Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:21:47 | Nuoroda
Queen rašė:
Akvarele92 rašė:

 Paspaudi ant registracijos prašymų ir dar neprisijungus mėlynu šriftu apatinė eilutė "studijų programų pasirenkamumo ataskaita" ;] bp.lamabpo.lt/bp2011/lama_is.main

 Galit dar kartą paaiskint kur rasti tuos skaičius visur ten isieskojau ir nerandu,nėra ten tokios eilutės,,,

 Panaikino tą funkciją man atrodo. Na bent pastarąsias 2dienos jos nebematyti.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:24:54 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

Del kikiliu, kaip suprantu jei vienoj saloj dvieju rusiu gyveno, kurie mito skirtingu maistu tad turejo skirtingus snapus, tai butu galima sakyti kad isskiriancioji? O argumentas kad kryptingoji tai kad vienoj saloj vienokie tegyveno? Bet manau nelogiska manyti (manyti, nes parasyta nebuvo apie tai niekur), kad vienoj saloj butinai gyveno tik vienos rusies, ten ka kiekvienoj saloj vis skirtingas maistas buvo? :D  Juk toj pacioj saloj buvo sakykim ir vabzdziu ir seklu, tai galejo issiskirti dvi rusis kikiliu, kuriu vieni gaude vabzdzius o kiti seklas lese, ir tai juk jau butu isskiriancioji atranka?

 Esme ta, kad tu salu yra n, jos visos geografiskai atskirtos ir jose kikiliai negalejo tarpusavyje kryzmintis, todel visose atsirado skirtingos rusys. O jeigu butu taip, kad vienoje saloje grupe kikiliu mistu seklom, o kita vabzdziais, kas jiems draustu kryzmintis?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:30:58 | Nuoroda

koks praeinamasis?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:31:55 | Nuoroda

Mano nuomone, esmė tame, kad veikiant kryptingajai atrankai, įsivyrauja kraštutinis fenotipas ir jis nustelbia prieš tai buvusį, todėl tas IŠNYKSTA. O išskiriančiosios rušys atsiranda dvi ar daugiau ir toliau kartu gyvena.. Manau, šiuo atveju, skirtingi kikiliai gyveno vienu metu.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:36:05 | Nuoroda
Baršk rašė:

Mano nuomone, esmė tame, kad veikiant kryptingajai atrankai, įsivyrauja kraštutinis fenotipas ir jis nustelbia prieš tai buvusį, todėl tas IŠNYKSTA. O išskiriančiosios rušys atsiranda dvi ar daugiau ir toliau kartu gyvena.. Manau, šiuo atveju, skirtingi kikiliai gyveno vienu metu.

 Skirtingi kikiliai gyvena skirtingose salose. Taip ir yra. Negalima sakyti, kad fenotipas visiskai isnyksta, jis retais atvejais gali pasireiksti, bet krastutinis pozymis tampa vyraujanciu populecijoje.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:50:25 | Nuoroda

Nebesiginčykit, susitaikykit su mintim kad ten kryptingoji.. Ir kad 7 yra A testo, nes jei dauginasi greičiau nereiškia kad pasipriešinimas mažesnis, nes eksponentinio gausėjimo metu daugiau individų tiesiog susilaukia daugiau palikuonių...

Su tom palaipom.. B lygio klausimai ir kodėl skiriasi ilgiai ir kodėl vidurkiai.. Aš pats olimpiadininkas, bet matomai jums trukdo šitas statusas paprastai atsakyt.. :) Nereikia ten kosmosų išvest.. 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:53:47 | Nuoroda
Pride rašė:
kamara rašė:

9 KLAUSIMAS

1. Svoguno sieneles, plazmolizes 0t

2. Nesugadinto svoguno, svaraus svoguno audinio gabalelis. 0t

3. Svoguno lasteles pasikeitimas po pamerkimo i koncentruota gliukozes sirupa 1t

4. Koncenruotas gliukozes tirpalas Hipertoninis. Salygoje nurodyta, kad tirpalas konc. 0t

5. Nuo temperaturos, oro salygu LOOOOOOL. 0t

7.Pasikeiete labai akivaizdziai, sieneles tapo balnkios, sumazejo svoguno lasteles 0t

7. Koncentruota avndeni cia kaip saldi degtine :) 0t

na skelkite, kiek man gali mazdaug + - duotii uz tokius 'saunius' atsakymus?'\\\

 

 Dėl 3 nesutinku, hipotezė ne taip formuluojama.

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:57:32 | Nuoroda
Grace rašė:

diskutuotinas atsakymas testo 7. B

Mano mokytoja taip sake, kuri taiso egzaminus jau daugeli metu ir pati sudarineja uzduotis. Nors net as pati norejau gincytis, bet argumentas atseit tas kad didziausiu greiciu didejo populiacija. As kaip ir daugelis logisko mastymo zmoniu  parasiau A , visgi dar tikiuos instrukcijoj bus A

 Tas populaicijos didėjimo greitis labiau priklauso nuo to, kiek mielių ląstelių JAU yra (auga geometrine progresija daumaž), taip kad manau, jog bus A.

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:01:18 | Nuoroda
Reanimator rašė:
Grace rašė:

diskutuotinas atsakymas testo 7. B

Mano mokytoja taip sake, kuri taiso egzaminus jau daugeli metu ir pati sudarineja uzduotis. Nors net as pati norejau gincytis, bet argumentas atseit tas kad didziausiu greiciu didejo populiacija. As kaip ir daugelis logisko mastymo zmoniu  parasiau A , visgi dar tikiuos instrukcijoj bus A

 Tas populaicijos didėjimo greitis labiau priklauso nuo to, kiek mielių ląstelių JAU yra (auga geometrine progresija daumaž), taip kad manau, jog bus A.

 Paskaityk postą prieš cituodamas.. Lygiai tą patį parašei..

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:03:29 | Nuoroda
Reanimator rašė:
Grace rašė:

diskutuotinas atsakymas testo 7. B

Mano mokytoja taip sake, kuri taiso egzaminus jau daugeli metu ir pati sudarineja uzduotis. Nors net as pati norejau gincytis, bet argumentas atseit tas kad didziausiu greiciu didejo populiacija. As kaip ir daugelis logisko mastymo zmoniu  parasiau A , visgi dar tikiuos instrukcijoj bus A

 Tas populaicijos didėjimo greitis labiau priklauso nuo to, kiek mielių ląstelių JAU yra (auga geometrine progresija daumaž), taip kad manau, jog bus A.

 tu lygiai ta pati parasei, zmgau ;D deja, 7b neapdairiai pazymejau B, bet ten tikrai tikrai A turi but. Gintai, kaip atsakei 8 klausimo 1.2? tik nesakyk, kad ir tu, olimpiadininkas rasei apie motininiu augalu dydzius visokius. jei kur nors anksciau rasei sorry, nemaciau

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:04:23 | Nuoroda

koks  praeinamasis balas kaip manot?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:05:22 | Nuoroda
GintasV rašė:
Reanimator rašė:
Grace rašė:

diskutuotinas atsakymas testo 7. B

Mano mokytoja taip sake, kuri taiso egzaminus jau daugeli metu ir pati sudarineja uzduotis. Nors net as pati norejau gincytis, bet argumentas atseit tas kad didziausiu greiciu didejo populiacija. As kaip ir daugelis logisko mastymo zmoniu  parasiau A , visgi dar tikiuos instrukcijoj bus A

 Tas populaicijos didėjimo greitis labiau priklauso nuo to, kiek mielių ląstelių JAU yra (auga geometrine progresija daumaž), taip kad manau, jog bus A.

 Paskaityk postą prieš cituodamas.. Lygiai tą patį parašei..

 Perskaičiau ir pritariau minčiai :) Visgi išreikšta abejonė, mokytoja nesutinka, o aš išreiškiau savo nuomonę :)

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:08:57 | Nuoroda

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:10:18 | Nuoroda
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:13:22 | Nuoroda

Iš manęs visi išlaikyt reikalavo,bet netekau 90 taškų,kame čia reikalas? 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:14:00 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Iš manęs visi išlaikyt reikalavo,bet netekau 90 taškų,kame čia reikalas? 

 samokslas?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:15:13 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:16:34 | Nuoroda
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:20:45 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

Šiaip keli žmonės iš moksliukų luomo sakė kad jiems sunkesnis už pernai.. pamatysim nesvarbu, o matematikoj tai B lygio uždaviny poros taškų netekau, kai visi kiti tobulai.. Neatlaikiau įtampos ;DD

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:22:56 | Nuoroda
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

Šiaip keli žmonės iš moksliukų luomo sakė kad jiems sunkesnis už pernai.. pamatysim nesvarbu, o matematikoj tai B lygio uždaviny poros taškų netekau, kai visi kiti tobulai.. Neatlaikiau įtampos ;DD

 kagi, sveikinu su matkes simtuku :) tikiuosi ne i medicina stoji;D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą