Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:59:35 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:

 Aha, praeitais metais visi tikėjosi 19.25 į vf. Ir ką jie gavo? 19.32. Šiais metais tikrai dar kils. Matau, kiek vien vilniečių stoja iš superinių gimnazijų. Manot, kad blogai juos parašė? Aš tai nelabai. Matematika buvo labai lengva, visiškas teorinis pagrindas sudėtas, reikėjo tik labai didelio atidumo. Biologija - tas pats. Su lietuvių, aišku, nepajuokausi taip, bet gerai besimokantieji paprastai nebūna nusivylę rezultatais. Apie chemiją net nešneku... Dvi dienas prie programos pasėdi ir jau moki visą mokyklinį kursą... Aš neįsivaizduoju, kaip ten dar diferencijuoti tuos mokinius sugeba normaliai.

Na, žodžiu. Manau, kad galim tikėtis aukšto balo šiemet.

 Nevisi is "superiniu" gimnaziju stoja i medicina. Nemaza dalis (ypac olimpiadininku) isvis isvaziuoja,

Žinutė parašyta: 2012-06-12 23:05:10 | Nuoroda

apie matieka nieko negaliu pasakyti, bet zinau, kad tikrai dauguma sumove ir biologija, nors nebuvo labai sunkus egzaminas. Daugelis nesikartojo limfos ir prarado taskelius, o mokesi ir mokesi nefronus, sirdute, smegenis, kuriu net nebuvo, kiti isvis nezinojo, kas yra replikacija ir jos rezultato. Ir kalbu apie normaliai besimokancius mokinius :)) bet gal ir kils, kaip bus taip bus :)) bet tie, kas mokesi normaliai visus metus, turetu istoti...

Žinutė parašyta: 2012-06-12 23:07:09 | Nuoroda

 Kad šiemet žinok tikrai mažai kas išvažiuoja. Pas mane šulėj gavo du žmonės pakvietimus studijuot mediciną UK, bet abu atsisakė, stos LT. O kas žadėjo stot į biochemiją UK, tai dauguma irgi apsigalvojo, grynai dėl finansų, kitiems šiaip per sunku. Aš irgi atsisakiau minties važiuot, norėjau pharmacology anksčiau.

 

P.S. bet čia grynai tik mano aplinkoj :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 23:10:17 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:

 Kad šiemet žinok tikrai mažai kas išvažiuoja. Pas mane šulėj gavo du žmonės pakvietimus studijuot mediciną UK, bet abu atsisakė, stos LT. O kas žadėjo stot į biochemiją UK, tai dauguma irgi apsigalvojo, grynai dėl finansų, kitiems šiaip per sunku. Aš irgi atsisakiau minties važiuot, norėjau pharmacology anksčiau.

 

P.S. bet čia grynai tik mano aplinkoj :)

 As visai pamirsau, kad db bus po 10 000 svaru per metus anglijos univieruose... Gerai, kad suspejau dar istoti praejusiais metais :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 23:11:21 | Nuoroda
miau. rašė:

apie matieka nieko negaliu pasakyti, bet zinau, kad tikrai dauguma sumove ir biologija, nors nebuvo labai sunkus egzaminas. Daugelis nesikartojo limfos ir prarado taskelius, o mokesi ir mokesi nefronus, sirdute, smegenis, kuriu net nebuvo, kiti isvis nezinojo, kas yra replikacija ir jos rezultato. Ir kalbu apie normaliai besimokancius mokinius :)) bet gal ir kils, kaip bus taip bus :)) bet tie, kas mokesi normaliai visus metus, turetu istoti...

 Na, jei nežino, kas yra replikacija, tai, matyt, ne tokie jau ir gerai besimokantys :D o limfa yra šiaip išvis gi neprograminis dalykas :D žiauriai nustebo mano mokytoja, kad buvo visa užduotis iš jos :D gerai, kad dauguma eina limfinę sistemą vis tiek :) aš irgi atrankinius dalykus (tokius kaip inkstai ir nervinė sistema) mokiausi taaaip atsidėjus, pasirodo, veltui :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 23:13:51 | Nuoroda
MissBootee rašė:

www.delfi.lt/news/daily/education/busimuju-mediku-laukia-arsi-konkurencine-kova.d?id=58908181

ojei.. turbūt net ir po 90 egzus išlaikius nebeliks šansų įstoti :( košmaras

 stok i mokama. po metu bus rotacija. nepergyvenk jei ir tada nepavyks. antri  metai ziauriai sunkus, apie trecus is viso nera ka sakyti. kalbejau su viena ketvirtakurse, tai ji sake, kad po antro ir trecio kurso mazdaug 30proc. zmoniu iskrenta,  neislaiko egzu... taigi cia galima issikovoti nemokama vieta, bet reikes siek tiek pasistekti. pvz siais m. po puses metu viso kurso vidurkis buvo 8.4 ;D  

Žinutė parašyta: 2012-06-12 23:17:48 | Nuoroda

mes tai net nejom limfos, tai sake irgi, kad daugeliui sokas buvo pamacius, gerai, kad su korepetitore atkaliau :)  ai nu, kaip bus-taip bus, daugelis juk sumove lietuviu ir automatiskai atkris, tuo geriau normaliai islaikiusiems :) :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 23:20:30 | Nuoroda

 Kaip tai neįeina į programą? 2.9. Apibūdinti ţmogaus organizmo vidinę terpę (kraują, limfą, audinių skystį) kaip vientisą sistemą. O čia ir buvo grynai užduotis apibūdinti. 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-13 10:46:12 | Nuoroda
repliux rašė:

 Kaip tai neįeina į programą? 2.9. Apibūdinti ţmogaus organizmo vidinę terpę (kraują, limfą, audinių skystį) kaip vientisą sistemą. O čia ir buvo grynai užduotis apibūdinti. 

 Tai tame ir esmė, kad tik tiek reikia žinoti :D mes daugiau ėjom ir dėl to gerai į šį klausimą atsakiau. Bet šiaip tai mes neturim viso to žinoti, nors ir iš paveikslėlio galima buvo išmąstyt :)

Žinutė parašyta: 2012-06-13 10:46:52 | Nuoroda

Kazkada ir as galvojau apie medicina, bet kai paklausiau savo pazystamos, tai tik 32+ metu pradejo gyventi, tada supratau, kad tai laiko svaistymas. Diena naktis kaldavo, jokio laisvo laiko. Aisku nezinau, gal siais laikais maziau ten kalimo, SSRS laikais gal tik taip buvo. VIenu zodziu cia pasaukimo reik.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:19:55 | Nuoroda

 Dive, čia prisiskaite, prisigalvoja nesamonių visi, gi po 6 metų prasideda jau praktika, už kurią gauni atlyginimą, normalus tas mokslus, tiek, kad gal šiaip sunku, aš ir visai stočiau jei nebyjočiau žmonių darnėt ir jeigu farmacija nebūtų svajonė nuo 3 klasės :D

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:43:58 | Nuoroda

kaip manot uzskaitys teisingu. Ten klausimas apie Lietuvos sausmos skaidytojus. Parasiau sliekas, grybas, bakterijos ?

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:46:37 | Nuoroda

dar ziauriai susimoviau ties ta dalimi kur reikejo apibudinti kaukoles is eiles. as pradejau vardint visus tuos nuo kvailiausio iki sumanusis zmogus :D o ten reikejo parasyt skaiciukais tik 2 3 1. o kas buna kai nepaskaitai gerai uzduoties

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:53:51 | Nuoroda
laisvune rašė:

kaip manot uzskaitys teisingu. Ten klausimas apie Lietuvos sausmos skaidytojus. Parasiau sliekas, grybas, bakterijos ?

 Uzskaitys

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:53:51 | Nuoroda
laisvune rašė:

kaip manot uzskaitys teisingu. Ten klausimas apie Lietuvos sausmos skaidytojus. Parasiau sliekas, grybas, bakterijos ?

 Uzskaitys

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:55:17 | Nuoroda

o testo 15 klausimas atsakymas tikrai D ?

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:56:12 | Nuoroda
laisvune rašė:

o testo 15 klausimas atsakymas tikrai D ?

 Taip

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:59:35 | Nuoroda

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:00:43 | Nuoroda
laisvune rašė:

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

 1

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:02:35 | Nuoroda
laisvune rašė:

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

 Rugstiniai oksidai nesijungia tarpusavyje, tad 1 taskelis bus.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą