Vartotojo Masha07 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:38:03 | Nuoroda
spygliukia rašė:

Sveiki, man įdomu ar užtenka į kolegiją 2 valst. egzaminų, kadangi po reformos mokyklinių neliko nežinau ką galėčiau išlaikyt normaliai. Nes A lygiu mokaus lietuvių, biologiją, chemiją, anglų ir lietuvių... O noriu i kineziterapiją ar ergoterapija...

 i kolegija stojant uztenka 2 egzaminu, o i universiteta- 3.

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:38:16 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:
Saulute6 rašė:

Zadu moketi registracijos mokesti  per internetine bankininkyste , bet tai darysiu pirma karta. Tai sumokejus, reiks atsispausdinti  ta kvita, taip?  Tai va, nelabai zinau , kaip ji atsispausdint , mokesiu per Swedbanka, tai kas turite sia kortele patikslinkit ar noredama atspausdinti ta kvita reiks spausti kaireje puseje 'SASKAITOS ISRASAS' tad susirasti kur mokejau ir paspausti migtuka 'spausdinti' ? 
nesijuokit tik is manes, man paranoja dabar, bijau, kad viska bloagai padarysiu, kad pinigai nepersives ar dar kas... :DD

 man ir klausimų kyla dėl registracijos mokesčio, būtinai reikia per banką pervest? o jeigu aš net neturiu kortelės? neįmanoma kaip nors grynais sumokėt ir tą kvitą pasiimt? nes jei ne, tai teks lėkt į banką kortelės gamintis... o tai laiko ir atima ;/

 Manau, kad galima susimokėti tiesiog nuejus i banką, kaip paprasti mokesčiai. Tavo universiteto/kolegijos tinklapyje turi būti pateikta visa informacija dėl mokesčio pravedimo.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:50:00 | Nuoroda

VU informacinės technologijos,vf.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:59:04 | Nuoroda

manau siais metais tikrai pakilo konkursiniai balai. lyginant su praeitais metais, kai kurie egzaminai tikrai buvo lengvesni, taip kad ir soktelejo kartele.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:01:54 | Nuoroda
ginne rašė:
Inede rašė:

lamoje ta kvietima kaip nors reik patvirtinti?

 reik i univera puslapi nueit ir patvirtint,,bent jau taip yra VU

 o ten tik ieiti, ivesti savo duomenis prisijungiant ir viskas?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:02:21 | Nuoroda
moniss rašė:

Pirmą kartą savo gyvenime supratau,kad visus dvylika metų sąžiningai mokydamasi padariau DIDELĘ klaidą. Geriau jau būčiau šūdą malus ir būtų nereikėję sukt galvos .... O dabar su 19.06 balu esu niekur nereikalinga... Kažin ar į mokamą priims?

 tikrai ne be reikalo visus 12 metų mokeis ;) o į kokias specialybes norėjai įstot?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:54:16 | Nuoroda

o tie, kurie įstojo į VU, tai patvirtinant tereikia įvesti duomenis prisijungiant ir viskas?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:00:31 | Nuoroda
WithFruits rašė:
Masha07 rašė:

o tie, kurie įstojo į VU, tai patvirtinant tereikia įvesti duomenis prisijungiant ir viskas?

 Susivedi duomenis, atsispausdini kvitelį ir susimoki nuvažiavus :)

 aš ne apie pinigų pervedima ;D  o vat apie ką : "SVARBU! Prieš atvykstant pasirašyti sutarties reikės priimti kvietimą studijuoti. Tai bus galima padaryti čia – www.vu.lt/priemimas. "

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:02:20 | Nuoroda

jau supratauuu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:19:47 | Nuoroda

niekam man atrodo nesiuntinėjo pakvietimų el.paštu.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:27:48 | Nuoroda

tikrinkites prasymus. atsiranda jau vnf kvietimai ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:39:33 | Nuoroda

VU reikalauja, kad patvirtintu stojima internetu. kituose universitetuose gal net nereikia. paziurek savo universiteto/ kolegijos puslapyje. turi buti parasyta.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:00:01 | Nuoroda

gal galite kas nors numesti linką, kur yra visos diagramos?  nerandu :/

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:14:02 | Nuoroda

bet tos diagramos sudarytos ne būtent kažkurios specialybės, bet apskritai : "Stojančiųjų balai krypčių grupėje "1.1.8. fizinių mokslų studijų sritis" tai čia nieko įdomaus neparodo :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:19:13 | Nuoroda
Mindaugas Vilius rašė:

O klausykit. Ar yra skirtumas jei aš stodamas 2 etapu, sudeliosiu kitaip stojimus, ar gali tada i mano jau istota vieta kitas istoti?

Tai jei dalyvauju 2 etape as turiu maziau sansu istoti ar kaip?

 jei iki 28 nepasirašai sutarties, savo gautą vietą prarandi.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:29:48 | Nuoroda
Mindaugas Vilius rašė:
Masha07 rašė:
Mindaugas Vilius rašė:

O klausykit. Ar yra skirtumas jei aš stodamas 2 etapu, sudeliosiu kitaip stojimus, ar gali tada i mano jau istota vieta kitas istoti?

Tai jei dalyvauju 2 etape as turiu maziau sansu istoti ar kaip?

 jei iki 28 nepasirašai sutarties, savo gautą vietą prarandi.

Na jo, šitą aš suprantu. Bet tai 2 etape aš dėl jos vistiek galiu kovoti ir vėl galiu į ją įstoti?

 nu gali bandyti laimę, bet įstojimo tikimybė laaaaabai sumažėja, ypač jei kokių socialinių mokslų. kodėl netinka į kurią esi pakviestas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:35:33 | Nuoroda

Aš įstojau, KB 15,94. Gal atsiras būsimų kursiokų? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:45:02 | Nuoroda
Mindaugas Vilius rašė:
Masha07 rašė:
Mindaugas Vilius rašė:
Masha07 rašė:
Mindaugas Vilius rašė:

O klausykit. Ar yra skirtumas jei aš stodamas 2 etapu, sudeliosiu kitaip stojimus, ar gali tada i mano jau istota vieta kitas istoti?

Tai jei dalyvauju 2 etape as turiu maziau sansu istoti ar kaip?

 jei iki 28 nepasirašai sutarties, savo gautą vietą prarandi.

Na jo, šitą aš suprantu. Bet tai 2 etape aš dėl jos vistiek galiu kovoti ir vėl galiu į ją įstoti?

 nu gali bandyti laimę, bet įstojimo tikimybė laaaaabai sumažėja, ypač jei kokių socialinių mokslų. kodėl netinka į kurią esi pakviestas?

 Man gal ir tinka, bet supranti čia man atrodo žiauri klaida, aš net nesuprantu.

7 numeriu rašiau VU istorija, o 8 VPU taikomoji istorija. Įstojau į VPU, bet diagramos yra tokios pačios, mano balas yra į kairę už tos rodiklės ir aš nesuprantu kodėl įstojau ne į VU?

 tai matyt atsirado daugiau žmonių, kurių prioritetas buvo aukštesnis nei tavo. pakvietė atitinkamą skaičių ir matyt tu nebepatekai. gali bandyti 2ame etape, bet žiūrėk, kad nepaliktum be nieko :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:45:37 | Nuoroda
Aurushca rašė:

 o tenais ir valstybes finansuoja ir nefnansuoja i ta diagrama surasyti?

 ir man atrodo, kad vf ir fnv diagramos kitos.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:01:06 | Nuoroda
Evik1 rašė:

a kur rasti ta diagrama?

 Lamoj, prisijunk ir pamatysi ;D