Vartotojo PawlyzaS pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-01 11:32:45 | Nuoroda
Kęstutis1244 rašė:

Ji kazkuriam forume gyresi, jog i KMU slauga mokama istojo ir siule susitikt prie Akropolio, o kad pazintu vieni kitus, siule ciupa ciupsus ciulpt visiem susitinkantiem

Argi dar reikia komenteru

 nebereikia

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:05:52 | Nuoroda

Ahoj. Eteryje jūsų galbūt turbūt būsimasis kuratorius Paulius :)

Va. Su kuo gyvai tikiuosi susimatyti Saulėtekyje, ba per priėmimus pats būdėsiu. Sėdėsiu arba prie kompiuterio, arba ne :) Būsiu arba su kortele, ant kurios užrašyta Paulius, arba ne :D 

O šiaip visi, kai pasirašysit sutartis, nepamirškit į Studentų atstovybės kambariuką užsukti ;)

O jei turit daugiau klausimų, galit klaust. Arba čia, arba į skypą pawlyzas1

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:45:03 | Nuoroda
Rutelee rašė:

Noreciau paklaust kaip su bendrabuciais, ar sunku gauti toki?  na zinoma ir ar laukaint pirmakursiu :D

 Laukiam visom išskėstom rankom :) Bendrabutį gaut, nu, realiai ne taip jau ir sunku... Dalindami daugiau mažiau orientuojasi į atstumą, iš kokio miesto studentas...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:46:02 | Nuoroda
selminatore rašė:

 Nu ką, jungiuos prie jūsų :D patvirtinau studijas, pervedžiau pinigus ir lauksiu rugsėjo mėn. :))

 A tai sutarties pasirašyt nereikia?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 07:27:01 | Nuoroda
selminatore rašė:

 O tai ne. tai aišku pasirašysiu.

 :D Čia mano smegenai tada prastai dirba, ba taip supratau, kad jau tik rugsėjo mėnesį ir tepasirodysi :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:17:06 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:
PawlyzaS rašė:

Ahoj. Eteryje jūsų galbūt turbūt būsimasis kuratorius Paulius :)

Va. Su kuo gyvai tikiuosi susimatyti Saulėtekyje, ba per priėmimus pats būdėsiu. Sėdėsiu arba prie kompiuterio, arba ne :) Būsiu arba su kortele, ant kurios užrašyta Paulius, arba ne :D 

O šiaip visi, kai pasirašysit sutartis, nepamirškit į Studentų atstovybės kambariuką užsukti ;)

O jei turit daugiau klausimų, galit klaust. Arba čia, arba į skypą pawlyzas1

 VS studentai gali rukyti ? ;D

 Ot tai klausimas :D 

Ne, žinok, draudžiam, išmes iš fakulteto, jei tik pamatys :D 

Šiaip su visa tvarka susipažinsi per mokslo metus jau :) Turi ten rūkantieji savo kamputį tokį. Vienintelė sąlyga- jokio rūkymo su baltais chalatais! 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:28:40 | Nuoroda
FitasX rašė:

Beje, klausimas Pawlyzui. Ar tu tas pats Paulius kuris sėdėjo SA ten su visais, kur info reikėjo duot savo ir  dėl LSP ?

 Taip, buvau, tik ar aš duomenis suvesdinėjau tikrai neatsimenu, ba žmonių daug, o man nuo 14val smegenai pastarosiom dienom nebeveikia, tai būnu truputį zombio stadijoj :)

Įmest ir mane galit į savo chatą, papasakot ko nors galėsiu...

Nors ką čia, gi pats daugelio kontaktus turiu, tai galiu grupę sukurt :D Tik prieš tai einu atsigert, spraito :D 

Žinutė parašyta: 2012-08-01 11:32:48 | Nuoroda

 Sveiki. Pagalbos galite teirautis ir manęs - tiek dėl studijinių, tiek dėl postudijinių dalykų :) VU MF Visuomenės sveikatos bakalauro absolventas, būsimas tos pačios visuomenės sveikatos magistras Paulius Stravinskas :) Jei kiltų klausimų, geriau ieškokit manęs facebook'e, nes skypu pakankamai retai naudojuosi.