Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:51:12 | Nuoroda
Kervy rašė:

jau mokytojai gavo vertinimo sistemas. ten biški briedas parašytas prie to, bet faktas, kad ne 1%. ten parašyta maždaug taip: (310*100%)/3060= 8,61%. išvis briedas. įtariu, kad blogai tiesiog suskaičiavo, į kalkuliatorių vietoj 3060, įvedė 3600. bet po posėdžio tikrai šitą pataisys ir bus visgi 10 :| nebent pripažins, kad sąlyga nekorektiška, visgi tiek ginčų sukėlė.

 Netgi ir jei sukelia ginčų, niekad nepadaro taip, kad visiems užskaitytų taškus. Pamenat, buvo kardiograma praeitais metais? Tai ten irgi visi ginčijosi, bet galų gale klausimą paliko ir nedovanojo to taško. Be to, pagal mane tai korektiška sąlyga, tiesiog ekologija jau yra toks dalykas, kur ne visi supranta, ką norima pasakyti...

Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:53:45 | Nuoroda
MissBootee rašė:

www.delfi.lt/news/daily/education/busimuju-mediku-laukia-arsi-konkurencine-kova.d?id=58908181

ojei.. turbūt net ir po 90 egzus išlaikius nebeliks šansų įstoti :( košmaras

 Manau, 19.3-19.35 pereinamasis i medicina bus, nemanau, kad labai keisis siais metais. Visada daug stojo i medicina.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:54:49 | Nuoroda

stojo visada daug, bet kad matai, vietų mažina

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:58:04 | Nuoroda

Na, mano mokytoja sake, jog mano, kad ten turi buti ats. 10% ir susisieke su dar dviem biologijos mokytojom ir jos is pirmo zvilgsnio paziurejusios pasake, kad irgi 10%.

Bet as vis tiek savo atsakymo laikausi, nes ir as is pirmo zvilgsnio pagalvojau, kad 10%, o tada isigilinau. O jei ir ne, tai nedidelis skirtumas, juk tik vieno tasko klausimas. Bet po to kai nusprendziau, kad ne 10%, o 1% supratau, kad tas klausimas daug diskusiju sukels :).

O siaip, nemanau, kad sitoj kartoj daug stipriu zmoniu, pvz., musu grupej is vieno tikejosi neblogo rezultato (apie 80), bet ten toooookiu nesamoniu prirase, pvz. paskutiniam klausime vietoj transpiracijos, parase kad ten kvepavimas, tai mokytoja vos neverke ir sake, kad turbut jau ir 50 nebegaus :D 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:03:08 | Nuoroda

As tikiuosi, kad i medicina siais metais reikalaus mazesnio balo nei praeitais ;/ 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:08:55 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:

O siaip, nemanau, kad sitoj kartoj daug stipriu zmoniu, pvz., musu grupej is vieno tikejosi neblogo rezultato (apie 80), bet ten toooookiu nesamoniu prirase, pvz. paskutiniam klausime vietoj transpiracijos, parase kad ten kvepavimas, tai mokytoja vos neverke ir sake, kad turbut jau ir 50 nebegaus :D 

 Praeitais metais per respublikine olimpiada kazkas is destytoju pasake, kad abiturientai tupeja, o olimpiadininkai gudreja :D

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:09:36 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

As tikiuosi, kad i medicina siais metais reikalaus mazesnio balo nei praeitais ;/ 

 Tikekis geriausio, ruoskis blogiausiam :) Jeigu nemanai, kad gerai islaikysi bio, mars mokytis chemijos.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:11:55 | Nuoroda

Jūs atrodote tokie entuziastai biologijos ir chemijos. Nejaugi vienintelė specialybė visiem medicina? Medicina yra pašaukimo reikalas. Turi norėt žmonėm padėt, turi pamąstyti ar ištversi ilgas būdėjimo ir darbo valandas. Neveltui didžiulė atranka medikam UK. Turi būti praėjęs mažiausiai metus savanoriavimo dar mokykloje besimokydamas, kad bent turėtum šansų, kad tave priimtų. Be abejo svarbu, kad tik geriausi taptų tais, kurie gydys žmogų, bet yra ir kita pusė - daug kas stoja, nes žino, kad po studijų beveik garantuotai gaus darbą, o jeigu čia nepasiseks, tai užsienyje laukia išskėstom rankom...Vėlgi, draugai užsieniečiai ir geras šeimos draugas gydytojas mane beveik atkalbėjo nuo šios profesijos, nes krūviai nežmoniški. Nereikia slinkti kartu su minia - o mediku tapti yra garvė, tai jau aš išlaikysiu gerai egzus ir man tai bus skirta.. Neprotingai daro LT uniai, kad jokių asmenybės aprašymų, savanoriavimo neitraukia, nes visur vakaruose turi didžiulį pranašumą prieš kitus, įrodęs, kad turi pašaukimą... Tei va,

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:12:57 | Nuoroda

Na chemija ir bio tikrai tikiuos virs 90, bet su lietuviu  loterija gali koja rimtai pakist 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:14:24 | Nuoroda
Valentas rašė:

Jūs atrodote tokie entuziastai biologijos ir chemijos. Nejaugi vienintelė specialybė visiem medicina? Medicina yra pašaukimo reikalas. Turi norėt žmonėm padėt, turi pamąstyti ar ištversi ilgas būdėjimo ir darbo valandas. Neveltui didžiulė atranka medikam UK. Turi būti praėjęs mažiausiai metus savanoriavimo dar mokykloje besimokydamas, kad bent turėtum šansų, kad tave priimtų. Be abejo svarbu, kad tik geriausi taptų tais, kurie gydys žmogų, bet yra ir kita pusė - daug kas stoja, nes žino, kad po studijų beveik garantuotai gaus darbą, o jeigu čia nepasiseks, tai užsienyje laukia išskėstom rankom...Vėlgi, draugai užsieniečiai ir geras šeimos draugas gydytojas mane beveik atkalbėjo nuo šios profesijos, nes krūviai nežmoniški. Nereikia slinkti kartu su minia - o mediku tapti yra garvė, tai jau aš išlaikysiu gerai egzus ir man tai bus skirta.. Neprotingai daro LT uniai, kad jokių asmenybės aprašymų, savanoriavimo neitraukia, nes visur vakaruose turi didžiulį pranašumą prieš kitus, įrodęs, kad turi pašaukimą... Tei va,

 Man visada buvo keista LT stojimu sistema i visas specialybes, o dar ypac i medicina. Mano manymu, svarbus dalykas turetu buti pokalbis ar bent jau motyvacinis laiskas...

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:16:56 | Nuoroda

Be to, jeigu ne biochemikai, biotechnologai, genetikai, šiais laikais medikai nelabai kuo ir gydyti turėtų. :)  Manau, kad yra smagiau kažką sukurti, nei jau naudoti kažkieno sukurtą. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:18:08 | Nuoroda

As gana skeptiskai ziuriu i biotechnologijas lietuvoje, nors ir sparciai tobuleja VU ypac, naujosios technologijos ir t.t... Bet nekelia man pagundos mokytis situ specialybiu lietuvoje, o kaip zinia, tokios biotechnologijos is vis neseniai lietuvoje atsirado. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:18:41 | Nuoroda

Todėl ir stoju į užsienį :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:18:52 | Nuoroda
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

As tikiuosi, kad i medicina siais metais reikalaus mazesnio balo nei praeitais ;/ 

 Tikekis geriausio, ruoskis blogiausiam :) Jeigu nemanai, kad gerai islaikysi bio, mars mokytis chemijos.

 Nezinau kaip su respublikinem, bet rajonu tai akivaizdziai uzduotys verstos is kazkokiu uzsienietisku uzduociu ;)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:19:16 | Nuoroda

Ne ta pacitavau :D... 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:21:15 | Nuoroda

Kad olimpiadas sudarineja studentai juk? Ar klystu? 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:21:51 | Nuoroda
Valentas rašė:

Jūs atrodote tokie entuziastai biologijos ir chemijos. Nejaugi vienintelė specialybė visiem medicina? Medicina yra pašaukimo reikalas. Turi norėt žmonėm padėt, turi pamąstyti ar ištversi ilgas būdėjimo ir darbo valandas. Neveltui didžiulė atranka medikam UK. Turi būti praėjęs mažiausiai metus savanoriavimo dar mokykloje besimokydamas, kad bent turėtum šansų, kad tave priimtų. Be abejo svarbu, kad tik geriausi taptų tais, kurie gydys žmogų, bet yra ir kita pusė - daug kas stoja, nes žino, kad po studijų beveik garantuotai gaus darbą, o jeigu čia nepasiseks, tai užsienyje laukia išskėstom rankom...Vėlgi, draugai užsieniečiai ir geras šeimos draugas gydytojas mane beveik atkalbėjo nuo šios profesijos, nes krūviai nežmoniški. Nereikia slinkti kartu su minia - o mediku tapti yra garvė, tai jau aš išlaikysiu gerai egzus ir man tai bus skirta.. Neprotingai daro LT uniai, kad jokių asmenybės aprašymų, savanoriavimo neitraukia, nes visur vakaruose turi didžiulį pranašumą prieš kitus, įrodęs, kad turi pašaukimą... Tei va,

 Is manes butu prastas medikas. As tyciociausi is pacientu, vadinciau juos idiotais ir niekinciau juos :D Beto, kai Dedei Pride atsibostu dirbti, jis tyliai isbegtu is ligonines ^^ O kas liecia uzsieni... UK i betkokia specialybe stojant reikia parasyti mmotivacini laiska, kuris nemazai reiskia. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:23:22 | Nuoroda

Aš savo motivacinį kūriau pusę metų :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:25:48 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

As gana skeptiskai ziuriu i biotechnologijas lietuvoje, nors ir sparciai tobuleja VU ypac, naujosios technologijos ir t.t... Bet nekelia man pagundos mokytis situ specialybiu lietuvoje, o kaip zinia, tokios biotechnologijos is vis neseniai lietuvoje atsirado. 

 Biotechnologijos yra gana plati sritis... Tu gali ja panaudoti tam, kad gamintum kazkoki produkta, tarkime, suriuose pruduose augintum dumblius ir is ju isgautum karotina ir tam kazkokiu kosminiu technologiju nereikia ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:25:59 | Nuoroda
Valentas rašė:

Todėl ir stoju į užsienį :)

 I ka stoji, jeigu ne paslaptis? Ir kur?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą