Vartotojo busimoji pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:37:46 | Nuoroda
kristalas KK rašė:

nesigaudau as tose diagramose :((

pvz:antroji diagrama."sutarciu pasirasymo eiga diagramose".rozinis fonas tai reiskia, kiek pakviestuju. o tai kaip issryskinta, kad jau pasirase sutartis? 

 tik treciadieni bus aisku kiek pasirase,juk iki tada turi pasirasyt sutarti tie,kurie istojo. Taigi sia skilti ti treciadieni ir pamatysim

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:05:34 | Nuoroda
odeciuxs rašė:

kur tas diagramas galima rasti?

 AS NESUPRANTU KAS CIA PER KLAUSIMAI??? :X Atrodo 18-19 metu zmones juk cia kalba,o klausineja kaip kokie darzelinukai,kiekvienam zingsni jum reikia gal pirstu baksnot??? Negi taip sunklu prisijungus lamoj skaityti kas prasyta??? O gal cia zmones skaityt nemoka ,tikrai nesuprantu.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:47:36 | Nuoroda

Klausykit,atsiliepkit kas nors ,kas raset vdu anglu vf NL,as nesuprantu ar taip gali buti- lama bpo sistemoje anglu filologijos diagrama atrodo tiesiog neitiketinai: 68 pakviesti kandidatai ir apskritas 0 pasirasiusiu sutarti. Argi taip gali buti??? Gal kazkam kitaip rodo?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:03:08 | Nuoroda
Polifonas rašė:

Ten kad 0 tai reiske kad jie neuzpilde patys is tikruju lauke pirmo turo galo ir parasys viska nes dabar jiem neapsimoka kiekviena diena pildyti :)

 Tai kodel tada visose kitose srityse man rodo pasirasiusiuju skaiciu ir jis vis keiciasi,o cia nieko?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:00:50 | Nuoroda

Sveiki,labai idomu kokiais balais cia istojot i vf NL ir kas matote diagrama bukit geri,parasykit kiek pakviestuju ir pasirasiusiu sutarti.busiu labai dekinga

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:30:28 | Nuoroda

Mano kb 17,72.. O tai gali pasakyti pagal diagrama lamoj koks paskutinio istojusio kb ir ar yra laisvu vietu???

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:13:01 | Nuoroda
Akville rašė:

na jei teisingai pažiūrėjau tai 17. 13 gavo vf , 10 jau pasirašė sutartis. 

 o kiek vietu pasiule?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:25:16 | Nuoroda
blaaa rašė:

 

 

O kada baigsis antras ratas ir suzinosim ar istojom ? Ir kada prasideda ir baigiasi  trecias ratas ?

 Antras ratas baigiasi rytoj,tada ir suzinosim

Žinutė parašyta: 2010-07-28 14:01:11 | Nuoroda
Ad Absurdum rašė:

LAMA jokiu būdu negalima pasitikėti. Galima patikėti priėmimą organizuoti kompui, ką jau čia -- 21a. visgi, tačiau kai už tai atsakingi žmonės nesiteikia atsakyti už jo padarytas klaidas, tuomet problema jau reali. Šiandien VU priėmimo skyriuj patvirtino, kad turėjau įstoti, tačiau LAMA sufeilino ir kvietimo negavau. Parašiau prašymą/apeliaciją Lamos prezidentui. Gaila, kad šiandien tai daryti buvo jau, galbūt, kiek per vėlu, tačiau žinau, kad buvo ir laiku susigaudžiusių žmonių, todėl norisi tikėti, kad bent jiems pavyks surasti teisybę.

 Siaubas.

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:24:59 | Nuoroda
Ad Absurdum rašė:

Ei, niekam nenutiko taip, kad dingo konkursinis balas ,,Konkursinis balas geriausiųjų eilėje'' grafoje? Nes mano vienam prioritetui tai taip nutiko, tuščias langelis paliko...

 Tai tikriausiai ten nebera vietu,tai tu automatiskai ir nedalyvauji konkurse del tos vietos,bent as taip manau

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:26:44 | Nuoroda

Na ka,laukiam atsakymu,likimo draugai...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:44:05 | Nuoroda
Sliziks rašė:
kidee rašė:

Kur imanoma istot i VF per antra etapa su tokiais rezultatais:
visi valstybiniai.  Lietuviu 13%, matematika 9%, informatika 6%, anglu 7%, fizika 1%

 as su 50% egzais jokios vf negavau cj bet 1 etape na gal ir pasiseks i kokia kolegija tau istot

 Na mano kaip matai rezutatai irgi ner labai prasti,bet niekur neistojau vf

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:48:05 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
KUR SKAITEI?PARODYK IR MAN

 Susirask ir pamatysi.

 Tai jeigu skaitei,parodyk,negi sunku linka numest?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:02:29 | Nuoroda
bambukaz rašė:
kidee rašė:

Kur imanoma istot i VF per antra etapa su tokiais rezultatais:
visi valstybiniai.  Lietuviu 13%, matematika 9%, informatika 6%, anglu 7%, fizika 1%

 būkim biedni bet teisingi - niekur. nebent kur kolegiją rašei labai nepaklausią specialybę.

 ir tik i vnf aisku,bet nelabai tikiu...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:20:15 | Nuoroda
pringle rašė:
LemonDog rašė:

Mane tai žudo tas laukimas

 Mane irgi...ir jauciu laukiu to,kad suzinociau,jog niekur neistojau...

 va sitas yra itin nemalonu

Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:39:13 | Nuoroda
LemonDog rašė:
dandiss rašė:
pringle rašė:

FB skaiciau,kad vienas vaikinas skambino i lama ir jam pasake,kad stojamasis balas nekris...

 nelabai sutikciau  su tai :)

 Aš ir nesutinku...kaip gali nekristi, jeigu geriausieji jau buvo pakviesti studijuoti....kad ir nežymiai, bet vistiek jis turėtų kristi :P

 tai aisku,turi kristi,jei dar priims tai ir taip aisku,kad su mazesniais balais :) o juk jei nekris tai kam tada tas antras turas? :D Butu parodija tik,nes ir kvailiui aisku,kad jei per 1etapa neistojai,tai ir per antra ner sansu,jei balas tas pats lieka

Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:43:29 | Nuoroda
Moneeka rašė:

klauskit, skaiciau kad siemet buvo stojanciu 36tukst.  Is ju 18 pateko ir sutartis pasirase i nemokama ir 15 i mokama :)) tai dbr stojanciu yra kazkur apie 4 tukst :))

 o pvz vf numatyta priimti 18,9 tukst.. tai dar liko siek tiek vf vietu,taciau neaisku kur  ir kiek

Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:49:39 | Nuoroda

As manau jie tiesiog bijo kazka sakyti,kadangi ta ju sistema kazkokia s**dina,nebenori,kad kartotusi pirmo etapo situacija,kai visi uzsipuole,kad turejo but rezultatai 15val,o buvo belekada :D tai dabar jau visai nieko nezada,kad negaletume kaltint paskui,kad nelaiku pateike atsakymus ar velavo juos pateikt :D tikros lamos

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:16:54 | Nuoroda

pas mane tuscia...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:19:38 | Nuoroda
Ad Absurdum rašė:

Jau ta LAMA... Net tingiu pasakoti, kiek vargo  ir lakstymo per juos apturėjau... Sutartį dėl vnf pasirašiau tik šiandien, o va -- antro etapo rezultatai jau ant nosies.

 Gal tu Kristijonas? :D rase apie viena toki,kur vakar visa diena pralekste :D

O kazkas rase,kad turi bent 17 turet kb,kad istot,tai galiu nudziugint,kad as su 17,72 neistojau ;)