Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:26:49 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Kad olimpiadas sudarineja studentai juk? Ar klystu? 

 Rajonines tikrai studentai. Ir praeitais metais jie sudarinejo paskutine nakti ^^ respublikines... Man atrodo jas sudarineja destytojai.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:27:16 | Nuoroda

Biochemija, Sheffield University.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:28:35 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

As tikiuosi, kad i medicina siais metais reikalaus mazesnio balo nei praeitais ;/ 

 Tikekis geriausio, ruoskis blogiausiam :) Jeigu nemanai, kad gerai islaikysi bio, mars mokytis chemijos.

 Nezinau kaip su respublikinem, bet rajonu tai akivaizdziai uzduotys verstos is kazkokiu uzsienietisku uzduociu ;)

 Nemaciau siu metu uzduociu (ups... tingejau perziureti), bet praeitu metu uzduotys (bent testines) tikrai buvo verstos. Ir paskutinis variantas (e) isvis is lempos prirasytas.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:36:32 | Nuoroda

Biški ne į tema:

Radau tokį klausimą egze:

Užrašykite CO gavimo iš CO2 reakcijos lygtį. Nurodykite vyksmo sąlygą. Kokia čia lygtis? O.O

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:37:26 | Nuoroda

C + CO2 = 2CO2 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:38:18 | Nuoroda

 sry.

C + CO2 ===> 2CO

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:39:21 | Nuoroda
Valentas rašė:

Biochemija, Sheffield University.

 tavo kitu metu reading list'as. Nebaisu?

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:40:31 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

 sry.

C + CO2 ===> 2CO

 O2 trukumas, temperatura.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:45:18 | Nuoroda
Valentas rašė:

Biški ne į tema:

Radau tokį klausimą egze:

Užrašykite CO gavimo iš CO2 reakcijos lygtį. Nurodykite vyksmo sąlygą. Kokia čia lygtis? O.O

 Anglis turi būti įkaitinta:) Šiandien dar apie tą klausimą kalbėjau su korepetitore. :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-12 20:55:56 | Nuoroda

Visi visad viskuo skundžias, tai skundžiamasi, kad egzas per sunkus, dabar, kad per lengvas... Jis tikrai nebuvo labai sudėtingas, nes reikalavo tik žinių. Bet kuo 2010 ar 2011 metų egzai atrodo sunkesni, "normalesni" už šitą, tai irgi nežinau... Tie "atrankiniai" klausimai gi kartojas iš metų į metus, visi jie jau atkalti. Ir nesuprantu, kuo jie ten "atrankiniai"?  Visi jie daugmaž vienodi. Vienintelį, ką jie atrenka, tai tuos, kurie yra atsimerkę ir perskaito užduotį. Bandomiems rašėm 2008, 2009, 2010, 2011 pakartotinių ses. egzus. Iš visų surinkau daugmaž tiek pat, kiek surinkau ir už šį - ~87-91 t. Rezultatas nėra įspūdingas, neapsimetu visažiniu, nes taip tikrai nėra, bet aš juo patenkintas, nes prie knygos praleisdavau labai nedaug laiko, o ir pats egzamino balas man nėra reikalingas. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 20:55:58 | Nuoroda

Man atrodo, kad būsimieji medikai dar ne tiek knygų turėsit mintinai iškalt. Kiek žinau pirmi trys metai kalimas...

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:19:28 | Nuoroda
Valentas rašė:

Man atrodo, kad būsimieji medikai dar ne tiek knygų turėsit mintinai iškalt. Kiek žinau pirmi trys metai kalimas...

 aga.... Praktiskai visa zmogaus anatomija medikams reikia iskalti ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:22:26 | Nuoroda
Pride rašė:
Valentas rašė:

Man atrodo, kad būsimieji medikai dar ne tiek knygų turėsit mintinai iškalt. Kiek žinau pirmi trys metai kalimas...

 aga.... Praktiskai visa zmogaus anatomija medikams reikia iskalti ;)

 Nėra baisi ta anatomija ;) pasėdėt truputėlį reikia ir viskas :) na gal linksmiau būna su nervų sistema, ypač cns. :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:28:22 | Nuoroda
Arvydas001 rašė:
Pride rašė:
Valentas rašė:

Man atrodo, kad būsimieji medikai dar ne tiek knygų turėsit mintinai iškalt. Kiek žinau pirmi trys metai kalimas...

 aga.... Praktiskai visa zmogaus anatomija medikams reikia iskalti ;)

 Nėra baisi ta anatomija ;) pasėdėt truputėlį reikia ir viskas :) na gal linksmiau būna su nervų sistema, ypač cns. :)

 Sakydamas "anatomija" turejau omenyje ir CNS. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:45:14 | Nuoroda
Pride rašė:
Arvydas001 rašė:
Pride rašė:
Valentas rašė:

Man atrodo, kad būsimieji medikai dar ne tiek knygų turėsit mintinai iškalt. Kiek žinau pirmi trys metai kalimas...

 aga.... Praktiskai visa zmogaus anatomija medikams reikia iskalti ;)

 Nėra baisi ta anatomija ;) pasėdėt truputėlį reikia ir viskas :) na gal linksmiau būna su nervų sistema, ypač cns. :)

 Sakydamas "anatomija" turejau omenyje ir CNS. 

 o aš sakydamas turėjau omeny, kad nėra labai sunku išmokt tą anatomiją, išskyrus cns. :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:33:22 | Nuoroda

Nebesvaik. Ten dieną naktį kala...

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:42:26 | Nuoroda
Pride rašė:
MissBootee rašė:

www.delfi.lt/news/daily/education/busimuju-mediku-laukia-arsi-konkurencine-kova.d?id=58908181

ojei.. turbūt net ir po 90 egzus išlaikius nebeliks šansų įstoti :( košmaras

 Manau, 19.3-19.35 pereinamasis i medicina bus, nemanau, kad labai keisis siais metais. Visada daug stojo i medicina.

 Šiemet, galvą guldau, bus didesnis nei praeitais metais. Manau, apie 19,5 netgi. Išprotėję visi dėl tos medicinos ir kiekvienais metais vis daugėja biocheminę pakraipą pasirenkančių mokinių.

 

Pride rašė:
Valentas rašė:
Man atrodo, kad būsimieji medikai dar ne tiek knygų turėsit mintinai iškalt. Kiek žinau pirmi trys metai kalimas...

aga.... Praktiskai visa zmogaus anatomija medikams reikia iskalti ;)

 

Vilniuj pirmi trys metai sunkesni, Kaune kažkurie vėlesni metai, kiek žinau. Bet kaip aš suprantu, ten labai priklauso nuo žmogaus. Jei eini tik dėl to, kad darai garbę giminei (nes visi gydytojai), bet šiaip tavęs ten netraukia, tai ir sunku bus mokytis, reikės daug kalti. Pasiseka tiems, kas vaikšto į paskaitas ir turi gerą audio-atmintį (nu nepamenu, kaip ji tiksliai vadinas, čia tie žmonės, kurie įsimena gerai, ką girdi) ir SVARBIAUSIA - jiems beprotiškai įdomu tai, ką jie girdi. Tada kalt reikės mažiau, nes kai kiekvieną žodį sugeri į save, tai ir prisimeni daugiau :) dėl to kalimo tai mažiausiai ir jaudinuosi iš tiesų. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:45:54 | Nuoroda

daug kas nori i medicina, bet tikrai nedaugelis sugeba ypac aukstus balus surinkti, tikrai nemanau, kad kils iki 19.5-tikrai dauguma is visu egzaminu negaus 95 ir daugiau

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:54:10 | Nuoroda

 Aha, praeitais metais visi tikėjosi 19.25 į vf. Ir ką jie gavo? 19.32. Šiais metais tikrai dar kils. Matau, kiek vien vilniečių stoja iš superinių gimnazijų. Manot, kad blogai juos parašė? Aš tai nelabai. Matematika buvo labai lengva, visiškas teorinis pagrindas sudėtas, reikėjo tik labai didelio atidumo. Biologija - tas pats. Su lietuvių, aišku, nepajuokausi taip, bet gerai besimokantieji paprastai nebūna nusivylę rezultatais. Apie chemiją net nešneku... Dvi dienas prie programos pasėdi ir jau moki visą mokyklinį kursą... Aš neįsivaizduoju, kaip ten dar diferencijuoti tuos mokinius sugeba normaliai.

Na, žodžiu. Manau, kad galim tikėtis aukšto balo šiemet.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:58:00 | Nuoroda

 Dieve tu mano, koks skirtumas, kokio sunkumo buvo egzaminas. Procentai vis tiek pasiskirsto vienodai. Balas bus didesnis, bet tikrai nemanau, kad viršys 19.5 :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą