Vartotojo Vikikute pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:42:34 | Nuoroda
Siamiona rašė:

kuris vienmembranis organaoidas?

 pulsuojanti vakuole? man cia biski klausimas irgi kilo...>.<

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:44:30 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Sanosuke rašė:
Siamiona rašė:

kuris vienmembranis organaoidas?

 rašiau C

 as rasiau A

 Man kazkaip atrodo, kad pas mane tas kitas variantas buvo, nes tikrai zymejau vakuole, bet lygtais irgi c buvo, nors nesu tikra

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:46:07 | Nuoroda

 O ka jus su ta sinapse raset (va cia tikrai nepasimokiau, galvoju: ai, visokiu nesamoniu nereiksmingu negrusiu galvon, o cia vat ir prireike)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:50:53 | Nuoroda
nanoo rašė:

Aš gavau taip:
1. D   2.C  3.A  4.C  5.D  6.D  7.D  8.D  9.C  10.B  11.C  12.D  13.B  14.C  15.A  16.B  17.D  18.C 19.B  20.C
Ką kitaip gavot?

 Pas mane tas pats tik su smegenim susimoviau, o  12 tai as B pazymejau ir buvau tikra, kad teisingai, dabar jau net nebezinau...

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:52:07 | Nuoroda

 Ai dar del to kur su protisais kazka kito o ne dumblius pazymejau nes nieko as apie protisus nezinau :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:57:43 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:

18kl 6.3?

 18-tai 63.o kaip paraset  kokia funkcija atlieka chlorofilas?as parasiau kad  suzadina elektrona,bei sviesa sugeria, o jus?

 ne 18 6,3 nes 6300:100 ir dar :10 = 6,3

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:58:54 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:

antro klaumo pirmas? kokia eilės tvraka sudėliot?

 A, C, E, D B. o jus?

 taip pat

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:03:19 | Nuoroda
nanoo rašė:
egzzzotika rašė:
nanoo rašė:
egzzzotika rašė:
nanoo rašė:

Aš gavau taip:
1. D   2.C  3.A  4.C  5.D  6.D  7.D  8.D  9.C  10.B  11.C  12.D  13.B  14.C  15.A  16.B  17.D  18.C 19.B  20.C
Ką kitaip gavot?

 10 neteisingas :) 12 as B parasiau bet nzn is tikruju na o viskas kito  teisingai..

 o tai koks tada turėtų būt 10?

 oj..teisingas 10.sorry.. pagasdinau :D

 jėga. 12 tikrai D. Aš vis pamiršdavau įkvėpimą/iškvėpimą, tai tuos du sakinius mintinai iškaliau ;D visai neblogai, teste vieną klaidą padariau - 7. Vis dvejojau, ar čia sutrikęs raumenų tonusas ar koordinacija. Ir prieš priduodamas darbą nubraukiau smegenėles.. ;/

Jap 12 D:(is knygos) diafragmos raumuo susitraukia. Ji suploksteja ir siek tiek nusileidzia (stupid me)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:10:02 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:

jau kaip nervas ima,šūdas :/

 nesiparink..as tai zinau tik viena, jei neistosiu ten kur noriu tai stosiu kitur, o kitais metai vel egzus laikysiu :D bet tikiosi taip nebus

 man čia svrabiausias egzas buvo :/

 manau jis visiems lb svarbus :")

 Man reiktu bendro brandos atestato egzu vidurkio ~ 66-73 %, is matkes 95-100%, lietu 80-95%, anglu 90-100%, nu tai kiek cia minimaliai is sitos biesos man reikia :D kokiu 2 procentu ir ant 66 % jau sueiciau, tai man gal ir nesvarbiausias... bet siaip aisku kokiu 80% noretusi 

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:12:09 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

3.2

kodel emulguoti greiciau virskinami? nes virskina tulzis?

 Nes padidinamas ju bendras pavirsiaus plotas ir fermentams juos lengviau pasiekti... kazka panasaus tik biski graziau sudeliojusi uzrasiau

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:15:09 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Vikikute rašė:
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:

jau kaip nervas ima,šūdas :/

 nesiparink..as tai zinau tik viena, jei neistosiu ten kur noriu tai stosiu kitur, o kitais metai vel egzus laikysiu :D bet tikiosi taip nebus

 man čia svrabiausias egzas buvo :/

 manau jis visiems lb svarbus :")

 Man reiktu bendro brandos atestato egzu vidurkio ~ 66-73 %, is matkes 95-100%, lietu 80-95%, anglu 90-100%, nu tai kiek cia minimaliai is sitos biesos man reikia :D kokiu 2 procentu ir ant 66 % jau sueiciau, tai man gal ir nesvarbiausias... bet siaip aisku kokiu 80% noretusi 

 manau visi nori aukstu balu :) beto stojant i KMU ar VU biologija 0,4 koficiento :) pats auksciausias tai kad nuo jo daug kas priklauso

 Tai kad as net ne lietuvoje studijuosiu :D as siaip "animal behavior" anglijoje.... ir siaip logiskai aisku, kad jiems biologija turetu labiau rupet nei lietuviu :D bet kad ten parasyta, kad vidurkis egzu 66-73 % dazniausiai buna :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:17:24 | Nuoroda
Siamiona rašė:
Vikikute rašė:
egzzzotika rašė:
Vikikute rašė:
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:

jau kaip nervas ima,šūdas :/

 nesiparink..as tai zinau tik viena, jei neistosiu ten kur noriu tai stosiu kitur, o kitais metai vel egzus laikysiu :D bet tikiosi taip nebus

 man čia svrabiausias egzas buvo :/

 manau jis visiems lb svarbus :")

 Man reiktu bendro brandos atestato egzu vidurkio ~ 66-73 %, is matkes 95-100%, lietu 80-95%, anglu 90-100%, nu tai kiek cia minimaliai is sitos biesos man reikia :D kokiu 2 procentu ir ant 66 % jau sueiciau, tai man gal ir nesvarbiausias... bet siaip aisku kokiu 80% noretusi 

 manau visi nori aukstu balu :) beto stojant i KMU ar VU biologija 0,4 koficiento :) pats auksciausias tai kad nuo jo daug kas priklauso

 Tai kad as net ne lietuvoje studijuosiu :D as siaip "animal behavior" anglijoje.... ir siaip logiskai aisku, kad jiems biologija turetu labiau rupet nei lietuviu :D bet kad ten parasyta, kad vidurkis egzu 66-73 % dazniausiai buna :D

 tu man perdaug protinga,net nejauku :D

 Gerai, po siu zodziu, manau, laikas man pasisalinti, kazkaip paciai nejauku pasidare :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:21:04 | Nuoroda

 AA o tavo issvajota specialybe net keliuose koledzuose/univeruose yra... man labiausiai patike variantai:

www.anglia.ac.uk:80/ruskin/en/home/prospectus/ugft2009/animal_behaviour.html

Bishop Burton College

Bristol UWE - Animal Behaviour and Welfare BSc(Hons)

University of Greenwich Prospectus - Animal Management, BSc Hons

www.harper-adams.ac.uk/files/AnimalsCour seBrochure.pdf

Advanced Course Search - BSc (Hons) Animal Behaviour and Welfare

Companion Animal Studies - Agriculture, Food and Rural Development - Newcastle University

nezinau ar cia normaliai atsidarys, bet cia tie apie kuriuos as galvoju

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:25:50 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:
Vikikute rašė:

 AA o tavo issvajota specialybe net keliuose koledzuose/univeruose yra... man labiausiai patike variantai:

www.anglia.ac.uk:80/ruskin/en/home/prospectus/ugft2009/animal_behaviour.html

Bishop Burton College

Bristol UWE - Animal Behaviour and Welfare BSc(Hons)

University of Greenwich Prospectus - Animal Management, BSc Hons

www.harper-adams.ac.uk/files/AnimalsCour seBrochure.pdf

Advanced Course Search - BSc (Hons) Animal Behaviour and Welfare

Companion Animal Studies - Agriculture, Food and Rural Development - Newcastle University

nezinau ar cia normaliai atsidarys, bet cia tie apie kuriuos as galvoju

 aciu, butinai pasiziuresiu..

o tai cia dirbi kuo po to?animal care?ar psichologe?

 Ten siaip viskam paruosia, bet as tai psichologe/trenere noreciau buti ir dar veliau atidaryti prieglauda, viesbuti naminiu gyvunu ir dienines prieziuros centra/suniuku darzeli :D bet cia aisku dalis labiau svajones...O sitos mano atrinktos tai labiau i kates/sunis/arklius orientuotos kiek galejau rasti i tuos dalykus, nes man jie idomiausi, bet yra panasiu ir apie liutus ar pan

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:30:48 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

:) man irgi kates ir sunys.

o kokie priemimo reikalavimai gal gali trumpai parasyt nes blemba galva skauda negaliu as ten skaityt tokiu tekstu :/

 Na siaip daugumoje reikia Biologijos A lygio egzamino (tai cia mazdaug valstybinio), o po to dar mazdaug 2 egzu neblogai islaikytu, kaip suprantu bet kokiu. O siaip cia vienam is ju parasyta, kad zmones atvaziuojantys is Lietuvos turi 66-73% egzu vidurki ir tokie yra priimami, o jei maziau, tai galima stot i foundation year, kur metus pasimokai ir tada gali toliau normaliai mokytis

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:37:20 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:
Vikikute rašė:
Symakatumi^^ rašė:

:) man irgi kates ir sunys.

o kokie priemimo reikalavimai gal gali trumpai parasyt nes blemba galva skauda negaliu as ten skaityt tokiu tekstu :/

 Na siaip daugumoje reikia Biologijos A lygio egzamino (tai cia mazdaug valstybinio), o po to dar mazdaug 2 egzu neblogai islaikytu, kaip suprantu bet kokiu. O siaip cia vienam is ju parasyta, kad zmones atvaziuojantys is Lietuvos turi 66-73% egzu vidurki ir tokie yra priimami, o jei maziau, tai galima stot i foundation year, kur metus pasimokai ir tada gali toliau normaliai mokytis

 hmm o tai jei as chemija mokyklini laikiau tai kaip man ta vidurki apsiskaiciuot..sunku man su tom ju sistemom, del to ir apsigalvojau,bet dabar kai pasakei kad yra tokia specialybe kurios as noriu...vel abejoju..o ten mokamas mokslas ane?

 Mokamas, bet ten gera sistema. Mums kaina, kaip anglams (pigesne), be to duoda 15 tukstanciu svaru mokslams paskola, kuria turi pradet grazint tik tada, kai po mokslu uzdirbi kazkiek ten nemazai pinigu. O kokius tu apskritai egzaminus laikei? Siaip vienintele problema, kad dabar jau biski velu duoti dokumentus, o gal klystu bet reikia skubeti...

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:44:20 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

:/ blemba tai reikia greitai planuot..o tu jau davei dokus?

lt VBE, chemija MBE, bio VBE... nk gero nebus... 80 % tikrai nei is lt, nei is bio negausiu. chemijos 8 lyg gaut tureciau sake.gal dar 9 bet kazin.

 As manau metus pailsesiu:),  o bandyt tikrai galima : pavyzdziui mano draugei i labai gera univera stojant tik i kitokia specialybe reikejo vieno tik VBE, o kitu ziurejo metinius, tai cia kaip tiems anglams uzplaukia, svarbu gera personal statement parasyt apie tai kodel tikrai tau reikia tokios specialybes, kaip keisi pasauli ir panasiai, ir normalu reference gaut is mokytoju(ta drauge pasakojo mazdaug dare taip: prieina prie mokytojos ir pasakoja, kodel jai labai tinka ta specialybe, ka gero ji nuveikus gyvenime, o mokytoja ta pati paraso)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:45:50 | Nuoroda
Siamiona rašė:

aha visus protinius negalavimus :D

 Jus man nuotaika keliate :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:46:50 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Tadasr rašė:
sunday999 rašė:

o 10.1 ir 10.3.1? 

 10.1 vanduo juda medienos indais.

o tas bandymas tai anksciau cia buvo ap

o jei parasiau karniena, neteisinga?

 Tai mediena ir karniena skirtingi dalykai gi...karniena medziagos i audinius is lapu tena

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:47:24 | Nuoroda

 teka*