Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:04:24 | Nuoroda
laisvune rašė:

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

 Ne. Sieros oksidai ir azoto oksidai NEREGUOJA. Jie abu reguoja su vandeniu, azoto atveju susidaro azoto rugstys, sieros atveju susidaro sieros rugstys. Ir ne tik sieros dioksidas, bet ir trioksidas reguoja su vandeniu, taip pat CO2 reguoja, susidaro angliarugste, bet nemanau, kad jums sita reikejo mineti.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:04:28 | Nuoroda
laisvune rašė:

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

 Ne. Sieros oksidai ir azoto oksidai NEREGUOJA. Jie abu reguoja su vandeniu, azoto atveju susidaro azoto rugstys, sieros atveju susidaro sieros rugstys. Ir ne tik sieros dioksidas, bet ir trioksidas reguoja su vandeniu, taip pat CO2 reguoja, susidaro angliarugste, bet nemanau, kad jums sita reikejo mineti.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:04:30 | Nuoroda
laisvune rašė:

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

 Ne. Sieros oksidai ir azoto oksidai NEREGUOJA. Jie abu reguoja su vandeniu, azoto atveju susidaro azoto rugstys, sieros atveju susidaro sieros rugstys. Ir ne tik sieros dioksidas, bet ir trioksidas reguoja su vandeniu, taip pat CO2 reguoja, susidaro angliarugste, bet nemanau, kad jums sita reikejo mineti.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:06:08 | Nuoroda

kokios dar medziagos, be vandens ir drusku, yra zmogaus prakaito sudetyje.

Parasiau Slapalo rugstis,  nors juodrasti buvau pasirases slapalas.... uzskaitys?

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:06:24 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
laisvune rašė:

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

 Rugstiniai oksidai nesijungia tarpusavyje, tad 1 taskelis bus.

 O keliu tasku vertas klausimas? Jeigu 3 tasku, viena gaus. Jeigu 2, negaus, nes 1t atims del fakto klaidos.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:07:03 | Nuoroda
Pride rašė:
Vidokkas rašė:
laisvune rašė:

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

 Rugstiniai oksidai nesijungia tarpusavyje, tad 1 taskelis bus.

 O keliu tasku vertas klausimas? Jeigu 3 tasku, viena gaus. Jeigu 2, negaus, nes 1t atims del fakto klaidos.

 2t klausimas.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:07:05 | Nuoroda
laisvune rašė:

kokios dar medziagos, be vandens ir drusku, yra zmogaus prakaito sudetyje.

Parasiau Slapalo rugstis,  nors juodrasti buvau pasirases slapalas.... uzskaitys?

 Slapalo rugstis? Kas cia per velnias? Gal norejai pasakyti slapimo rugstis?

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:07:51 | Nuoroda
laisvune rašė:

kokios dar medziagos, be vandens ir drusku, yra zmogaus prakaito sudetyje.

Parasiau Slapalo rugstis,  nors juodrasti buvau pasirases slapalas.... uzskaitys?

 Nu ne, slapalas ne rugstis (sumaisei su slapimo rugstim). Pride ten 2 taskam.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:07:59 | Nuoroda
Pride rašė:
laisvune rašė:

kokios dar medziagos, be vandens ir drusku, yra zmogaus prakaito sudetyje.

Parasiau Slapalo rugstis,  nors juodrasti buvau pasirases slapalas.... uzskaitys?

 Slapalo rugstis? Kas cia per velnias? Gal norejai pasakyti slapimo rugstis?

 neatsimenu kaip parasiau, ar slapimo ar slapalo rugstis :D tikriausiai kad slapalo :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:08:01 | Nuoroda
laisvune rašė:

 2t klausimas.

 Tikekis, kad vertintojai chemijos ne kiek nemokes :D

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:08:50 | Nuoroda

Uz fakto klaidas lyg neatimineja bio, tiesiog duos 1 taska uz pH, o kito neduos nes neteisingai paaiskino kaip susidaro tokie krituliai. 

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:09:40 | Nuoroda

polipediniais rysiais susijungia baltymu monomerai?

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:10:23 | Nuoroda

testo 17 klausimas: atsakymas C ar D ?


Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:10:32 | Nuoroda
laisvune rašė:
Pride rašė:
laisvune rašė:

kokios dar medziagos, be vandens ir drusku, yra zmogaus prakaito sudetyje.

Parasiau Slapalo rugstis,  nors juodrasti buvau pasirases slapalas.... uzskaitys?

 Slapalo rugstis? Kas cia per velnias? Gal norejai pasakyti slapimo rugstis?

 neatsimenu kaip parasiau, ar slapimo ar slapalo rugstis :D tikriausiai kad slapalo :D 

 Na slapimo rugstis manau netiks, ji nesisalina su prakaitu, juk ji beveik netirpi.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:10:35 | Nuoroda
laisvune rašė:
Pride rašė:
laisvune rašė:

kokios dar medziagos, be vandens ir drusku, yra zmogaus prakaito sudetyje.

Parasiau Slapalo rugstis,  nors juodrasti buvau pasirases slapalas.... uzskaitys?

 Slapalo rugstis? Kas cia per velnias? Gal norejai pasakyti slapimo rugstis?

 neatsimenu kaip parasiau, ar slapimo ar slapalo rugstis :D tikriausiai kad slapalo :D 

 Na slapimo rugstis manau netiks, ji nesisalina su prakaitu, juk ji beveik netirpi.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:11:31 | Nuoroda

17 C, o ten monomerai tai peptidiniais ne polipeptidiniais(tokiu net nera) 

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:12:48 | Nuoroda

vienuzodziu nieko gero. 60 proc tai turetu buti, teks i mokama

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:15:39 | Nuoroda

Nu as 4 taskus praradau (prisidejau del viso ko ir ta energijos skaiciavima kaip klaida), tai dar gal kur pasitaikys klaideliu +- 2, tai tikiuos bus virs 90% tikrai. 

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:15:49 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Uz fakto klaidas lyg neatimineja bio, tiesiog duos 1 taska uz pH, o kito neduos nes neteisingai paaiskino kaip susidaro tokie krituliai. 

 Man atrodo nuima. Chemijoj tikrai nuima.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:16:45 | Nuoroda
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

Uz fakto klaidas lyg neatimineja bio, tiesiog duos 1 taska uz pH, o kito neduos nes neteisingai paaiskino kaip susidaro tokie krituliai. 

 Man atrodo nuima. Chemijoj tikrai nuima.

 nemanau, kad nuiims uz fakto klaida bio

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą