Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-11 16:56:06 | Nuoroda
KimiRimi rašė:
Dovation rašė:

 Pirma dalis: 1A 2A 3A 4D 5D 6B 7B 8C 9A 10B 11D 12C 13D 14D 15D 16B 17C 18C arba D 19C 20C 

kodel 15testo klausimas D juk pasakyta Augalo lasteles plazmlize(lastele issiplecia ir pasiekia turgora) tai atsakymas turi buti B.

 Tai juk plazmolize ir turgoras yra skirtingi dalykai :D

 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-06-11 16:58:25 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
KimiRimi rašė:
Dovation rašė:

 Pirma dalis: 1A 2A 3A 4D 5D 6B 7B 8C 9A 10B 11D 12C 13D 14D 15D 16B 17C 18C arba D 19C 20C 

kodel 15testo klausimas D juk pasakyta Augalo lasteles plazmlize(lastele issiplecia ir pasiekia turgora) tai atsakymas turi buti B.

 Tai juk plazmolize ir turgoras yra skirtingi dalykai :D

 

 tikrai taip, pritariu Evaldui :D

Žinutė parašyta: 2012-06-11 16:59:01 | Nuoroda

 Davai sakot, kas neatisku, atsakysiu i jusu klausimus :D jau ikele necas uzduotis :)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 16:59:56 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:
Vidokkas rašė:

Biologai didieji ;D 1% ir taskas, pasiziurekit paveiksliuka, net rodykles is kvieciu yra i virsu ir i apacia ir i sona reiskias energija keliavo trim kryptimis. Ant vienos ju rodykles buvo parodyta energija kuri perejo i kita mitybos lygmeni. Yra trys lygmenis netgi ir be jokiu proporciju cia viskas aisq. 1 - as lygmuo - Gamintojai(miezis) 100%, 2 - as lygmuo augaledziai - Karves 10% , 3 - lygmuo mesedziai - Zmones 1% VSIO risam sita klausima. 1% ir taskas.

 nerišam, nes čia neteisybė! taip, 1proc tampa žmogaus BIOMASE, bet jį pasiekia tai 10proc, o 9 prarandami ! kaip sunku su jumis, siaubas :DDDD 

 Klausime parašyta: "...apskaičiuokite, kiek procentų miežiuose buvusios energijos...." 3060kJ gali būti tik dalis energijos, kurią tie miežiai turėjo. Juk vieną dalį miežiai prarado kvėpavimo metu, kita dalis atiteko skaidytojams. Geriau baigiam čia ginčytis ir laukiam vertinimo instrukcijų ar dar ko, nes beprasmiška dabar čia rietis... :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:00:02 | Nuoroda
Pride rašė:

 Davai sakot, kas neatisku, atsakysiu i jusu klausimus :D jau ikele necas uzduotis :)

 nu dv skelk 6.2 ir pasakyk, kad aš teisi :DDD

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:00:49 | Nuoroda
Pride rašė:

 Davai sakot, kas neatisku, atsakysiu i jusu klausimus :D jau ikele necas uzduotis :)

 ikeltos jau

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:01:48 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:

 Davai sakot, kas neatisku, atsakysiu i jusu klausimus :D jau ikele necas uzduotis :)

 nu dv skelk 6.2 ir pasakyk, kad aš teisi :DDD

 bl galvojau,kad tu bachuras :D 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:02:19 | Nuoroda
Dovation rašė:
tiutiuriu rašė:
Vidokkas rašė:

Biologai didieji ;D 1% ir taskas, pasiziurekit paveiksliuka, net rodykles is kvieciu yra i virsu ir i apacia ir i sona reiskias energija keliavo trim kryptimis. Ant vienos ju rodykles buvo parodyta energija kuri perejo i kita mitybos lygmeni. Yra trys lygmenis netgi ir be jokiu proporciju cia viskas aisq. 1 - as lygmuo - Gamintojai(miezis) 100%, 2 - as lygmuo augaledziai - Karves 10% , 3 - lygmuo mesedziai - Zmones 1% VSIO risam sita klausima. 1% ir taskas.

 nerišam, nes čia neteisybė! taip, 1proc tampa žmogaus BIOMASE, bet jį pasiekia tai 10proc, o 9 prarandami ! kaip sunku su jumis, siaubas :DDDD 

 Klausime parašyta: "...apskaičiuokite, kiek procentų miežiuose buvusios energijos...." 3060kJ gali būti tik dalis energijos, kurią tie miežiai turėjo. Juk vieną dalį miežiai prarado kvėpavimo metu, kita dalis atiteko skaidytojams. Geriau baigiam čia ginčytis ir laukiam vertinimo instrukcijų ar dar ko, nes beprasmiška dabar čia rietis... :)

 tai nesiriejam, tik diskutuojam.. :) 3060 yra energija jų nukirtimo metu, mano manymu. tai ir yra buvusi energija, nes jau suvartota karvių. ai nu tiek to, pagyvensim, pamatysim (kad teisingas atsakymas yra 10,13 :D)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:02:47 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:

 Davai sakot, kas neatisku, atsakysiu i jusu klausimus :D jau ikele necas uzduotis :)

 nu dv skelk 6.2 ir pasakyk, kad aš teisi :DDD

 O kas cia neaisku? Elementari matematika :D Mieziuose buvo 3060, viskas pasieke karve, is karves zmones pasieke 310 ir skaiciuojat!!!

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:04:19 | Nuoroda
Stifler rašė:
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:

 Davai sakot, kas neatisku, atsakysiu i jusu klausimus :D jau ikele necas uzduotis :)

 nu dv skelk 6.2 ir pasakyk, kad aš teisi :DDD

 bl galvojau,kad tu bachuras :D 

 jei naglas žmogus, tai nebūtinai čiūvas :DDD

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:05:59 | Nuoroda

Jus nepasiduodat ;D, jei atsakymas 10%, reiskias mano BIO mokytoja nemoka biologijos (tuo labai abejoju), nes visus atsakymus pasitikrines esu su mokytoja. 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:06:39 | Nuoroda
Pride rašė:
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:

 Davai sakot, kas neatisku, atsakysiu i jusu klausimus :D jau ikele necas uzduotis :)

 nu dv skelk 6.2 ir pasakyk, kad aš teisi :DDD

 O kas cia neaisku? Elementari matematika :D Mieziuose buvo 3060, viskas pasieke karve, is karves zmones pasieke 310 ir skaiciuojat!!!

 Va matot, kad zmoguje sukaupta 310 neabejojat. Tai analogiskai jei butu skaiciukas pries miezius (po saules) kaip pries zmogu, kiek ant rodyklytes butu parasyta?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:07:05 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Jus nepasiduodat ;D, jei atsakymas 10%, reiskias mano BIO mokytoja nemoka biologijos (tuo labai abejoju), nes visus atsakymus pasitikrines esu su mokytoja. 

 Isvada - tavo bio mokytoja nemoka biologijos. 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:08:19 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
Pride rašė:
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:

 Davai sakot, kas neatisku, atsakysiu i jusu klausimus :D jau ikele necas uzduotis :)

 nu dv skelk 6.2 ir pasakyk, kad aš teisi :DDD

 O kas cia neaisku? Elementari matematika :D Mieziuose buvo 3060, viskas pasieke karve, is karves zmones pasieke 310 ir skaiciuojat!!!

 Va matot, kad zmoguje sukaupta 310 neabejojat. Tai analogiskai jei butu skaiciukas pries miezius (po saules) kaip pries zmogu, kiek ant rodyklytes butu parasyta?

 žmoguje ne sukaupta, o jį pasiekia 310. va tame ir esmė, kad neparašyta prieš miežius ant rodyklės. klausime parašyta "remdamiesi paveiksle pateiktais duomenimis". štai ir viskas

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:08:35 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
Pride rašė:
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:

 Davai sakot, kas neatisku, atsakysiu i jusu klausimus :D jau ikele necas uzduotis :)

 nu dv skelk 6.2 ir pasakyk, kad aš teisi :DDD

 O kas cia neaisku? Elementari matematika :D Mieziuose buvo 3060, viskas pasieke karve, is karves zmones pasieke 310 ir skaiciuojat!!!

 Va matot, kad zmoguje sukaupta 310 neabejojat. Tai analogiskai jei butu skaiciukas pries miezius (po saules) kaip pries zmogu, kiek ant rodyklytes butu parasyta?

 Tai, kad mieziai panaudoja dali energijos augimui + gal nevisi buvo nukirsti? Miezius is saules pasiekia labai daug energijos, bet tik maza jos dalis pasiekia karve. Karve didziaja dali energijos is***a, ir tik maza dalis pasiekia zmogu.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:09:00 | Nuoroda
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

Jus nepasiduodat ;D, jei atsakymas 10%, reiskias mano BIO mokytoja nemoka biologijos (tuo labai abejoju), nes visus atsakymus pasitikrines esu su mokytoja. 

 Isvada - tavo bio mokytoja nemoka biologijos. 

 sori, bet in yo faces, ha :D o šiaip nepykit, bet šįkart aš teisi buvau :)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:09:05 | Nuoroda

Jus mane taip erzinat ;D  bet ne del to, kad verciat mane dvejot, as nedvejoju as esu 100% istikines. Bet del to kad esu priverstas kuistis uzduotyse ir atrast, kazkuriu metu buvo panasi uzduotis, rasem is jos kontrolini. 90% atsake neteisingai, vien del to, kad sprende taip kaip jus aiskinat kad. Rodykle rodo kiek energijos perejo kitam lygmeniui ir as nzn ka cia padaryt, kad jums tai irodyti. 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:09:49 | Nuoroda
Indriushka rašė:

Žodžiu chebryyyte, viskas bus ok.   Bet man dar kyla klausimas, kaip ten dėl to 19, kas ten per augalas (3)??? Ir dar kaip ten del to 20 tiksliai?

 As ten irgi tam 19testo klausime nesupratau kas ten per augalas...

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:11:16 | Nuoroda
KimiRimi rašė:
Indriushka rašė:

Žodžiu chebryyyte, viskas bus ok.   Bet man dar kyla klausimas, kaip ten dėl to 19, kas ten per augalas (3)??? Ir dar kaip ten del to 20 tiksliai?

 As ten irgi tam 19testo klausime nesupratau kas ten per augalas...

 Kiminas (Samana)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:11:56 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:
Evaldas1993 rašė:
KimiRimi rašė:
Dovation rašė:

 Pirma dalis: 1A 2A 3A 4D 5D 6B 7B 8C 9A 10B 11D 12C 13D 14D 15D 16B 17C 18C arba D 19C 20C 

kodel 15testo klausimas D juk pasakyta Augalo lasteles plazmlize(lastele issiplecia ir pasiekia turgora) tai atsakymas turi buti B.

 Tai juk plazmolize ir turgoras yra skirtingi dalykai :D

 

 tikrai taip, pritariu Evaldui :D

 Sasiuvini atsiverciau ir pats pamaciau...Durna galva.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą