Vartotojo Jonaz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 19:31:26 | Nuoroda

Rašiau iš į lamabpo ir kitur klausinėjau, niekur atsakymo konkretaus negaunu...

Prašymą pridaviau internetu, o pinigus sumokėjau per el. bankininkystę. Ar užteks man to kvito, kurį galima atsispausdinti el. bankininkystės tinklapyje? Dar kitas klausimas ar reikia pasidaryti atestato kopiją pačiam, ar padarys ten?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 21:47:27 | Nuoroda

Taip nieko ir nesupratau apie tą kvitą....... Tai ką man visgi daryti, jei pildžiau per el. banką? Galit konkrečiai ir aiškiai?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:03:35 | Nuoroda
siestaa rašė:
Jonaz rašė:

Taip nieko ir nesupratau apie tą kvitą....... Tai ką man visgi daryti, jei pildžiau per el. banką? Galit konkrečiai ir aiškiai?

 nueik i banka(i swedbank) ir paprasyk, kad tau atspausdintu ta kvita apie imoka. paslauga kainuoja 1 lt.

to kvito tikrai reikia registruojant dokumentus, ji pasiima.

 Tai aš kvitą galiu ir pats atsispausdinti.....

Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:34:15 | Nuoroda
siestaa rašė:

mums VDU'je sake, kad privalo visi eiti i swedbank ;D nezinau kodel, gal sutarti kokia sudare ir siunte visus ten.

o man tai to kvito visai negaila. negi reikia namie dar daugiau popieru, ir taip pilna  

 Na jei kartu pridavei ir dokumentus, tai nereikia. O jei tik prašymą, tai gali užsireikti.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 12:54:34 | Nuoroda

Mes irgi vakar atestatus pasiimėm, tai planuojam šiandien į gamtelę lėkti, jei oras visko nesugadins. Ir paošti per savaitgalį

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:12:03 | Nuoroda

Na jūs kažką čia jau apsiskaičiavot.... Vien KTU Technologiniuose moksluose į VF 7255

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:19:33 | Nuoroda
DarK_AlximiK rašė:

i pirma prioriteta skaiciuojame

 Na jei taip, tai jo... Bet, manyčiau, slidu taip skaičiuoti. Nes pvz galbūt kažkas pirmu numeriu rašė kokį nors socialinį ar kitą mokslą, bet ten neįstojo dėl konkurencijos, antru numeriu parašė jau iš technologinių. Ir jo balas gali būti žymiai aukštesnis, tai jis ir gaus.

Arba aš nežinau kaip skirtomos tos vietos

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:27:12 | Nuoroda

Na čia kaip kam pasiseka :) buvau VDU vakar, tai ir man mažos eilės pasitaikė, pusvalandį gal užtrukau. Bet kas dbr neša ir dokumentus ir prašymą, tai stovės visur ilgai, ilgai

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:38:08 | Nuoroda
ZooRoo rašė:
Jonaz rašė:
DarK_AlximiK rašė:

i pirma prioriteta skaiciuojame

 Na jei taip, tai jo... Bet, manyčiau, slidu taip skaičiuoti. Nes pvz galbūt kažkas pirmu numeriu rašė kokį nors socialinį ar kitą mokslą, bet ten neįstojo dėl konkurencijos, antru numeriu parašė jau iš technologinių. Ir jo balas gali būti žymiai aukštesnis, tai jis ir gaus.

Arba aš nežinau kaip skirtomos tos vietos

 o galbut kas nors pirma rase tech. bet ten neistojo del konkurencijos, antru numeriu parase jau is socialiniu ir velgi :DD

cia tokie skaiciavimai tikrai nera tikslu bet ir tikrai nebus tukstantine paklaida :)

 Na galbūt :) Ne daug liko laukti, bet, kad man įmanoma nemokamą su 15,76 gauti, tai nlb tikiu... nors mano mokslai ir visi tik technologiniai

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:42:23 | Nuoroda
DarK_AlximiK rašė:
Jonaz rašė:
ZooRoo rašė:
Jonaz rašė:
DarK_AlximiK rašė:

i pirma prioriteta skaiciuojame

 Na jei taip, tai jo... Bet, manyčiau, slidu taip skaičiuoti. Nes pvz galbūt kažkas pirmu numeriu rašė kokį nors socialinį ar kitą mokslą, bet ten neįstojo dėl konkurencijos, antru numeriu parašė jau iš technologinių. Ir jo balas gali būti žymiai aukštesnis, tai jis ir gaus.

Arba aš nežinau kaip skirtomos tos vietos

 o galbut kas nors pirma rase tech. bet ten neistojo del konkurencijos, antru numeriu parase jau is socialiniu ir velgi :DD

cia tokie skaiciavimai tikrai nera tikslu bet ir tikrai nebus tukstantine paklaida :)

 Na galbūt :) Ne daug liko laukti, bet, kad man įmanoma nemokamą su 15,76 gauti, tai nlb tikiu... nors mano mokslai ir visi tik technologiniai

 apie 15-ta vieta

 15 vieta į nemokamą įstosiu :D?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:53:08 | Nuoroda

Nu jei aš su savo tokiu balu gaučiau tą kašiką, tai turbūt iš laimės pats pasikasčiau :D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:14:38 | Nuoroda
siestaa rašė:
Mr.Lazy rašė:

Buvau VDU vakar, tai per laiptus net eile buvo nusitiesus. Bet priejo kazkokia panele, paklause ar internetu pildziau. Tada nusivede pro ta visa eile ir sutvarke man tuos dokumentus per 15minuciu gal.

 taip pat buvau VDU.- eiles buvo uz duru net. taciau iejau i sale, atsisedau, o ten beveik is karto buvau paklausta, ar pildziau internetu. sutvarke per 15 min. taciau draugiu pralaukiau 2 val

 Na matoto, čia priklauso nuo valandos ;) Aš VDU buvau, bet kadangi esu ne vietinis, tai dar prieš 9h buvau ten...todėl buvo ir mažos eilės

Žinutė parašyta: 2009-07-16 11:13:43 | Nuoroda

Gali net ir kopijos neturėti, tai tada vietoj padarys. O notaro patvirtintos kopijos reikės tada, kai įstosi ir jei nenorėsi palikti originalo atestato.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 11:46:33 | Nuoroda
Daniq rašė:

Vaikinai, kaip dėl tų šaukimų ? Ta metriškė, kur kopino atestatą, sakė, kad jo reikia, bet kai pridavinėjau net neklausė, ar turiu. :) Bet man rodos, kad vis vien jo reik, aš tik paklaust pamiršau.

 Jo reikės tuomet, kaip įstosi.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:29:24 | Nuoroda

Žmonės, dabar susikaupimo metas, iki tada kol įstosim :D Manau, iš 10 parašytų dalykų KTU ( 5 VF, 5 M) tikrai nors į vieną pateksiu :D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 13:39:07 | Nuoroda
ForgetMe rašė:

O visada tarkim kad ir KTU vykdo papildomus priėmimus? Aš biški netaip perskaičiau ir pavėlavau dėl prašymų priėmimo :S Teks jaučiu nešt dokumentus į papildomą priėmimą, jeigu tik toks bus :)

 Papildomas priėmimas visuomet būna, tik neaišku ar liks laisvų vietų ten kur tu nori... Bet mokamų, tai tikrai šiais metais visur bus.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:19:17 | Nuoroda
Ediii rašė:

kalba, jog mažai žmonių taikosi į technologijų sritį, tai reiškias, jog ir su mažais balais įstos (ant manęs nešaukit, čia tik girdėjau )

 Šauksim tada, jei po dviejų dienų neįstosim

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:10:56 | Nuoroda

Telekomunikacija :D Vienas aš į šitą specialybę ar dar kas nors yra?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:31:24 | Nuoroda

Aš irgi savo pasirinkimu patenkintas, tik lieva tiek, kad nei vieno tą patį mokytis žadančio nesutikau :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:44:13 | Nuoroda

Gali būti, kad bus baisios, todėl reikia ryte varyti :)  O, kurie sustojo į pačius populiariausius univerus, tai eilės ten išvis bus košmariškos :) Bus gerai, jei KTU ir VDU studentai lauke nesusitiks :D