Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-11 12:55:44 | Nuoroda

kazin kiek galima tiketis procentu surinkus 90 tasku???

Žinutė parašyta: 2011-06-11 12:57:21 | Nuoroda
Thunder rašė:

kazin kiek galima tiketis procentu surinkus 90 tasku???

 priklausys nuo kartelės šių metų.Anais metais galėjai surinkt 96 ir gaut 100..tai jei 90 gal kokius 95-96proc.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 13:37:13 | Nuoroda
KasTu rašė:
Light Arus rašė:
GintasV rašė:

Iš pradžių mane buvot įtikinę kad čia kryptingoji (nors parašiau išskiriančioji), bet logiškai pagalvojus, nereikia apie tai medžiagos ieškoti internete, reikia spręsti kokia atranka pagal pateiktą sąlygą egzamino, o joje sakoma: "Kokia gamtinės atrankos rūšis lėmė, kad iš VIENOS kikilių rūšies atsirado DAUG skirtingus snapus turinčių kikilių rūšių?". Taigi viskas daug paprasčiau negu visi čia bandė išmąstyt, kryptingos atrankos metu neatsiranda DAUG rūšių iš 1, taigi taip paprastai galvojant čia turėtų būti išskiriančioji :) 

 Bet jie gyveno skirtingose sąlygose. Kodėl visi tai užmiršta?

 Labai teisingai.Būtent dėl to ir pramoninis melanizmas(kuris sukelia daug diskusijų) priskiriamas kryptingajai atrankai.Iš tikrųjų aš manau,kad iš dalies,šis klausimas ginčytinas ir turėtų užskaityti abu variantus.

siaip taj jie mito skirtingu maistu , o apie skirtingas salygas nk neparasyta :D 


Žinutė parašyta: 2011-06-11 13:46:59 | Nuoroda
liusi westenra rašė:
KasTu rašė:
Light Arus rašė:
GintasV rašė:

Iš pradžių mane buvot įtikinę kad čia kryptingoji (nors parašiau išskiriančioji), bet logiškai pagalvojus, nereikia apie tai medžiagos ieškoti internete, reikia spręsti kokia atranka pagal pateiktą sąlygą egzamino, o joje sakoma: "Kokia gamtinės atrankos rūšis lėmė, kad iš VIENOS kikilių rūšies atsirado DAUG skirtingus snapus turinčių kikilių rūšių?". Taigi viskas daug paprasčiau negu visi čia bandė išmąstyt, kryptingos atrankos metu neatsiranda DAUG rūšių iš 1, taigi taip paprastai galvojant čia turėtų būti išskiriančioji :) 

 Bet jie gyveno skirtingose sąlygose. Kodėl visi tai užmiršta?

 Labai teisingai.Būtent dėl to ir pramoninis melanizmas(kuris sukelia daug diskusijų) priskiriamas kryptingajai atrankai.Iš tikrųjų aš manau,kad iš dalies,šis klausimas ginčytinas ir turėtų užskaityti abu variantus.

siaip taj jie mito skirtingu maistu , o apie skirtingas salygas nk neparasyta :D 

 o skirtingas maistas, tai ne skirtingos sąlygos???

Žinutė parašyta: 2011-06-11 13:47:46 | Nuoroda
NachNachas rašė:
Baršk rašė:

Gal man kas nors galėtų išduoti paslaptį?:D Žiūrėkit, ar galima šiais metais rezultatus žinute gauti? Jeigu galima, tai taip įsivaizduoju, kad kai pasiimsiu savo kandidato kodą iš mokyklos, turiu siųsti žinutę... Tik kam? Kokiu numeriu? Ką rašyti?:D  O jeigu negalima, kokiu dar būdu (nuotoliniu :D) būtų galima gauti savo rezultatus?:)

 gali kam nors kitam pasakyt sako kandinato numeri ir asmens koda, o tas zmogus atsius tau ta sms(o gal net paskambins :D) , kai bus rezultatai :D

 Mmmm... Labai įdomus pasiūlymas, būtinai apsvarstysiu:D Bet aš skaičiau žmonių džiaugsmus vokiečių forume ir jie rašė panašiai taip-  "kai gavau žinute, negalėjau patikėt" arba "skaičiau žinute ir drebėjo rankos":D Tai kas jiems tas žinutes rašė?:D Aš pati turiu problemą, kad išvažiuoju po egzaminų.. Todėl norėčiau gaut, kokią rimtą žinutę su rezultatais.. Žinau, kad bent 2009 ir 2006, buvo galima taip :))

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:03:35 | Nuoroda
KasTu rašė:
Thunder rašė:

kazin kiek galima tiketis procentu surinkus 90 tasku???

 priklausys nuo kartelės šių metų.Anais metais galėjai surinkt 96 ir gaut 100..tai jei 90 gal kokius 95-96proc.

 Šiaip jau pernai daugiausiai surinkta buvo 96balai, tai, manau, ir su 94-95 šimtukas būtų buvęs. O šiais metais buvo tikrai itin lengas egzaminas, todėl, ko gero, procentų skaičius bus mažesnis, už surinktų balų...

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:05:15 | Nuoroda
Karo0722 rašė:
liusi westenra rašė:
KasTu rašė:
Light Arus rašė:
GintasV rašė:

Iš pradžių mane buvot įtikinę kad čia kryptingoji (nors parašiau išskiriančioji), bet logiškai pagalvojus, nereikia apie tai medžiagos ieškoti internete, reikia spręsti kokia atranka pagal pateiktą sąlygą egzamino, o joje sakoma: "Kokia gamtinės atrankos rūšis lėmė, kad iš VIENOS kikilių rūšies atsirado DAUG skirtingus snapus turinčių kikilių rūšių?". Taigi viskas daug paprasčiau negu visi čia bandė išmąstyt, kryptingos atrankos metu neatsiranda DAUG rūšių iš 1, taigi taip paprastai galvojant čia turėtų būti išskiriančioji :) 

 Bet jie gyveno skirtingose sąlygose. Kodėl visi tai užmiršta?

 Labai teisingai.Būtent dėl to ir pramoninis melanizmas(kuris sukelia daug diskusijų) priskiriamas kryptingajai atrankai.Iš tikrųjų aš manau,kad iš dalies,šis klausimas ginčytinas ir turėtų užskaityti abu variantus.

siaip taj jie mito skirtingu maistu , o apie skirtingas salygas nk neparasyta :D 

 o skirtingas maistas, tai ne skirtingos sąlygos???

 Taip,skirtingos:) be to va aprašymas - kartais atskiras POPULIACIJOS dalis veikia skirtingi veiksniai. O jau skirtingose dalyse populiacijos tikrai atskirtos (skirtingos teritorijos).

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:07:16 | Nuoroda
Justinoshe rašė:
NachNachas rašė:
Baršk rašė:

Gal man kas nors galėtų išduoti paslaptį?:D Žiūrėkit, ar galima šiais metais rezultatus žinute gauti? Jeigu galima, tai taip įsivaizduoju, kad kai pasiimsiu savo kandidato kodą iš mokyklos, turiu siųsti žinutę... Tik kam? Kokiu numeriu? Ką rašyti?:D  O jeigu negalima, kokiu dar būdu (nuotoliniu :D) būtų galima gauti savo rezultatus?:)

 gali kam nors kitam pasakyt sako kandinato numeri ir asmens koda, o tas zmogus atsius tau ta sms(o gal net paskambins :D) , kai bus rezultatai :D

 Rimtai taip įmanoma ar šiaip pjaunat?;DD

 Įmanoma. Nepamenu ar mano sesė pernai apie egzaminų rezultatus, ar apie tai kur įstojo,  per sms žinutę sužinojo :D labai rišlus sakinys gavosi :DD

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:08:08 | Nuoroda
NachNachas rašė:
KasTu rašė:
Thunder rašė:

kazin kiek galima tiketis procentu surinkus 90 tasku???

 priklausys nuo kartelės šių metų.Anais metais galėjai surinkt 96 ir gaut 100..tai jei 90 gal kokius 95-96proc.

 Šiaip jau pernai daugiausiai surinkta buvo 96balai, tai, manau, ir su 94-95 šimtukas būtų buvęs. O šiais metais buvo tikrai itin lengas egzaminas, todėl, ko gero, procentų skaičius bus mažesnis, už surinktų balų...

 Taigi Nec'e parašyta, kad pernai daugiausiai buvo surinkta 100 taškų, o ne 96...

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:11:18 | Nuoroda
liusi westenra rašė:
KasTu rašė:
Light Arus rašė:
GintasV rašė:

Iš pradžių mane buvot įtikinę kad čia kryptingoji (nors parašiau išskiriančioji), bet logiškai pagalvojus, nereikia apie tai medžiagos ieškoti internete, reikia spręsti kokia atranka pagal pateiktą sąlygą egzamino, o joje sakoma: "Kokia gamtinės atrankos rūšis lėmė, kad iš VIENOS kikilių rūšies atsirado DAUG skirtingus snapus turinčių kikilių rūšių?". Taigi viskas daug paprasčiau negu visi čia bandė išmąstyt, kryptingos atrankos metu neatsiranda DAUG rūšių iš 1, taigi taip paprastai galvojant čia turėtų būti išskiriančioji :) 

 Bet jie gyveno skirtingose sąlygose. Kodėl visi tai užmiršta?

 Labai teisingai.Būtent dėl to ir pramoninis melanizmas(kuris sukelia daug diskusijų) priskiriamas kryptingajai atrankai.Iš tikrųjų aš manau,kad iš dalies,šis klausimas ginčytinas ir turėtų užskaityti abu variantus.

siaip taj jie mito skirtingu maistu , o apie skirtingas salygas nk neparasyta :D 


 

 Labas, mazoji genialioji mergaite :) Ar tie, kurie megsta kiauliena kryzminasi tik su tais, kurie megsta kiauliena? tavo logika truputeli prasilenkia su realybe :) Galapagu salose yra ( buvo) 13 skirtingu kikiliu rusiu. Skirtingos rusys gali atsirasti tik tada, kai kazkas neleidzia individams kryzmintis, o tai gali buti geografine atskirtis (skirtingos salos) arba del mutacijos isplites kazkoks dauginimosi pasikeitimas ( del mutacijos kazkokia dalis individu dauginasi anksciau uz kitus  ar kazkas panasaus)

To GintasV. Atranka veikia POPULIACIJA, o ne RUSI. skirk situos du dalykus, Ensteine :) ir isskiriancioji atranka veikia DU krastutinius fenotipus, o kriptinga veikia tik VIENA, o ne 13 fenotipu galapaguose ir dar viena kokos saloje :)

Kas liecia pacia uzduoti, mums piesinelyje buvo duoti 13 galapagu kikiliu ir Kokos salos kikilis ( pazymetas raide B). Kokos sala nepriklauso galapagoms, bet joje gyvenantys kikiliai turi bendra protevi su Galapagu kikiliais, o Kokos saloje yra tik VIENA kikiliu rusis, tad tai aiski kriptinga atranka. Taip pat vakar mano minetoje knygoje buvo aprasytas idomus faktas - skirtingos galapagu kikiliu rusys... Kryzminasi ir sulaukia vaisingu palikuoniu, tad pagal rusies apibrezima, kuri mes turime zinoti pagal NEC'a jos net neskirtingos rusys :D Istikro galapagu kikiliu rusys jungiasi, nes skirtingu rusiu pauksciu palikuonys daznai buna pranasesni uz tevelius :) Vienu zodziu, man tikrai patinka tie kikiliai :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:11:48 | Nuoroda
viksva rašė:
NachNachas rašė:
KasTu rašė:
Thunder rašė:

kazin kiek galima tiketis procentu surinkus 90 tasku???

 priklausys nuo kartelės šių metų.Anais metais galėjai surinkt 96 ir gaut 100..tai jei 90 gal kokius 95-96proc.

 Šiaip jau pernai daugiausiai surinkta buvo 96balai, tai, manau, ir su 94-95 šimtukas būtų buvęs. O šiais metais buvo tikrai itin lengas egzaminas, todėl, ko gero, procentų skaičius bus mažesnis, už surinktų balų...

 Taigi Nec'e parašyta, kad pernai daugiausiai buvo surinkta 100 taškų, o ne 96...

 Atsiprašau, po to pagalvojau,kad ne taip parašiau. Norėjau pasakyti,kad dar už 96 buvo 100

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:13:11 | Nuoroda
viksva rašė:
 

 Taigi Nec'e parašyta, kad pernai daugiausiai buvo surinkta 100 taškų, o ne 96...

 Tam paciam NEC'e raso, kad vertina pagal tai, kiek zmoniu aplenkei. Lietuviu egze yra 104 taskai, bet su 85 dar gali gauti 100. Kas butu, jeigu 100-uka gautum uz 104 taskus? 

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:15:40 | Nuoroda

Aišku. :) Šiaip dar anksti sakyti, kad egzaminas buvo lengvas ir, kad kils kartelė. Laikė labai daug žmonių ir labai daug vidutinio ar dar žemesnio lygio :)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:21:04 | Nuoroda
viksva rašė:

Aišku. :) Šiaip dar anksti sakyti, kad egzaminas buvo lengvas ir, kad kils kartelė. Laikė labai daug žmonių ir labai daug vidutinio ar dar žemesnio lygio :)

 Sutinku,tikrai neaišku,manau,bus kaip visada..tik tiek,kad db biologijos egzaminą eina laikyti tikrai stipri karta (neminint tų,kurie laiko antrą kartą)..:)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:27:35 | Nuoroda

O gal kas tiksliai žino 7 testo klausimo atsakymą ? B ar A ? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:35:25 | Nuoroda
viksva rašė:

O gal kas tiksliai žino 7 testo klausimo atsakymą ? B ar A ? :D

 Duodu 100%, kad A.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:38:24 | Nuoroda

Nu tada aiškink kodėl A :)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:53:12 | Nuoroda

Kuo momentas arciau pradzios, tuo aplinkos pasipriesinimas mazesnis, juk naturalu, kad daugejant mieliu prasteja salygos - jos vartoja maisto medziagas, isskiria etilo alkoholi (kurio didelis kiekis joms nuodingas), pradeda spausti vienos kitas.. Ir nesvarbu, kad B variante kreive kyla staigiau,  ji kyla greiciau, tik todel, kad ten ju daugiau, ir jos automatiskai kiekybiskai greiciau greiciau dauginas. Geometrine progresija.
Nezinau ar suprasi, ar ne, is manes ne koks aiskintojas :D Bet variantas tikrai A :)


  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:06:43 | Nuoroda

Ačiū, kad išsamiai atsakei, nu bet man vistiek atrodo, kad B :D Identiškas grafikas žalioje knygutėje 205 psl yra ir pagal jį manau B turėtų būti, be to B lygio klausimas... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:11:52 | Nuoroda
viksva rašė:

Ačiū, kad išsamiai atsakei, nu bet man vistiek atrodo, kad B :D Identiškas grafikas žalioje knygutėje 205 psl yra ir pagal jį manau B turėtų būti, be to B lygio klausimas... :D

 Didejant populiacijai mazeja maisto kiekis, todel aplinkos pasipriesinimas dideja :) Aisku, dar dideja etanolio koncentracija, mazeja vietos ir pan. Tos zalios knygeles yra sh. jose pilna klaidu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą