Vartotojo Instrukcija. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:48:14 | Nuoroda
Legetutė rašė:

Klausykit, o gal nors dienelei atsipūskite nuo tų egzaminų, jų rezultatų, analizių ir pasimėgaukite atostogomis :) juk tokia vasara mums vienintelė :)

 Geras pastebėjimas ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:41:26 | Nuoroda

Labai priklauso ne tik nuo lengvatų, ar gausi bendrabutį, bet ir nuo to, kaip toli gyveni, kiek vaikų šeimoj išlaiko tėvai ir pan. Šiaip dauguma pirmakursių bendrabučius gauna ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 18:15:37 | Nuoroda
melynakoala rašė:

Sveiki, gal kas žinote kiek  yra vf ir vnf vietų filosofijoje?

 Valstybės finansuojamų - 40, mokamų - 5.

Žinutė parašyta: 2010-07-09 21:39:13 | Nuoroda
ryshkau rašė:

Skaitau ir plyšta širdis  aš naktimis filosofiją sapnuoju,bet į VU nelemta matyt :)  

 Visų pirma, niekas Tau VU durų dar neužtrenkė. :) Kaip jau čia ir sakėm, parašysi - nieko neprarasi. O kitas dalykas: matai, filosofija - visur filosofija, VU ar VDU, ar VPU. Svarbiausia paties žmogaus iniciatyva, pastangos, domėjimasis ir pan. Bent aš tuo šventai tikiu ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:41:47 | Nuoroda
ryshkau rašė:

Tai taip,VPU taip pat įrašiau,nes noriu studijuoti tik filosofiją ir nieko daugiau :)  

 Sveikinu su tokiu tvirtu apsisprendimu;)  kad ir kur įstosim, vis tiek būsim kolegės. Sėkmės

Žinutė parašyta: 2010-07-10 01:05:31 | Nuoroda

Vat man tas klausimas dėl religijos irgi kilo. Kol kas žinau tik tiek, kad yra tokia kaip atskira šaka - religijos filosofija. Bet jei logiškai, tai religija ir filosofija turėtų sietis...

Kad ir egzistencializmo filosofai:Jaspersas autentišką egzistenciją tapatina su Dievu, o Sartras - jau kaip žmogiškąją laisvę, ir yra nereliginės pakraipos.

Aš, aišku, nestudijuoju dar ir nieko drąsiai negaliu teigt, bet religijos ir filosofijos santykis mane irgi domina, nes, tarkim, kai kurios religijos, kaip antai, Islamas, teigia, jog tai jie žino tą vienintelę tiesą, kaip viskas sukurta, kaip reikia gyventi ir pan, o tai, mano nuomone, prieštarauja filosofijos kaip disciplinos esmei.

Žinutė parašyta: 2010-07-10 13:30:39 | Nuoroda

Žmonės, kurie savo kieme nelabai, taip sakant, apsiuostę ir nėra tikri dėl savo pasirinkimų, mano nuomone, dažniausiai ir eina į tokias temas ir užduoda tokius klausimus, ką dirbsim baigę filosofiją. Jei čia ne jūsų sritis, tai ko kišat nosį? :)

Filosofija... aš nestudijuoju, bet manau, kad tai daugiau gyvenimo būdas, negu profesija.

O dėl darbo... aš, asmeniškai, turiu vizijų, kaip būtų galima pritaikyti filosofinį išsilavinimą, kuris, beje, ir Vakaruose labai vertinamas.

Žmonės, neliekit savo pykčio, netikrumo, abejonių ir panašių dalykų. Kiekvienas eina savo keliu ir pats geriausiai žino, ko nori iš pasirinkintų studijų. Sėkmės

Žinutė parašyta: 2010-07-10 14:28:54 | Nuoroda

Visiems linkiu sėkmės, bet:

www.lrytas.lt/-12786888051277939462-daugiausia-bedarbi%C5%B3-socialinio-darbo-socialin%C4%97s-pedagogikos-ekonomikos-ir-vadybos-absolvent%C5%B3.htm

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:16:10 | Nuoroda

Mane irgi nuvylė tas pasisakymas... na, bet jei ten yra kažkas panašaus, nemanau, kad nesugyvenama ta atmosfera.

Be to, živile, jei būsim grupiokės, daug kas priklausys nuo mūsų tarpusavio santykių ir noro sugyventi visų pirma su savo filosofų grupe. Būtų apmaudu, jei norėtume vienas kitam gerkles perkąst dėl pažymių, nenorėt dalintis ir pan. Tereikia noro ir susikursim atmosferą tokią, kokios daugiau mažiau nori visi. Bent aš tuo tikiu ar bent noriu tikėti.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:26:42 | Nuoroda
melynakoala rašė:
živilė rašė:
melynakoala rašė:
Instrukcija. rašė:
melynakoala rašė:

Sveiki, gal kas žinote kiek  yra vf ir vnf vietų filosofijoje?

 Valstybės finansuojamų - 40, mokamų - 5.

 Tai jaučiu be šansų net į mokamą  Teks į pedagoginį gal.. O Kaune tai žiūriu balai stojančiųjų žymiai žemesni, bet Kaunas...

 O tu nelaikei uzsienio kalbos egzamino?

 Laikiau, bet jaučiu, kad  jį ir nekaip išlaikiau. Gal kokių atsiliepimų apie vpu filosofiją žinot? :)

 Tik žinau, kad ten dėsto pirmoji Lietuvoje filosofė moteris Jūratė Baranova. Tik tiek :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:58:45 | Nuoroda

Aš irgi labai norėčiau, kad viskas būtų gerai, nes, kaip matau, živile, tikrai būsim kolegės ;)

Aš šiaip įtariau, kad žmonės gali būti labai skirtingi filosofijoj. Bet tam ne vien neigiamos pusės turėtų būt, mano nuomone.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:27:11 | Nuoroda

Na va, kas sakė, kad filosofai laikosi kiekvienas sau? ;) tikiuosi, kad susidraugausim ir patiks abiem studijos. Beje, sveikinu su šimtuku ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 15:12:18 | Nuoroda

Aš dariau tą patį, kai iš lietuvių rezultatą sužinojau :D irgi bėgau pas mamą per visą miestą rezo pranešt gyvai :D beje, iš kokio Tu miesto?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 15:40:11 | Nuoroda
živilė rašė:

As is Siauliu, kuriuose pragyvenau nuo gimimo ir is kuriu tikiuosi sekmingai pabegti:)) O pati?

 Iš Kėdainių, kuriuose pati irgi pragyvenau nuo gimimo ir, rodos, mano mintis skaitai: irgi norisi pabėgti, nors tiek mūsų senamiestis, primena Vilnių vietom, tiek mano mokykla, primena VU Filosofijos fakultetą :) bet tai viso labo išoriniai dalykai...

Tai Tu pakankamai toli gyveni, tai bendrabutis jau garantuotas Tau, nes didelis atstumas. ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 19:11:55 | Nuoroda

07 23 bus ir daugiau mūsiškių, kai bus paskelbti stojimų rezultatai :) o kitus gal pamatysim tik rugsėjį arba fuksų stovykloj... be to, mūsų iš viso bus 45, tai nežinau ar apskritai mūsų labai jau daug :) 2 grupės, kiek mačiau tvarkaraščiuose, viso labo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:59:50 | Nuoroda
fragrancis rašė:

 Tai kas istojot ? :)

 Aš įstojau ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:16:34 | Nuoroda
živilė rašė:

Tai dabar jau visi prisipazinkit

 Aš ;) koks netikėtumas :D kas dar?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:26:18 | Nuoroda
Laura18 rašė:

Kaip priimti ta kvietima studijuoti?  

 Aha, mane tas irgi domina. Niekur nerandu :(

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:27:21 | Nuoroda

Gal kam jau pavyko priimti kvietimą studijuoti? nes nėra kaip...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:31:30 | Nuoroda
Zhoolikas rašė:

tai gal kas jau suzhinojo kaip reikia patvirtint pakvietima VU?:D

 Gal emailo laukt reikia?