Vartotojo cacalele pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:21:56 | Nuoroda
sanemis rašė:

 čia ta krizė iš Lietuvos gal po 7 metų išeis ir tada jau gal kažkur įstosiu, o iki tol turbūt man reik vis perlaikyti egzaminus, jau ko gero per tuos metus mane pažinos ir bazinė mokykla, ir vykdytojai

 dar pasakyk kad ir tu niekur neistojas... Rasei prastesnes specialybes kokia pvz vdu biologija?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:22:59 | Nuoroda
Gяєтค rašė:

Mes jau gal dalyvaujam antram etape :D :D

 tai jo:D jau gi 24-28 diena prasidėjo:D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:49:24 | Nuoroda

O aš peticiją sukūriau, kolkas laukia pattvirtinimo... Nekažin kas,, bet manau žmonės jugsis, kad tiesa akis pabadytu.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:02:40 | Nuoroda
Melisa rašė:

Sveiki visi,pagaliau pavyko prisiskambinti i lama tai del vnf vietu galite nepergyvent,nes jos dar nepaskelbtos,apie 10 planuoja,kad turetu buti,bet taip pat negarantuoti,dar klausiau del KB, ar labai kilo siais metais,tai sake,jog kai kur po 3 po 1 bala kilo..

 o jau del vf tai turbut jau viskas. As tai neprisiskambinu, vistiek man klaustukas dėl tos tuscios grafos, ten reiskias kad tiesiog niekur neistojai? Ir dėl antro turo, ko iš jo tikėtis jei ten tik vienetai atsilaisvins vietu... Ir kur tie grafikai? Isvis nesuprantu kam tas antras turas, as ji suprantu kaip pakartotina priėmima

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:15:20 | Nuoroda

Mano balas 17,3 , laidojau galva kad pateksiu i vf visuomenes sveikata kur anais metais kmu balas buvo 16,8... neuzteko, neuzteko net į  LVA maisto saugą kur balas 16,1... Kolegijų nerašiau, vnf vietos tik dvi kuriomis dabar nebetikiu. Dabar nežinau kas būtų geriau įstoti bet kur ar niekur, nes čia LT mokytis nebenoriu, jokio patikimumo. Iš antro turo juolabiau nieko nesitikiu.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:25:50 | Nuoroda

Ieškau įstojusių į visuomenės sveikata, burnos higiena, kineziterapija, ergoterapija. Koks buvo jusu balas?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:42:41 | Nuoroda
Sanosuke rašė:
LemonDog rašė:

pasakykit žmonės ar aš asilas esu, ar čia tikrai kažkas ne taip....praeitais metais į interjero dizainą vf įstojo su 15,30...aš turiu 17,84 ir jokio kvietimo dar negavau....langeliai tušti...smsus siunčiau ir negavau visiškai jokio atskymo...nemiegu jau nuo 5 ryto....nors ką čia nuo 5, visą naktį beveik ir nemiegojau, nes kas 30 min keldavaus... stogas važiuoja, nervai nebelaiko... dar tikiuosi kad negali būti, kad neįstojau....

 Susikambinau su priėmimo komisija.Žiūrėk kaip yra mano situacija.

Mano balas yra 19,2 , į mano specialybę priima nuo 19,3, iš viso priima 300  žmonių, aš su tokiu balu esu 505.Pernai užteko 18,5, tai kaip čia suprasti tokias nesąmones?

 būk gerutė, parašyk ju numeri

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:45:48 | Nuoroda

Ka čia beprisiruoši antram, nei diagramų gaunam - nieko. O ir tai bus grynas nervų tampymas, matysim kiek lieka laisvų vietų, stebėsim žiūrėsim į kokias 2 bandys bent 50 žmonių sušokti. Kaip ir tie prioritetai, manau i prieki iškelsiu visokį šlamštą apie kurį niekad nei svajojau, nei galvot norėjau, ir viskas tik dėl to kad nebenoriu nervintis, tiktu man šiuo metu ir kolegija kokia - deja nerašiau. Atrodo bėgčiau kur pirštu pamotų... Visą naktį sapnavau ką reiks veikti metus - tėvams ant sprando sėdėti? Į užsienį viena padirbėti važiuoti bijau, kad čia darbo rasiu sėdėdama provincijoje ir be šansų.. Žodžiu.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:48:21 | Nuoroda
Vurku :) rašė:
Hmm rašė:

Na as neturedama ka veikt ir dar kitiems,kurie neturi ka veikt atsiunciau dar viena straipsneli ;) .Cia aisku vel nieko ypatingo,bet vistiek .Siandien truputi prabilo ir Lrytas.lt www.lrytas.lt/-12799570271279389050-varg%C5%A1ai-abiturientai-palikti-visi%C5%A1koje-neviltyje.htm

 parasiau jiems, bet tkrj nesitikejau, kad paskelbs :O

 net saldu pasidarė:D respektas tau žmogau

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:04:57 | Nuoroda

bet dabar taip realiai pagalvojau, turi atsirasti 2ame etape vietu... juk kai zmogus gauna pasiulima kad ir mokama - nemokama, pasirenka tik viena, o kitas lieka laisvas.... ech vaikai rinkites mokamus:D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:14:51 | Nuoroda
dovilytea rašė:

jegu kuriam atsilieps paklauskit ir del visuomenes sveikatos arba slaugos jei galit,nes man nekelia irgi

 Ir kineziterapijos, ergoterapijos:) bukit geri vaikai uzrasykit ant lapuko o po to pateikit info cia:D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:23:02 | Nuoroda

man nieko nerodo.... o jums dar meta ta uzrasa kad bus mokami kelioms valandoms veliau? nes pas mane jis dar yra...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:31:29 | Nuoroda

KINEZITERAPIJA KMU:DDDDDDDD APSISIUSIOSIU IS LAIMES:DDDD


Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:51:40 | Nuoroda

Na ka kineziterapija:D kas su manim?:D yyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:54:55 | Nuoroda

Aš iš pat pradžių ir nemčiau kvietimo, kadangis jis šone prilipdytas prie lenteles:d galvojau kad turi siaip nauja skiltis meniu atsirasti:D vat iš nelaiminguju pereinu prie laiminguju grupeles:D pavyko VNF KINEZITERAPIJA KMU:D bet tooooooookia laiminga, va siandien tai sampe liesis laisvai:D p.s uzuojauta vaikai kurie taip nieko ir nesulauke, zinau kiek nervu kainuoja, bet vistiek visi laikom kumscius:)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:05:46 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:

Wooohoooo kai akmuo nuo sirdies !!!! VU Visuomenes sveikata tik kad VNF .... 8 000 lt i metus....  

 sweikinu:D tu man vienas ir labiausiai triochalinusiu zmoniu, mano dalios:D hehehe..:D as ir pati krasptisiu 5000lt, bet atsipirks kur desis:d

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:11:54 | Nuoroda
chola rašė:
cacalele rašė:

Na ka kineziterapija:D kas su manim?:D yyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 su kokiu balu istojai?

 į mokama su 17,3 , siaip ziauriai jis krites, anais metais i mokamas pretendavo min man atrodo 17,8:) kur tu istojai?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:13:58 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
Vesttina rašė:

Kaip manot ar verta rizikuoti per papildomus priemimus i medicima mokama su 17,12 balu?

 draugas su 17.84 įstojo į vnf mediciną:)

 as manau kad bus daug proto nutekėjimu, daug kas kas jau įstojas i uk pvz vistiek bandė stoti, ir tai dazniausiai gudrus zmogeliukai... atsilaisvina tu vietu:) taciau ar pakankamai....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:19:15 | Nuoroda

Vienikimes (party)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:24:06 | Nuoroda

balas tai net juokingai šiais metais čia užtrauktas