Vartotojo Dolly pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-29 17:06:17 | Nuoroda
Alina* rašė:
Laura18 rašė:
Alina* rašė:
Laura18 rašė:
Alina* rašė:

Turbūt jau galutinis pasirinkimas: Yra lietuvių, kurių darbai svarbūs pasaulio kultūros istorijai.
Pristatykite tris skirtingų kultūros sričių kūrėjus ir atskleiskite jų darbų reikšmę.

Koleeeegos??? kas su manim?;D

 

sveiki. aš taip pat pasirinkua šią temą. esu jau parašiusi apie J Meką, pakankamai nesudėtinga buvo.:) galvojau rašyti apie čiurlionį, bet - misija neįmanoma. nesugebu atskleisti jo darbų reikšmės;D va taip ir pakibau. trūksta  minčių:>>

 

Žinutė parašyta: 2010-03-30 19:38:33 | Nuoroda

čiurlioniu šiaip domisi daugelis pasaulio šalių:) skaičiau knygą vieną, ypač plačiai buvo paminėtas jo šimtmetis, bet nėra konkrečiai parašyta, kuo žavi kitus jo kūryba. originalumu, vienintelis dalykas ką esu radus... baigiu prarasti kantrybę ;D

Žinutė parašyta: 2010-04-07 15:20:48 | Nuoroda

Sveiki, parduočiau kultūros 14 potemės darbą. nebrangiai:)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 18:01:49 | Nuoroda

tiu tiu draugai, turiu klausimėlį  :))  ar yra stojamasis egzaminas į kultūrinės veiklos vadybą? nes kaip ir menų fakultetui priklauso:)) 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 21:30:29 | Nuoroda

egzaminai praeityje, o aš tik dabar atradau šią specialybę... nžinau kur buvau anksčiau, bet dabar labai sužavėjo mane. tik nerandu info, kokių brandos egzaminų reikia ir ar yra stojamasis egzaminas?:)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:07:41 | Nuoroda

na o tarkim  nesijuačiu labai stipriai išprusus kultūros srityje ir man sunkumų buvo su matematika, tai man jau pamiršt šią specialybę?;/  nepaisant to , man labai patinka organizuoti, galvoti, kurti, bendradarbiauti su kitais žmonėmis;)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:09:47 | Nuoroda

ech.. labai gaila. paskaičiau kas sudaro tą egzaiminą ir labai nuliūdau. dėl fotografijos tai bėdų nėra, bet piešimas... nemoku aš piešt. gaila, labai;/ kažkaip per vėlai atradau šią specialybę.;P

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:40:00 | Nuoroda

ech, labai nusivyliau. taip išeina , kad niekur vf neįstojau, nes nieko nerašo... ar yra įstojusių į ktu technikos kalbos vertimą ir redagaviną anglų kalba? įdomu kokiais balais žmonės sustojo...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:48:10 | Nuoroda

kas šiais metais stojot? ;>

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:07:52 | Nuoroda

žmonės, kas šiais metais įstojot ir su kokias balais? einu iš proto, kad neįstojau nors balas buvo žymiai didesnis nei pernai metų...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:43:54 | Nuoroda

SVeiki, labai tikiuosi, kad prisijungsiu prie jūsų po pakartotinio stojimo:>

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:07:11 | Nuoroda

negavau pakvietimo.;>  abejoju ir dėl pakartotinio, bet viltis dar yra:) 


Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:02:42 | Nuoroda

14,94 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:43:32 | Nuoroda

Sveiki, ar kam nors nebuvo problemų dėl prisijungimo?;P man neleidžia, tipo bandau apeiti slaptažodžius...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:56:47 | Nuoroda

sveiki, ar niekam nebuvo problemų dėl prisijungino? man neleidžia ir rašo nesąmones . tipo bandau apeiti slaptažodžius. žodžiu.;P

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:32:39 | Nuoroda
Berilė rašė:
Dolly rašė:

Sveiki, ar kam nors nebuvo problemų dėl prisijungimo?;P man neleidžia, tipo bandau apeiti slaptažodžius...

 Ar per čia jungeisi bp.lamabpo.lt/bp2010/lama_is.main ? Man tą patį rašė, kai jungiausi per čia bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html Mėginkt jungtis pirmuoju variantu

 

 Berile, bet ar pirmu vaiantu , toj lentelėj taip pat rodo pasiūlymus? aš nei pirmu, tuomet nei antru pasiūlymo studijuoti negavau, jeigu pasiūlymus rodo tuo pirmuoju psl :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:35:02 | Nuoroda
NeringaaaR rašė:
Dolly rašė:

sveiki, ar niekam nebuvo problemų dėl prisijungino? man neleidžia ir rašo nesąmones . tipo bandau apeiti slaptažodžius. žodžiu.;P

 Man irgi tas pats.. bet eik per šitą nuorodą

www.lamabpo.lt/registracija_internetu.html

 

Spausk ant tos aptarnavimo sistemos ir prisijungsi ;>>

 o ar rodo toj nuorodoj tau siūlomą vietą?;) 

 

man tai nieko, taigi galiu tik liūdėti, kad šiais metais studijuoti nesu pakviesta:))

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:31:38 | Nuoroda

Ar yra įstojusių į taikomąją anglų kalbą?;) 

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:44:38 | Nuoroda

kaip mane erzina, kai žmonės įstoję ir dar pasirašę sutartis bando dar kartą stoti kitu etapu, taip užimdami bereikalingai vietą į kurią galėtų įstoti žmogus visiškai niekur neįstojęs prieš tai. Tokiu atveju galės būti ir 4 etapas, nes liks laisvų vietų vėl begalės.

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:53:52 | Nuoroda
Avietytte rašė:

o mane erzina tokie zmones, kurie per daug aiskina kitiems. As istojau i utena, noretum cia mokytis ??? nemanau, tad ir bandau stot i vnf. 

 Avietyte, kodėl iškart tokia agresija. Pirma aš neaiškinu, tiesiog sakau, nes tokių yra labai daug ir tai piktina. O antra, kas tave įkišo į tą Uteną? Man atrodo prašymą pildei pati ir pati pasirinkai šio miesto aukštąją mokyklą.