Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 12:57:18 | Nuoroda

O! man ti lb geros naujienos. ;DDD beveik taip viska ir parasiau. ;DDD

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-20 12:58:52 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

apie svoguna as rasiau kad mechaniskai nepazeistas turi buti, be to visose lastelese turi buti vienodas normalus kiekis vandens ir uz tai taska gavau


 

 Logiskai mastant visose lastelese ir taip bus vienodas kiekis vandens. Sito gali neuzskaityti.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:02:38 | Nuoroda
Pride rašė:
Ighnaz rašė:

apie svoguna as rasiau kad mechaniskai nepazeistas turi buti, be to visose lastelese turi buti vienodas normalus kiekis vandens ir uz tai taska gavau


 

 Logiskai mastant visose lastelese ir taip bus vienodas kiekis vandens. Sito gali neuzskaityti.

 Gal apie nepazeidima buvo instrukcijoj, gal "normalus" uzsiskaiciavo, nzn sito klausimo instrukcijos neskaiciau.

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:11:37 | Nuoroda

as parasiau, kd irg mechaniskai turi buti nepazeistas ir tutri buti paimtas butent epidermio audinys, o ne kox asimiliacinis ir pan

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:16:45 | Nuoroda

AS tai sitam gal fail nebloga dejau, nes rasiau , kad laselese turi buti pakankamai vandens, lasteles turi tureti sienele , vakuole, del pastarosios priezasties vertintojai is gailestingumo gali izvelgt, kad norejau pasakyt lasteles turi buti sveikos( normalios)?

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:51:06 | Nuoroda

Su kikiliais- pagal vertinimo instrukciją tik kryptingoji, testo "apdiskutuotas" septintasis klausimas-A.

Overall, max taškų niekas nesurinko. Didžiausias, berots, buvo 97 :) Pereinamasis 16 :) Rezultatai žadami birželio 30

Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:53:45 | Nuoroda

Kokia kartele 100? ;]]

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:55:33 | Nuoroda

tikiuosi , kad gavau 97 :DDDDDDD

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:55:37 | Nuoroda

Buvau aš šiandien pas mokytoja,tai sakė kad ten ilgai vertintojai pešėsi kokia atranka -kryptinga ar išskiriančioji,bet kadangi niekas neatneše įrodymų kad ten gali būti išskiriančioji tai nusprendė vertinti tik kryptingąją.

Dėl plazmolizės tai galima buvo rašyti vos ne visas ląstelės organėles,išskyrus plazminę membraną,taigi nusivyliau nes negauvau taško,o dėl sąlygų tai turėjo būti nepažeista ,vandens vienodai ir t.t. Šiaip kadangi labai skubėjau tai pilnai tos instrukcijos neperžvelgiau,bet esmė ta kad labai jau daug ten galimų variantų,tai manau jei protingai rašėt ir į temą tai turėtų užskaityti.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:01:35 | Nuoroda

evoliucijos ką nors pameni? Ir kaip ten su tom palaipom, kodėl M ilgesnės už N? Kažint tinka toks ats:

M palaipos augalas yra išsivystęs, o N augalas - besivystantis. Kadangi augalas auga kartu su palaipa,todėl N augalo palaipa trumpesnė.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:01:44 | Nuoroda

 o kaži jei parašiau, kad tos audinio ląstelės turi būti gyvos, tai čia tiktų? :D

 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:01:45 | Nuoroda

Kokios salygos gamtinei atrankai vykti turejo buti?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:11:20 | Nuoroda

Aš parašiau prielaidas. Jos įeina į programą , tai logiška , kad tiktų :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:15:54 | Nuoroda

Palaipas as rasiau sitaip: N palaipos trumpesnes uz M, nes jos isauga is jauinesnio, mazesnio augalo. Taska gavau

Priezastys gamtinei atrankai: Parasiau tris, dvi tiko: konkurencija, paveldimas kintamumas.

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:16:13 | Nuoroda
Light Arus rašė:

evoliucijos ką nors pameni? Ir kaip ten su tom palaipom, kodėl M ilgesnės už N? Kažint tinka toks ats:

M palaipos augalas yra išsivystęs, o N augalas - besivystantis. Kadangi augalas auga kartu su palaipa,todėl N augalo palaipa trumpesnė.

 Man rodos tavo atsakymą turėtų užskaityt,nes mokytoja sakė kad tinka,nors aš tai kitaip rašiau apie motininį augalą,per nelyg evoliucijos nežiurėjau,sakau žiauriai skubėjau tik vėliau išėjus pagalvojau kad reikėjo nufotkint,nes sakė kad taisyt jau pabaigė.sąlygos tai požymių įvairovė,konkurencija,didelė populiacia.ten kur evoliucijos 4 kodėl skiriasi tai reikėjo rašyti skirtingos sąlygos/skirtingas maistas/geografinė izoliacija.

Dėl ląstelės gyvos tai tikrai nebuvo tokio paminėto instrukcijoje,ir tiesą pasakis ta instrukcija labai labai papildyta,nes sakė vertintojai pykosi ir vis pildė ir pildė.pavyzdžiui ten kur virškinimas tai kur 4 taškai,jeigu parašėt kad tulžis skaido riebalus 0 taškų,bet jei parašėt kad tulžis emulguoja  riebalus iki mažesnių dalelių,tai jau 1 taškas.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:16:40 | Nuoroda

As parasiau paveldimas kintamumas, kova uz buvi ir dar kazka

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:20:15 | Nuoroda

as galvojau tipo . jei parasai kad kepenys iskiria tulzi, kuri emulguoja rebalus, taip padidina ju pav. plota ir jie greiciau skaidomi. tai jau 2 tsk:D

  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:28:43 | Nuoroda

abejoju, nes iš viso keturi taškai, o reikia tris organus apibūdinti.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:41:53 | Nuoroda

O ten kur buvo didžiojo kraujo apytakos rato funkcijas dvi nurodyt tai jei aš parašiau, kad išnešioja maisto medžiagas, deguonį ir paima medžiagų apykaitos produktus tai čia vieną funkciją?  

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:43:52 | Nuoroda
dovi rašė:

O ten kur buvo didžiojo kraujo apytakos rato funkcijas dvi nurodyt tai jei aš parašiau, kad išnešioja maisto medžiagas, deguonį ir paima medžiagų apykaitos produktus tai čia vieną funkciją?  

 Ne čia jau 2 ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą