Vartotojo nerami pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-05 17:40:46 | Nuoroda

šiandien visą dieną savęs nevaldau,slampinėju namie,vis pc įsijungiu paskaityti studijų.lt skaitytojų samprotavimus istorijos egzą. žodžių-tuščiaveikliauju,blem reikia susiimt,eit mokytis,bet kaip sunku,dabar kitų egzaminų bijau dar labiau,o dar anglų prnašavo labai sunkų.. is darosi vis sunkiau tikėti savitaiga.kad 'viskas bus gerai'

bet vis tiek-stiprybės jums visiems,tikėkim,kad rezultatai nenuvils,ir kad įstosim ten,kur norime.

Žinutė parašyta: 2010-06-05 17:47:48 | Nuoroda
Ledutte rašė:

 Mano  lygiai tokia pati savijauta :) jaučiuosi tokia emociškai silpna... Visada stengiausi būti optimistė, kad ir kas bebūtų, apie viską galvodavau teigiamai, bet db tai šakės.. Pažiūrėk kokį filmą, nusipraminsi.

 dėkui,tikriausiai taip ir reikės daryti, o jei ne paslaptis,kur norėtum stoti?

Žinutė parašyta: 2010-06-05 17:59:57 | Nuoroda
Ledutte rašė:
nerami rašė:
Ledutte rašė:

 Mano  lygiai tokia pati savijauta :) jaučiuosi tokia emociškai silpna... Visada stengiausi būti optimistė, kad ir kas bebūtų, apie viską galvodavau teigiamai, bet db tai šakės.. Pažiūrėk kokį filmą, nusipraminsi.

 dėkui,tikriausiai taip ir reikės daryti, o jei ne paslaptis,kur norėtum stoti?

 Net juokas ima rašant, kur norėjau stoti :D

Į Politikos mokslus arba teisę. Aišku į nemokamą. Aišku į universitetą.... NORĖJAU.

O dabar tai pasimetus, netraukia manęs nei tos ekonomikos, nei finansai. Į menų studijas kažkaip baisu,  nelankius nei muzikos nei dailės mokyklos.

 

O KUR TU? :)

 aš norėjau į soc darbą,ir į anglų filologiją,dar apie istoriją netgi svarsčiau,bet po tokio egzo,tai čia beliko tik norai. o norėčiau taipogi į univerą ir į nemokama,;D

ledutte,manau stok,kur traukia,galų gale reikia bent mėginti,nes studijuojant ne mielą dalyką,manau nėr nieko blogiau. nors žinai,aš dabar pati nebežinau,ką noriu studijuot,tai paradoksas irgi,gal galiu studijuot tą soc darbą ar anglų,ir netgi tai nebepatiks

Žinutė parašyta: 2010-06-05 18:08:48 | Nuoroda
Ledutte rašė:
nerami rašė:
Ledutte rašė:
nerami rašė:
Ledutte rašė:

 Mano  lygiai tokia pati savijauta :) jaučiuosi tokia emociškai silpna... Visada stengiausi būti optimistė, kad ir kas bebūtų, apie viską galvodavau teigiamai, bet db tai šakės.. Pažiūrėk kokį filmą, nusipraminsi.

 dėkui,tikriausiai taip ir reikės daryti, o jei ne paslaptis,kur norėtum stoti?

 Net juokas ima rašant, kur norėjau stoti :D

Į Politikos mokslus arba teisę. Aišku į nemokamą. Aišku į universitetą.... NORĖJAU.

O dabar tai pasimetus, netraukia manęs nei tos ekonomikos, nei finansai. Į menų studijas kažkaip baisu,  nelankius nei muzikos nei dailės mokyklos.

 

O KUR TU? :)

 aš norėjau į soc darbą,ir į anglų filologiją,dar apie istoriją netgi svarsčiau,bet po tokio egzo,tai čia beliko tik norai. o norėčiau taipogi į univerą ir į nemokama,;D

ledutte,manau stok,kur traukia,galų gale reikia bent mėginti,nes studijuojant ne mielą dalyką,manau nėr nieko blogiau. nors žinai,aš dabar pati nebežinau,ką noriu studijuot,tai paradoksas irgi,gal galiu studijuot tą soc darbą ar anglų,ir netgi tai nebepatiks

 Man daug kas patinka, bet neatrandu to vienintelio dalyko, į kuri galėčiau susikoncentruoti.

Vieną valandą pagalvoju būtų gerai tas, kitą tas, kaip baigus studijas galėčiau prasimušt ir taip toliau. Linkiu sėkmės tau, gerai, kad žinai ko nori! :)

 

 tau taipogi kuo didžiausios ėkmės. pamatysi,pasieksim tai,ko norim,svarbiausia yra keilias einant link tikslo,kovojimas

Žinutė parašyta: 2010-06-05 19:21:13 | Nuoroda
Jordan23 rašė:

krikscionybe pagonybe

 o jei krikscionybe ir staciatikybe,tai staciatikybe juk irgi tiktu?ar ne

na bet jei omeny buvo politeistie ir monoteistine tai netiks staciatikybe

Žinutė parašyta: 2010-06-05 19:33:59 | Nuoroda
Justyyt rašė:

Kaip atsakete į 63? Aš tai parašiau kad Lietuva buvo nepriklausoma.Kaip parašėte jūs?

 s parasiu tuom,kad saltinyje b minima,kad zeme buvo suteikiama zmonems,turejo teise i privaine zemes valda, o dir a,nepropogavo zemes suteikimo zmonems,ta prasme zeme buvo nacionalizuota,vyko kolektyvizacija ir nieks neturejo emes nuosavybes

kazka tokio suveliau

Žinutė parašyta: 2010-06-05 19:37:44 | Nuoroda
Saulute6 rašė:
Justyyt rašė:

Gal kas galit parašyt kaip atsakėt į klausimus nuo 31 iki40?

 32. Suo - buvo agresyvus, nesiskaite su zmonem

        kartuves - bausdavo zmones mirties bausme - pakardavo 

 

34. bermontinikai. rusai ir vokieciai

36.klaipedos krastas . 1924

38. visuomene state isitisus garnizonus geriausias ginkluotas MVD tam, kad apsaugotu bolseviku nieksisku darbu vykdyma.

39. kolektyvizacija

turtu nusavinimas

 

abejoju ar gerai cia... o kitus klausimus vapse ne i ta puse atsakiau, pati jau zinau :D

 34 tai rusai,lenkai ir bermontininkai,vokieciu jau nebebuvo,jie kai pralaimejo kara,atsisake pretenziju i lt

Žinutė parašyta: 2010-06-05 19:50:14 | Nuoroda
Jordan23 rašė:

31.sukilimas 1863-64

32.Kartuve   Muravjovas sukilimo numalsinimui pakore sukilimo vadu

suns uodega    muravjovas buvo paklusnus carui ir norejo uzgniauzti sukilima bet kokia kaina

33.sovietu rusija   lietuviai atsilaike    sovietu rusija pripazino lietuva kaip nepriklausoma valstybe, pakilo Lietuvos autoritetas europos atzvilgiu

34.bermontininku                  rusus ir vokieciu

35zeligovskio                            baigesi lietuvos nepriklausomybes kovos

36klaipedos krastas            1923

37. partizanines  kovos               atkurti LR nepriklausomybe

38.teigiamai visuomene palaike rezistecini judejima

39. lietuviu tremimas i sibira

masine kolektivizacija

40   lietuviu pergale                                      lietuviu pralaimejimas

lietuva tapo nepriklausoma                                  lietuvoje isigalejo ssrs diktatura 

 taip pat ir as daugmaz atsakiau,bet pvz 39 klausime prase remtis saltiniu,bet saltiny nebuvo minimi tremimai,kolektyvizacija,remiausi kontekstu,gal uzskaitys

Žinutė parašyta: 2010-06-05 19:57:25 | Nuoroda

as isvis,dabar atidziai analizuodma klausimus,tik suprantu ko is manes praso,tai jauciu ats lape prirasiau tokiu perliuku,kad oj,nes kai kyriu saltiniu po puse perskaiciau,nebebuvo laiko,tad remiausi isankstiniu zinojimu,o ne jais;()

Žinutė parašyta: 2010-06-05 20:29:56 | Nuoroda
Rimtė rašė:
Jordan23 rašė:

31.sukilimas 1863-64

32.Kartuve   Muravjovas sukilimo numalsinimui pakore sukilimo vadu

suns uodega    muravjovas buvo paklusnus carui ir norejo uzgniauzti sukilima bet kokia kaina

33.sovietu rusija   lietuviai atsilaike    sovietu rusija pripazino lietuva kaip nepriklausoma valstybe, pakilo Lietuvos autoritetas europos atzvilgiu

34.bermontininku                  rusus ir vokieciu

35zeligovskio                            baigesi lietuvos nepriklausomybes kovos

36klaipedos krastas            1923

37. partizanines  kovos               atkurti LR nepriklausomybe

38.teigiamai visuomene palaike rezistecini judejima

39. lietuviu tremimas i sibira

masine kolektivizacija

40   lietuviu pergale                                      lietuviu pralaimejimas

lietuva tapo nepriklausoma                                  lietuvoje isigalejo ssrs diktatura 

 Aš panašiai atsakiau į šiuos klausimus, tik kad Sovietų Rusija tik nuo 1922m. vadinosi, tai čia jau kaip klaidą tikriausiai galima skaityt, o 35kalusime , manau, tereikėjo parašyt lenkų :]]

 sovietu rusija nuo 17 iki 22,o 22 leninas ikure ssrs,taigi pas ji viskas okay, o 35 norejau irgi rasyti zeligovski,bet parasiau lenku,na juk zeligovskis lenku kariuomenes vadas buvo,na bet lenkus parasiau,nes su jais kovesi,turetu uzskaityti siaip

Žinutė parašyta: 2010-06-05 20:45:52 | Nuoroda
Justyyt rašė:

O kokius parašėt italijos ir vokietijos suvienijimo panašumus ir skirtumus?Aš tai nesamonių prirašiau.Panašumai:pamenu rašiau , kad bendra tikslą turėjo t.y  suvienyti valstybes SKIRTUMĄ  rašiau vieną kad vok vienijo Otas fon Bismarkas , o Italiją net trys vienytojai ir pan.Kaip jūs rašėt?

 aš irgi panašiai parašiau,dar kažką įterpiau apie vienijančių valstybių integraciją;D

Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:36:52 | Nuoroda
Gretisss rašė:
Jordan23 rašė:

panasumai: abi valstybes suvienitos tautu principu

abi valstybes vienijo labiausiai pazengusios tu valstybiu dalys

skirtumai: italija susivienijus tapo demokratine, o vokietija militaristine valstybe

vokietija buvo suvienita po dideliu tarpvalstybiniu karu,o italija labiau partizaniniu judejimu deka

 

 Matau, gan neblogai parašei egzaminą... Tai gal galėtum pasakyti, kaip atsakei į 50 klausimą?

 zymima po vienos kongreso ikurta vokietijos sajunga,valstybės-prūsija ir austrija varzesi,o kaip tu atsakei?

Žinutė parašyta: 2010-06-05 21:38:01 | Nuoroda
nerami rašė:
Gretisss rašė:
Jordan23 rašė:

panasumai: abi valstybes suvienitos tautu principu

abi valstybes vienijo labiausiai pazengusios tu valstybiu dalys

skirtumai: italija susivienijus tapo demokratine, o vokietija militaristine valstybe

vokietija buvo suvienita po dideliu tarpvalstybiniu karu,o italija labiau partizaniniu judejimu deka

 

 Matau, gan neblogai parašei egzaminą... Tai gal galėtum pasakyti, kaip atsakei į 50 klausimą?

 zymima po vienos kongreso ikurta vokietijos sajunga,valstybės-prūsija ir austrija varzesi,o kaip tu atsakei?

a tsiprasau,pasirodė,kad klausi 51

Žinutė parašyta: 2010-06-05 23:45:30 | Nuoroda
Gretisss rašė:
Justė, rašė:

ziurejau ,ziurejau ir supratau kad susimoviau... 

 Ne tu viena... O tikėjausi gerai parašyti (dar nepamačius užduočių).

 aš ir to paties tikėjausi,bet realybė pramušė visas viltis

Žinutė parašyta: 2010-06-06 00:03:47 | Nuoroda
inf.a rašė:

nepulkit į paniką anksčiau laiko ;)

 aš ,asmeniškai,vilties dar nepraradau,bet reikia būt ir realistei, į nemokamą vdu,su susiktu istorijos balu toli nežengsiu,o už mmksl mokėt,nu nematau prasmės

Žinutė parašyta: 2010-06-06 00:20:27 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:

Ką rašėt tam kls, kas svarbiau ar žemės reforma 1922, ar baudžiava panaikinta ar kad 1940-1990 reformos.. ten kur 2 arg reikėjo

 as rasiau,kad 1922

Žinutė parašyta: 2010-06-06 00:21:43 | Nuoroda
nerami rašė:
lietuvaitė rašė:

Ką rašėt tam kls, kas svarbiau ar žemės reforma 1922, ar baudžiava panaikinta ar kad 1940-1990 reformos.. ten kur 2 arg reikėjo

 as rasiau,kad 1922,kad buvo suteikta zmonem zemes,turejo teise i privatine zemes nuosavybe;D

 

Žinutė parašyta: 2010-06-06 00:39:03 | Nuoroda

o kaip anglu egzui ruosites?;D

Žinutė parašyta: 2010-06-06 00:45:28 | Nuoroda
Ledutte rašė:
nerami rašė:

o kaip anglu egzui ruosites?;D

 Aš tai vokiečių laikau, nieko nemoku, tai nieko ir nesiruošiu :D :D  

Ot būtų likimo ironija, jeigu vokiečių (kurios nemoku gramatikų, nesuprantu klausymo..) gaučiau daugiau, jei kokios istorijos, kurios prikišta pilna galva. Man dar matkė ant nosies, o jau tingiu ruoštis, nieko nedarau. Istorija iš vėžių išmušė

 man lygiai taip pat,visą savo laiką skirdavu isorijai,ir kai jokiu žinių parodymo(istorinių) neprirekė,tai net nebėr kažkam noro mokytis, o gal ir šiaip nebėr jėgų, žodžiu žiauruuuma

Žinutė parašyta: 2010-06-06 00:46:42 | Nuoroda

o kaip jums lt sekesi? patiko teksto suvokims?'D