Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:26:40 | Nuoroda
negalvojantis rašė:

vat delto gailiuosi ir as, kad samprotaujancio nerasiau. Mokytoja visados pirso nerasykit samprotaujanciu geriau analize ir stai rezultatai :D

 as ir dabar gailiuosi, kad rasiau interpretacija, nes pas mus nemoke ju rasyt, moke tik rasinius

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:27:45 | Nuoroda
tillary rašė:
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

 Nu nereik jau taip žiauriai Kažkas čia skaičiavo, kad 233.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:28:26 | Nuoroda
Maury rašė:

o as isvis kazka sakiau pries lakoniskuma??

 Galimas daiktas, kad jie rašo per sudėtingai ir per painiai, todėl jų ir neįvertina gerai. Pas mane klasėj pilna panašių pavyzdžių kaip tu minėjai, kažin ar visi Lietuvos vertintojai neteisingai įvertino..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:29:26 | Nuoroda
tillary rašė:
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

 Tu gal išvis galvą persišviesk..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:30:19 | Nuoroda
Himalaya rašė:
tillary rašė:
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

 Nu nereik jau taip žiauriai Kažkas čia skaičiavo, kad 233.

 ka nereikia, ka nereikia, mato zmones cia depresuoja su savo mazais balais, o ta su savo 100ukais cia klausineja, koks skirtumas kiek gavo, tu buvai ta laimingoji ir koks skirtumas kas gavo tiek pat :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:31:07 | Nuoroda
fiellmann rašė:
Maury rašė:

o as isvis kazka sakiau pries lakoniskuma??

 Galimas daiktas, kad jie rašo per sudėtingai ir per painiai, todėl jų ir neįvertina gerai. Pas mane klasėj pilna panašių pavyzdžių kaip tu minėjai, kažin ar visi Lietuvos vertintojai neteisingai įvertino..

 Pas mus irgi viena panelė, visada rašydavo labai aiškiai, suprantamai. Mūsų klasę yra mokiusios dvi mokytojos ir abi sakė tą patį. Ir nors ji pirmą kartą rašė samprotavimą, bet vat ir rezultatas 90, manau pelnytas

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:34:00 | Nuoroda
tillary rašė:
Himalaya rašė:
tillary rašė:
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

 Nu nereik jau taip žiauriai Kažkas čia skaičiavo, kad 233.

 ka nereikia, ka nereikia, mato zmones cia depresuoja su savo mazais balais, o ta su savo 100ukais cia klausineja, koks skirtumas kiek gavo, tu buvai ta laimingoji ir koks skirtumas kas gavo tiek pat :)

 Žinau, kad dabar ir tau, ir kitiems, kurie jaučiasi neteisingai įvertinti, yra sunku. Bet juk nenori niekas pyktis, yra ir nuoširdžiai bendraujančių žmonių. Mane užknisa tie egzaminai jau vien dėl to, kad po jų kartais net su klasiokais pasikalbėt negalima. Visiems atrodo, kad vat gavai gerai ir tylėk, o nei klausi tų rezultatų jų, nei ką,tik vien iš draugiškumo nori paguost, jei sunku yra

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:38:17 | Nuoroda
sometimes rašė:

as cia tik kaip pavyzdi pasakiau beje 32 taskus gauni uz gramatika....nesakau kad visi turi but rastingi bet kad jis uz rasinius ir belenka kita gaudawo lewus pazymius tj kaip suprast jei per bandomaji vos 3 taskus surinko????

 hm, keista, kad nežinai - už raštingumą gaunami taškai NĖRA dauginami. Maksimumas - 16 taškų ir net visus juos praradus galima gauti 100.

Iš tiesų, baikit cypaut ir eikit rašyt apeliacijų

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:39:21 | Nuoroda
Himalaya rašė:
tillary rašė:
Himalaya rašė:
tillary rašė:
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

 Nu nereik jau taip žiauriai Kažkas čia skaičiavo, kad 233.

 ka nereikia, ka nereikia, mato zmones cia depresuoja su savo mazais balais, o ta su savo 100ukais cia klausineja, koks skirtumas kiek gavo, tu buvai ta laimingoji ir koks skirtumas kas gavo tiek pat :)

 Žinau, kad dabar ir tau, ir kitiems, kurie jaučiasi neteisingai įvertinti, yra sunku. Bet juk nenori niekas pyktis, yra ir nuoširdžiai bendraujančių žmonių. Mane užknisa tie egzaminai jau vien dėl to, kad po jų kartais net su klasiokais pasikalbėt negalima. Visiems atrodo, kad vat gavai gerai ir tylėk, o nei klausi tų rezultatų jų, nei ką,tik vien iš draugiškumo nori paguost, jei sunku yra

suprantu jus, bet supraskit ir mus, neteisingai ivertintus, pabandykit isijausti i musu kaili, kaip mes jauciames, mes pikti ant viso pasaulio ir liejam cia savo nervus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:42:26 | Nuoroda
tillary rašė:
Himalaya rašė:
tillary rašė:
Himalaya rašė:
tillary rašė:
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

 Nu nereik jau taip žiauriai Kažkas čia skaičiavo, kad 233.

 ka nereikia, ka nereikia, mato zmones cia depresuoja su savo mazais balais, o ta su savo 100ukais cia klausineja, koks skirtumas kiek gavo, tu buvai ta laimingoji ir koks skirtumas kas gavo tiek pat :)

 Žinau, kad dabar ir tau, ir kitiems, kurie jaučiasi neteisingai įvertinti, yra sunku. Bet juk nenori niekas pyktis, yra ir nuoširdžiai bendraujančių žmonių. Mane užknisa tie egzaminai jau vien dėl to, kad po jų kartais net su klasiokais pasikalbėt negalima. Visiems atrodo, kad vat gavai gerai ir tylėk, o nei klausi tų rezultatų jų, nei ką,tik vien iš draugiškumo nori paguost, jei sunku yra

suprantu jus, bet supraskit ir mus, neteisingai ivertintus, pabandykit isijausti i musu kaili, kaip mes jauciames, mes pikti ant viso pasaulio ir liejam cia savo nervus :)

 Bet vienintelis civilizuotas būdas pasiekt savo - rašyt apeliaciją. Tai parašykit, ir eikit pailsėt, atsipalaiduot, nes man gaila jūsų nervų ląstelių

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:42:27 | Nuoroda
Himalaya rašė:
tillary rašė:
Himalaya rašė:
tillary rašė:
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

 Nu nereik jau taip žiauriai Kažkas čia skaičiavo, kad 233.

 ka nereikia, ka nereikia, mato zmones cia depresuoja su savo mazais balais, o ta su savo 100ukais cia klausineja, koks skirtumas kiek gavo, tu buvai ta laimingoji ir koks skirtumas kas gavo tiek pat :)

 Žinau, kad dabar ir tau, ir kitiems, kurie jaučiasi neteisingai įvertinti, yra sunku. Bet juk nenori niekas pyktis, yra ir nuoširdžiai bendraujančių žmonių. Mane užknisa tie egzaminai jau vien dėl to, kad po jų kartais net su klasiokais pasikalbėt negalima. Visiems atrodo, kad vat gavai gerai ir tylėk, o nei klausi tų rezultatų jų, nei ką,tik vien iš draugiškumo nori paguost, jei sunku yra

 Tikrai egzaminai, kaip blogis... Gal man pasisekė su lietuviu, bet kiti egzaminai bus nekaip o kitiem geriau... taip jau yra. bet nereiketu uzsipulti be reikalo.

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:46:38 | Nuoroda

nereikia pavydeti...

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:52:38 | Nuoroda

www.dialogas.com/laikrastis/lituanistams-tiks-bet-kaip/

O jūs paskaitykite apie čių metų VBE vertintojus.... aišku, tokie buvo ne visi, bet..... aš pats iš lietuvių turėjau visada stiprų 8.... mokytoja tikrai nelepindavo, o kaip tik duodavo namų darbų su kaupu.... pati mokytoja po mano apgailėtinų 22 proc pasakė, kad iš manęs minimum tikėjosi kokių 60 proc.... mūsų mokykloje buvo daug tokių variantų kaip aš.... panelė tikra humanitarė, visuose dalykuose 8,9,10... o lietuvių egzaminas 15 proc.... ir tokių buvo ne vienas..... tai kamae bėdos? suprasčiau, kad aš toks vienintelis būčiau, bet atgarsiai sako visai ką kitą...žmonės, kurie gerai mokėsi, stengėsi gavo labai mažus balus, o tie, kurie atsiprašant dūrą stumdė virsš 70 proc.... tai kas čia per nesamones? ir tik nereikia skiesti tokių nesamonių, kurios sako, kad tie tingyniai, kurie nesimokė buvo nuvertinami, o egzamine sugebėjo stebuklingai gauti aukštus balus...jeigu žmogus yra gabus, nemanau, kad toks žmogus per pamokas nesimokytų ir jam būtų visiškai dzin kokį pažinį turės.....
Nu, manau, kad straipsnio nuoroda plius minus atitinka dalies vertintojų kompetenciją

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:52:58 | Nuoroda

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:02:35 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:06:27 | Nuoroda
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:09:24 | Nuoroda

Nu nu pažiūrėsim jau po tų jūsų apeliacijų ar jūs jau tikrai tokie esat protingi kaip įsivaizduojat ir ar ištikrų jus turėjo vertinti geriau..ot bus juoko kai pusė iš jūsų čia stumia kad nesažiningai įvertino o pasirodys ,kad patys susimovėt  gudruoliai ir jūsų balai nepasikels o dar sumažins :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:11:21 | Nuoroda

Nepavyzdinga, kiek jau tu čia gavai???

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:11:33 | Nuoroda

O tu pagalvok kaip jie gali keistis, kai ta pati komisija vertina iš naujo ? juk pats necas ir vėl juos žiūri, vėl juos vertina...pagalvok logiškai ar necui reikiaskandalo, kad žmonės, kurie gavo iki 30 proc....po apeliacijos kokius 70 proc gautų...juk kiltų skandalas, kurio necuio oi kaip nereikia...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:12:24 | Nuoroda

visko gali but....tik faktas tas kad gavus zema bala kai tikejaisi auksto prarast nera ko ar 1 ar 20 procentu tas pats sudas kitoj rankoj...o pabandyt visuomet verta ...kai suzinai jog buwo tokiu zmoniu kuriems buwo pasakyta kad neislaike o po apeliacijos 92 ar 80 gawo tj zinai.....

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą