Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:14:16 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:15:07 | Nuoroda
Gяєтค rašė:

Nu nu pažiūrėsim jau po tų jūsų apeliacijų ar jūs jau tikrai tokie esat protingi kaip įsivaizduojat ir ar ištikrų jus turėjo vertinti geriau..ot bus juoko kai pusė iš jūsų čia stumia kad nesažiningai įvertino o pasirodys ,kad patys susimovėt  gudruoliai ir jūsų balai nepasikels o dar sumažins :D

 Dar viena veikeja  ko cia rupinies kitais juk ne tu gausi o mes 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:16:08 | Nuoroda
sometimes rašė:

visko gali but....tik faktas tas kad gavus zema bala kai tikejaisi auksto prarast nera ko ar 1 ar 20 procentu tas pats sudas kitoj rankoj...o pabandyt visuomet verta ...kai suzinai jog buwo tokiu zmoniu kuriems buwo pasakyta kad neislaike o po apeliacijos 92 ar 80 gawo tj zinai.....

 turbūt tokių atvejų nec istorijoje buvo tik keletas  :) kažkaip labai stebuklingai atrodo, kai neišlaiko, o po to iškart 92 ar 80, na pats/pati pagalvok :) tikrai nedaug tokių buvo

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:18:14 | Nuoroda
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

 o tu tai nekvaksi? Parasykit  tas savo apeliacijas ir rami galva, ko cia dar draskytis ir aiskint kitiem kokia cia neteisybe..... Visi taip kalba lyg butu dideli proto bokstai ir tiesiog neimanoma buvo jiems susivartyti egze.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:18:28 | Nuoroda

Žinau ta apmauda, kai mazai gauni... Tada visi buna kalti, bet pagalvokit ar jusu mokytoja nepervertino? Galiu pasakyti mano mokytoja mazai tikimybes dave isvis, kad mes islaikysim, nes didziausias pazymys buvo isvestas 7, na bet gavau 72%. As nieko nekaltinu, viskas priklauso nuo mokytojo, vertintojo ir likimo. Jus turite teise rasyti apeliacija, ir tikiuosi, jog jum tu baliuku prides. Bet visko pasitaiko, jei kas nors is NEC paskaitytu jusu nepasitenkinimus vargu  ar jums pakeltu. Nes prunkstaujat visiskai nepagrystai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:19:44 | Nuoroda
Veronikusia rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

 o tu tai nekvaksi? Parasykit  tas savo apeliacijas ir rami galva, ko cia dar draskytis ir aiskint kitiem kokia cia neteisybe..... Visi taip kalba lyg butu dideli proto bokstai ir tiesiog neimanoma buvo jiems susivartyti egze.

 As kvaksiu i tema apie apeliacijas o tu ryskiai ne i tema nesiruosi jos rasyti tad ir nesirupink 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:19:52 | Nuoroda

Šiemet yra daroma taip, kad tik patys geriausi istotu i universitetus, o kiti atkristu...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:20:22 | Nuoroda
Melija rašė:

Šiemet yra daroma taip, kad tik patys geriausi istotu i universitetus, o kiti atkristu...

 kodel tep manai :( ?

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:21:31 | Nuoroda
Veronikusia rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

 o tu tai nekvaksi? Parasykit  tas savo apeliacijas ir rami galva, ko cia dar draskytis ir aiskint kitiem kokia cia neteisybe..... Visi taip kalba lyg butu dideli proto bokstai ir tiesiog neimanoma buvo jiems susivartyti egze.

 Tai ir pasakyk tai visiems ne tau suprasti kaip jauciasi tie kurie tikejo savo jegomis ir neislaike arba gavo vos kelis % lengva sneketi kiekvienam kol neatsidure to zmogaus kailyje...

Zd neketinu cia gincytis ne tam sukurta si tema

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:21:53 | Nuoroda

Daug kas taip kalba. Jus pasiziurekit, kokie beviltiski istoja... O lietuvai reikia ir profesines mokyklas uzpildyti, nes jau nera kam dirbti ivairiausiu viesuju darbu, visi tik svajoja apie teises, vadybas ir panasiai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:23:03 | Nuoroda
Jenny rašė:
Veronikusia rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

 o tu tai nekvaksi? Parasykit  tas savo apeliacijas ir rami galva, ko cia dar draskytis ir aiskint kitiem kokia cia neteisybe..... Visi taip kalba lyg butu dideli proto bokstai ir tiesiog neimanoma buvo jiems susivartyti egze.

Niekas cia nesidrasko  

 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:23:18 | Nuoroda
Jenny rašė:
Veronikusia rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

 o tu tai nekvaksi? Parasykit  tas savo apeliacijas ir rami galva, ko cia dar draskytis ir aiskint kitiem kokia cia neteisybe..... Visi taip kalba lyg butu dideli proto bokstai ir tiesiog neimanoma buvo jiems susivartyti egze.

 As kvaksiu i tema apie apeliacijas o tu ryskiai ne i tema nesiruosi jos rasyti tad ir nesirupink 

 isvis pirma paskaityk nicka, paskiau puldinekis! ka as cia ne i tema rasiau? isvis tema Lietuviu VBE, o ne OMG einam pasiverkslent ir isliet pykti ant kitu...... 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:25:13 | Nuoroda

Aš tai bijau ką ir bepasakyt... Su savo balu kaip visų priešė jaučiuosi... Baisu ir pasakyt kam, kiek gavau :(

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:25:35 | Nuoroda
Veronikusia rašė:
Jenny rašė:
Veronikusia rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

 o tu tai nekvaksi? Parasykit  tas savo apeliacijas ir rami galva, ko cia dar draskytis ir aiskint kitiem kokia cia neteisybe..... Visi taip kalba lyg butu dideli proto bokstai ir tiesiog neimanoma buvo jiems susivartyti egze.

 As kvaksiu i tema apie apeliacijas o tu ryskiai ne i tema nesiruosi jos rasyti tad ir nesirupink 

 isvis pirma paskaityk nicka, paskiau puldinekis! ka as cia ne i tema rasiau? isvis tema Lietuviu VBE, o ne OMG einam pasiverkslent ir isliet pykti ant kitu...... 

 Ko cia isterikuoji? niekas neketina su tavimi gincytis..

.RELAX MERGAITE  

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:26:30 | Nuoroda
Jenny rašė:
Veronikusia rašė:
Jenny rašė:
Veronikusia rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Jenny rašė:
Nepavyzdinga rašė:

kiek gavot tiek IR BUVOT VERTI kaip jus nesuprantat? mano geriausia drauge gavo 99, mokes tikrai gerai ir daug pastangu dejo. ir daug tokiu mergicku yra kur tiek gavo. o jei jus tarp ju nepapuolet TAI REISKIA KAZKA NETAIP PADARET. uzteks cia cypaut ir kaltint visus tik ne save;DD

 uzsiciaupk tu isvis niekam neidomus tavo komentarai

 kodel tureciau uzsiciaupt? ka as tau blogo padariau? nestumiu nei ant tu kur maziau gavo nei ant tu kur daugiau. :) tiesiog yra kaip yra ka cia pakeisi jau :) 

 Nes kvaksi per daug 

 o tu tai nekvaksi? Parasykit  tas savo apeliacijas ir rami galva, ko cia dar draskytis ir aiskint kitiem kokia cia neteisybe..... Visi taip kalba lyg butu dideli proto bokstai ir tiesiog neimanoma buvo jiems susivartyti egze.

 As kvaksiu i tema apie apeliacijas o tu ryskiai ne i tema nesiruosi jos rasyti tad ir nesirupink 

 isvis pirma paskaityk nicka, paskiau puldinekis! ka as cia ne i tema rasiau? isvis tema Lietuviu VBE, o ne OMG einam pasiverkslent ir isliet pykti ant kitu...... 

 Ko cia isterikuoji? niekas neketina su tavimi gincytis..

.RELAX MERGAITE  

 Issireiskei savo nuomone ir gana

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:27:38 | Nuoroda
simavi rašė:

Aš tai bijau ką ir bepasakyt... Su savo balu kaip visų priešė jaučiuosi... Baisu ir pasakyt kam, kiek gavau :(

 Na niekas neikas  tikekimes 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:29:34 | Nuoroda
Jenny rašė:
simavi rašė:

Aš tai bijau ką ir bepasakyt... Su savo balu kaip visų priešė jaučiuosi... Baisu ir pasakyt kam, kiek gavau :(

 Na niekas neikas  tikekimes 

 O jeigu? :D

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:43:33 | Nuoroda

Laba diena. Skaitau aš jūsų tą forumą ir galvoju, kaip lietuvių kalbos egzaminas gali būti loterija? Tai palaukit, tada ir matematiką, ir fiziką, ir kokią chemiją loterija paverskim, padarykim lygias sąlygas visiems išlošti, nežinau, gal kokį imties vidurkį kokį, dispersiją paskaičiuokim? Egzaminai neturi būti loterija, juk jie turi parodytI, kaip moksleivis žiūrėjo į visą tą mokslą, ar daug mokėsi ir taip toliau. Peikit, šmeižkit mane, bet aš pasakysiu: tie, kas dirba, tie ir sulaukia tos ale jūsų vadinamos mokytojų pagarbos, ir nesvarbu, ar tu ten brausies pro burną, ar kur tik norit. Jeigu nenori dirbti, tai ir nesitikėk tos pagarbos, nes jos neužsitarnavai. Jeigu protingi dėdėsir tetos susirinktų, dar moksleivį kokį pasikviestų, galėtų pasitart, kodėl lietuvių kalbos egzaminas tokia loterija? Ką reikia keisti? Aš už teisingą lygybę. AMEN.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:53:27 | Nuoroda
Jenny rašė:

Ko cia isterikuoji? niekas neketina su tavimi gincytis..

.RELAX MERGAITE  

 Matosi, kas čia labiausiai isterikuoja, komentaras po komentaro... :)

 

 

simavi rašė:
Jenny rašė:
simavi rašė:

Aš tai bijau ką ir bepasakyt... Su savo balu kaip visų priešė jaučiuosi... Baisu ir pasakyt kam, kiek gavau :(

 Na niekas neikas  tikekimes 

 O jeigu? :D

 Eik iškėlusi galvą su savo šimtuku ir spjauk į tuos, kurie kreivai į tave žiūrės :) Aišku atsiras tokių, kurie smerks, nes jie gavo mažai, o tu daug... O kadangi tu gavai tiek daug, tai tu iš tų lodorių, kurie tik dūrą stumdavo per pamokas... :D

 

Eikit ištikrųjų tie kurie nepatenkinti greičiau apeliacijų rašyt ir nebezyskit čia. Paskaičius tą straipsnį, kur kažkas buvo įkėlęs, iš "Dialogo", tai gal pavyks jum pasiekt didesnį įvertinimą. Bet pabrėžiu - gal, jei jus vertino tas mokytojas, kuris pats nieko nemokėjo.

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:56:17 | Nuoroda
speisiukas rašė:

Laba diena. Skaitau aš jūsų tą forumą ir galvoju, kaip lietuvių kalbos egzaminas gali būti loterija? Tai palaukit, tada ir matematiką, ir fiziką, ir kokią chemiją loterija paverskim, padarykim lygias sąlygas visiems išlošti, nežinau, gal kokį imties vidurkį kokį, dispersiją paskaičiuokim? Egzaminai neturi būti loterija, juk jie turi parodytI, kaip moksleivis žiūrėjo į visą tą mokslą, ar daug mokėsi ir taip toliau. Peikit, šmeižkit mane, bet aš pasakysiu: tie, kas dirba, tie ir sulaukia tos ale jūsų vadinamos mokytojų pagarbos, ir nesvarbu, ar tu ten brausies pro burną, ar kur tik norit. Jeigu nenori dirbti, tai ir nesitikėk tos pagarbos, nes jos neužsitarnavai. Jeigu protingi dėdėsir tetos susirinktų, dar moksleivį kokį pasikviestų, galėtų pasitart, kodėl lietuvių kalbos egzaminas tokia loterija? Ką reikia keisti? Aš už teisingą lygybę. AMEN.

 Teoriškai taip, viskas turi būti gražu, egzaminas turėtų atspindėti tikras žinias, bet ar realiai taip yra? Mano manymu, lietuvių egzaminas tiesiog bukina žmogų, visiškai nesuprantu, kodėl nėra gramatinės, sintaksinės dalies egzamine? Sakysit, kad viską pritaikot rašiniuose? Deja, nežinau kaip rašyti grįžti, pakeisiu į sinonimą - pareiti, nežinau kaip rašosi mįslė - pakeisiu į galvosūkį ir panašiai. Rašysiu trumpesnius sakinius, kur yra jungtukai, tad taip sintaksę išlaikysiu tikslią. 

Žinoma, žmogaus kūrybiškumas taip pat yra menas, tačiau reiktų patikrinti ir jo raštingumą ne tik jo sugalvotose sakiniuose. Galėtų būti šiek tiek ir literatūros teorijos, kad žmogus bent pagrindus turėtų, nes dabar tie, kas rašo samprotaujamojo tipo rašinius, jaučiu nelabai gilinasi į tą literatūros teoriją, nesakau, kad ji visiems reikalinga, bet, kad baigęs mokyklą žmogus bent gaudytusi laikotarpiuose, stiliuose.... 

 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą