Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:44:53 | Nuoroda

man kartais patinka issisokt ;D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:51:28 | Nuoroda

Man nepatinka,ypač,jei žmogus išsišoksta iki ,kokio 1,99 ūgio,nu kam to reikia : DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:01:16 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Man nepatinka,ypač,jei žmogus išsišoksta iki ,kokio 1,99 ūgio,nu kam to reikia : DDD

 kazkokia rimtai beprote tu :o

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:01:32 | Nuoroda

Nesvarbu kiek gausite, ziurekit, kad butumet pamete bent 1 taska! Tai garbes reikalas, jeigu nebusite pamete, sakys, kad nusirasete :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:06:42 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

Man nepatinka,ypač,jei žmogus išsišoksta iki ,kokio 1,99 ūgio,nu kam to reikia : DDD

 kazkokia rimtai beprote tu :o

 

: o

Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:08:10 | Nuoroda

as jju mazu maziausiai 5 pameciau. daugiausia gal 11

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:08:44 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

Man nepatinka,ypač,jei žmogus išsišoksta iki ,kokio 1,99 ūgio,nu kam to reikia : DDD

 kazkokia rimtai beprote tu :o

 

: o

 awww, cia tavo tikra fotke? grazute ;)))

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:45:17 | Nuoroda
kamara rašė:

Kaip manote ar ką gausiu, rašau taip,kaip parašiau į švaraštį.

5 KLAUSIMAS

1 GG, GR, gr,gg

2.GR,gr, gr,gr

3. -

4. F1(Gr,gR), (gr,gr)

5. -

manote ka nors uzskaitys?

 

NE NE NE! tavo atsakymai man išvis čia kažkokie nenormalūs, mano nuomone tu visiškai nesupranti ko tavęs prašė arba esi išsiblaškius... 

1. FONOTIPO tavęs prašė... tai yra: kūno spalva pilka ir kūno spalva juoda.

2. pagal abu požymius. Heterozigotas ir homozigotas.

3, dihibridinis kryžminimas.

4. GR, Gr, gR, gr.

5. gr, GR

nžn ar aš tkr gerai parašiau viską, bet mano mokytoja sakė, kad užduotį supratau

Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:56:20 | Nuoroda

jeigu praso fenotipo tai cia ne Gg Gg ar bb... (cia yra genotipas)... fenotipas tai kaip matosi isoriskai pvz.: pilka, juoda... o del homozigotinis ar heterozigotinis cia prie fenotipo netinka.

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:04:17 | Nuoroda

Kada bus bio rezultatai?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:10:56 | Nuoroda

Aš <3 byjologyją! ;DD o jei rimčiau, tai egzaminas patiko :)) tik dabar laukiu nesulaukiu atsakymų... :S

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:14:37 | Nuoroda
Gabie rašė:

Aš <3 byjologyją! ;DD o jei rimčiau, tai egzaminas patiko :)) tik dabar laukiu nesulaukiu atsakymų... :S

 Nesulauksi dar koki meneseli :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:19:44 | Nuoroda

o man sake mokytoja kad atranka isskiriancioji, nes neparasyta kad vienoje saloje gyvena viena kikiliu rusis, parasyta kad galapagu salyne visos gyvena, taj vat tos salos nera  labai toli nuo kitos ir isivyravo krastiniai fenotipai :D tai tikrai isskiriancioji :D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:36:15 | Nuoroda
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

Šiaip keli žmonės iš moksliukų luomo sakė kad jiems sunkesnis už pernai.. pamatysim nesvarbu, o matematikoj tai B lygio uždaviny poros taškų netekau, kai visi kiti tobulai.. Neatlaikiau įtampos ;DD

 eik tik, moksliukų luome tu.;DDD šitas daug legvesnis nei pernai...

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:39:04 | Nuoroda
EvaldasK rašė:

jeigu praso fenotipo tai cia ne Gg Gg ar bb... (cia yra genotipas)... fenotipas tai kaip matosi isoriskai pvz.: pilka, juoda... o del homozigotinis ar heterozigotinis cia prie fenotipo netinka.

 neee, nu tai 2 klausime prašė ne fenotipo, o muselių kryžminimą pagal abu požymius, ne manau, kad tiesiog reikėjo nurašyt tą F1 kartos kryžminimą... per legva.

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:13:32 | Nuoroda
liusi westenra rašė:

o man sake mokytoja kad atranka isskiriancioji, nes neparasyta kad vienoje saloje gyvena viena kikiliu rusis, parasyta kad galapagu salyne visos gyvena, taj vat tos salos nera  labai toli nuo kitos ir isivyravo krastiniai fenotipai :D tai tikrai isskiriancioji :D

 Siandien paieskojau pora straipsniu su tais galapagu kikiliais - visur raso, kad kriptinga, tad tavo mokytoja FAIL'ino

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:19:15 | Nuoroda
Justinoshe rašė:
EvaldasK rašė:

jeigu praso fenotipo tai cia ne Gg Gg ar bb... (cia yra genotipas)... fenotipas tai kaip matosi isoriskai pvz.: pilka, juoda... o del homozigotinis ar heterozigotinis cia prie fenotipo netinka.

 neee, nu tai 2 klausime prašė ne fenotipo, o muselių kryžminimą pagal abu požymius, ne manau, kad tiesiog reikėjo nurašyt tą F1 kartos kryžminimą... per legva.

antram klausime reikejo parasyti F1 kartos palikuoniu kryzminima, t.y. GgRr x GgRr, o ne nurasyt ten esama kryzminima

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:21:06 | Nuoroda
Pride rašė:
liusi westenra rašė:

o man sake mokytoja kad atranka isskiriancioji, nes neparasyta kad vienoje saloje gyvena viena kikiliu rusis, parasyta kad galapagu salyne visos gyvena, taj vat tos salos nera  labai toli nuo kitos ir isivyravo krastiniai fenotipai :D tai tikrai isskiriancioji :D

 Siandien paieskojau pora straipsniu su tais galapagu kikiliais - visur raso, kad kriptinga, tad tavo mokytoja FAIL'ino

 Tada mano mokytoja irgi "fail'ino" nes man irgi sakė, kad išsiskiriančioji. O aš tai kryptingąją parašiau, nes taip atrodė.

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:24:02 | Nuoroda
irmuteaa1 rašė:
Pride rašė:
liusi westenra rašė:

o man sake mokytoja kad atranka isskiriancioji, nes neparasyta kad vienoje saloje gyvena viena kikiliu rusis, parasyta kad galapagu salyne visos gyvena, taj vat tos salos nera  labai toli nuo kitos ir isivyravo krastiniai fenotipai :D tai tikrai isskiriancioji :D

 Siandien paieskojau pora straipsniu su tais galapagu kikiliais - visur raso, kad kriptinga, tad tavo mokytoja FAIL'ino

 Tada mano mokytoja irgi "fail'ino" nes man irgi sakė, kad išsiskiriančioji. O aš tai kryptingąją parašiau, nes taip atrodė.

 mano mokytoja irgi sake isskiriancioji greiciausiai bus

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:47:26 | Nuoroda
Grace rašė:
irmuteaa1 rašė:
Pride rašė:
liusi westenra rašė:

o man sake mokytoja kad atranka isskiriancioji, nes neparasyta kad vienoje saloje gyvena viena kikiliu rusis, parasyta kad galapagu salyne visos gyvena, taj vat tos salos nera  labai toli nuo kitos ir isivyravo krastiniai fenotipai :D tai tikrai isskiriancioji :D

 Siandien paieskojau pora straipsniu su tais galapagu kikiliais - visur raso, kad kriptinga, tad tavo mokytoja FAIL'ino

 Tada mano mokytoja irgi "fail'ino" nes man irgi sakė, kad išsiskiriančioji. O aš tai kryptingąją parašiau, nes taip atrodė.

 mano mokytoja irgi sake isskiriancioji greiciausiai bus

 seip taj paverskit kokius pora puslapiu atgal ten kazkas rase kad ir knygoje parasyt yra taip, kad isskiriancioji

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą