Vartotojo vycas722 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-11 16:50:08 | Nuoroda
Petras Petrauskas rašė:
vycas722 rašė:
 o kodel jus laiket bent po viena egza mokyklini. nejau tikrai nebutumet sugebeje gaut bent po kelius procentus? ar nezinojot KB sandaros?

Laikiau MBE nes nesijauciau pasiruoses VBE. Pora procentu surinkti visada galima taciau kad KB pakiltu iki 18.5 mano atveju reikejo surinkti 70% is matematikos/chemijos. 
 

Ar tiesa kad po 2 metu studiju turint gerus pazymius galima pereiti i VF? 

1. bet juk yra geriau gauti 1 %, nei 10 uz mokyklini.

2. taip, i vf tures galimybiu pereiti 10% geriausiai besimokanciuju is m.

 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 01:49:23 | Nuoroda

nu nesamone, kaip tau galejo ta ergo terapija isbraukt? nesurisu galus. gal netycai kokia kolegija ar univera esi baugus ir i nemokama pretendavai? tai tada mazdaug suprasciau. bet vis tiek ziuru

Žinutė parašyta: 2009-07-15 01:54:37 | Nuoroda

zuikuciai blyn...

@ siestaa ir sokoladinis

susirasinekit privaciomis zinutemis, o ne tiesiai i foruma rasykit. gadinat visa forumo vaizda, is vis ne i tema rasot. kiek pasiziuriu tai cia "biomedicinos" tema, o jus apie savo bendrus 3 vaikus kalbat...

P.S. @ sokoladini

is tikto, uzpavydejau siestos

Žinutė parašyta: 2009-07-15 01:55:55 | Nuoroda

arba atskira tema susikurkit. pvz:

"siestaa ir sokoladinis. meiles istorijos"

 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:17:21 | Nuoroda
siestaa rašė:

VYCAI, galima sitame pokalbyje aptiki biomedicinos mokslo uzuomazgu

 is dalies pripazistu. tie 3 bendri vaikai tikrai prie biomedicino mokslu srities

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:18:23 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
sokoladinis rašė:

@siestaa

O tu tikras lietuvis - nori ne to, ko tau is tikruju reikia, o to, ka turi kitas

 Norejau adresuoti >>> vycas722

 o cia dar neaisku ar tu ja jau uzdarei i savo platinini ar koki ten narveli

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:41:46 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
Mr.Lazy rašė:

Baikit jus ta zodi naudot "tolerantiskumas". Net nezinot ka tai reiskia. Nuo kada kvailumas, aplaidumas ir nekompetetingumas yra toleruojami?

 Netoleruoti reiketu tuos, kurie nesupranta, nepripazista klaidu. O kai nuosirdziai suklydo, gailisi zmogus, tai reikia eiti ji uzdauzyti akmenim? Galiu garantuot, kad vos jai viska pasakius, atsiprasytu ir pati sutvarkytu viska..

 bet vis tiek ale zmogui kiek strioko ivare :) kiek nerviniu lasteliu nuzude :)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:56:22 | Nuoroda

@buleina

 gal turejai galvoje biomediciniu mokslu sriti, nes apei biocheminiu nieko nesu girdejes

mano KB 19.06

viena medicina vf parasiau prasyme

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:31:36 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

pas mane irgi nėra parašyta KB tam lape(registracijos pažymoj, kur gavau) o turi būt jis ar ne visdėlto? ;/

 praeitais metais budavo ant to registracijoss lapo, o siais metais - ne. ta bala gali pamatyt lamabpo.lt

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:15:47 | Nuoroda
Aiste18 rašė:

man idomu, kodel kur yra stojamasis mokestis man rodo 0lt, nors viskas seniai uzmoketa?

 kazka sokoladinis minejo, jei imoka susimoki ne swedbank tai ir tos sumos nerodo registracijos lape. gal kokiam kitam banke mokejai?

Žinutė parašyta: 2009-07-26 22:08:03 | Nuoroda
lavrinawer rašė:

as taip pat busima farmacininke :)

 wtf? juk visalaik forume apie kineziterapija kalbejai ir svajojai. butu idomu suzinoti, koks ivykis padejo pakeist nuomone

Žinutė parašyta: 2009-07-27 16:52:08 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Nežinau kaip odontologiją,bet kai į mediciną, tai atiadvė atestatą atgal,man rods kopijas pasidarė, dar jie paėmė lamabpo pažymą, kur davė,kai atestato duomenis registravom.

 

 wtf? is manes tos pazymos neeme


Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:48:49 | Nuoroda
Annja rašė:
Mig;) rašė:

man sake nelaikyt to testo, ns skolej vokieciu pirma kalba buvo.. tipo anglu antram kurse kaip antra kalba galesiu rinktis... bt pagalvojau dbr, kad prasyme studiju kalba tai en rasiau.. idomu, kaip cia visx bus.. kaip manot? gal kas tjp pat vok mokysis?

 

pas mane irgi vokieciu pirma, ir as nurodziau vokieciu kalba, tai jauciu kad sumes visus vokiecius i viena grupe

 uhu, jau galvojau kad as tik vienas vok. pasirinkes medicinos studiju metu KMU gal busimos grupiokes?

Žinutė parašyta: 2009-07-29 18:45:49 | Nuoroda
Annja rašė:
vycas722 rašė:
Annja rašė:
Mig;) rašė:

man sake nelaikyt to testo, ns skolej vokieciu pirma kalba buvo.. tipo anglu antram kurse kaip antra kalba galesiu rinktis... bt pagalvojau dbr, kad prasyme studiju kalba tai en rasiau.. idomu, kaip cia visx bus.. kaip manot? gal kas tjp pat vok mokysis?

 

pas mane irgi vokieciu pirma, ir as nurodziau vokieciu kalba, tai jauciu kad sumes visus vokiecius i viena grupe

 uhu, jau galvojau kad as tik vienas vok. pasirinkes medicinos studiju metu KMU gal busimos grupiokes?

 yey, yra ir vyru ;D pamatysim, gal ir busim grupej :) o stovykloj vyru bus? :D

 @ Annja

bent jau vienas bus, nes as gal vaziuosiu jei priims jau prisiregistravau tai laukiu atsakymo

@ Mig;)

tu busi grupeje su anglistais. gaila: kuo daugiau, tuo linksmiau

P.S.  vokietukai melskimes, kad negautume Z. Sirtautienes

Žinutė parašyta: 2009-07-29 19:06:59 | Nuoroda

@ Mig;)

juokis as is tikro ir noreciau anglu mokintis nors gyvenime jos nesimokinau, bet mano anglu zinios (bent jau kalbejimas) daug didesnes nei vokieciu oi riugsiu su vokieciu. na bet jei atsiras norinciu pamokyti tai gal nebus taip liudna

Žinutė parašyta: 2009-07-29 19:06:59 | Nuoroda

@ Mig;)

juokis as is tikro ir noreciau anglu mokintis nors gyvenime jos nesimokinau, bet mano anglu zinios (bent jau kalbejimas) daug didesnes nei vokieciu oi riugsiu su vokieciu. na bet jei atsiras norinciu pamokyti tai gal nebus taip liudna

Žinutė parašyta: 2009-07-29 19:08:09 | Nuoroda

wtf? sugadinau forumo grozi per ziopluma

Žinutė parašyta: 2009-07-31 20:02:01 | Nuoroda
Annja rašė:
vycas722 rašė:

@ Mig;)

juokis as is tikro ir noreciau anglu mokintis nors gyvenime jos nesimokinau, bet mano anglu zinios (bent jau kalbejimas) daug didesnes nei vokieciu oi riugsiu su vokieciu. na bet jei atsiras norinciu pamokyti tai gal nebus taip liudna

 Gal ir pamokysiu, jei paprašysi gražiai ;D

 as tik graziai prasyt ir temoku

Žinutė parašyta: 2009-08-03 14:57:08 | Nuoroda
klasika;DDD rašė:

siaudine, ne viena as ir i kmu slaugagal kas zino ar kmu visiem fakultetam reikia sveikatos pazymejimu? ir iki kada? sory, kad ne i tema, bet kurt naujos nesinorejo

 apie sveikatos pazymejimus pirma karta girdziu. is kur tokia info gavai? pasidalink saltiniais

Žinutė parašyta: 2009-08-03 15:17:37 | Nuoroda
klasika;DDD rašė:

nu lkka kai kuriems reikejo, bet tai cia nuo spec priklauso, ir klasioke veze ten i kazkokia... irgi prase, tai sakau gal netycia ir cia prireiks... bet kadangi nieko nesake dokumentus kai veziau, tai musiau ir neprireiks as tik apsidraust paklausiau

 nieko, viskas gerai. forumai tam ir skirti, kad dometis ir klausti