Vartotojo plukne pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:45:07 | Nuoroda
Indronė rašė:

molekuline bio arba ekologija :)

 gerai gerai maziau konkurencijos;D mano kl visi 100 irgi i biochemija ar kurnors tai bent cia ramiau. o siaip tai as ir i mokama, man dzin, tik kad istociau;D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:48:43 | Nuoroda
Indronė rašė:
plukne rašė:
Indronė rašė:

molekuline bio arba ekologija :)

 gerai gerai maziau konkurencijos;D mano kl visi 100 irgi i biochemija ar kurnors tai bent cia ramiau. o siaip tai as ir i mokama, man dzin, tik kad istociau;D

 tai man gerai, maziau konkurencijos :D

 kokia as tau konkurencija, jei gausiu maziau nei tu, o su lietuiu tai bus baisu baisu ir dar baisiau..

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:52:15 | Nuoroda
egure rašė:

Matematika 92 ,negaliu kaip susiveliau.....biologija 100

 siaubas kaip pavydziu, baltai aisku;D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:58:34 | Nuoroda
koma1 rašė:

nepaprastai puiki diena! džiaugiuos ir sveikinu visus taip pat gavusius puikius rezultatus ! :) 

 nu tikrai super;D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:14:16 | Nuoroda

nu va bio gavai 71 labai gerai;DD jau nusaut ar lietuviu palaukt;D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:36:55 | Nuoroda

biologija 71 nzn cia verkt ar bliaut;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:33:54 | Nuoroda

92 o dieve numirsiu is laimes;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:50:10 | Nuoroda
Braškė rašė:

Tie kurie gavot 60% virš, kiek turėjot lytų metiniam? ir ar gerai rašot rašinius ir teksto suvokimus ?

 turiu 9. teksto suvokimas 9-10, sampr rasinys 8-9. bet sikart su rasiniu susimoviau ir tikejaus kokiu 60;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:51:23 | Nuoroda
Lenocka rašė:
skiper rašė:

nu jo, idomu  su tais lt rezais...pvz mano draugas, lt turejes labai stipru 8, gavo tik 46(o jautesi nrml parases, tikejosi bent 70)...aisku jis pats daugiausia kaltas, bet kai paklausai kitu, tj nemazai netiketu rezultatu lt yra siais metais... 

 Velnias zino... Man susidaro tokia nuomone, kad siemet gali buti kaip praeitais metais.. Kas tikejosi lb gerai, gaus nekoki rezultata, kas tikejosi vos islaikyt, gaus gera =D Baisu..

 man taip ir nutiko;D as 100 zodziu maziau parasiau, maniau jau sakes bus..bet isejo kaip isejo;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:58:32 | Nuoroda
Lenocka rašė:
plukne rašė:
Lenocka rašė:
skiper rašė:

nu jo, idomu  su tais lt rezais...pvz mano draugas, lt turejes labai stipru 8, gavo tik 46(o jautesi nrml parases, tikejosi bent 70)...aisku jis pats daugiausia kaltas, bet kai paklausai kitu, tj nemazai netiketu rezultatu lt yra siais metais... 

 Velnias zino... Man susidaro tokia nuomone, kad siemet gali buti kaip praeitais metais.. Kas tikejosi lb gerai, gaus nekoki rezultata, kas tikejosi vos islaikyt, gaus gera =D Baisu..

 man taip ir nutiko;D as 100 zodziu maziau parasiau, maniau jau sakes bus..bet isejo kaip isejo;D

 Labai smagu, kad taip yra =D

 na po penktadienio siokia tokia atgaiva sielai, nes tikejaus labai nedaug.. pagailejo manes kazkas is virsaus:>

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:59:52 | Nuoroda
Braškė rašė:

Dėkui už pasisakymus dėl metinių pažymių :)) na aš turėjau stiprų 9A, bet teksto suvokimai taip pat neįspūdingi, bet rašiniai labai geri :) todėl nežinau kiek tikėtis

tai uz txt suvokima juk 40% o rasinys 60% o suvokimas nebuvo sunkus, netgi lengvas mano nuomone, tai manau viskas bus labai gerai:>

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:01:22 | Nuoroda
jiewaa rašė:
plukne rašė:
Lenocka rašė:
skiper rašė:

nu jo, idomu  su tais lt rezais...pvz mano draugas, lt turejes labai stipru 8, gavo tik 46(o jautesi nrml parases, tikejosi bent 70)...aisku jis pats daugiausia kaltas, bet kai paklausai kitu, tj nemazai netiketu rezultatu lt yra siais metais... 

 Velnias zino... Man susidaro tokia nuomone, kad siemet gali buti kaip praeitais metais.. Kas tikejosi lb gerai, gaus nekoki rezultata, kas tikejosi vos islaikyt, gaus gera =D Baisu..

 man taip ir nutiko;D as 100 zodziu maziau parasiau, maniau jau sakes bus..bet isejo kaip isejo;D

 mano rasinys isvis NETILPO net visas, isejo toks be pabaigos. :DDDD maniau, vien uz tai nieko gero nebus, BET.... lb dziaugiuosi UZ VISUS !!!!

 baisu turejo but;D viena, kai neparasai, o kita, kai parasai ir netelpa arba nespeji perrasyt, okiek tokiu buvo.. taip gaila zmoniu

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:04:54 | Nuoroda
AlkoholikaS rašė:
Markiziene rašė:

Jums sms jau ateina?Nes man vis dar ne..Blem...

 nejna nejna,nervina :/

 taigi paskambink i mokykla, ten visi ZINANTIEJI;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:10:44 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Aš rašiau interpretaciją ir vat nespėjau normaliai perrašyti paskutinės pastraipos ir pabaigos,tai ten išėjo tokios trumputįlįd vdi pastraipėlės....o jau apie klaidų pasitikrinimą tai net kalbos nėra...

 as rasiau suvokima ir net nenoriu prisimink tu kosmarisku valandu;D gaunu temas, aha minciu kyla imu rasyt, kaip visada ilgai su izanga terliojuos ir tada bummm, tuscia, sedziu h ir nieko nedarau jau nervas ima, iseinu i tualeta kad prasiblaskyciau;D griztu ir vel sedziu;D ziuriu ir laukiu kada galesiu iseit i cia, parasiau mazai, ant galo vos ne vos istengiau pabaiga sukurpt kad nebutu taip be galo apgailetina;D isejau bespalve is sales;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:11:40 | Nuoroda
AlkoholikaS rašė:
plukne rašė:
AlkoholikaS rašė:
Markiziene rašė:

Jums sms jau ateina?Nes man vis dar ne..Blem...

 nejna nejna,nervina :/

 taigi paskambink i mokykla, ten visi ZINANTIEJI;D

 taj dar is klasioku nieks nezino,tj ciuju uzluze kompaj ten kaj db visi tikrina :)

 kagi , ta musu patikimoji sistema keltas... taip ir susimaiso ten tie rezai kai nuluzta;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:12:26 | Nuoroda
Kreivas rašė:

man atėjo katik sms nuo mamos, sake nupirkt 8 kiaušinius.

 ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:14:03 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:
plukne rašė:
Ziuzelis rašė:

Aš rašiau interpretaciją ir vat nespėjau normaliai perrašyti paskutinės pastraipos ir pabaigos,tai ten išėjo tokios trumputįlįd vdi pastraipėlės....o jau apie klaidų pasitikrinimą tai net kalbos nėra...

 as rasiau suvokima ir net nenoriu prisimink tu kosmarisku valandu;D gaunu temas, aha minciu kyla imu rasyt, kaip visada ilgai su izanga terliojuos ir tada bummm, tuscia, sedziu h ir nieko nedarau jau nervas ima, iseinu i tualeta kad prasiblaskyciau;D griztu ir vel sedziu;D ziuriu ir laukiu kada galesiu iseit i cia, parasiau mazai, ant galo vos ne vos istengiau pabaiga sukurpt kad nebutu taip be galo apgailetina;D isejau bespalve is sales;D

 Bet gavai kuo puikiausiai :) Laimės žmogėnukas :)

tai gal cia zenklas man i filologija o ne i medicina stot;DD


Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:15:05 | Nuoroda
svaika19 rašė:

kad man tai pasisektu, kaip kad jums cia sekasi

 siandien turbut pasisekimu diena, sekasi visiem be isimties, taigi pasiseks ir tau;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:20:56 | Nuoroda
svaika19 rašė:
plukne rašė:
svaika19 rašė:

kad man tai pasisektu, kaip kad jums cia sekasi

 siandien turbut pasisekimu diena, sekasi visiem be isimties, taigi pasiseks ir tau;D

 tikrai nenoreciau as buti ta isimtis, kuriems nesiseka siandien

 as tai visdar manau jog man pasake ne ta rezultata;D ir niekaip negaliu atsikratyt sios minties;D

 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:05:39 | Nuoroda
Hilarious rašė:

Gal kas žinot kada ir kaip galima pasižiūrėti savo ištaisytus lietuvių kalbos darbus?

 nepamatysi tu istaisytu, juos nukopijavo netaisytus deja