Vartotojo tenisasmums pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:47:45 | Nuoroda

p.s. as is bandomojo 81 gavau nesiruosus, o db... apie 60 tasku tik... kur teisybe. subinej.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 21:32:33 | Nuoroda

na, tikrai nesvaikit su tais užskaitymais belekokiais, nesuteikit vilčių prasčiau parašiusiems. buvo juodu ant balto parašyta, kad IŠREIKŠKITE SAVO NUOMONĘ. angliškai, kas nežino, tai reiškia Express your opinion. tam mes porą metų mokomės visus tuos ese tipus, įvairius linking wordus, kad galėtume parašyti atitinkamo tipo darbą.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 00:47:38 | Nuoroda

nejuokinkit, kad čia subjektyvu juk kas per nesąmonė būtų, jei Petrui užskaitytų vertintojas x kitokio tipo ese, o Onutei mokytojas y ne viskas yra griežtai parašyta jų tose instrukcijose, o menkiausias taisyklių nepaisymas reiškia šakės nu, nebent susitariat su necu iš anksto

Žinutė parašyta: 2009-06-22 20:18:19 | Nuoroda

Gerb. Steponavičiau,

Reformos skubotumas ir studijų kainos yra pats didžiausias jos trūkumas, atleiskite, kad taip pasakysiu, bet ir taip aišku, jog niekas nieko nežinojo apie šį dalyką, visiems tai buvo kažkas netikėto. o koks to rezultatas? abiturientų stresas, tėvų irgi... Juk mes nenorime mokėti bankams, juk baigus studijas turėsime kurti savo gyvenimą, savo šeimas, namus, į kuriuos ir turėsime investuoti. Norėdami greitų pajamų, keliausime dirbti juodo darbo į užsienį, keiksimės dėl blogo gyvenimo Lietuvoje, o mūsų demografiniai rodikliai ir taip ne stebuklingi... Studijų kainos yra žvėriškos. Kur bus teisybė, jei pvz studentas A, kuriam iki nemokamos vietos pritrūko labai nedaug, sėdės toje pačioje auditorijoje su studentu B, kuris yra iš pasiturinčios šeimos, o mokėsi prastai ir už jį mokės stora tėvų piniginė? Kaip jaustis? Gerai, už dvejų metų bus peržvelgiamas finansavimas, bet kai kurioms, manau nemažai daliai šeimų, net ir tie du metai- per daug, kai reiks mokėti už savo vaiką. Sena sistema tuo ir teisinga, kad pilną kainą moka tik tie, kurie išties išlaikė prastai... o vidutiniai studentai, kurių ir yra dauguma, moka 500lt per semestrą. O ir kita vertus, pakliūti tarp tų, kurie gaus už poros metų valstybės finansavimą, tikimybė nedidelė... Tad, mokėsim pasijuosdami net, bet labai abejoju, ar tai atpirks jūsų žadama studijų kokybė...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:56:12 | Nuoroda

As surinkau 95, labai dziaugiuosi. Lt 90, anglu 89. kaip manot, ar istociau i vu teise arba politikos mokslus vf?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:24:01 | Nuoroda

o visur visur prasymu pateikimai iki 07 18??? mru kazkoks grybas parasytas, jog anksciau.. bet negali gi taip but

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:49:39 | Nuoroda
nuisance rašė:

Šiaip kaip suprantu MRU teisė trunka 4 metus ir gauni tik bakalaurą ir tada vėl atskirai į magistratūrą turi stot?

 taip

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:02:52 | Nuoroda

sveiki, šiandien padaviau jau prašymą, tai pirmu nr vu teisė labai labai noriu įstot, tuo pačiu tikiuos, kad čia rašantys visi yra būsimi kolegos šiaip, manau, studijos tikrai turi būti įdomios. Be kita ko, labai gerai ir tai, jog jau po penkerių metų studijų gaunamas magistro laipsnis

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:07:01 | Nuoroda
nuisance rašė:
tenisasmums rašė:
nuisance rašė:

Šiaip kaip suprantu MRU teisė trunka 4 metus ir gauni tik bakalaurą ir tada vėl atskirai į magistratūrą turi stot?

 taip

 Ačiū :) gerai, kad laiku pastebėjau dar šį faktą :D

 mru pranašumo prieš vu šiuo atveju neturi

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:18:33 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Visi, nesurinkę KB = 20, bet perkopę 19, kuriam temą "MRU pirmakursiai", nes su VU viskas miglota :D

 truputį žiaurokai čia tu

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:21:13 | Nuoroda

man atrodo, kad čia visi yra su gerais balais, kurių tikrai pakaktų į vu vf.. jetau, gi ne visa Lietuva 90+ ir ne visa Lietuva siekia vu vf...

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:26:24 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

man atrodo, kad čia visi yra su gerais balais, kurių tikrai pakaktų į vu vf.. jetau, gi ne visa Lietuva 90+ ir ne visa Lietuva siekia vu vf...

 Aaaa koks fainas tavo avataras... :D Tai tu irgi pretenduoji i VU teise NL vf? :)

 yeah

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:29:17 | Nuoroda

protguziai, kalikai, perbalę vargšiukai, pasirašantys sau mirties nuosprendį

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:33:14 | Nuoroda

teisė yr teisė

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:34:41 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

protguziai, kalikai, perbalę vargšiukai, pasirašantys sau mirties nuosprendį

 Kai susitiksim pamatysi, kad nei perbale, nei kalikai :D Siaip as pradejau mokytis kazkur 9-10 klasej, iki tol velnias buvau   O paskutiniu metu tai pries egzus ilgai sededavau prie knygu kokius 3 menesius...

 tikiuosi 

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:35:25 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
tenisasmums rašė:

teisė yr teisė

 Koks tavo KB, jei galima sužinot?

 19,58 pgl šitą skaičiuoklę

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:38:51 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
tenisasmums rašė:
Kaffeeklatch rašė:
tenisasmums rašė:

teisė yr teisė

 Koks tavo KB, jei galima sužinot?

 19,58 pgl šitą skaičiuoklę

 Užtat ir sėdi toks atsipūtęs (-usi)  Žiūrėk, dar bus čia kaip daugeliui, kad matkės A lygio nepriskaičiavo, tai vos ne iki 20 pakils

 na, paskaičiavau

Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:00:47 | Nuoroda
mellisa rašė:

Na, as i VU  jau nepretenduoju, bet i MRU mokama teise vis dar tikuosi patekti.... o siaip net nezinau ka po teisiu tam prasymo lape rasyt... parasyciau chemija kokia, tai buciau 100 proc tikra, kad ten istociau i VF vieta, bet visai ten nenoriu... ka dar rasot tokie kaip as, kuriu rezultatai neblizga? 

 aš irgi manau, jog į mru turėtum įstoti, pabandyk pirmiau vf pažymėti, o tik po to, extra atveju, m

Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:53:30 | Nuoroda
EzoTao rašė:
tomeo rašė:

Mėginsiu ir aš čia stot, rašiau pirmu numeriu vf, bet laaabai jau mažai šansų, kad patekčiau

 O koks tavo balas susidaro? Meldžiu Dievo, kad mažesnis už mano - 19, 42 :D

 būsimo teisininko mąstymas, kad 'man geriau, o kitam blogiau' ir sarkastiškas muhuhuhahaha

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:03:33 | Nuoroda
EzoTao rašė:
tenisasmums rašė:
EzoTao rašė:
tomeo rašė:

Mėginsiu ir aš čia stot, rašiau pirmu numeriu vf, bet laaabai jau mažai šansų, kad patekčiau

 O koks tavo balas susidaro? Meldžiu Dievo, kad mažesnis už mano - 19, 42 :D

 būsimo teisininko mąstymas, kad 'man geriau, o kitam blogiau' ir sarkastiškas muhuhuhahaha

 Nieko asmeniško, tik tai, kad žinau, jog daugumos, planuojančių į VU teisę vf, balai geresni :D Čia mano zodiako ženklas kaltas - skorpionas aš

 nereikia čia lialia, pričiuptas jau, ir įsidėmėtas visų nieks su tavim nedraugaus