Vartotojo grytÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:46:29 | Nuoroda

gal ir kvailas klausimas, bet ar Äia tas pats kodas kurį reikÄ—jo siųst norint sužinot egzaminų rezultatus?: ))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:05:52 | Nuoroda
Muf Muf rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
Freckle rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
Freckle rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
Freckle rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
zzmogeliukas rašÄ—:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivÅ«s ir jų balai <19. Nes kitaip man reikÄ—s pildyt kolegijų sÄ…rašÄ… ;?

 Tada man belieka uzmirsti teise. Tavo balas dar pakankamai aukstas. Turetum tikrai istoti jeigu ne i VU, tai i MRU tikrai. O manes jau tikriausiai laukia pedagoginis.

 O koks tavo balas - nepamenu? Dabar jau svajoju tik apie MRU. Laikysiu špygas net miegodamas!

 Mano tik 19,24. Jeigu si skaiciuokle gera. O as visada norejau MRU.

 Jau Äia su 0,2 pridÄ—tu, ar ne? Nes kažkur radau, kad rašei 19, 04. Vistiek manau, kad turÄ—tume į MRU praslyst... Kažkas išsigimÄ—liško bÅ«tų, jei taip neatsitiktų

 Tai pagal jus ta studijos.lt balų skaiÄiuoklÄ— neprideda to 0,2? Bet juk duoda pasirinkti metinį balÄ… :o

 skaiÄiavau su šita skaiÄiuokle tai man rašÄ— 19,44, o kai skaiÄiavau pati pagal formulÄ™ tai gavosi 19,64, nu tai reiškiasi, kad Äia šita skaiÄiuoklÄ— biškį chimiÄija.: )) bet kažkaip džiugina mane šiti chimiÄijimai.:DD va jei paaiškÄ—tų kad reikÄ—tų 0,2 atimt..:DD blem atrodytų šÅ«das tie 0,2 balo, bet kai dabar tai jie kiek apramina.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:15:23 | Nuoroda
EzoTao rašÄ—:
Mr.Lazy rašÄ—:

Ne tame esme. Ateina kazkoks sudelis ir pradeda pievas sneketi apie mano busima studiju sriti. Tai reik nutildyt toki ar ne?

 :D Pasakei, lyg politikos mokslai bÅ«tų tavo mama arba sesuo  Kas kÄ… nori - tegul kalba - koks skirtumas? Svarbu žinot tai, kÄ… žinai, turÄ—t savo nuomonÄ™, savo tikslÄ… ir jo siekt. Tik tokie ir pasiekia kažko, nesvarbu, tebÅ«nie tai bÅ«tų ir socialinis darbas. Gali baigti ir geriausius mokslus, bet bÅ«ti šÅ«dniekis.

bet rimtai, kiek paskaitau Mr.Lazy pasisakymų tai tiek jie visi griežti ir kategoriški. atrodo taip, kad tavo išsakomi teiginiai tiesiog negali bÅ«ti neteisingi ir kad politikos mokslai yra tobulos studijos neturinÄios jokių trÅ«kumų.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:26:21 | Nuoroda

visokių tÄ—vų bÅ«na, visokių ir reÅ«ikia.: )) džiaugiuosi, kad maniškiai visiškai nesikišo į mano egzaminų rinkimÄ…si ir stojimų planavimÄ…. na ta prasme neaiškino stok ten ar ten. ai, va vienintelis dalykas dÄ—l kurio mama primygtinai patarinÄ—jo, tai kad nestoÄiau į pedagoginį. pati pedagoginį išsilavinimÄ… turi.:DD ir moÄiutÄ— sakÄ— kad į pedagoginį nestoÄiau, nes sakÄ—, kad jai bÅ«tų gaila tų vaikų kuriuos mokinÄiau.:D o kadangi manÄ™s ir paÄios pedagogÄ—s karjera visai netraukia, tai su jom ir nesiginÄijau.:DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:28:22 | Nuoroda

jetus kaip žiauriai Äia.:D na pas mus alytuj vienoj vietoj irgi panašiai žmonÄ—s sugaišo, o vat aš nusigavau į kitÄ… tolimesnÄ™ vietÄ… tai ten per pusvalandį apsisukau. jokios eilÄ—s.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:41:55 | Nuoroda

na trepsÄ—k trepsÄ—k.: ) na tai koks tavo alimas santykis su teise?: D ta prasme kuriuo nr rašei, koks tavo kb į Äia?: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:43:25 | Nuoroda
Muf Muf rašÄ—:
edita.va rašÄ—:

visokių tÄ—vų bÅ«na, visokių ir reÅ«ikia.: )) džiaugiuosi, kad maniškiai visiškai nesikišo į mano egzaminų rinkimÄ…si ir stojimų planavimÄ…. na ta prasme neaiškino stok ten ar ten. ai, va vienintelis dalykas dÄ—l kurio mama primygtinai patarinÄ—jo, tai kad nestoÄiau į pedagoginį. pati pedagoginį išsilavinimÄ… turi.:DD ir moÄiutÄ— sakÄ— kad į pedagoginį nestoÄiau, nes sakÄ—, kad jai bÅ«tų gaila tų vaikų kuriuos mokinÄiau.:D o kadangi manÄ™s ir paÄios pedagogÄ—s karjera visai netraukia, tai su jom ir nesiginÄijau.:DDD

 O kuom blogai VPU? Ten juk tik mažas procentas baigusiųjų pedagogais tampa.

 na bet tai kam man stot į pedagoginį, kai mano balai turÄ—tų išnešt ir į rimtesnį universitetÄ… ir aš visai nesiruošiu bÅ«t pedagoge?: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:47:42 | Nuoroda

atleiskite, bet šiuo atveju mano altruizmas labai menkas ir ribotas.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:58:32 | Nuoroda
Šypsausi rašÄ—:

rašiau pirmu į Äia, antru į vdu teisÄ™ ir dar paÄiame horizonte vdu teisÄ™ mokamÄ… : )   kb 19.84.

trepsiu trepsiu ; ) kodÄ—l man kyla keistas jausmas, jog esi iš alytaus? keistos vizisijos :D man tikriausiai pakenkÄ— pritroškÄ™ priÄ—mimo komisijos koridoriai, brrr :)))

 ei o tas keistas jausmas kad esu iš alytaus apÄ—mÄ— prieš ta kai pamatei mano profily jog esu iš ten ar po to?:D

o aš irgi antru į vdu teisÄ™ rašiau.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:02:17 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:

Gal ir aš Äia pereisiu, nes net į mokamÄ… nebesitiki xD

 o koks tavo kb, kad tokios pesimistinÄ—s prognozÄ—s?: ))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:04:10 | Nuoroda
Muuuu rašÄ—:
Mr.Lazy rašÄ—:
edita.va rašÄ—:

atleiskite, bet šiuo atveju mano altruizmas labai menkas ir ribotas.: )

 Jo. Turbut jau mazesnis saves aukojimas butu vykti i Afrika rupintis skurstanciais vaikais, nei dirbt su musu mazaisiais teroristais.:D

 TeisybÄ—, deja. Kad ir kaip koktu pipažinti :o

 nežinia kur bÅ«tų daugiau egzotikos ir sukrÄ—timų: savanoriaujant afrikoj ar dirbant kokioj mokykloj:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:06:59 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
Muuuu rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
Muuuu rašÄ—:
 

 Kuo geriau išlaikai, tuo baimÄ—s ir abejonių kažkodÄ—l daugiau :D

 Gryna teisybÄ—. Nepamenu nei vieno, kuris bÅ«tų tvirtai įsitikinÄ™s, kad įstos xD

 aš dabar galvoju, kad vos porÄ… tokų sutikau :o et, tos abejonÄ—s.... ;D

 Man atrodo, aš nesutikau tokių išvis :D

 kas keisÄiausia, kad va kiek tokių garantuotų savo įstojimu esu sutikus tiek jų visų rezultatai toki ne itin blizgantys.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:08:49 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:

Gal ir aš Äia pereisiu, nes net į mokamÄ… nebesitiki xD

 o koks tavo kb, kad tokios pesimistinÄ—s prognozÄ—s?: ))

 19,34. Dabar vyksta konkursas ir dÄ—l mokamų vietų :D

 o Äia pridÄ—jus tuos 0,2, jei tau jie prisideda?: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:11:00 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
 
Man atrodo, aš nesutikau tokių išvis :D

 kas keisÄiausia, kad va kiek tokių garantuotų savo įstojimu esu sutikus tiek jų visų rezultatai toki ne itin blizgantys.:DD

 Ai jo, tiksliai :D Su 15+ yra garantuotų savo įstojimu xD

 apie tokius ir kalbu.:D laiko tik mokyklinius  ir kokį vienÄ… valstybinį, visus taip pusÄ—tinai, ir sÄ—di atsipÅ«tÄ™, kad įstos.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:16:01 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
 

 Ai jo, tiksliai :D Su 15+ yra garantuotų savo įstojimu xD

 apie tokius ir kalbu.:D laiko tik mokyklinius  ir kokį vienÄ… valstybinį, visus taip pusÄ—tinai, ir sÄ—di atsipÅ«tÄ™, kad įstos.:D

 Tikiuosi kokie 500 tokių prirašÄ— VU teisÄ™ pirmoj vietoj :D Svajok, svajok.. ;D

 bet tai kad šiuo metu vu teisÄ™ pirmu numeriu pasirinkÄ™ 495.:D tai tu Äia ir mus įtrauki?:D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:17:27 | Nuoroda
Muf Muf rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
 
Man atrodo, aš nesutikau tokių išvis :D

 kas keisÄiausia, kad va kiek tokių garantuotų savo įstojimu esu sutikus tiek jų visų rezultatai toki ne itin blizgantys.:DD

 Ai jo, tiksliai :D Su 15+ yra garantuotų savo įstojimu xD

 Tikriausiai tokie nesÄ—di studijos.lt forume, nes iš tiesų, paskaitinÄ—jus šÄ¯ forumÄ… nors ir su 20+ pradedi jaudintis :)

 o tavo 20+?: ) tikiuosi nerašai pirmoj vietoj teisÄ—s vu?:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:19:31 | Nuoroda
Mr.Lazy rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Muuuu rašÄ—:
Mr.Lazy rašÄ—:
edita.va rašÄ—:

atleiskite, bet šiuo atveju mano altruizmas labai menkas ir ribotas.: )

 Jo. Turbut jau mazesnis saves aukojimas butu vykti i Afrika rupintis skurstanciais vaikais, nei dirbt su musu mazaisiais teroristais.:D

 TeisybÄ—, deja. Kad ir kaip koktu pipažinti :o

 nežinia kur bÅ«tų daugiau egzotikos ir sukrÄ—timų: savanoriaujant afrikoj ar dirbant kokioj mokykloj:DD

 Mokykloj ta egzotika greit patampa rutina vedancia link minciu apie pensija arba savizudybe. As pvz jei save kokioj 5-8kl dabar tureciau mokint, nu tai pasmaugciau plikom rankom turbut.:D Gerai kad mokytojom moterys dazniausia dirba, tai nesmurtauja bent.

 va dÄ—l to kad nestoju į pedagoginį, bus viena iš smurtaujanÄių mokytojų mažiau.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:20:48 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:

Gal ir aš Äia pereisiu, nes net į mokamÄ… nebesitiki xD

 o koks tavo kb, kad tokios pesimistinÄ—s prognozÄ—s?: ))

 19,34. Dabar vyksta konkursas ir dÄ—l mokamų vietų :D

 o Äia pridÄ—jus tuos 0,2, jei tau jie prisideda?: )

 Neprisideda, mano matkÄ— B lygiu ;)

 šiuo atžvilgiu tau nenuskilo.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:22:33 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
 

 Ai jo, tiksliai :D Su 15+ yra garantuotų savo įstojimu xD

 apie tokius ir kalbu.:D laiko tik mokyklinius  ir kokį vienÄ… valstybinį, visus taip pusÄ—tinai, ir sÄ—di atsipÅ«tÄ™, kad įstos.:D

 Tikiuosi kokie 500 tokių prirašÄ— VU teisÄ™ pirmoj vietoj :D Svajok, svajok.. ;D

 bet tai kad šiuo metu vu teisÄ™ pirmu numeriu pasirinkÄ™ 495.:D tai tu Äia ir mus įtrauki?:D

 NepasižiÅ«rÄ—jau lamoj ;D nu, tarkim 300 tokių lai bÅ«na :D

 nu geriausias variantas tai gad bÅ«tų koki keturi  šimtai.:D su trim dar rizikinga.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:26:14 | Nuoroda
saras* rašÄ—:

ŽmonÄ—s nenenusišnekÄ—kit. JÅ«s jauÄiat, kad jau iš proto einat? Mažiau galvokit apie tuos savo stojimus, nes iki kito treÄiadienio nebedatrauksit. Turi 19.3-19,6 ir leidžia į kelnes, kad niekur neįstos, nebÅ«kit juokdariai. Eikit geriau  saule pasidžiaukit

mes jaudinamės de dėl to kad niekur neįstosim, o dėl to, kad neįstosim ten kur labiausiai norim.: )