Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:14:16 | Nuoroda

Manau, čia laimės dalykas yra kiekvienam... bet iš kitos pusės žvelgiant, gal tas tinginys turi daugiau gabumu...o kitiems norint pasiek rezultatą reikia daug dirbti.

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:14:46 | Nuoroda

 Ir teisingai! skųskitės! apeliacijas rašykit! nesąmonės kažkokios su tuo lietuvių vbe jau kelintus metus gaunasi! aš asmeniškai taikiau virš 95 surinkt, net šimtuką pranašavo, bet gavau 87 ir per daug nenusimenu (nereikalinga man ta lietuvių)... bet pikta dėl kitų žmonių, dėl draugų... kaip taip galima, kad žmogus, ketverius metus vaikščiojęs pas korepetitorę vien dėl to, kad pasiruoštų lietuvių vbe gavo gerokai mažiau už žmogų, kuris lietuvių nesimokė ne tik kad visus 12 metų bet ir dar prieš egzą nė kiek nesikartojo... ir spjovė ant šito egzamino (tikslas buvo išlaikyti)... nežinau kaip jums, bet man toks egzaminų vertinimas kuo toliau tuo atrodo absurdiškesnis 

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:16:01 | Nuoroda
sometimes rašė:

NEPASAKOKIT NESAMONIU!!!!!! kaip galima gauti maziau uz ta zmogu kuris net zodį grįžau su  y ilgąja parašo???WTF???

 Mokėtai gramatiką dar nereiškia būti išmintingų, o būtent išmintingumo reikia rašant samprotaujamąjį rašinį, interpretaciją ar teksto suvokimą.

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:16:19 | Nuoroda

cia isvis nesamone kazkokia.. gavau visai gerai ir nepavydziu as tiem kurie daugiau nei 90 gavo, tiesiog gaila tikrai gabiu ir nusipelnusiu zmoniu, gavusiu 30 - 40. Man rodos turi isvis visus darbus is naujo pervertinti.. nes cia kazkas tikrai ne taip

  • Biologija / VBE 97
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:18:07 | Nuoroda
GytisB rašė:
sometimes rašė:

NEPASAKOKIT NESAMONIU!!!!!! kaip galima gauti maziau uz ta zmogu kuris net zodį grįžau su  y ilgąja parašo???WTF???

 Mokėtai gramatiką dar nereiškia būti išmintingų, o būtent išmintingumo reikia rašant samprotaujamąjį rašinį, interpretaciją ar teksto suvokimą.

 uz gramatika skiriama daugiau tasku nei uz ta "ismininguma"

  • Biologija / VBE 97
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:18:21 | Nuoroda
Maury rašė:

cia isvis nesamone kazkokia.. gavau visai gerai ir nepavydziu as tiem kurie daugiau nei 90 gavo, tiesiog gaila tikrai gabiu ir nusipelnusiu zmoniu, gavusiu 30 - 40. Man rodos turi isvis visus darbus is naujo pervertinti.. nes cia kazkas tikrai ne taip

 ir as taip manau bet ka daryti kur kreiptis kad mus isgirstu

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:18:43 | Nuoroda
Maury rašė:

cia isvis nesamone kazkokia.. gavau visai gerai ir nepavydziu as tiem kurie daugiau nei 90 gavo, tiesiog gaila tikrai gabiu ir nusipelnusiu zmoniu, gavusiu 30 - 40. Man rodos turi isvis visus darbus is naujo pervertinti.. nes cia kazkas tikrai ne taip

 Gavo 30-40 ir jie yra gabūs?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:19:15 | Nuoroda
colja_a6 rašė:

 Ir teisingai! skųskitės! apeliacijas rašykit! nesąmonės kažkokios su tuo lietuvių vbe jau kelintus metus gaunasi! aš asmeniškai taikiau virš 95 surinkt, net šimtuką pranašavo, bet gavau 87 ir per daug nenusimenu (nereikalinga man ta lietuvių)... bet pikta dėl kitų žmonių, dėl draugų... kaip taip galima, kad žmogus, ketverius metus vaikščiojęs pas korepetitorę vien dėl to, kad pasiruoštų lietuvių vbe gavo gerokai mažiau už žmogų, kuris lietuvių nesimokė ne tik kad visus 12 metų bet ir dar prieš egzą nė kiek nesikartojo... ir spjovė ant šito egzamino (tikslas buvo išlaikyti)... nežinau kaip jums, bet man toks egzaminų vertinimas kuo toliau tuo atrodo absurdiškesnis 

 Pritariu!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:19:50 | Nuoroda
Maury rašė:

cia isvis nesamone kazkokia.. gavau visai gerai ir nepavydziu as tiem kurie daugiau nei 90 gavo, tiesiog gaila tikrai gabiu ir nusipelnusiu zmoniu, gavusiu 30 - 40. Man rodos turi isvis visus darbus is naujo pervertinti.. nes cia kazkas tikrai ne taip

 Atleisk, bet kodel visus? Jei nori, kad tavo darba pervertintu, parasyk apeliacija..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:20:24 | Nuoroda

as cia tik kaip pavyzdi pasakiau beje 32 taskus gauni uz gramatika....nesakau kad visi turi but rastingi bet kad jis uz rasinius ir belenka kita gaudawo lewus pazymius tj kaip suprast jei per bandomaji vos 3 taskus surinko????

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:20:38 | Nuoroda
fiellmann rašė:
Maury rašė:

cia isvis nesamone kazkokia.. gavau visai gerai ir nepavydziu as tiem kurie daugiau nei 90 gavo, tiesiog gaila tikrai gabiu ir nusipelnusiu zmoniu, gavusiu 30 - 40. Man rodos turi isvis visus darbus is naujo pervertinti.. nes cia kazkas tikrai ne taip

 Gavo 30-40 ir jie yra gabūs?

 tai va butent kad neteisingai ivertino, jiems simtukus prognozavo, rasinius rase superinius

  • Biologija / VBE 97
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:22:59 | Nuoroda
Maury rašė:
fiellmann rašė:
Maury rašė:

cia isvis nesamone kazkokia.. gavau visai gerai ir nepavydziu as tiem kurie daugiau nei 90 gavo, tiesiog gaila tikrai gabiu ir nusipelnusiu zmoniu, gavusiu 30 - 40. Man rodos turi isvis visus darbus is naujo pervertinti.. nes cia kazkas tikrai ne taip

 Gavo 30-40 ir jie yra gabūs?

 tai va butent kad neteisingai ivertino, jiems simtukus prognozavo, rasinius rase superinius

 O tu žinai, kad egzamine pagrindinis kriterijus, kuriuo reiktų vadovautis, yra lakoniškumas?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:23:47 | Nuoroda

 Siulau visiems nepatenkintiems pazymiais protestuoti!!! rasykite i AZm pasitarsime Nes tokio absurdo negali buti

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:24:15 | Nuoroda

jus manot,kad cia internete pasiplusit ir kazkas nuo to bus geriau? net ir rasant apeliacijas daugiau negausit,tad susitaikykit su tuo, kiek galit cia visa diena prie kompo aimanuot.paziuresiu kaip bemirsit zemen per kitus egzaminus kai rezus suzinosit. nebukit juokingi. ka, jum blogai tas 30 ar 40? pagalvokit apie tuos, kurie visai neislaike, ka jiem daryt? dziaukites, kad is viso islaiket. nebutumet lietuviais jei kaimynui nepavydetumet ir nesiskustumet.

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:25:18 | Nuoroda

vat delto gailiuosi ir as, kad samprotaujancio nerasiau. Mokytoja visados pirso nerasykit samprotaujanciu geriau analize ir stai rezultatai :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:25:22 | Nuoroda

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:25:25 | Nuoroda
fiellmann rašė:
Maury rašė:

cia isvis nesamone kazkokia.. gavau visai gerai ir nepavydziu as tiem kurie daugiau nei 90 gavo, tiesiog gaila tikrai gabiu ir nusipelnusiu zmoniu, gavusiu 30 - 40. Man rodos turi isvis visus darbus is naujo pervertinti.. nes cia kazkas tikrai ne taip

 Gavo 30-40 ir jie yra gabūs?

eik is cia nervu negadinus, ar negadines kitiem..

 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:25:59 | Nuoroda
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:26:15 | Nuoroda

o as isvis kazka sakiau pries lakoniskuma??

  • Biologija / VBE 97
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:26:29 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

jus manot,kad cia internete pasiplusit ir kazkas nuo to bus geriau? net ir rasant apeliacijas daugiau negausit,tad susitaikykit su tuo, kiek galit cia visa diena prie kompo aimanuot.paziuresiu kaip bemirsit zemen per kitus egzaminus kai rezus suzinosit. nebukit juokingi. ka, jum blogai tas 30 ar 40? pagalvokit apie tuos, kurie visai neislaike, ka jiem daryt? dziaukites, kad is viso islaiket. nebutumet lietuviais jei kaimynui nepavydetumet ir nesiskustumet.

 NIEKAS TAM KAIMYNUI NEPAVYDI KALBAME NE APIE KITUS O SAVE IR KOVOJAME UZ SAVE JEI JAUCIAME KAD ESAME VERRU DAUGIAU!!!O CIA PILNA TOKIU!!! KAD TAU GERAI BUT PATENKINTAS-A IR KOMENTARUS PASILAIKYK SAU !!! ACIU

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą