Vartotojo Dolly pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:59:37 | Nuoroda
Sunkus Vaikas rašė:

Ko cia puolat vieni kitus? :D

 nesisuksi , negyvensi;DD

Žinutė parašyta: 2010-08-05 16:03:04 | Nuoroda
Sunkus Vaikas rašė:

Kiekvienas gali daryt kaip jam gereu,o tu istojei,pasirasei jeu sutarti? 

 Jeigu manęs klausi, tai ne. niekur neįstojau:P

Žinutė parašyta: 2010-08-05 16:05:11 | Nuoroda
Sunkus Vaikas rašė:

Tai gal auksciau bambos sokai, 

 banalu sakyti, bet pagal praėjusius metus balai mano visi nebuvo aukščiau bambos kaip sakai.:P  niekas nesitikėjo tokio balų pakėlimo:)

Žinutė parašyta: 2010-08-05 16:11:38 | Nuoroda
Sunkus Vaikas rašė:

Cia daug kas sneka kad pagal praitus metus butu istoje y nemokamas ir pan,bet kaip patys matot,siais metais viskas pasikeite,ziurekit pagal siuos metus o ne pagal praitus. 

kad nepervertint savo galimybių įstoti , tai sakyčiau yra būtina peržiūrėti praėjusių metų balus. kadangi balus sukėlė, o per 2 etapą neleido keisti prašymo, daug kam neliko galimybės įstoti. o tik dabar  per papildomą priėmimą reikia žiūrėti į šių metų balus.

Žinutė parašyta: 2010-08-05 17:54:59 | Nuoroda

manau yra patikima žiūrėt forume, mačiau čia kažkas geranoriškai pasidalino žinomais balais, tikriausiai iš diagramų.  Bet taip pat galima suižinoti parašius konkrečiai  aukštąjai mokyklai el.p. ir paklausti koks kb buvo mažiausias į norimą specialybę , taip pat ir kiek laisvų vietų yra likę. Aš asmeniškai viską tokiu budu sužinojau, kas mane domino:) 

Žinutė parašyta: 2010-08-05 19:30:41 | Nuoroda
*Agne rašė:
Dolly rašė:

manau yra patikima žiūrėt forume, mačiau čia kažkas geranoriškai pasidalino žinomais balais, tikriausiai iš diagramų.  Bet taip pat galima suižinoti parašius konkrečiai  aukštąjai mokyklai el.p. ir paklausti koks kb buvo mažiausias į norimą specialybę , taip pat ir kiek laisvų vietų yra likę. Aš asmeniškai viską tokiu budu sužinojau, kas mane domino:) 

 kur ir ką žadi studijuoti?:)

 būčiau laimingiausia jeigu įstočiau į VK kultūrinės veiklos vadybą. ;) renginiai nuo 5 kl man buvo prie širdies, visada organizavau klasės visokias veiklas;) bet tik 8 vietos telikę.:) o tu ?:)

Žinutė parašyta: 2010-08-11 19:13:49 | Nuoroda

Jeigu gausiu tai ir aš ;> malonu susipažinti, Dovilė būsiu ;D 

Žinutė parašyta: 2010-08-11 19:22:05 | Nuoroda

Sveiki, studijuosiu reklamos vadybą ;> 

Žinutė parašyta: 2010-08-12 16:10:19 | Nuoroda

 šiandien aš skambinau , ir su manimi kalbėjo labai pikta moteris ;D gyvensiu didlaukio 61 barake.;D tai žodžiu sakė, kad gauna barakus visi, kad neleidžia mokrobangės atsivešt ;D šaldytuvą susitarsit su kambariokėm, kuri atsiveš, taigi pirmą savaitę nesivešti;D ir kad JOKIU BŪDU negalima atvažiuoti anksčiau nei 30 dieną apsižvalgyti ;DD gal ji supratao, kad gyvent noriu anksčiau, nežinau ;D tai vat tiek žinių:) tik nepakalusiau dėl kainos, bet mačiau viko puslapyje, kad jeigu 3 vietų kambarys tai po 110 reikės mokėti, įdomu ar dar bus + komunalkės?

Žinutė parašyta: 2010-08-12 18:28:46 | Nuoroda

HELOU žmonės. trečiu turu prisijungiau  ir aš ;D 

Žinutė parašyta: 2010-08-13 17:56:12 | Nuoroda

nuotraukų tai aš nė vieno bendrabučio neradau :D bijau gauti lengvą šoką išvydus jį;DD nes atrodo tai užuomena, kad nieko gero nesitikėt jeigu niekur nėra fotkių;D 

Žinutė parašyta: 2010-08-14 12:57:38 | Nuoroda
Jolantėlė rašė:
Dolly rašė:

nuotraukų tai aš nė vieno bendrabučio neradau :D bijau gauti lengvą šoką išvydus jį;DD nes atrodo tai užuomena, kad nieko gero nesitikėt jeigu niekur nėra fotkių;D 

 EKF bendrabutis tikrai geras, nereikia gasdintis. Kaip miestietė galiu pasakyti ten gyventi galima ;)

 Jolantėle, o kaip VVF gal žinai ?

Žinutė parašyta: 2010-08-14 22:28:35 | Nuoroda

o, smagu girdėt   laukiu rugsėjo pirmosios:>  o tu jau busi antrakursė?:))