Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:14:11 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

Jus nepasiduodat ;D, jei atsakymas 10%, reiskias mano BIO mokytoja nemoka biologijos (tuo labai abejoju), nes visus atsakymus pasitikrines esu su mokytoja. 

 Isvada - tavo bio mokytoja nemoka biologijos. 

 sori, bet in yo faces, ha :D o šiaip nepykit, bet šįkart aš teisi buvau :)

 Tik todel kad kazkoks, kuris siemet net nelaike egzamino ir turbut kokiam LEU pirmam ar antram kurse ja studijuoja, taip pasake?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:15:10 | Nuoroda
KimiRimi rašė:
Kervy rašė:
DeividasZ rašė:

Kas nors patvirtinkit del II dalies grafiko su plesrunu. X ar Y teisingas atsakymas?

 X, nes elnių skaičius turi būt didesni

 

As manau kad turi buti y(bent jau veliau persitaisiau i si) juk augant X kreivei mazeja Y reiskias nyksta elniu populiacija.Juk didejant X populiacijai jai tai butu elniai Y populiacija nemazetu nes butu daugiau maisto vilkams.

 

 Sitas klausimas mano paskutinis kas pades :)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:16:41 | Nuoroda
KimiRimi rašė:
KimiRimi rašė:
Kervy rašė:
DeividasZ rašė:

Kas nors patvirtinkit del II dalies grafiko su plesrunu. X ar Y teisingas atsakymas?

 X, nes elnių skaičius turi būt didesni

 

As manau kad turi buti y(bent jau veliau persitaisiau i si) juk augant X kreivei mazeja Y reiskias nyksta elniu populiacija.Juk didejant X populiacijai jai tai butu elniai Y populiacija nemazetu nes butu daugiau maisto vilkams.

 

 Sitas klausimas mano paskutinis kas pades :)

 X teisingas ats. Aukų skaičius visad didesnis, nei plėšrūnų:)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:17:55 | Nuoroda
KimiRimi rašė:
KimiRimi rašė:
Kervy rašė:
DeividasZ rašė:

Kas nors patvirtinkit del II dalies grafiko su plesrunu. X ar Y teisingas atsakymas?

 X, nes elnių skaičius turi būt didesni

 

As manau kad turi buti y(bent jau veliau persitaisiau i si) juk augant X kreivei mazeja Y reiskias nyksta elniu populiacija.Juk didejant X populiacijai jai tai butu elniai Y populiacija nemazetu nes butu daugiau maisto vilkams.

 

 Sitas klausimas mano paskutinis kas pades :)

 Auksinė taisyklė- plėšrūnų yra visada mažiau negu jų grobio. Supratai? :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:18:06 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Jus mane taip erzinat ;D  bet ne del to, kad verciat mane dvejot, as nedvejoju as esu 100% istikines. Bet del to kad esu priverstas kuistis uzduotyse ir atrast, kazkuriu metu buvo panasi uzduotis, rasem is jos kontrolini. 90% atsake neteisingai, vien del to, kad sprende taip kaip jus aiskinat kad. Rodykle rodo kiek energijos perejo kitam lygmeniui ir as nzn ka cia padaryt, kad jums tai irodyti. 

 Ka mes tau ir bandom irodyti... Mieziuose buvo 3060 J, i karve parejo visa sita energija, karve issiko 3060-310 J energijos ir 310J parejo pas zmogu :)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:18:31 | Nuoroda

Aš mąsčiau taip: pradžioj tų briedžių buvo daug, paskui juos suvalgė vilkai, ir išaugo vilkų populiacija, kai nebeliko briedžių sumažėjo vilkų populiacija, o tada vėl išaugo briedžių :D Tai aš rašiau X.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:19:20 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

Jus nepasiduodat ;D, jei atsakymas 10%, reiskias mano BIO mokytoja nemoka biologijos (tuo labai abejoju), nes visus atsakymus pasitikrines esu su mokytoja. 

 Isvada - tavo bio mokytoja nemoka biologijos. 

 sori, bet in yo faces, ha :D o šiaip nepykit, bet šįkart aš teisi buvau :)

 Tik todel kad kazkoks, kuris siemet net nelaike egzamino ir turbut kokiam LEU pirmam ar antram kurse ja studijuoja, taip pasake?

 Ei, tu nesinervink čia, ramiai gi. Tebūnie 1proc, jei tau nuo to bus geriau :) pamatysi, kad mūsų teisybė, kai paviešins jau vertinimo instrukciją. Tebūnie ten tavo mokytoja geriausia pasauly ir panašiai. Jei ką, tai klysta ir geriausi. BET TARKIM kad ne ir kad tavo teisybė, tada sveikinu, gausi tą vieną nelemtą tašką. Siaubas kažkoks. Tokiems kaip Evaldas1993 nelabai galima forumuose lankytis, dar iš tų nervų kokią opą įsitaisys! :/

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:20:18 | Nuoroda

/ 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:20:26 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:
Evaldas1993 rašė:
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

Jus nepasiduodat ;D, jei atsakymas 10%, reiskias mano BIO mokytoja nemoka biologijos (tuo labai abejoju), nes visus atsakymus pasitikrines esu su mokytoja. 

 Isvada - tavo bio mokytoja nemoka biologijos. 

 sori, bet in yo faces, ha :D o šiaip nepykit, bet šįkart aš teisi buvau :)

 Tik todel kad kazkoks, kuris siemet net nelaike egzamino ir turbut kokiam LEU pirmam ar antram kurse ja studijuoja, taip pasake?

 Ei, tu nesinervink čia, ramiai gi. Tebūnie 1proc, jei tau nuo to bus geriau :) pamatysi, kad mūsų teisybė, kai paviešins jau vertinimo instrukciją. Tebūnie ten tavo mokytoja geriausia pasauly ir panašiai. Jei ką, tai klysta ir geriausi. BET TARKIM kad ne ir kad tavo teisybė, tada sveikinu, gausi tą vieną nelemtą tašką. Siaubas kažkoks. Tokiems kaip Evaldas1993 nelabai galima forumuose lankytis, dar iš tų nervų kokią opą įsitaisys! :/

 O kada bus ta vertinimo instrukcija? :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:20:29 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

Jus nepasiduodat ;D, jei atsakymas 10%, reiskias mano BIO mokytoja nemoka biologijos (tuo labai abejoju), nes visus atsakymus pasitikrines esu su mokytoja. 

 Isvada - tavo bio mokytoja nemoka biologijos. 

 sori, bet in yo faces, ha :D o šiaip nepykit, bet šįkart aš teisi buvau :)

 Tik todel kad kazkoks, kuris siemet net nelaike egzamino ir turbut kokiam LEU pirmam ar antram kurse ja studijuoja, taip pasake?

 Tik todel, kad kazkas, kas praejusiais metais is egzo gavo 99% ir dalyvavo respublikineje olimpiadoje taip pasake. Ir prasau, prasau, PRASAU, neizeidinekite manes su ta pedagoske, nes dede Pride bus piktas }:-]

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:20:42 | Nuoroda

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:21:31 | Nuoroda

Paaiskinimas nesusipratusiems:

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:22:20 | Nuoroda
Indriushka rašė:

Aš mąsčiau taip: pradžioj tų briedžių buvo daug, paskui juos suvalgė vilkai, ir išaugo vilkų populiacija, kai nebeliko briedžių sumažėjo vilkų populiacija, o tada vėl išaugo briedžių :D Tai aš rašiau X.

 koks cia klausimas?

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:23:13 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:25:27 | Nuoroda
Pride rašė:
Indriushka rašė:

Aš mąsčiau taip: pradžioj tų briedžių buvo daug, paskui juos suvalgė vilkai, ir išaugo vilkų populiacija, kai nebeliko briedžių sumažėjo vilkų populiacija, o tada vėl išaugo briedžių :D Tai aš rašiau X.

 koks cia klausimas?

 II 10. 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:26:37 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Ko nuorodos nerodo: www.photobucket.lt/image.php?id=A238_4FD5FF2B&jpg 

 Aš 100 procentų žinau, kad čia klaidinga, bet nenoriu jau ginčytis. Tebūnie :)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:28:37 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Ko nuorodos nerodo: www.photobucket.lt/image.php?id=A238_4FD5FF2B&jpg 

 Pasakyk man, genijau, jeigu 30% energijos isleidziama kvepavimui, o 40% ismetama su nuokritom, kaip ta energija yra sukaupiama organizme? Sukaupiami like 10%. Matai, kad rodykles rodo i aplinka? Reiskias ten 90% energijos ir atsiduria.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:29:52 | Nuoroda

Dar plius pacituosiu: "Naudodamiesi paveiksle pateiktais duomenimis apskaičiuokite, kiek procentų miežiuose buvusios energijos pasieks žmones. " 3060kJ tai ne buvusi, tai einamoji, kas liko is tos buvusios.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:30:14 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:
Indriushka rašė:

Aš mąsčiau taip: pradžioj tų briedžių buvo daug, paskui juos suvalgė vilkai, ir išaugo vilkų populiacija, kai nebeliko briedžių sumažėjo vilkų populiacija, o tada vėl išaugo briedžių :D Tai aš rašiau X.

 koks cia klausimas?

 II 10. 

 X- elniai Y- vilkai.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:32:12 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Dar plius pacituosiu: "Naudodamiesi paveiksle pateiktais duomenimis apskaičiuokite, kiek procentų miežiuose buvusios energijos pasieks žmones. " 3060kJ tai ne buvusi, tai einamoji, kas liko is tos buvusios.

 GEra vieta pabraukiai. Ne kiek miezius PASIEKUSIOS energijos, bet kiek juose BUVUSIOS energijos. Jie 90% energijos issvaisto.3060kJ yra mieziuose buvusios energijos, karvyte suede miezius ir ju neliko, todel buvusios :) Kitakart atidziau skaityk ir galva mastyk, jeigu mieziai suesti tai jie nesuvolioja patvory.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą