Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:26:37 | Nuoroda

Norėčiau tik į Kauną, bet gal rašysiu ir į Vilnių.. galutinai dar neapsisprendžiau ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:33:00 | Nuoroda

 aš tik kaune :D  man mieliau už vilnių kaunas kažkodėl

Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:33:08 | Nuoroda
viksva rašė:
moniss rašė:

Pamenu kaip jaučiaus prieš metus, kai laikiau biologiją... :D atrodė,kad vos 70 surinksiu... nors visad sekės :D
Turbūt dauguma jūsų į mediciną stosit? Tai, patikėkit, tas jausmelis dažnai lydės (nieko nemoku, nieko nespėju, gausiu mažai) ten studijuojant :D

 Hm, o kaip sekėsi biologija mokykloj? Pvz bandomasis  :)ar daug prarasdavai taškų senesnių metų egzus darydama ? man tai irgi visada sekėsi bio ,o dabar atrodo gausiu mažai ir pasibaigs mandrumai ;D

 Bandomojo gavau lyg 94 taškus...bet nepamenu iš kiek :) kažkaip ten įdomiai buvo... gal 104 taškai buvo išvis :) negaliu dabar pasakyt :)
Kontroliniai mokykloj irgi gerai sekės, nors rašėm vien iš egzamininių užduočių :) pvz jei kokią kraujotaką atsiskaitinėjam, tai mokytoja surenka kokių trijų metų egzaminų užduotis iš tos temos:)
Tad jei mokykloj sekės- pasiseks ir čia :) Čia ne kokia lietuvių, kad būtų siurprizų :) .
Aš grįžus po egzo nunešiau savo mokytojai juodraštį, tai sakė,kad praradau kažkur 6 taškus :). Sakė jog mažiau nei 95% nebus. Tą patvirtino ir vertinimo instrukcija, pagal kurią man dar kartą patikrino :) Taigi, 94taškai = 96%

O šiaip, jei kas domina apie KMU- klauskit :) pati iš OF :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:52:33 | Nuoroda

 Nors pati esu vilnietė, bet renkuosi LSMU, o ne VU :D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:55:21 | Nuoroda

Mūsų mokytoja taip pat 12 klasėj sudarinėjo kontrolinius iš senesnių egzaminų ir visada gerai sekdavos..Bet vistiek pagalvoju, maža kas, gal ko nežinosiu, nesugalvosiu :D o kiekvienas taškiukas žiauriai svarbus kaip matau:)

O vienas ne į temą klausimukas: ar yra laisvalaikio ? Nepersimokot ten ? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:03:24 | Nuoroda

Amžinas visų klausimas (ir mano pačios, prieš stojant) :D
Na, žiūrint kaip greitai sugebat įsimint daug daug daug daug naujos info :D na, aš tai tikrai turiu pakankamai laiko bimbinėjimui ir mokaus gerai ;) . Svarbiausia turėt gerą atmintį ir nebus jokių problemų :). Anatomijoj oiiii kaip praverčia ji, nes info kiekiai nežmoniški :D kaip kokie 10 biologijos VBE :D sunku net lygint... 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:04:49 | Nuoroda

oi kaip bijau sio egzo.. ta proga einu toliau mokytis ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:11:51 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 Nors pati esu vilnietė, bet renkuosi LSMU, o ne VU :D

 Aš irgi lygiai taip pat ;DD,tai vat jei įstosim teks jau susipažint ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:16:49 | Nuoroda
Queen rašė:
Akvarele92 rašė:

 Nors pati esu vilnietė, bet renkuosi LSMU, o ne VU :D

 Aš irgi lygiai taip pat ;DD,tai vat jei įstosim teks jau susipažint ;D

 Jei viskas bus ok, liepos 26 pažindinsimės ;D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:29:28 | Nuoroda

Ei jūs, gyvenat Vilniuj tai ir nesikraustykit niekur ! ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:43:05 | Nuoroda

 kaip manot, netikslingiausia pasiimti 2009metais sudarytą programą, skaityti kiekvieną punktą ir žiūrėt ko nemoki? ;] visgi tik 12 lapų. per diena pora kartų galima viską pražvelgt, kaip jūs pvz ruošiatės? žalia knygutė sudaryta pagal programą, bet kam skaityt viską iš eilės? Jeigu ko nemoku pagal programą, iškarto atsiverčiu ir paskaitau, ar yra dar taip darančių? ;] įdomu

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:04:27 | Nuoroda
Eimiss rašė:

 kaip manot, netikslingiausia pasiimti 2009metais sudarytą programą, skaityti kiekvieną punktą ir žiūrėt ko nemoki? ;] visgi tik 12 lapų. per diena pora kartų galima viską pražvelgt, kaip jūs pvz ruošiatės? žalia knygutė sudaryta pagal programą, bet kam skaityt viską iš eilės? Jeigu ko nemoku pagal programą, iškarto atsiverčiu ir paskaitau, ar yra dar taip darančių? ;] įdomu

 manau dar tikslingiau pagal punktus, kurių nemoki susirasti egzaminuoe užduotis ir įveikti jas :)

 Bent jau man smagiausiai ir rezultatyviausiai sekasi mokytis būtens sprendžiant egzaminus, o ne skaitant knygas, kurios ima migdyti po kiek laiko :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:05:05 | Nuoroda
viksva rašė:

Ei jūs, gyvenat Vilniuj tai ir nesikraustykit niekur ! ;D

 O vat norėsim ir kraustysimės ;D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:16:35 | Nuoroda

Aš irgi prisijungiu prie LSMU šaikos :D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:25:39 | Nuoroda

 ir i6 kur tiek daug protingų vaikų :DD na, matyt reikia guostis tuo, kad yra ir nelabai protingų :D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:27:14 | Nuoroda

oj dar daaaaug busimų medicikų yra :D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:31:11 | Nuoroda

 na, man realiai nebus labai skaudu jei neįstosiu į tą mediciną, papulsiu arba farmaciją, arba medicininę ir veterinarinę genetiką, galų gale akušerija  viskas įdomu :) nors labiausiai domina veterinarija, tik kad perspektyvų mažoka lietuvoj... 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:31:40 | Nuoroda
Light Arus rašė:

oj dar daaaaug busimų medicikų yra :D

 labai gerai kiekį atspindi lamabpo statistika pasirinkimų :D šiuo metu į LSMU vf mediciną nori 316 personų(200 iš jų 1-2 numeriu), o dar tik savaitė praėjo :D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:33:53 | Nuoroda

Kur ten reikia pasižiūrėt?:P

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:34:34 | Nuoroda

 per studijų mugę kaune, sakė, kad į medicininkę apie 1500 norinčių :DD ir kiek papuola ?:( mažai. ghh

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą