :)

 Jei dar nesi sumokejes stojamosios imokos, tai as tau siulyciau neleisti pinigu vejais ir irasyti tik viena studiju programa - KMU odontologija arba KMU medicina. Zinoma, tu manes vistiek nepaklausysi ir rasysi "atsargines" specialybes bet liepos 22 d. pamatysi, jog as buvau teisus

Tvarkyk viska Siauliuose!

Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:51:08 | Nuoroda
belatriks rašė:

rytoj rasysiu prasyma, zadu rasyt rasyt KMU odontologija, medicina ir farmacija vf ir m.balas 18,52 kazin dar ka prirasyt?bijau, kad neistosiu

 I KMU odontologija sansu isties turi, neprarask vilties o i medicina tai tikrai istosi

Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:55:02 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
belatriks rašė:

rytoj rasysiu prasyma, zadu rasyt rasyt KMU odontologija, medicina ir farmacija vf ir m.balas 18,52 kazin dar ka prirasyt?bijau, kad neistosiu

 I KMU odontologija sansu isties turi, neprarask vilties o i medicina tai tikrai istosi

 @ sokoladinis

man toks tavo uztikrintumas tikrai stulbinantis

gal aiskiaregys netycia?...

Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:58:04 | Nuoroda
vycas722 rašė:
sokoladinis rašė:
belatriks rašė:

rytoj rasysiu prasyma, zadu rasyt rasyt KMU odontologija, medicina ir farmacija vf ir m.balas 18,52 kazin dar ka prirasyt?bijau, kad neistosiu

 I KMU odontologija sansu isties turi, neprarask vilties o i medicina tai tikrai istosi

 @ sokoladinis

man toks tavo uztikrintumas tikrai stulbinantis

gal aiskiaregys netycia?...

 Sudek dantukus i lekstute ir gali eit  paciam bus paprasciau

Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:58:44 | Nuoroda

@vycas722

kur pats stoji?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 19:05:15 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@vycas722

kur pats stoji?

 i medicina vf KMU bet ir tai myzu i kelnes su savo 19.06 rytoj eisiu i kmu prasyma rasyt. tik ta viena specialybe uzrasysiu. jei neistosiu tai dar kitais metais bandysiu kaip sakoma: "ilgai laukes dar palauksi"

Žinutė parašyta: 2009-07-07 19:08:17 | Nuoroda
vycas722 rašė:
sokoladinis rašė:

@vycas722

kur pats stoji?

 i medicina vf KMU bet ir tai myzu i kelnes su savo 19.06 rytoj eisiu i kmu prasyma rasyt. tik ta viena specialybe uzrasysiu. jei neistosiu tai dar kitais metais bandysiu kaip sakoma: "ilgai laukes dar palauksi"

 Tai vidurine baiges anksciau nei 2009? Na, is esmes, juk kokia prasme stoti bet kur - turi tiksla ir jo sieki! Palaikau tokia pozicija nepergyvenk, siais metais jau busi tranas sitame avily

Žinutė parašyta: 2009-07-07 19:10:42 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
vycas722 rašė:
sokoladinis rašė:

@vycas722

kur pats stoji?

 i medicina vf KMU bet ir tai myzu i kelnes su savo 19.06 rytoj eisiu i kmu prasyma rasyt. tik ta viena specialybe uzrasysiu. jei neistosiu tai dar kitais metais bandysiu kaip sakoma: "ilgai laukes dar palauksi"

 Tai vidurine baiges anksciau nei 2009? Na, is esmes, juk kokia prasme stoti bet kur - turi tiksla ir jo sieki! Palaikau tokia pozicija nepergyvenk, siais metais jau busi tranas sitame avily

 labai tikiuosi, kad busiu tas "tranas"

taip, mokykla baigiau 2008, busiu  vyriausias grupeje

Žinutė parašyta: 2009-07-07 20:47:55 | Nuoroda
Rentle rašė:
siestaa rašė:
belatriks rašė:

rytoj rasysiu prasyma, zadu rasyt rasyt KMU odontologija, medicina ir farmacija vf ir m.balas 18,52 kazin dar ka prirasyt?bijau, kad neistosiu

 lietuviu kalba  tau taip sumove bala:( va kur  tikra neteisybe :(

 Tai jau tikrai. Gaila. Aš šiaip ne taip sugebėjau surinkt 85. Gal pabudo širdy poetas berašant :D

Dabar mano KMU kb yra 19,4. Kaip manot, ar įstočiau į odontologiją/mediciną vf? (aš manau, kad taip) :)

Beje, kur siūlytumėt man daugiau duot paraiškas žemesniais balais (tik dėl to, kad vietą užmt ;D) ?  :)

Galiausiai, kurioj komisijoj man geriau paduot prašymą? Gal į KMU nulėkt (aš Šiauliuose gyvenu) ? Ir išvis, ar yra skirtumas kur? :)

 rasyk tik viena,  tikrai :) tik pasirink, ka

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-10 17:02:56 | Nuoroda

Sakykite su kokiais balais stojate į KMU mf  vf ? :))

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą