Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-12 14:57:04 | Nuoroda
MissBootee rašė:

oj, sumaišiau, esu 100 proc tikra, kad ten šlapalas ir 1 proc :D antikūnai praeina, ne taip parašiau

 A ;D veltui rašiau tą litaniją. Skiriamės tik tuo, kad, manau, bus 10% :) bet jau čia reik laukti vertinimo instrukcijos :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 14:58:53 | Nuoroda

aj dėl vieno taško neverta ginčytis.. aš manau apie 90 taškų turėjau surinkti, tik galvoju, kiek čia šiemet galėtų būti.. ar tik nebus taip, kaip pernai su chemija, kad nusileis žemyn..

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-06-12 15:13:56 | Nuoroda

tiuriu dar atimk sau 1 taska uz neteisinga hipoteze  Tikslus duomenys isvadose, o ne hipotezese. Hipoteze turejo skambeti taip: Augalo transpiracija priklauso nuo aplinkos temepraturos. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 15:19:18 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

tiuriu dar atimk sau 1 taska uz neteisinga hipoteze  Tikslus duomenys isvadose, o ne hipotezese. Hipoteze turejo skambeti taip: Augalo transpiracija priklauso nuo aplinkos temepraturos. 

 Šitą žiūrėjom su mokytoja, ji iš neco, sakė, kad taip ir turi būt. Neužmiršk dar pasakyt, už ką turiu atimt sau taškų, jei jau taip gerai žinai ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 15:25:34 | Nuoroda

As nesiginciju gal ir gali taip but, bet vertinimo instrukcijose taip nebus, pasiziurek senesiu metu, kur reikia formuluoti, nerasi nei vienos su tiksliais duomenimis, o egzus as padares visus tiek MBE tiek VBE. (nuo 1999 metu ar nuo 2000 nepamenu net). Gali surasyti savo atsakymus pasakysiu, kur atsiimti taska ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-12 15:27:58 | Nuoroda

Ai p.s. ir tavo ta NECo mokytoja sake, kad atsakymas ten 10% turejo but ? :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 15:38:57 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

As nesiginciju gal ir gali taip but, bet vertinimo instrukcijose taip nebus, pasiziurek senesiu metu, kur reikia formuluoti, nerasi nei vienos su tiksliais duomenimis, o egzus as padares visus tiek MBE tiek VBE. (nuo 1999 metu ar nuo 2000 nepamenu net). Gali surasyti savo atsakymus pasakysiu, kur atsiimti taska ;D

 Oi ačiū už vertintojo paslaugas, bet pusės atsakymų net juodraštyje neturiu, tai labai liūdna, bet patikrinti mano darbo negalėsite :(

O dėl tų 10proc - nieko nesakė, nes tik greit peržvelgė pas ją užėjus trumpam po egzo, ir tiek. O vėliau jau nerašiau, kažkaip nepatogu trukdyt, kai tiek daug darbo.

Plius, galbūt bus įdomu, sakė, kad jai dar neatsiuntė vertinimo instrukcijos, ją pildys tik 4-5dienį vyr. vertintojai su vertinimo komisija, o pirmadienį pradės tikrinti ir dar pildys tą instrukciją. :)

 

P.S. Viddokas, davai nervus į konservus, jau seniai baigta tema tie 10proc. ;)

O dėl hipotezės - tikrai buvo duoti visuose tuose egzuose realūs duomenys, t.y., kokioje tiksliai temperatūroje bus atliktas bandymas? Nes perverčiau savo laborus, tai visur, kur tik nurodyti tikslūs nepriklausomi kintamieji, juos reikėjo paminėt. Va matau, vieną karta neparašiau, tai išvis iš to darbo 5 gavau :D

Esu tikra, kad man taško nenuims, bet gali būti, kad užskaitys ir tik apibendrintą hipotezę (ar kaip ją pavadint), nu tokią, kaip jūs parašėt. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 15:53:51 | Nuoroda

 visgi 10% ten turėjo būt, o ne 1%. klydom

Žinutė parašyta: 2012-06-12 16:18:20 | Nuoroda

Nu nemanau, kad klydom, ir mokytoja sake ir korepetitorius mano sake 1% 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 16:19:38 | Nuoroda
MissBootee rašė:

esu 100 proc. tikra, kad ten antikūnai ir 1 proc. Pride, galėsi eit su necu ginčytis, kai vertinimo instrukcijos pareis ;D ar gerai čia supratau, ar tu net nelaikei? Taaai kokio velnio tada tu čia išvis sėdi ;d ta prasme nieko aš prieš, bet hmmm džiaukis vasara juk, o ne apie kažkokius vbe, kurie tau net neaktualūs galvok..

 

Aš pati tai susivėliau ant tokių užduočių, kaip pavyzdžiui kvėpavimo lygtyje ant rodyklės parašiau saulės šviesos energija :D nežinau kaip, kodėl. nervai nervai nervai, nulis miego.. paveikė ;/

 

O šiaip tai iš vis tyliu apie tą egzaminą.. necas kuo toliau, tuo labiau nusivažiuoja. mokyklinio lygio egzaminas, nė vieno keturtaškio klausimo, tik pora tritaškių.. kur dingo nervų sistema, inkstai, kvėpavimas, virškinimas, dauginimosi augalų ciklai, žmogaus dauginimasis.. nieko nebuvo, kažkokios durnos užduotys, kur gali susimaut nebent žioplų klaidų privėlęs.. dėl to kils kartelė ir bus sunku gaut aukščiausius balus.. tas užjaučiu tuos, kurie iš tikrųjų buvo stiprūs mokiniai, tuo tarpu ir save... Tikėkimės chemijos normalesnis egzas bus..

 Siais metais nelaikiau. Ir su Lochu Biuru nera reikalo gincytis, praejusiais metais po egzo ejau, straipsnius ir Royal Society ir Nature zurnalu nesiau, o jie sekmingai padejo bybi ant ju :) Ten antikunai, bet tikrai ne 1%. O kas liecia pacius egzus... Jie kiekvienais metais buna vis lengvesni, bio dar puse velnio, bet chemija... Chemijos egzas jau n metu is eiles buna virs paprastumo ir del to, kaip ir tu sakei, daugausia nukencia tie, kurie mokosi, ypac olimpiadininkai.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 16:21:15 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:

 O dėl egzo lengvumo tai pritariu. Atrankinių klausimų - nulis! Tokių lengvų testo ir 2 dalies dar nemačiau (visiškai nediferencijuos). Aš irgi, man atrodo, poroj vietų susivėliau, tai dabar galvoju, įdomu, kiek taškų bus 100, ar tik ne kokie 97-98 tik, nes tikrai lengvas egzaminas ir kartelė aukščiau bus. 

 Man atrodo nuo kazkur 95t.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 16:47:06 | Nuoroda

jau mokytojai gavo vertinimo sistemas. ten biški briedas parašytas prie to, bet faktas, kad ne 1%. ten parašyta maždaug taip: (310*100%)/3060= 8,61%. išvis briedas. įtariu, kad blogai tiesiog suskaičiavo, į kalkuliatorių vietoj 3060, įvedė 3600. bet po posėdžio tikrai šitą pataisys ir bus visgi 10 :| nebent pripažins, kad sąlyga nekorektiška, visgi tiek ginčų sukėlė.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 17:15:52 | Nuoroda

Jeigu klausimas skambetu: Kiek procentu energijos zmogus gavo is mieziu. Tada 10%. Bet klausimas skamba "kiek procentų miežiuose buvusios energijos pasieks žmones"

Mieziai turejo juk ne 3060kJ energijos o 30600kJ, pagal tai ir turim skaiciuoti, jeigu atsakymai bus duoti kiti, reiskias klausimas neteisingai suformuluotas ir turi vertinti 1%, o ne 10%.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 17:22:37 | Nuoroda

 Miežiai suvalgyti, todėl ir ta energija buvusi :D

Žinutė parašyta: 2012-06-12 17:55:20 | Nuoroda

 Sveiki!  Gal kas nepatingėtumėte ir surašytumėt testo pačius klausimus? Atsakymai matau yra, bet neturiu to juodraščio... :/

Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:02:01 | Nuoroda
_GaBBy_ rašė:

 Sveiki!  Gal kas nepatingėtumėte ir surašytumėt testo pačius klausimus? Atsakymai matau yra, bet neturiu to juodraščio... :/

 nec.lt nueik ir rasi tuos testo klausimus

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:34:34 | Nuoroda

 Ačiū, radau :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:39:55 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Jeigu klausimas skambetu: Kiek procentu energijos zmogus gavo is mieziu. Tada 10%. Bet klausimas skamba "kiek procentų miežiuose buvusios energijos pasieks žmones"

Mieziai turejo juk ne 3060kJ energijos o 30600kJ, pagal tai ir turim skaiciuoti, jeigu atsakymai bus duoti kiti, reiskias klausimas neteisingai suformuluotas ir turi vertinti 1%, o ne 10%.

Taigi pasieks tai tas pats, kas gavo

Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:41:07 | Nuoroda
Kervy rašė:

jau mokytojai gavo vertinimo sistemas. ten biški briedas parašytas prie to, bet faktas, kad ne 1%. ten parašyta maždaug taip: (310*100%)/3060= 8,61%. išvis briedas. įtariu, kad blogai tiesiog suskaičiavo, į kalkuliatorių vietoj 3060, įvedė 3600. bet po posėdžio tikrai šitą pataisys ir bus visgi 10 :| nebent pripažins, kad sąlyga nekorektiška, visgi tiek ginčų sukėlė.

 Jo, man irgi sakė, kad 8,61proc ir as galvojau the fuuuuck, bet tada supratau, kad skaičiavimo klaida :D

Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:50:15 | Nuoroda

www.delfi.lt/news/daily/education/busimuju-mediku-laukia-arsi-konkurencine-kova.d?id=58908181

ojei.. turbūt net ir po 90 egzus išlaikius nebeliks šansų įstoti :( košmaras

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą