Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:34:09 | Nuoroda
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:38:25 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:45:10 | Nuoroda
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

 bet tas zodis klausime KAIP kazkaip dabar mane glumina. As tai parasiau taip

Kraujas tekedamas kapiliarais del spaudimo filtruojasi ir susidaro audiniu skystis. dalis audiniu skyscio grizta atgal i krauja su medziagu apykaitos produktais pvz co2,h2o, nh3. Audiniu skyscio perteklius renkasi i limfagysle ir bus vadinamas limfa.

Kaip manai bus 2 taskai?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:48:41 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

 bet tas zodis klausime KAIP kazkaip dabar mane glumina. As tai parasiau taip

Kraujas tekedamas kapiliarais del spaudimo filtruojasi ir susidaro audiniu skystis. dalis audiniu skyscio grizta atgal i krauja su medziagu apykaitos produktais pvz co2,h2o, nh3. Audiniu skyscio perteklius renkasi i limfagysle ir bus vadinamas limfa.

Kaip manai bus 2 taskai?

 GaL... 1 taskas turetu buti uz tai, kad audiniu skysti patenka i limfagysles, o kitas uz tai, kad limfagysles susijungia su kraujagyslemis ir taip grazina ta skysti.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:52:23 | Nuoroda
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

 bet tas zodis klausime KAIP kazkaip dabar mane glumina. As tai parasiau taip

Kraujas tekedamas kapiliarais del spaudimo filtruojasi ir susidaro audiniu skystis. dalis audiniu skyscio grizta atgal i krauja su medziagu apykaitos produktais pvz co2,h2o, nh3. Audiniu skyscio perteklius renkasi i limfagysle ir bus vadinamas limfa.

Kaip manai bus 2 taskai?

 GaL... 1 taskas turetu buti uz tai, kad audiniu skysti patenka i limfagysles, o kitas uz tai, kad limfagysles susijungia su kraujagyslemis ir taip grazina ta skysti.

 tiesa, tiesa...

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:57:10 | Nuoroda

Offtopic, bet kaip įdomiai, du rimtesni biologai pas mus ir tokiais derančiais vardais :D Grace ir Pride. Tai ką ten po velnių devinto antram reikėjo rašyt? :D

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:58:41 | Nuoroda

sveiki, norejau pasitikslinti del pirmo klausimo 2.1. ir 2.2. daliu . ar prie lasteleje vykstanciu procesu netiktu baltymu sinteze ir fotosinteze?? ;O

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:01:03 | Nuoroda

Ka as manau apie argumenta, kad 7b nes ten sparciausiai daugeja, tai juk tiesiog tuo metu jau yra daugiau mieliu ir aisku daugiau kam daugintis yra ir daugiau atsiranda. Salygos visgi juk turetu geresnes buti kol dar ju maziau.

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:01:04 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 omg, istikro isskiriancioji! pas mane raso ne apie tiksliai kikilius, bet apie pauksctukus papugeles, kurios skiriasi snapu dydziu

 woooohohohohohohohohohohohoho. dar pasakyk kad 7b tikrai ir tada man nuotaika pageres

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:04:07 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

 bet tas zodis klausime KAIP kazkaip dabar mane glumina. As tai parasiau taip

Kraujas tekedamas kapiliarais del spaudimo filtruojasi ir susidaro audiniu skystis. dalis audiniu skyscio grizta atgal i krauja su medziagu apykaitos produktais pvz co2,h2o, nh3. Audiniu skyscio perteklius renkasi i limfagysle ir bus vadinamas limfa.

Kaip manai bus 2 taskai?

 sorry, bet nebus. limfa tai limfa, bet klausia kaip grizta, tai reikejo parasyt kad limfa iteka i vena ten prie sirdies kazkur :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:07:42 | Nuoroda
studijos lt rašė:

sveiki, norejau pasitikslinti del pirmo klausimo 2.1. ir 2.2. daliu . ar prie lasteleje vykstanciu procesu netiktu baltymu sinteze ir fotosinteze?? ;O

Baltymu sinteze turbut tinka o fotosintezes nemanau kad uzskaitys. Gal jei butum patikslines kad tamsos fazes metu reikalinga...

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:08:03 | Nuoroda
studijos lt rašė:

sveiki, norejau pasitikslinti del pirmo klausimo 2.1. ir 2.2. daliu . ar prie lasteleje vykstanciu procesu netiktu baltymu sinteze ir fotosinteze?? ;O

 Fotosintezes metu pagaminama atp, kuri veliau sunaudojama, tad nezinau ar tiks.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:08:12 | Nuoroda
studijos lt rašė:

sveiki, norejau pasitikslinti del pirmo klausimo 2.1. ir 2.2. daliu . ar prie lasteleje vykstanciu procesu netiktu baltymu sinteze ir fotosinteze?? ;O

 fotosintezei energijos nereikia is mitochondriju, ji jos gauna saules sviesos pavidalu, o baltymu sinteze gerai. bet kadangi vienas taskas uz du procesus, tai tau 0 taskeliu

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:08:23 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

 bet tas zodis klausime KAIP kazkaip dabar mane glumina. As tai parasiau taip

Kraujas tekedamas kapiliarais del spaudimo filtruojasi ir susidaro audiniu skystis. dalis audiniu skyscio grizta atgal i krauja su medziagu apykaitos produktais pvz co2,h2o, nh3. Audiniu skyscio perteklius renkasi i limfagysle ir bus vadinamas limfa.

Kaip manai bus 2 taskai?

 sorry, bet nebus. limfa tai limfa, bet klausia kaip grizta, tai reikejo parasyt kad limfa iteka i vena ten prie sirdies kazkur :)

 O jei parašiau tiesiog, kad limfa įteka į kraujotakos sistemą, bet neminėjau kurioje vietoje?

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:08:58 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:

 woooohohohohohohohohohohohoho. dar pasakyk kad 7b tikrai ir tada man nuotaika pageres

 Deja, ten kriptinga atranka, pasiziurejau rimtoje literaturoje.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:10:47 | Nuoroda
Pride rašė:
Ace Of Spades rašė:

 woooohohohohohohohohohohohoho. dar pasakyk kad 7b tikrai ir tada man nuotaika pageres

 Deja, ten kriptinga atranka, pasiziurejau rimtoje literaturoje.

 fuck ;D bet klausimo formuluote klykte klykia kad isskriancioji :) gal abi uzskaitys, visko buna

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:11:07 | Nuoroda
NachNachas rašė:

 O jei parašiau tiesiog, kad limfa įteka į kraujotakos sistemą, bet neminėjau kurioje vietoje?

 UZskaitis.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:17:07 | Nuoroda

Del kikiliu, kaip suprantu jei vienoj saloj dvieju rusiu gyveno, kurie mito skirtingu maistu tad turejo skirtingus snapus, tai butu galima sakyti kad isskiriancioji? O argumentas kad kryptingoji tai kad vienoj saloj vienokie tegyveno? Bet manau nelogiska manyti (manyti, nes parasyta nebuvo apie tai niekur), kad vienoj saloj butinai gyveno tik vienos rusies, ten ka kiekvienoj saloj vis skirtingas maistas buvo? :D  Juk toj pacioj saloj buvo sakykim ir vabzdziu ir seklu, tai galejo issiskirti dvi rusis kikiliu, kuriu vieni gaude vabzdzius o kiti seklas lese, ir tai juk jau butu isskiriancioji atranka?

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:19:04 | Nuoroda

as manau kad cia turejo  tikrai buti isskiriancioji atranka.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:19:34 | Nuoroda
Sparnai rašė:

Offtopic, bet kaip įdomiai, du rimtesni biologai pas mus ir tokiais derančiais vardais :D Grace ir Pride. Tai ką ten po velnių devinto antram reikėjo rašyt? :D

 as cia speliojau tai tiesiog parasiau, kad audinio lastele turi buti augalo, audinio lasteles turi buti neplazmolizuotos. Manau variantu  galejo but ivairiu, mazdaug kas isradingiau

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą