Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:24:22 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

Šiaip keli žmonės iš moksliukų luomo sakė kad jiems sunkesnis už pernai.. pamatysim nesvarbu, o matematikoj tai B lygio uždaviny poros taškų netekau, kai visi kiti tobulai.. Neatlaikiau įtampos ;DD

 kagi, sveikinu su matkes simtuku :) tikiuosi ne i medicina stoji;D

 Sunkiai su tuo 100uku matkės.. kažin ar galės 2 tšk jam prarast.. O dėl stojimo tai galvojau į mediciną anksčiau.. bet neee, nestosiu, nepatinka ten man.. Man chemija pagrindinis mokslas, iš visų egzų desertas liko :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:25:52 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

Iš manęs visi išlaikyt reikalavo,bet netekau 90 taškų,kame čia reikalas? 

 samokslas?

 Ne čia tikriausiai kaip su matiekos egzu,surinkau visus galimus taškus ir iš to įpratimo,kad esu žiauriai kieta parašiau vardą ir pavardę.  Nu ką padarysi. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:30:14 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

Iš manęs visi išlaikyt reikalavo,bet netekau 90 taškų,kame čia reikalas? 

 samokslas?

 Ne čia tikriausiai kaip su matiekos egzu,surinkau visus galimus taškus ir iš to įpratimo,kad esu žiauriai kieta parašiau vardą ir pavardę.  Nu ką padarysi. 

nu tai? parasei? taigi ir reik rasyt, kaip kitaip darba atskirs? as ir adresa su telefonu uzrasiaum del visa ko

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:31:15 | Nuoroda

 Silpnai TUUU,aš dar visad prie egzamino   šokoladą Princas prisegu. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:32:47 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Silpnai TUUU,aš dar visad prie egzamino   šokoladą Princas prisegu. 

 kas princa, kas sota...

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:37:51 | Nuoroda

 Ūūūūūū.  VYRAS> 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:38:56 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Ūūūūūū.  VYRAS> 

 taip. tai ne tu, moteriskaite :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:46:27 | Nuoroda

(◐.̃◐)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norėjau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,būčiau aš,nebūtum aplenkęs. : D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:48:14 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

(◐.̃◐)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norėjau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,būčiau aš,nebūtum aplenkęs. : D

 koks dar rezultatas? :D kas cia zino, gal as 80 gausiu (nors nemanau). o tu tai istorike/istorikas kiek zinau, nekazka tau su bio

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 07:33:21 | Nuoroda
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 Aš irgi taip atsakiau :D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-10 08:09:47 | Nuoroda
Light Arus rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 Aš irgi taip atsakiau :D

 Geras avataras tavo, iš biochemijos laboro 12,1 surinkau :>

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-10 09:26:06 | Nuoroda

O endocitozei galima pritaikyti, kad medžiagos iš mažesnės koncentracijos juda į didesnę?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 09:43:12 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

(◐.̃◐)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norėjau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,būčiau aš,nebūtum aplenkęs. : D

 koks dar rezultatas? :D kas cia zino, gal as 80 gausiu (nors nemanau). o tu tai istorike/istorikas kiek zinau, nekazka tau su bio

 Nu tai Tau ,kad tik išlaikyt, 80-pasaka : DDD  Ne aš biologė,tik per apsirikimą pasiėmiau laikyt istoriją,būna,būna. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 10:41:55 | Nuoroda

testo 6 sake matematikos mokytoja, kad C ,nes nuo S grafikas lėčiausiai kyla,tuoj pasieks maksimumą populiacija nebedides todel  mažėja pasipriešinimas, pvz fermentų pabaigoje jau beveik nebeveikia issores poveikis

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2011-06-10 10:57:01 | Nuoroda

Kuo mažesnė populiacija, tuo konkurencija mažesnė , ir tuo pačiu aplinkos pasipriešinimas. Kai šimtas  žmonių gyvena saloje, ar kai milijonas( kur telpa puse milijono) sunkiau išgyventi?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-10 11:02:05 | Nuoroda
flying rašė:

testo 6 sake matematikos mokytoja, kad C ,nes nuo S grafikas lėčiausiai kyla,tuoj pasieks maksimumą populiacija nebedides todel  mažėja pasipriešinimas, pvz fermentų pabaigoje jau beveik nebeveikia issores poveikis

 neklaidink zmoniu, mes biologija laikem ne matematika, tad ir grafikus nagrinejam remdamiesi biologinem ziniom

Žinutė parašyta: 2011-06-10 12:30:13 | Nuoroda
Delčia rašė:

O endocitozei galima pritaikyti, kad medžiagos iš mažesnės koncentracijos juda į didesnę?

 ne.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:27:15 | Nuoroda
flying rašė:

testo 6 sake matematikos mokytoja, kad C ,nes nuo S grafikas lėčiausiai kyla,tuoj pasieks maksimumą populiacija nebedides todel  mažėja pasipriešinimas, pvz fermentų pabaigoje jau beveik nebeveikia issores poveikis

 Kame logika? Tai jeigu pasipirešinimas mažėja, kodėl populiacija baigia didėt? ;D

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:31:17 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

(◐.̃◐)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norėjau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,būčiau aš,nebūtum aplenkęs. : D

 koks dar rezultatas? :D kas cia zino, gal as 80 gausiu (nors nemanau). o tu tai istorike/istorikas kiek zinau, nekazka tau su bio

 Nu tai Tau ,kad tik išlaikyt, 80-pasaka : DDD  Ne aš biologė,tik per apsirikimą pasiėmiau laikyt istoriją,būna,būna. 

 80 pasaka? mano didziausias tikslas buvo gauti biologijos 100...;D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:33:06 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

(◐.̃◐)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norėjau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,būčiau aš,nebūtum aplenkęs. : D

 koks dar rezultatas? :D kas cia zino, gal as 80 gausiu (nors nemanau). o tu tai istorike/istorikas kiek zinau, nekazka tau su bio

 Nu tai Tau ,kad tik išlaikyt, 80-pasaka : DDD  Ne aš biologė,tik per apsirikimą pasiėmiau laikyt istoriją,būna,būna. 

 80 pasaka? mano didziausias tikslas buvo gauti biologijos 100...;D0

 Kažkaip kiečiau gaut 80. Tada ,kai kas klausia ,kiek gavai ? Atsakai:80,matai nenorėjau būt išsišokelis. : D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą