Vartotojo grytÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:27:30 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
 

 o Äia pridÄ—jus tuos 0,2, jei tau jie prisideda?: )

 Neprisideda, mano matkÄ— B lygiu ;)

 šiuo atžvilgiu tau nenuskilo.: )

 Kaip sakau: geriau B 9, nei A 4 :D

 o geriausia 10 A.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:28:41 | Nuoroda
saras* rašÄ—:

Jei ir teks, nu ir kas? Išgyvensit ir be tos savo teisÄ—s...

 nu ir išgyvensim, nu bet tai kodÄ—l gi jums taip gaila kad mes jaudinamÄ—s?: ) nu gi žudytis dar niekas neina. ir kampuose niekas neverkia.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:29:49 | Nuoroda
saras* rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
saras* rašÄ—:

ŽmonÄ—s nenenusišnekÄ—kit. JÅ«s jauÄiat, kad jau iš proto einat? Mažiau galvokit apie tuos savo stojimus, nes iki kito treÄiadienio nebedatrauksit. Turi 19.3-19,6 ir leidžia į kelnes, kad niekur neįstos, nebÅ«kit juokdariai. Eikit geriau  saule pasidžiaukit

mes jaudinamės de dėl to kad niekur neįstosim, o dėl to, kad neįstosim ten kur labiausiai norim.: )

 Nesupratau aš to tavo posto, bet pažiÅ«rÄ—jus į tavo balus jis bet kuriuo atveju atrodo juokingas.

 juokis jei tau juokinga.: ) kad tik neburbÄ—tumei.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:32:00 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:

 NepasižiÅ«rÄ—jau lamoj ;D nu, tarkim 300 tokių lai bÅ«na :D

 nu geriausias variantas tai gad bÅ«tų koki keturi  šimtai.:D su trim dar rizikinga.:DD

 Nu aš duodu 300 tiems su 15, dar šimtÄ… tiems su 16-17 :D

ei, būtų puiku.:DD
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:33:37 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
 

 Kaip sakau: geriau B 9, nei A 4 :D

 o geriausia 10 A.:D

Kad ir  A 10 ir visi šimtukai,  vistiek atsiratų toks, kuris nerastų sau vietos xD

 vargšelis.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:40:26 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
Kaffeeklatch rašÄ—:

 NepasižiÅ«rÄ—jau lamoj ;D nu, tarkim 300 tokių lai bÅ«na :D

 nu geriausias variantas tai gad bÅ«tų koki keturi  šimtai.:D su trim dar rizikinga.:DD

 Nu aš duodu 300 tiems su 15, dar šimtÄ… tiems su 16-17 :D

ei, būtų puiku.:DD

 Lets keep dreaming :D  O rašei mokamÄ… antroj vietoj? ;)

 viskÄ… rašiau tik vf.: D bet paskutinÄ—j vietoj dÄ—l visa ko įrašiau VK na jei nepatekÄiau į penkiolikÄ… vietų universitetuose.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:48:31 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašÄ—:
bembinas rašÄ—:

Ne nu jeigu teisininkai tokie verksniai tai nzn kaip as su jais sugyvensiu 4m. Nu gi jei turit virs 19 balu, tai net galvot nereikia, kad gali i MRu vf neistoti. Atsipeikekit. Jeigu del tokiu menku sudu jums nelaiko nervai tai, ka darysit veliau. Neveltui ir sakoma, kad teisininkai stipriai susidraugauja su alkoholiu, bet niekad nemaniau, kad yra tokiu silpnu zmoniu.

 Aš apie MRU nekalbu :D Tikiu, jog Äia patekÄiau

aš sakau, kad į vu teisÄ™ vf galiu nepatekt, ne kad į mru.: ) ir pats nusiramink, kaip ir sakiau niekas Äia nesižudo, kampe neverkia ir plaukų nuo galvos nesirauna.: D nu bent jau aš.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:34:21 | Nuoroda

o kiek tau matematikos išÄ—jo? ir kokiu lygiu?: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:44:59 | Nuoroda

na va ir išsiaiškinta kame Äia reikalas.: ) neatsimenu ar rašei kur, bet tai kur pats(i)  taikai stot?: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:48:49 | Nuoroda
Muuuu rašÄ—:
edita.va rašÄ—:

gal ir kvailas klausimas, bet ar Äia tas pats kodas kurį reikÄ—jo siųst norint sužinot egzaminų rezultatus?: ))

 Ne, Äia tas, kuris parašytas ant pažymos išduotos pateikus prašymÄ… ;)

 

 pirma mintis - man nieko neišdavÄ—! o ne! o ne!: D bet tada prisiminiau kad dar reikÄ—s nueit galutinai pasirašyt ten kažkÄ…, tai tada gal ir paduos. tikiuosi.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 11:04:17 | Nuoroda

o aš tai į bendrabutį noriu.: ) na žinoma gali ten bÅ«ti visokių baisybÄ— daugybÄ— minusų, bet juk tai išgyvenama, o ir pigiau gaunasi nei butÄ… nuomotis.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-16 11:16:00 | Nuoroda

kb 19,64. VU politikos mokslus parašiau 13 nr, o VDU 14.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-16 11:23:34 | Nuoroda
kriugis rašÄ—:

aisku, o drabuzius reikia kazdien biski pakaitalioti ir nereik skalbti daznai, o kai reikia jau tai nunesei kopkiai panai drebei ir tegul skalbia, toks ju darbas 

 tai kai tu žiaurus.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:52:48 | Nuoroda

dabar užduosiu durnÄ… klausimÄ…., pasiruoškit: kuriÄ… valandÄ… kitÄ… treÄiadienį bus skelbiami rezultai, ta prasme kur įstojom?: D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:39:23 | Nuoroda
EzoTao rašÄ—:
ramiai! rašÄ—:
edita.va rašÄ—:

dabar užduosiu durnÄ… klausimÄ…., pasiruoškit: kuriÄ… valandÄ… kitÄ… treÄiadienį bus skelbiami rezultai, ta prasme kur įstojom?: D

 15?

Praeitais metais taip bent buvo.

 15 val. ReikÄ—s migdomųjų išgert, kad bÅ«tent tokiu laiku ir pabusÄiau :D

 o aš tikÄ—jausi kad iš pat ryto bus.. hah. reikia susiplanuot kÄ… veikt tÄ…dien iki pietų kad laikas greiÄiau praeitų.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:01:32 | Nuoroda
Freckle rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
Freckle rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
Freckle rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
Freckle rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
zzmogeliukas rašÄ—:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivÅ«s ir jų balai <19. Nes kitaip man reikÄ—s pildyt kolegijų sÄ…rašÄ… ;?

 Tada man belieka uzmirsti teise. Tavo balas dar pakankamai aukstas. Turetum tikrai istoti jeigu ne i VU, tai i MRU tikrai. O manes jau tikriausiai laukia pedagoginis.

 O koks tavo balas - nepamenu? Dabar jau svajoju tik apie MRU. Laikysiu špygas net miegodamas!

 Mano tik 19,24. Jeigu si skaiciuokle gera. O as visada norejau MRU.

 Jau Äia su 0,2 pridÄ—tu, ar ne? Nes kažkur radau, kad rašei 19, 04. Vistiek manau, kad turÄ—tume į MRU praslyst... Kažkas išsigimÄ—liško bÅ«tų, jei taip neatsitiktų

 Cia jau su pridetu, nes kazkur radau, kad reikia prideti. Is pradziu apsidziaugiau, bet po to, kai pamaciau kitu balus, pradejau nervintis.

 manau pedagoginio tikrai neprireiks.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:27:05 | Nuoroda
adirgnI rašÄ—:

y MRU finansu ekonomika,

2. KTU ekonomika

3. VDU ekonomika

4. VU ekonometrija

5. VU finansu ir draudimo ekonomika

6. MRU teise

7. LZUU ekonomika

as tai noriu is triju pirmu nors y viena, aisku y pirma svajone... :(

 na manau, kad jei neįstosi į pirmÄ… tai tada į kitus penkis irgi vargu. nu bet į LŽUU tikrai turÄ—tumei įstot.: ) nu bet Äia tik mano nuomonÄ—. ir beje, VU be paprastos ekonomikos yra ir finansų ir draudimo ekonomika? pirmÄ… kartÄ… girdžiu.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:29:11 | Nuoroda
jauniklis rašÄ—:

man irgi, nafik stoga rauna :) reikejo gale poedagogini parashyt..  :)

 arba kolegijÄ….:D aš pati ant galo apsidraudimui VK kultÅ«rinÄ—s veiklos vadybÄ… parašiau. nu Äia o jeigu kas.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:34:40 | Nuoroda
adirgnI rašÄ—:
edita.va rašÄ—:
jauniklis rašÄ—:

man irgi, nafik stoga rauna :) reikejo gale poedagogini parashyt..  :)

 arba kolegijÄ….:D aš pati ant galo apsidraudimui VK kultÅ«rinÄ—s veiklos vadybÄ… parašiau. nu Äia o jeigu kas.:DD

 tavo geri balai turetum ystot kur nori :)

 bÅ«tų gerai.: ) tikiuosi anglų viso reikalo nesušiks.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:40:39 | Nuoroda
nuisance rašÄ—:

Na kad ir kokie balai bebÅ«tų vistiek visi bijo kad neįstos :D tad geriau apsidraudimui visas tas 16 surašyt..juk nepakenks :) kaip aš ir padariau :D

 aš irgi surašiau visas šešiolika.: ) penkiolika į universitetus ir vienÄ… į kolegijÄ…. bors jau parašius kokius aštuonis nežinojau kÄ… dar rašyt, bet galvoju, nu jei jau sumokÄ—jau už šešiolika tai tiek ir surašysiu.: DD ot lietuviškas požiÅ«ris.: ) tai taip ir gavosi, kad politikos mokslus vu ir vdu numeÄiau  į tryliktÄ… keturioliktÄ… vietas.: D