Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-12 19:40:33 | Nuoroda
Delčia rašė:

Reiškiasi ne šimtas proc. pašaukimo, mano tarpe yra tokių, kurie jau nuo darželio laikų žinojo, kad žmogų globos:D Pavydėtina.

 Oho, ir gal daug tokių? Pašauktųjų medicinai :) Aš normaliai apsisprendžiau tik antram semestre, prieš tai apie tą pačią genetiką galvojau, dar net ekonomiką anksčiau. Be to, kodėl apsigalvojai dėl medicinos? Nors matyt priežasčių nestot yra daugiau negu stot čia.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:12:55 | Nuoroda

Ne, nėra daug, du pažįstami:)

Aš pati irgi galvojau, bet čia buvo spontaniškas, lengvabūdiškas 'noras', kurio jau nebėra:)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:44:54 | Nuoroda

Kaip manot kiek šiemet bus stojančių į mediciną? ;>

 

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:52:35 | Nuoroda
DeviantMe rašė:
Delčia rašė:

Reiškiasi ne šimtas proc. pašaukimo, mano tarpe yra tokių, kurie jau nuo darželio laikų žinojo, kad žmogų globos:D Pavydėtina.

 Oho, ir gal daug tokių? Pašauktųjų medicinai :) Aš normaliai apsisprendžiau tik antram semestre, prieš tai apie tą pačią genetiką galvojau, dar net ekonomiką anksčiau. Be to, kodėl apsigalvojai dėl medicinos? Nors matyt priežasčių nestot yra daugiau negu stot čia.

 Aš nuo ketvirtos klasės jau norėjau būti gydytoju. Šiemet nuėjęs pas buvusią aukletoją gavau savo laišką, kuriame rašiau apie būsimą profesiją :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:53:09 | Nuoroda
NachNachas rašė:

Kaip manot kiek šiemet bus stojančių į mediciną? ;>

 

 Panašiai kaip praitais metais :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-12 21:19:06 | Nuoroda
Light Arus rašė:
NachNachas rašė:

Kaip manot kiek šiemet bus stojančių į mediciną? ;>

 

 Panašiai kaip praitais metais :)

 O pernai buvo...? :D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-12 21:26:13 | Nuoroda

Nežinau tiksliai, bet girdėjau, kad 1500 NORĖJO, bet aišku priėmė tik virš  300

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-13 11:39:48 | Nuoroda
Delčia rašė:

Reiškiasi ne šimtas proc. pašaukimo, mano tarpe yra tokių, kurie jau nuo darželio laikų žinojo, kad žmogų globos:D Pavydėtina.

 As nuo darzelio laiku zinojau, kad noriu sukurti trigalvius ciuciukus, pomidorus ryjancius zmones ir siek tiek patoblinti Ebola :) Na, kazkur tarp ju buvo isimaise planai sukurti bomba, galincia visa joje esanti urana paversti energija :) Gaila, kad tesugebam apie 1% mases paversti energija ;/ Tai toks svaistymas.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:10:54 | Nuoroda

Hadronų greitintuvas gali viską pakeisti :D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-13 15:41:54 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Hadronų greitintuvas gali viską pakeisti :D

 Kad tu zinotum, kaip as noriu pasaudyti kokius protonus i koki svina :D Is svino pagaminciau auksa ir begciau i lombarda, kol neskilo xDDD ir siaip, turetu buti smagu, zinant, kad kiekvienas suvis kainuoja milijonus mokesciu moketojams :D

Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:27:29 | Nuoroda
Pride rašė:
Delčia rašė:

Reiškiasi ne šimtas proc. pašaukimo, mano tarpe yra tokių, kurie jau nuo darželio laikų žinojo, kad žmogų globos:D Pavydėtina.

 As nuo darzelio laiku zinojau, kad noriu sukurti trigalvius ciuciukus, pomidorus ryjancius zmones ir siek tiek patoblinti Ebola :) Na, kazkur tarp ju buvo isimaise planai sukurti bomba, galincia visa joje esanti urana paversti energija :) Gaila, kad tesugebam apie 1% mases paversti energija ;/ Tai toks svaistymas.

 Tai tu jau, kas be ko, išskirtinė asmenybė B) 

Žinutė parašyta: 2011-06-13 17:10:55 | Nuoroda

Girdėjau Žanevoje stovintis greitintuvas kainavo 10 milijardų JAV dolerių :D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-14 22:37:15 | Nuoroda

 Kaip keista. Aš testinės dalies 2 klausime pažymėjau C raidę, nes mąsčiau logiškai: vykstant fotosintezei dienos fazėje sunaudojamas CO2, na, o kaip šalutinis produktas sunaudojamas deguonis, kuris po to reikalinkgas NAKTIES fazėje vykstantiems procesams, tarp jų ir Kalvino ciklui, kuriam reikalingas O2 ir CO2. Keista, kad teigiate, jog atsakymas A.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-14 22:37:43 | Nuoroda

 Išskiriamas deguonis*

Žinutė parašyta: 2011-06-14 22:39:24 | Nuoroda

Kalvino ciklui de deguonies reikia, o ATP. Tikrai atsakymas A.

Žinutė parašyta: 2011-06-14 22:41:04 | Nuoroda
M0nika rašė:

 Kaip keista. Aš testinės dalies 2 klausime pažymėjau C raidę, nes mąsčiau logiškai: vykstant fotosintezei dienos fazėje sunaudojamas CO2, na, o kaip šalutinis produktas sunaudojamas deguonis, kuris po to reikalinkgas NAKTIES fazėje vykstantiems procesams, tarp jų ir Kalvino ciklui, kuriam reikalingas O2 ir CO2. Keista, kad teigiate, jog atsakymas A.

 Pats pažymėjau C panašiai mąstydamas, bet mokslo žmonės įtikino, kad A.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2011-06-14 22:44:40 | Nuoroda
M0nika rašė:

 Kaip keista. Aš testinės dalies 2 klausime pažymėjau C raidę, nes mąsčiau logiškai: vykstant fotosintezei dienos fazėje sunaudojamas CO2, na, o kaip šalutinis produktas sunaudojamas deguonis, kuris po to reikalinkgas NAKTIES fazėje vykstantiems procesams, tarp jų ir Kalvino ciklui, kuriam reikalingas O2 ir CO2. Keista, kad teigiate, jog atsakymas A.

 Cia ne fazes, o paros metas. Jeigu kalba eitu apie C4 arba CAM augalus, tada tik c tiktu. Klausime neparasyta kokio tipo augalas, tad pilnai gali rasyti apeliacija. BET zinant NEC'a jie ne velnio neuzskaitytu.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-14 23:55:20 | Nuoroda
Pride rašė:
M0nika rašė:

 Kaip keista. Aš testinės dalies 2 klausime pažymėjau C raidę, nes mąsčiau logiškai: vykstant fotosintezei dienos fazėje sunaudojamas CO2, na, o kaip šalutinis produktas sunaudojamas deguonis, kuris po to reikalinkgas NAKTIES fazėje vykstantiems procesams, tarp jų ir Kalvino ciklui, kuriam reikalingas O2 ir CO2. Keista, kad teigiate, jog atsakymas A.

 Cia ne fazes, o paros metas. Jeigu kalba eitu apie C4 arba CAM augalus, tada tik c tiktu. Klausime neparasyta kokio tipo augalas, tad pilnai gali rasyti apeliacija. BET zinant NEC'a jie ne velnio neuzskaitytu.

 Aš negaliu to suvokti, tai nelogiška :-D Juk tai neatsiejami vienas nuo kito dalykai : fazė ir paros metas. Nebūtų paros meto - nebūtų fazių, o dabar yra paros metas yra ir fazės.

Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:00:02 | Nuoroda
M0nika rašė:
Pride rašė:
M0nika rašė:

 Kaip keista. Aš testinės dalies 2 klausime pažymėjau C raidę, nes mąsčiau logiškai: vykstant fotosintezei dienos fazėje sunaudojamas CO2, na, o kaip šalutinis produktas sunaudojamas deguonis, kuris po to reikalinkgas NAKTIES fazėje vykstantiems procesams, tarp jų ir Kalvino ciklui, kuriam reikalingas O2 ir CO2. Keista, kad teigiate, jog atsakymas A.

 Cia ne fazes, o paros metas. Jeigu kalba eitu apie C4 arba CAM augalus, tada tik c tiktu. Klausime neparasyta kokio tipo augalas, tad pilnai gali rasyti apeliacija. BET zinant NEC'a jie ne velnio neuzskaitytu.

 Aš negaliu to suvokti, tai nelogiška :-D Juk tai neatsiejami vienas nuo kito dalykai : fazė ir paros metas. Nebūtų paros meto - nebūtų fazių, o dabar yra paros metas yra ir fazės.

 lol... kas cia sunkaus nesuprantu. diena vyksta fotosinteze, todel reik co2, o nakti - ne. o tamsos faze gali iir sviesoj vykt siaip :D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:05:03 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
M0nika rašė:
Pride rašė:
M0nika rašė:

 Kaip keista. Aš testinės dalies 2 klausime pažymėjau C raidę, nes mąsčiau logiškai: vykstant fotosintezei dienos fazėje sunaudojamas CO2, na, o kaip šalutinis produktas sunaudojamas deguonis, kuris po to reikalinkgas NAKTIES fazėje vykstantiems procesams, tarp jų ir Kalvino ciklui, kuriam reikalingas O2 ir CO2. Keista, kad teigiate, jog atsakymas A.

 Cia ne fazes, o paros metas. Jeigu kalba eitu apie C4 arba CAM augalus, tada tik c tiktu. Klausime neparasyta kokio tipo augalas, tad pilnai gali rasyti apeliacija. BET zinant NEC'a jie ne velnio neuzskaitytu.

 Aš negaliu to suvokti, tai nelogiška :-D Juk tai neatsiejami vienas nuo kito dalykai : fazė ir paros metas. Nebūtų paros meto - nebūtų fazių, o dabar yra paros metas yra ir fazės.

 lol... kas cia sunkaus nesuprantu. diena vyksta fotosinteze, todel reik co2, o nakti - ne. o tamsos faze gali iir sviesoj vykt siaip :D

 Atsiprašau, ką jūs šnekate? Fotosintezė vyksta ir dieną ir naktį, tačiau norint, jog reakcijos galėtų vykti ir tamsoje, į chloroplastus pastoviai turi būti transportuojama energija bei maisto medžiagos.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą