Vartotojo cacalele pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:22:11 | Nuoroda

kur rasti ju numeri? vistiek nebusiu rami kol nebus aisku kaip su ta skiltim yra

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:24:29 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:
cacalele rašė:
Linksmas22 rašė:
ji112 rašė:
cacalele rašė:
Svaja09 rašė:

 Aš irgi bliaunu ir bliaunu...
Vienąkart užkrovė prašymą su nuliu pakvietimų, nors KB mano į vf pagal pernai buvo tikrai pakankamas ir dar geriau.O čia žiauru.....
Nžn, užsiverksiu tuoj čia....

 likimo sese, man ir akys užteme nuo ašaru.. dabar kapsi ant klavieturos... nežinau nežinau ka reiks daryti toliau... žodžiu nera kur detis....

 man irgi taip,.. ;(

 Pastebejote kad mes keturiese i kazkuria viena is biomedicinos sriciu stojam ir visi negavom kvietimu nors balai normalus nemanau akd cia tik sutapimas tikriausiai kad valstybe nusiteikusi priesmumsi ir tiek ;D

 o koks jūsų balas? bet tai kokia logika as net i veterinarine maisto sauga neistojau kur anais metais balas buvo 16,06 mano 17,3. turbut ten siais metais profesoriai sustojo....

 mano balas 16,5 o pagal lama net neistojau i KU visuomenes sveikata kur praeitais metai kb buvo 14.... ir i maisto sauga kur kb 16 tebuvo..... 

 tai reiskias cia grynu gryniausios nesamonės. Labai norėčiau gauti greičiau jų taip išgirtas grafas kur rašo kokio min balo reikėjo. Lopai tagui pirma padaro poto žada.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:27:13 | Nuoroda
Zigfryda rašė:

ne pas mane vieną dar nėra vnf grafoj vietų- nepanikuokim, vidinasi dar neįkėlė. nes pvz surašiau ir tokios spec vnf, kurioms jau keli metai balas yra paskutiniojo apie 14, o mano apie 18 :) tai taip, kad dar laukim ;)

 čia daug tokių kaip tu:) laukiam laukiam ir špygos sulaukiam... okey vaikai nebeužkresiu jūsu pesimizmu:D pas mane grynai biomedicinos profilis uz sveika gyvenima as, bet vat jau cigarete kurinu.. nezinau... sumove gyvenima, dabar maunuos pati:D ciuju reikejo eiti i profke bent specialybe turejus buciau.. o cia ariau visus metus, dar normalius įvertinimus gavau, ir bb i desne aki. suuuuuper:DDD p.s rasiau kineziterapija is lempos lkka apmokama, ziurejau kad anais metais ten buvo maziausias balas 15,6 berods:D tai jei mano 17,3 neuzteks pasprinksiu, nors pasprinksiu ir uz toki mesla mokedama

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:28:31 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:
cacalele rašė:
Linksmas22 rašė:
cacalele rašė:
Linksmas22 rašė:
ji112 rašė:
cacalele rašė:
Svaja09 rašė:

 Aš irgi bliaunu ir bliaunu...
Vienąkart užkrovė prašymą su nuliu pakvietimų, nors KB mano į vf pagal pernai buvo tikrai pakankamas ir dar geriau.O čia žiauru.....
Nžn, užsiverksiu tuoj čia....

 likimo sese, man ir akys užteme nuo ašaru.. dabar kapsi ant klavieturos... nežinau nežinau ka reiks daryti toliau... žodžiu nera kur detis....

 man irgi taip,.. ;(

 Pastebejote kad mes keturiese i kazkuria viena is biomedicinos sriciu stojam ir visi negavom kvietimu nors balai normalus nemanau akd cia tik sutapimas tikriausiai kad valstybe nusiteikusi priesmumsi ir tiek ;D

 o koks jūsų balas? bet tai kokia logika as net i veterinarine maisto sauga neistojau kur anais metais balas buvo 16,06 mano 17,3. turbut ten siais metais profesoriai sustojo....

 mano balas 16,5 o pagal lama net neistojau i KU visuomenes sveikata kur praeitais metai kb buvo 14.... ir i maisto sauga kur kb 16 tebuvo..... 

 tai reiskias cia grynu gryniausios nesamonės. Labai norėčiau gauti greičiau jų taip išgirtas grafas kur rašo kokio min balo reikėjo. Lopai tagui pirma padaro poto žada.

 galvoju kad i lamos skaipa parasyti kad duotu kokius kontaktus kurie man 1000% patvirtins kad niekur neistojau...

 as tai noriu jiems paskambinti, bet niekur tel nerandu ju. O turi ju skaipo kontaktus?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:29:45 | Nuoroda

bet sakau dar nenurimsiu kol negausiu ju grafikuciu, kokio balo reikejo:d tagui braizo braizo:DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:38:11 | Nuoroda
Andress rašė:

Tuoj paskambinsiu i lama ir iskoliosiu visais zinomais keiksmazodziais

 nekoliok:D paklausk ka reiskia tuscia grafa:D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:39:14 | Nuoroda
dovilytea rašė:

kaip gali but kad sju KB 19.00 neistojau net i  slauga,kurios praitais metais buvo tik 16.86?

 tu ir nieko negavai?:d mano drauge su 19,2 įstojo į medicina kmu:D p.s mane tokie pasisakymai ramina... gal musu duomenis negerus gavo?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:41:18 | Nuoroda
tillary rašė:
Andress rašė:
tillary rašė:
Andress rašė:

Tuoj paskambinsiu i lama ir iskoliosiu visais zinomais keiksmazodziais

 as ir norejau, bet paskui pagalvojau, kad jie mano tel tai zinos, nes ten parasiau, tai paskui negausiu net mokamos vietos :D

 Tuoj susirasiu is ko paskambint ir desiu nuo sirdies :D

 taip ir padaryk, mes tau nupirksim sampes kai varysim visi i Londona dirbti :D

 p.s as ir apie emgiracija uzsigalvojau:D nafik daugiau gauciau seniams siknas valydama nei cia:d neuzteko nei bio 86, nei lt 72.. na ir chemijos:D aina jie naaaa:d gal darom masines isvazytuves?:d

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:42:34 | Nuoroda
graphy36 rašė:

visi įstoję jau gert išėjo, pastebėjot? :D

  neįstojus geriu:D mama zaliu devyneriu dave:D aciu bent jei uz supratima:D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:55:27 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:

Krc ryskiai cia matosi arba lama nusiteikusi pries slaugus, visuomene sveikata, kinezeterapija arba tiesiog sioms studijoms krepseliu nedave nes dar nei vieno nemaciau cia kad butu i kuria nors is situ specialybiu istoje, o istojo tik dantistai medikai ir farmacininkai ir vsio is biomedicinos daugiau nieko... 

 as butent visas sitas spec rasiau, kuriu valstybe nepamylejo:ddd

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:56:49 | Nuoroda

na kas gavo vnf pasiulimus?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:06:36 | Nuoroda

1day tikrai vaziuosiu i ta lambos atstovybe jei reikalai nekrutes... kas zino gal ju adresa?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:50:13 | Nuoroda
Moneeka rašė:
Arnoldas rašė:

 Kas dar prisijungs prie bendro chato? Skype: smile9945.

 prijunk mane moneeks

 as ir noriu prisideti prie nelaimeliu kompanijos:D mano nick : kisse_murr

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:36:08 | Nuoroda

bukit geri zmogeliukai kai tik gausit vnf praneskit:)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 00:13:13 | Nuoroda

gal gali kas paaiskinti kada prasideda tas antras etapas, ir ar yra kokiu sansu... ar bus kaip dabar... isvis manau man akmuo nuo sirdies nuriedes jei atsiras įstojusiu zmoniu i vnf... kad ir ne as bet kaskas.. bent ramiau bus, suprast kad ne toks meslas cia yra. zodziu nusivylus viskuo nesveikai

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:47:12 | Nuoroda

siandien jauciuosi blogiau nei vakar.... sitas kosmaras turbut liks kosmaru amzinai..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:48:03 | Nuoroda
Eimante. rašė:
Sanosuke rašė:

 O kam tada siūlyti paslaugą sms žinutės, jeigu jomis ateina neteisinga informacija? tai jie atsiprašys už tai, bet man už jų atsiprašau nei pinigai nei nervai negrįš.

 cia jauciu irgi pasipelnymai slypi,jei zmogus vietoi vienos sms gauna kelias uz kurias reikia moketi tai ka tada galvot...

 aš isviso negavau:D uzsisakiau negavau, tada vakar dar uzsisakiau bet ir vėl negavau, nors patvirtinimo zinutes atsiuncia:)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:59:16 | Nuoroda
Alina* rašė:

 skambinau 2 kartus siandien, niekas nekelia. Man jau truksta zodziu..

 aš gal jau 5:) zodziu juokas pro asaras...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:13:40 | Nuoroda

aš tai jau vnf nebesitikiu sulaukti:) netikiu ir antru etapu... skambino gi žmonės steponavičiui, pasakė antram etape į vnf beveik jokio šanso:)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:21:00 | Nuoroda
Vurku :) rašė:
cacalele rašė:

aš tai jau vnf nebesitikiu sulaukti:) netikiu ir antru etapu... skambino gi žmonės steponavičiui, pasakė antram etape į vnf beveik jokio šanso:)

 antram etape i vf mazai sansu, o i vnf tikrai sansu yra.. 

 na man fantazuoti nera prasmes, sakiau ka sake