Vartotojo tenisasmums pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:08:27 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
EzoTao rašė:
tenisasmums rašė:
EzoTao rašė:
tomeo rašė:

Mėginsiu ir aš čia stot, rašiau pirmu numeriu vf, bet laaabai jau mažai šansų, kad patekčiau

 O koks tavo balas susidaro? Meldžiu Dievo, kad mažesnis už mano - 19, 42 :D

 būsimo teisininko mąstymas, kad 'man geriau, o kitam blogiau' ir sarkastiškas muhuhuhahaha

 Nieko asmeniško, tik tai, kad žinau, jog daugumos, planuojančių į VU teisę vf, balai geresni :D Čia mano zodiako ženklas kaltas - skorpionas aš

 nereikia čia lialia, pričiuptas jau, ir įsidėmėtas visų nieks su tavim nedraugaus

 Kas cia per visiskai neteisiskas veiksmas..??? Santazas?  

 nee, tai daaaaaug blogiau

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:23:30 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
EzoTao rašė:
tenisasmums rašė:
EzoTao rašė:
tomeo rašė:

Mėginsiu ir aš čia stot, rašiau pirmu numeriu vf, bet laaabai jau mažai šansų, kad patekčiau

 O koks tavo balas susidaro? Meldžiu Dievo, kad mažesnis už mano - 19, 42 :D

 būsimo teisininko mąstymas, kad 'man geriau, o kitam blogiau' ir sarkastiškas muhuhuhahaha

 Nieko asmeniško, tik tai, kad žinau, jog daugumos, planuojančių į VU teisę vf, balai geresni :D Čia mano zodiako ženklas kaltas - skorpionas aš

 nereikia čia lialia, pričiuptas jau, ir įsidėmėtas visų nieks su tavim nedraugaus

 Kas cia per visiskai neteisiskas veiksmas..??? Santazas?  

 nee, tai daaaaaug blogiau

O tu tikrai nedora, reta tokiu blogu zmoniu :D

 vapšė, iš kur tu žinai man lytį?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:31:30 | Nuoroda
Partizan rašė:

As viska zinau.  

respektukas


Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:47:55 | Nuoroda

jei jūs tokie protingi, paaiškinkit man, blondinei, kaip naudotis savo profiliu šitam saite, man neišeina ft pakeisti

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:49:07 | Nuoroda
Partizan rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Partizan rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Kažkodėl nenustembu  Ai kai pats tapsi vienu tų teisėsaugos narių, bus lengviau šioj žemelėj tau gyvent :D

 Cia kodel visi taip sako? Del foto? Sirdyje as geras :D Be to ir snd susitarem.. :D

 Ai apskritai atrodai velnių priėdęs. Net neabejoju, kad susitarėt xD

 Dar nespejom susipazint, cementofkes nepadarem, o jau tokia reputacija turiu  Bet jei istosim i teise abu, tai nepasakok kursiokam, kad su ta policija as prisidirbes 

 pusė tavo būsimų kursiokų čia, forume, seka kiekvieną tavo raidę, kiekvieną kablelį...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:51:58 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

jei jūs tokie protingi, paaiškinkit man, blondinei, kaip naudotis savo profiliu šitam saite, man neišeina ft pakeisti

 As jau tavo foto maciau :) Bet vel dingo :) Tai paspaudi choose ir pasirenki foto, tiesiog ziurek, kad formatas butu reikialaujamas...

 jetau, neišeina, kažkoks š čia. ir visai ne savo ft kelt norėjau, o vaizdą pro balkoną

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:59:51 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

jei jūs tokie protingi, paaiškinkit man, blondinei, kaip naudotis savo profiliu šitam saite, man neišeina ft pakeisti

 As jau tavo foto maciau :) Bet vel dingo :) Tai paspaudi choose ir pasirenki foto, tiesiog ziurek, kad formatas butu reikialaujamas...

 jetau, neišeina, kažkoks š čia. ir visai ne savo ft kelt norėjau, o vaizdą pro balkoną

 Speju, kad tu naturali blondine...  Nu sunku net paaiskint, nes tikrai labai lengva ikelt. Tj formatas gal netinka?

 jo, Labai natūrali, gi matosi, kad nesugebu net to padaryt bet jau pripratus...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:07:49 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

 jo, Labai natūrali, gi matosi, kad nesugebu net to padaryt bet jau pripratus...

 Na zinai, kaip blondinei, tai egzai neprastai islaikyti  Reikes keist poziuri i baltagalves mergeles 

 va, ežiukas vėl. sueis, kitos nemoku. jo, keisk, jei nenori užsiraut

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:16:15 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

 jo, Labai natūrali, gi matosi, kad nesugebu net to padaryt bet jau pripratus...

 Na zinai, kaip blondinei, tai egzai neprastai islaikyti  Reikes keist poziuri i baltagalves mergeles 

 va, ežiukas vėl. sueis, kitos nemoku. jo, keisk, jei nenori užsiraut

 Nu ka cia keisi ta poziuri... Kolkas dangus nufotkintas, o tu apie eziuka sneki...   Ziuriu jau bus su kuo "pasikalt" studijose 

žegnokis, jei dangų matai

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:21:25 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

 jo, Labai natūrali, gi matosi, kad nesugebu net to padaryt bet jau pripratus...

 Na zinai, kaip blondinei, tai egzai neprastai islaikyti  Reikes keist poziuri i baltagalves mergeles 

 va, ežiukas vėl. sueis, kitos nemoku. jo, keisk, jei nenori užsiraut

 Nu ka cia keisi ta poziuri... Kolkas dangus nufotkintas, o tu apie eziuka sneki...   Ziuriu jau bus su kuo "pasikalt" studijose 

žegnokis, jei dangų matai

 Ei, as tai juokavau...   Rimtai... Juokavau tik... Jei as atnesiu 200 gramu bambonkiu per cementofke, tai nebepyksi?

 keep dreaming

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:27:45 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

 jo, Labai natūrali, gi matosi, kad nesugebu net to padaryt bet jau pripratus...

 Na zinai, kaip blondinei, tai egzai neprastai islaikyti  Reikes keist poziuri i baltagalves mergeles 

 va, ežiukas vėl. sueis, kitos nemoku. jo, keisk, jei nenori užsiraut

 Nu ka cia keisi ta poziuri... Kolkas dangus nufotkintas, o tu apie eziuka sneki...   Ziuriu jau bus su kuo "pasikalt" studijose 

žegnokis, jei dangų matai

 Ei, as tai juokavau...   Rimtai... Juokavau tik... Jei as atnesiu 200 gramu bambonkiu per cementofke, tai nebepyksi?

 keep dreaming

 Ei, supranti, kad pries miega mane isgasdinai, kaip as dbr uzmigsiu? 

 taip anksti miegot eini labanakt, vaikučiai nepamiršk įsijungt

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:36:32 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

 jo, Labai natūrali, gi matosi, kad nesugebu net to padaryt bet jau pripratus...

 Na zinai, kaip blondinei, tai egzai neprastai islaikyti  Reikes keist poziuri i baltagalves mergeles 

 va, ežiukas vėl. sueis, kitos nemoku. jo, keisk, jei nenori užsiraut

 Nu ka cia keisi ta poziuri... Kolkas dangus nufotkintas, o tu apie eziuka sneki...   Ziuriu jau bus su kuo "pasikalt" studijose 

žegnokis, jei dangų matai

 Ei, as tai juokavau...   Rimtai... Juokavau tik... Jei as atnesiu 200 gramu bambonkiu per cementofke, tai nebepyksi?

 keep dreaming

 Ei, supranti, kad pries miega mane isgasdinai, kaip as dbr uzmigsiu? 

 taip anksti miegot eini labanakt, vaikučiai nepamiršk įsijungt

 Isleistuves buvo  Reikia atgaut jegas, nes pavarges taves neiveiksiu... Ois kur tu tokias laidas trauki? Ten kur as gyvenu, jau gerus 10 metu tokiu laidu neberodo 

 yra kabelinė televizija ir kanalas tv polonia

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:40:25 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

 taip anksti miegot eini labanakt, vaikučiai nepamiršk įsijungt

 Isleistuves buvo  Reikia atgaut jegas, nes pavarges taves neiveiksiu... Ois kur tu tokias laidas trauki? Ten kur as gyvenu, jau gerus 10 metu tokiu laidu neberodo 

 yra kabelinė televizija ir kanalas tv polonia

 O tu tokiem dalykam ne per didele? 

 tai kad aš pati nežiūriu, kartais praverčiant tv anteną, LR priedą, pastebiu

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:47:28 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

 taip anksti miegot eini labanakt, vaikučiai nepamiršk įsijungt

 Isleistuves buvo  Reikia atgaut jegas, nes pavarges taves neiveiksiu... Ois kur tu tokias laidas trauki? Ten kur as gyvenu, jau gerus 10 metu tokiu laidu neberodo 

 yra kabelinė televizija ir kanalas tv polonia

 O tu tokiem dalykam ne per didele? 

 tai kad aš pati nežiūriu, kartais praverčiant tv anteną, LR priedą, pastebiu

 Prasideda atmazai  Nu gerai, treniruokis, ruoskis, nes rugpjucio pabaigoj gali tekt truputi pakovot del vietos po saule 

 net neįsivaizduoju, ką turi omeny jei reiks, taip ir bus

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:54:06 | Nuoroda
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:
Partizan rašė:
tenisasmums rašė:

 taip anksti miegot eini labanakt, vaikučiai nepamiršk įsijungt

 Isleistuves buvo  Reikia atgaut jegas, nes pavarges taves neiveiksiu... Ois kur tu tokias laidas trauki? Ten kur as gyvenu, jau gerus 10 metu tokiu laidu neberodo 

 yra kabelinė televizija ir kanalas tv polonia

 O tu tokiem dalykam ne per didele? 

 tai kad aš pati nežiūriu, kartais praverčiant tv anteną, LR priedą, pastebiu

 Prasideda atmazai  Nu gerai, treniruokis, ruoskis, nes rugpjucio pabaigoj gali tekt truputi pakovot del vietos po saule 

 net neįsivaizduoju, ką turi omeny jei reiks, taip ir bus

 As tik juokauju  Nepagalvok, kad tikrai toks prietranka esu 

 o gaila