Vartotojo vycas722 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-07 19:55:18 | Nuoroda

na taip, pasidalinsim tuos 1300, bet manau, jei i medicina nori ar auksciau tai maziausiai turesi but pirmajame 600 kurie krepseli pasiims

Žinutė parašyta: 2009-07-07 20:10:47 | Nuoroda
miela rašė:
vycas722 rašė:

na taip, pasidalinsim tuos 1300, bet manau, jei i medicina nori ar auksciau tai maziausiai turesi but pirmajame 600 kurie krepseli pasiims

Iš to liūdno veiduko supratau, kad tu tikriausiai į mediciną pretenduoji;> Jei taip, tai linkiu ir papulti į tą 600-uką:))

 butent  medicina aciu.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:26:04 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
siestaa rašė:
sokoladinis rašė:

@siestaa

sudauzei man sirdi, o tai - mirtina nuodeme pirma karta isimylejau televizijos zvaigzde ir se tau

 sudauzyti sirdi, tai ne kokia lekste i siena paleisti . negaleciau as taip

prasyciau cia be uzuominu  kas buvo ten, ka matei , tas prazuvo

 sakai negalima moters suvaldyti tereikia zinoti, kuria svirtele patraukti, kuri mygtuka paspausti

ka gi, matyt neperkalbesiu taves stot i VU perrasau savo prasyma tuomet ir srendu i "kamane"

 @sokoladinis

nedris i kmu stot, ten ir taip bus anksta. o is vis geriau eik ir persirasyk i taikomaja matematika. bent vienu krepseliu butu daugiau i biomedicina

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:51:22 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
vycas722 rašė:

 @sokoladinis

nedris i kmu stot, ten ir taip bus anksta. o is vis geriau eik ir persirasyk i taikomaja matematika. bent vienu krepseliu butu daugiau i biomedicina

 nepergyvenk taip juk istosi be jokio vargo juk galetume kartu dugzti ir jaunuju bituciu sunesta medu kopineti aisku, po to kai siestaa pakeistu mane kaip suvazineta automobili

 mmm.. gardus medutis na gerai sokoladini, tu sakai tu zinai. tikrai daugiau ismanantis esi nei as tavo zodis - gipsas

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:59:12 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
vycas722 rašė:

 mmm.. gardus medutis na gerai sokoladini, tu sakai tu zinai. tikrai daugiau ismanantis esi nei as tavo zodis - gipsas

 Kitavertus, jei stociau i VU - abu turetume po atskira avili

 jo, o mano avilys tai butu ohoho. nors jei ir tu i kmu stotum, man rodos, kaip nors isitektume

Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:19:41 | Nuoroda

kaip noreciau ir as i KMU bendrika, bet ten taip sunku ji gaut

Žinutė parašyta: 2009-07-09 16:22:39 | Nuoroda
sanemis rašė:
hUnabi rašė:

VF/M rasei ? 

 Rašiau ir vf, ir m. Gal pavyks ir į vf, bet pernai tai nebūčiau praėjęs, nes įstojo į nemokamą su mažiausiu 17,59 atrodo, o mano 17,52,  gal šiemet balas nukris, bet abejoju...Na, jei ką, tai į mokamą.

 tu nelygink praeitu metu bala su savo dabartiniu. juk tada ir KB sistema buvo kitokia. dabar max gali surinkti 20.6, o praeitais metais 19.26 lygtais be pridetiniu balu. sioks toks skirtumas yra. manau kad i kineziterapija vf pakutinis istos kazkur 17.87 bet cia tik spejimas. linkiu kad istotumet

Žinutė parašyta: 2009-07-09 16:24:01 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

Sveiki snd buvau uzpilditi prasymo del stojimu ir panasiai tai vat iskilo tokia problemele pildidimas prasyma ten kur kolegijuose reikejo irasyt isivele siokia tokia klaida, 4 numeriu vietoi "NL" man kazkodel parasyta "I" tai ka tokiu atveju man daryt as nenoriu kad man studiju programa butu  " I " ? tai gal nueit rytoi i univiera kur pildziau prasyma ir ten pakoreguoti? :)

 tai jau turbut teks eit koreguot

 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 19:56:10 | Nuoroda

na o mano spejimas ne toks optimistiskas. manau, kad i KMU min bus 19.1 juk siemet net 53 uz bio gavo 100. 99 gavo kokie 43 ir t.t. ir nemanau kad jie baisiai susimove ir uz kitus egzus gavo po 20 ar 10 %. ar kad puse is ju isvyks studijuot i uzsieni ar pasirinks studijuot lietuvoje kokia slauga ar visuomenes sveikata. na pvz, kazkam uztenka is 3 egzu gaut po 81 ir turet 10 metini ir jis bus mane aplenkes pagal KB. nemanau kad tai yra sunku padaryt na, bet labai meldziu, kad mano spejimas butu klaidingas

Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:06:57 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@vycas722
Tavo zodziuose yra racijos

 

I VU medicina mano manymu bus 18.84, velgi su didele atsarga, labai didele, bet ne tokia didele kaip i KMU

 @sokoladinis

vis pasilieki prie savo KMU - 18.52 ir VU - 18.84?

 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:38:40 | Nuoroda
siestaa rašė:
sokoladinis rašė:
vycas722 rašė:

 @sokoladinis

vis pasilieki prie savo KMU - 18.52 ir VU - 18.84?

 

 Privalau, juk zodis - ne zvirblis

Bet velgi noreciau priminti, jog tai labai atsargus skaiciai. Turiu omeny, kad, mano manymu, su tokiais balai tikrai turetu buti galima istoti. Minimalus, be abejo, bus mazesnis

 man tai ir atrodo, kad jie bus mazesni - KMU apie 18.48 (kaip minejau), o VU...tarkim...apie 18.60

 na ziurekit man jus, kad butumet teisus

jei taip, spausciau sokoladiniui, daktariuksciui ranka, o siestai bucki padovanociau

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:01:57 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Laurytt rašė:

Čia galite klausti apie tai ko negalite rasti kitur forume :)

Aš pradėsiu pirma:

Labai įdomu kur būtų galima bandyti įstoti išlaikius geografiją, matematiką ir lietuvių. Visi egzaminai mokykliniai.

 Jei gerai atrodai, gali bandyt stot i vestuvinius batelius, jei prastai, teks stoti i maxima, jei neistosi ne i viena is siu, treciu numeriu stok i karvasudi.

 @ sokoladinis

o cia tai ziaurus sarkazmas, gal netgi jau groteskas

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:04:32 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
vycas722 rašė:

 na ziurekit man jus, kad butumet teisus

jei taip, spausciau sokoladiniui, daktariuksciui ranka, o siestai bucki padovanociau

 Cia dabar? Kaip minimum - BUTELIS!

 jei taip bus, bus ir butelis. koki deginanti skysti megsti?

gal kaip busimam gydytojui medicininis spiritas tiktu?

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:17:30 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
vycas722 rašė:

 jei taip bus, bus ir butelis. koki deginanti skysti megsti?

gal kaip busimam gydytojui medicininis spiritas tiktu?

 bile dega

 nu ne, bet grauzia. matau kad nenoretum  to skyscio. koks tiktu? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:24:10 | Nuoroda
kriptonika rašė:

 as tai jau kaip ir susitaikiau... Pirmus metus atsimokysiu kolegijoje veterinarine medicina, o poto laikysiu biologija is naujo ir perstot bandysiu :)

 o tu zinai, kad isejus is kolegijos turesi valstybei sumoket ta suma kuria ji i tave investavo? tai  yra, tu uz metus mokslu ir po to isejusi turesi kiek ten sumoket (4000-6000 lt?) pati geriau zinai kiek studijos kainuoja. tad pagalvok ar verta.

 pataisykit jei as klystu.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 02:31:29 | Nuoroda

uuu ble, nezinojau

Žinutė parašyta: 2009-07-10 20:06:36 | Nuoroda
mellisa rašė:

Pazistu viena vaikina, kuris chemija laike siaip sau ir gavo 100 %, bet i jokia medicina ar odontologija nestos... Taigi, viena simtukininka galit atmesti , vis vienu konkurentu maziau... 

 geriau papasakotum apie tokius kurie bio islaike 100 i medicina ar auksciau nestos. o tada tai bus pasaka

Žinutė parašyta: 2009-07-10 22:09:36 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Jo jo... is pradziu issireikalauja mmm...oralinio, o paskui vistiek lieka prie savo

  sokoladinis kaip visad... su savo "garbanotom" mintim 

Žinutė parašyta: 2009-07-11 00:12:17 | Nuoroda
mellisa rašė:
vycas722 rašė:
mellisa rašė:

Pazistu viena vaikina, kuris chemija laike siaip sau ir gavo 100 %, bet i jokia medicina ar odontologija nestos... Taigi, viena simtukininka galit atmesti , vis vienu konkurentu maziau... 

 geriau papasakotum apie tokius kurie bio islaike 100 i medicina ar auksciau nestos. o tada tai bus pasaka

 Deja, bet biologija laike mano  pazistami zmones savo rezultatais nesididziuoja surinke vos po keliolika %.... Uztat chemija puse musu klases ir siaip mano pazistamu laikem siaip sau...

 matau kaip ta jusu klase laike chemija siaip sau. vienas 100, kita 97. o gal yra kur gavo 101 %?

Žinutė parašyta: 2009-07-11 00:15:52 | Nuoroda
eserys rašė:
Petras Petrauskas rašė:
eserys rašė:
Petras Petrauskas rašė:

Ar aš čia vienas toks stojantis i M KMU medicina? Galbūt kas nors norėtu kartu su manimi padejuoti kaip piktasis švietimo ministras sugriovė doru mokiniu svajones studijuoti VF medicina? Galbūt kas nors žino kiek atsieina įvairus vadovėliai ir kita mokymosi medžiaga studijuojant mediciną?

 O kokie egzaminu rezultatai,kad nusiteikes moket uz studijas?gal pavyks istot i VF?

 Biologijos VBE 92, lietuviu VBE 60, matematikos MBE 10 ir chemijos metinis 10. Netureciau istoti i VF. KB susidaro tik apie 17.5. Ka manote?

 I VF tai tikrai mazai galimybiu, o i mokama tai galbut imanoma.Kazin kiek planuoja priimti i M?

 kiek girdejau i m medicina KMU zadi 35 priimt. esery, petrai petrauskai. o kodel jus laiket bent po viena egza mokyklini. nejau tikrai nebutumet sugebeje gaut bent po kelius procentus? ar nezinojot KB sandaros?