Vartotojo Joncee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-07 11:13:04 | Nuoroda

Niekada nepavyksra egzaminų rezultatų paskelbimo dieną ilgai pamiegoti. :D Kaip matau, dar rezultatų nėra . :D  Gal kas jau skambinotės į mokyklą arba į NEC, kad sužinoti daugiau informacijos ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:55:26 | Nuoroda

Na, NEC ne iškart praneša. ;)  Praneškit, kai kas sužinosite, kad yra jau rezultatai ... :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:59:41 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
Joncee rašė:

Na, NEC ne iškart praneša. ;)  Praneškit, kai kas sužinosite, kad yra jau rezultatai ... :) 

 būtent, lauksiu, kai čia kas nors parašys, kad savo žino:)

 Aš ir taip darysiu. Arba prieš 16val skambinsiu . :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:00:33 | Nuoroda
Gretukass rašė:

na su lietuvių buvo,kad nec parašė,tada iš karto nuvažiavau į mokyklą ir buvo ;] 

 O apie Informatiką parašė po kelių dienų , NEC'e. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:28:33 | Nuoroda
vanduo rašė:

ko jus cia dabar nervuojates, vistiek ne vienas egzamino neislaikysit!!!! neislaikysit egzamino, arba surinksit sudinus balus. NEISLAIKYSIT JUS!!!!!!!!!!!!!! Girdejau kad labai prastai dauguma islaike..NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!NEISLAIKYSIT!!!!!

 Aš ir girdėjau, kad tik vienas aš išlaikiau ... :DDDD

Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:48:26 | Nuoroda

Eikit daržų ravėt čia nesvaigę. :D Offtopina susėdę kaimiečiai ... :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-07 15:22:18 | Nuoroda
ViltisDurniuMotina rašė:

blemba, o kas bus 23 tai net nenoriu pagalvoti :D

 Jei NEC principu gausim atsakymus, tai košmaras bus! :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 15:38:12 | Nuoroda
taintless rašė:

tetis dirba nec tai sake kad rytoj TURBUT bus jau

 Dar vienas idiotas . :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:11:58 | Nuoroda

Aš ir skambinau . :D Palinkėjo kantrybės . :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:14:52 | Nuoroda

Informacija iš NEC. Nuo 15val bando sukelti informaciją į keltą, tačiau pekrova sistemoje. Dabar atjungtos mokyklos nuo kelto ir už 15min. bus rezultatai. ;)
 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:16:56 | Nuoroda

Mane taip informavo NEC direktoriaus pavaduotoja Teresė Blaževičienė. :)  

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:19:33 | Nuoroda

Na, jeigu sistema puliuoja, tai viskas pateisinama . :) Juk labai didžiulis duomenų srautas keliauja į keltą. 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:35:37 | Nuoroda
kirrut rašė:
Valdefas rašė:
kirrut rašė:

 Dar rezų nėra, o aš pradėjau galvoti apie apeliaciją :D

 O kuo ji padetu? mano manymu niekuom.... butu cia jie nekalti ir pns...

 čia nežinosi, padės ar ne :) girdėjau pusės metų bėgyje yra galimybė atsiimti savo darbą, aš ja manau pasinaudosiu, pažiūrėsiu ar tikrai ten mano darbą tikrino (nes lt tai beveik 100proc esu įsitikinus, kad sumaišė su gerai besimokančio mokinio) :)

 Apeliuok ... :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:41:14 | Nuoroda

Pas mus dar nėra . Skambinau ką tik .  

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:59:11 | Nuoroda
Aivaras77 rašė:

Ist 69%, bl tikejaus daugiau :(

 Bent skaičius gražus . :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 00:51:17 | Nuoroda

Pasirašiau KTU. Nebuvo jokių problemų. ;)  120lt susimokėt vėliau reikės . ATK neštis ir Atestatą reikia. ;) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:11:48 | Nuoroda

Aš taip pat įstojau 1nr. ;) Labai džiaugiuosi.  Vakar pasirašiau sutartį. Užrukau 15min . Teko pakalbėti su mergina, kuri ten studijuoja irgi fundamentaliuosius mokslus. Sakė, jog dekanas labai girežtas ir kontruoliuoja lankomumą, tad teks lankyti visas paskaitas . Tačiau įstojom mokytis ! ;DD
Na,  užmečiau akį į sąrašą, tai 92 kvietimai ir mažiausias balas 14.** .  
Dėl programavimo, tai šiek tiek pergyvenu, kadangi c++ visiškai nemoku, tačiau prieš porą metų dirbau su php.Tad šiokį tokį programavimo supratimą turiu. Mano minėta studentė sakė, jog kelios dienos prieš Rugsėjo 1d. vyksta minimalūs supažindinimai su programavimu ir apmokymai. Būtinai reikės sudalyvauti. :)  

Žinutė parašyta: 2010-07-25 02:03:04 | Nuoroda

Manau, c++ yra daug sunkesnė ir rimtesnė programavimo kalbą. Php yra viena iš paprastesnių , todėl tau draugas ir pasiūlė pradėti nuo jos, kad suprastum kas yra programavimas. :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:50:43 | Nuoroda

 Aš net neabejoju, kad viskas bus gerai. :D Laukiu rugsėjo 1. :D 
Rugsėjo 5-6 dienosmis  Funtamentaliųjų mokslų fakulteto atstovybė organizuoja pirmakursių stovyklą. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:57:19 | Nuoroda

KTU, taikomoji matematika. ;)