Vartotojo PawlyzaS pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 15:45:18 | Nuoroda
bet kokie visi nebendraujantys, tai sakes is 50 zmoniu tik 5!
Žinutė parašyta: 2008-08-04 17:03:54 | Nuoroda
tai koki "linka" numesk sakyk skype, prisijungsiu o is ten daug yra varanciu?
Žinutė parašyta: 2008-08-04 18:38:22 | Nuoroda
nu as galvojau, kad Vu visuomenes sveikatininkai uzsislepe kazkur, bet apie kmu tai tyliu
Žinutė parašyta: 2008-08-05 15:57:36 | Nuoroda
as irgi laukiu o del to kostiumo, tai nieko nesiruosiu vestis papildomai- vaidinsiu siu dienu princa
Žinutė parašyta: 2008-08-08 17:31:42 | Nuoroda
na ka, brangieji busimieji kolegos ir tik siaip bendrafakultieciai dziaugiuosi, kad susipazinau su tokia daugybe lb smagiu zmoniu tai gi visi, kas netingit, savo nuomone parasot cia ar bent imetat nuorodo, is kur galima parsisiusti jusu fotkes pats turbut sudesiu i fotki.com arba kur nors kitur, ir tada cia parasysiu link'a p.s. uoj ta rope, ropiu ropiu rope, rope gigantiska, rope ropiu karaliene
Žinutė parašyta: 2008-08-11 00:33:07 | Nuoroda
as cia! as visada gyvas! geriau susirask skypej, nors man atrodo, kad tu mane jau ten radai
Žinutė parašyta: 2008-09-26 19:07:33 | Nuoroda
kera35 rašė:
Sveiki! Gal yra is cia esanciu kas stojo i KMU, KU arba MRU universitetus visuomenes sveikatos specialybe ir teko laikyti stojamuosius egzaminus?

 pirma karta girdziu, kad MRU galima visuomenes sveikata studijuot :O stok i VU VS, ten nera jokiu stojamuju ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:43:30 | Nuoroda

Sveiki būsimieji studentai. Tai vat, tikiuosi kad atrasiu čia žmonių, kurie tikisi, viliasi, ir nori studijuoti čia specialybę. Jei taip, tai teks šiek tiek daugiau pabendrauti, mat esu jūsų būsimas kuratorius- Paulius. Jei kas nors turit kokių klausimų, ar tiesiog šiaip norit paplepėt, galit mane susigaudyt per skypą kaip pawlyzas1 . O jei atsiras daug tokių būsimų pirmakursių ( būtent Visuomenės sveikatos), galbūt net ir visą "chat'ą" padarysim ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:34:23 | Nuoroda
viwika rašė:

Ar labai aukstu ivertinimu reikia, norint istoti i sia specialybe?

 Nepasakyčiau. Įstoja ir žmonės, su nelabai aukštais balais. Aišku, neaišku kaip šiemet bus, tačiau nemanau, kad konkursinis balas bus labai pakilęs, nes, kiek pastebėjau, norinčiųjų stoti į biomedicinos mokslų sritis šiemet kažkaip tikrai gerokai mažiau, nei pernai...Vat. Pats įstojau 17nr. , o rezultatai buvo tokie- chemija ir biologija po 58, matematika 68, lietuvių 98. Metinių pažymių tiksliai daba nepamenu, bet buvo visi 9 ar 10.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 18:29:27 | Nuoroda
Muuuu rašė:
PawlyzaS rašė:
viwika rašė:

Ar labai aukstu ivertinimu reikia, norint istoti i sia specialybe?

 Nepasakyčiau. Įstoja ir žmonės, su nelabai aukštais balais. Aišku, neaišku kaip šiemet bus, tačiau nemanau, kad konkursinis balas bus labai pakilęs, nes, kiek pastebėjau, norinčiųjų stoti į biomedicinos mokslų sritis šiemet kažkaip tikrai gerokai mažiau, nei pernai...Vat. Pats įstojau 17nr. , o rezultatai buvo tokie- chemija ir biologija po 58, matematika 68, lietuvių 98. Metinių pažymių tiksliai daba nepamenu, bet buvo visi 9 ar 10.

 Kaip supratau, studijuoji Visuomenės sveikatą. Gal galėtum papasakoti apie šią specialybę? :)

 Jop, pats jau va pirmą kursą pabaigiau :) Na ka, iš esmės pirmus du metus mokomės beveik viską tą patį, ką ir medikai, tik nuo ketvirto/penkto semestro prasideda dalykai, orientuoti grynai daugiau jau tik į specialybę. Ten visokios sveikatos ekonomikos, vadybos ir tt...Nežinau, kaip bus toliau, tačiau dabar tikrai nesigailiu, kad studijuoju šį dalyką. Nors pats norėjau stot į mediciną, tačiau ir patekęs čia labai jau nenusiminiau, nes visks čia tink ir patink :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:27:04 | Nuoroda

Gerą vakarą ;) Tai vot, jums rašo būsimasi jūsų kuratorius Paulius. Šiandien jau sužinojau, kas patirsit mano didžią galią :D O šiaip tai vat, malonu bus susipažint :) Iškart visus paraginu registruotis varyt į fuxų stofkę, bo ten būn labai smagu ir visks jė. O jei ko norit paklaust ar šiaip pabendraut, galit mane pagaut per skypą pawlyzas1 ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:27:23 | Nuoroda
vartotojas007_700 rašė:

Sveikinu visus, kieno svajonės jau pradėjo pildytis :) Būsimi VU MF studentai, jei turite kokių klausimų, galite kreiptis, padėsiu kaip galėsiu :) Ir šokoladiniui siūlau jau pradėti rūpintis bendru 2010 medikų skype chatu - bus labai naudinga ;)

 O čia kuris tai nors būsimas kuratorius rašo? 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:42:48 | Nuoroda

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/27521 Va čia bandom rinktis ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:22:42 | Nuoroda

Aš tai siūlau jumi susikurti kokį skype chat'ą, bus daug paprasčiau ;) Mes irgi taip pernai metais darėm :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:25:27 | Nuoroda
vartotojas007_700 rašė:
PawlyzaS rašė:
vartotojas007_700 rašė:

Sveikinu visus, kieno svajonės jau pradėjo pildytis :) Būsimi VU MF studentai, jei turite kokių klausimų, galite kreiptis, padėsiu kaip galėsiu :) Ir šokoladiniui siūlau jau pradėti rūpintis bendru 2010 medikų skype chatu - bus labai naudinga ;)

 O čia kuris tai nors būsimas kuratorius rašo? 

 Nea, Pauliau, be licencijos bandau verstis :D Čia tavo kolega iš organizacijos kai kurios ;)

 Aš neturiu nei žalio, nei raudono, nei mėlyno ar kokio kitokio suvokimo, kas ten per organizacija :o

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:14:20 | Nuoroda
kuratorius rašė:

 sveiki,

visa info apie fuxu stovykla gausit per nesim dokumentu, o jei kas idomu galit klausti skypu : as-pats :) esu vienas is kuratoriu:)

 raimi, štiš iš čia! Turi savo kineziterapiautus, tai ir bendrauk su jais :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-26 20:55:35 | Nuoroda

Dirba dirba...tik iki pat 14:00 val netempkit, jei dokus ruošiatės nešt :)

Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:05:56 | Nuoroda

nu kad šiaip tai VK nėra tokios specialybės kaip po veterinarinė medicina :) Yra tik veterinarija :)

Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:12:50 | Nuoroda
E*G*L*E rašė:

na o as pridursiu, kad nesvarbu ar univeras ar kolegija, svarbu kad studijuoji tai ka nori o kas apie ana mergaite, tai ji jai ir stojo i KMU tikrai neistojo, nes zinau kas su aukstesneis balais ten neistojo, o ji cia tiesiog savo apmauda malsina

 nu jo...su tokiais balais, tai KMU toli anai šviečia...nebent jin kokia užsienietė, ir į rezervinę vietą įkišo...

Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:15:48 | Nuoroda

jo, važiuosim :D