Vartotojo plukne pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:23:09 | Nuoroda

labas. as irgi busiu negausiam musu bury:> skype: caramelle...

Žinutė parašyta: 2010-05-24 09:16:49 | Nuoroda

raudonas baigimo diplomas suteikia pirmenybe kai stojantieji surenka vienoda bala, taigi nera nieko nevertas : )

Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:00:06 | Nuoroda
cacalele rašė:

o kur jūs pvz randata kiek buvo priimta anais metais? labai būtų įdomu pasižiūrėti... naršau googlinu bet nerandu :s

 i medicina 2009m vu priimta nemokamu apie 160, mokamu 12 berods, o kmu tai daug - pirmam kurse pas mus 30 grupiu po 10-11 zmoniu, tai pasiskaiciuokit:) grupeje po kokius 2-3 mokamoje vietoje besimokancius :)

Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:08:17 | Nuoroda
cacalele rašė:

nežinau ar jūs apie tai diskutavote, aš čia kaip ir naujokė:D bet ar užtektų bio apyktisliai 95, chemijos 40, lt 80 įstoti į mediciną.. aš nekalbu apie nemokamą, nes žinau neįmanoma:D

as pazistu pirmakursiu kurie ir su prastesniais balais istojo:) bet gal nereikia taip pesimistiskai nusiteikti o siek tiek pasistengti vardan nemokamos vietos?

is patirties galiu pasakyti kas kiek teko matyti zmoniu ne vf, tai jiem kolkas sunkiai sekas pereit i nemokama vieta -pazistama i mokama istojo pirmu numeriu. po pirmo semestro atsilaisvino tikrai daug vf vietu, vien is mano grupes isejo 3 zmones, taciau i jas buvo pervesti studentai is kitu studiju programu ( pvz visuomenes sveikatos), o ne is mokamu vietu.

taip kad gal labiau apsimoka antru numeriu rasyti ne mokama vieta, o kita panasia medicinos studiju programa? :)