Vartotojo Maklaudas iš Maklaudų giminės pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-04 22:55:31 | Nuoroda
Dayzas rašÄ—:

Ar atsiras Caras, kuris atsakys į mano klausimus? :D

1) Ar už šiÄ… paslaugÄ… (prašymų pildymÄ… ir išsiuntimÄ…) reikia mokÄ—ti?
2) Kaip išsiųsti užpildytÄ… prašymÄ…?
3) Jeigu tarkim užpildau prašyme 8 aukštÄ…sias mokyklas ir mano konkursinio balo užtenka įstoti į visas 8, ar aš galiu rinktis iš visų 8 ar egzistuoja kažkoks limitas?
4) Ar daug reikšmÄ—s turi prioritetas? Ta prasme, jeigu aš įrašau politikos mokslus į pirmÄ… vietÄ… ar man padidÄ—ja konkursinis balas arba tikimybÄ— įstoti į tÄ… profesijÄ…?
5) Ar galima pasitikÄ—ti lama bpo svetainÄ—je pateikiamu aukštųjų mokyklų sÄ…rašu bei jų valstybiniais kodais (pildant prašymÄ…) ar negali ten bÅ«ti įsivÄ—lusi klaidelÄ—?
6) Ar tiesa, kad per antrajį priėmimo etapą lengviau įstoti į VF vietą, nes lieka daug neužimtų, laisvų?
7) Ar gali bÅ«ti taip, kad pirmame etape mane priims į VF, o antrame etape, į tÄ… paÄiÄ… profesijÄ…, jau nebe?
8) Ar tiesa, kad 100proc. iš egzamino prideda 3 balus prie konkursinio balo?
 

MokÄ—t kiek žinau nereikia, prašymÄ… tu tik pilnai užpildyk, nieko siųst nereikia. Tave priims į tÄ… specialybÄ™ kuri saraše aukšÄiausia ir kuriai pakankami tavo rezultatai. 3 balus prideda tik VDU (kiek žiÅ«rÄ—jau, pvz VU neprideda), bet negaliu garantuot kad visose specialybÄ—se prideda

Žinutė parašyta: 2010-07-04 23:21:07 | Nuoroda
Dayzas rašÄ—:

tj as galiu rinktis is visu 8 ar man duos tik pagal prioriteta auksciausia viena>?

PasiÅ«lys tÄ…, kuri aukšÄiausiai pas tave saraše, jei tau nepatiks bus antras turas ar kažkas panašaus, galÄ—si vÄ—l keist tÄ… sarašÄ…...

Žinutė parašyta: 2010-07-05 12:44:47 | Nuoroda

Aš taip supratau, kad pasirenki tÄ… kalbÄ… kuriÄ… moki...

Beje, tie kas prašyme renkasi vf ir vnf gaus 2 pasiÅ«lymus, o kadangi pas mane viskas vf tai aš gausiu tik vienÄ… :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 16:31:03 | Nuoroda
lintu13 rašÄ—:

Kas dÄ—l laisvų dienų, tai tikrai galima :} Aš pamenu ir po kelias dienas turÄ—davau lasvais kažkurį semestrÄ…, tarp jų ir penktadienį. Pirmadienį ir penktadienį berods.

 Man irgi reikÄ—s pasidaryt 4 dienų savaitgalį :D

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:22:26 | Nuoroda
RÅ«telÄ—1991 rašÄ—:

Sorry lintu13 ;) Kyperis sakÄ— ;)  norÄ—jau paklausti, o kaip į tas gretutines studijas  įstoti... reikia stojimo prašyme kažkÄ… rašyti, ar nuÄ—jus i VDU :) ? ÄŒia senei tokios atsirado ? :)

Atrodo kažkur skaiÄiau, kad su gretutinÄ—m reikalus rugsÄ—jį reiks tvarkyt, jau įstojus :p

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:07:50 | Nuoroda

Dabar tik anglų liko sužinot ir nebeliks dėl ko nerimaut. Dabar iki liepos 12d galima ilsėtis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 10:35:04 | Nuoroda

Padalinkit tuos skaiÄius iš dviejų ir gausis kažkas panašesnio į realybÄ™ :D 17.3 ir 19.

O ta baluskaiciuokle.lt tai man veikia normaliai, ir su ja ir rankiniu bÅ«du skaiÄiuodamas gaunu 17.4

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:13:07 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašÄ—:
7day rašÄ—:

Bus pridedama šiemet 0,2 balo jei VDU rašai pirmu numeriu ar ne? 

 Deja už tai nebus pridedama, papildomi balai ministro įsakimu pridedami tik tarptautinių ir respublikinių olimpiadų laureatams :)

Tai atseit jau ir už gautÄ… šimtukÄ… balų nebebus pridedama? Na tokiu atveju bent jau nereikÄ—s teikt apeliacijos kai gausiu kokius 98-99 anglų...

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:17:00 | Nuoroda
neuzvardinta rašÄ—:

 Sveiki, dauguma iš jÅ«sų jau esate baigÄ™ mokyklÄ…, tai manau galÄ—site man padÄ—ti išspresti vienÄ… klausimÄ…. Baigiau vienuoliktÄ… klasÄ™, bÅ«siu dvyliktokÄ—. Nusprendžiau pasikeisti informatikÄ… iš B lygio į A. Ar tai bÅ«tų įmanoma? Ir jei taip, ar tiktų rugsÄ—jo pradžia tam pakeitimui, ar reikÄ—jo tai daryti anksÄiau, prieš vasarÄ…?

Dėkui, laukiu atsakymų!

 NeturÄ—tų kilt jokių problemų, mane vidury mokslo metų 10 klasÄ—j išspyrÄ— iš anglų B lygio į A

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:23:21 | Nuoroda
Mant1s rašÄ—:

Sveiki , per interneta daviau prasymus , ir visur daviau vf , ir jai pvz neistoju i vf tai jie man atrasys kad gali studijuoti mokamame ? ar reikia ir mokama duoti ?

 Å½inoma, kad reikia. O šiaip aš irgi visus rašiau vf :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:35:38 | Nuoroda

Sumaišiau, 11 klasÄ—j o ne dešimtoj :) O dÄ—l to išspyrimo, Äia jau kita istorija...

Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:26:34 | Nuoroda
RÅ«telÄ—1991 rašÄ—:

Jei Lietuvių 97, istorija 90, matematika metinis 9, yra šansų į VU politologija VF ? ;) SpÄ—ju ne....

 Jei anglų surenki apie 90 tai šansų turi :) šiaip visus egzus reikia išlaikyt 95-100 norint ten gaut finansavimÄ…

Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:53:20 | Nuoroda

Tai bus duodama 3 konkursiniai balai už egzaminÄ… išlaikytÄ… šimtuku ar nebe? O konkursinis balas sako turÄ—tų išlikt maždaug toks pat, kÄ… jÅ«s galvojat, ar greiÄiau jau truputį pakils ar nusileis? Man dabar koks 0,05-0,1 nemažą reikšmÄ™ turi, kai steponaviÄius suš*ko viskÄ… su tuo savo įsakymu...

Žinutė parašyta: 2010-07-09 14:17:17 | Nuoroda
samsung4u rašÄ—:

bus 18 balu ir nesukit galvos :D tai cia pagal viska uz 70 tasku 50proc tureciau gaut ane?? :D 

Nu man su 96t beveik nÄ—ra šansų šimtukÄ… surinkt, nes egzas pats matai buvo neraliai lengvas, gausiu nebent 99, jeigu tik nesugalvos prisikabint prie antro writingo, kad per daug formal.  O tau linkiu bent 50-60 procentų išsikovot :D Istorijos egzas va buvo tikrai sunkus, užteko 94-96 gaut šimtukui, o aš su maždaug 77t gavau 95 procentus..

Žinutė parašyta: 2010-07-09 14:32:57 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašÄ—:
Maklaudas iš Maklaudų giminÄ—s rašÄ—:

Tai bus duodama 3 konkursiniai balai už egzaminÄ… išlaikytÄ… šimtuku ar nebe? O konkursinis balas sako turÄ—tų išlikt maždaug toks pat, kÄ… jÅ«s galvojat, ar greiÄiau jau truputį pakils ar nusileis? Man dabar koks 0,05-0,1 nemažą reikšmÄ™ turi, kai steponaviÄius suš*ko viskÄ… su tuo savo įsakymu...

 Papildomi balai pridedami tik už tai kas nurodyta ministro įsakymu. Tad už gautÄ… 100 nieko nepridedama. Kokie bus konkursiniai balai mes nedrįstame prognozuoti, gali bÅ«ti kad jie nusileis... o gali ir pakilti.

 Tada paklausiu kitaip: o kokie faktoriai įtakoja konkursinio balo kitimÄ…, m?

Žinutė parašyta: 2010-07-10 15:52:41 | Nuoroda
Bevielis rašÄ—:
Laurynas rašÄ—:
Maklaudas iš Maklaudų giminÄ—s rašÄ—:
samsung4u rašÄ—:

bus 18 balu ir nesukit galvos :D tai cia pagal viska uz 70 tasku 50proc tureciau gaut ane?? :D 

Nu man su 96t beveik nÄ—ra šansų šimtukÄ… surinkt, nes egzas pats matai buvo neraliai lengvas, gausiu nebent 99, jeigu tik nesugalvos prisikabint prie antro writingo, kad per daug formal.  O tau linkiu bent 50-60 procentų išsikovot :D Istorijos egzas va buvo tikrai sunkus, užteko 94-96 gaut šimtukui, o aš su maždaug 77t gavau 95 procentus..

 Iš kur jÅ«s tokius skaiÄius traukiat ?

 Man taip pat nesitiki, kad taip gali bÅ«ti. Manau, tai tik nepagrįstos prielaidos.

Ne nepagrįstos prielaidos, o tik pesimistinÄ—s pranašystÄ—s Kol nežinom rezultatų tol nelabai kÄ… įmanoma pagrįst :)

swlabr, dÄ—l writingo tai aš turiu pagrindo bÅ«t ramus, bet jau kaip sakiau, galiu gaut mažiau balų dÄ—l rašinio už tai, kad rašiau daugiau formal stiliuj. TurbÅ«t kažkiek priklausys nuo vertintojų, bÅ«tų nelabai malonu prarast balus už tai, kad pademonstravai per daug erudicijos :D Aš kai pamaÄiau, kad ten straipsnis leidiniui, tai išsyk nusprendžiau naudot formal, Äia tau ne koks laiškelis draugui o viešas tekstas. Tai kas, kad adresatas jaunimas... Bet visi aiškina, kad ten informal reikÄ—jo :(

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:01:22 | Nuoroda

94, rezultatas manÄ™s visiškai nedžiugina, nusipelniau kokių 99 :) Gal kas gali papasakot, kokia tvarka yra norint peržiÅ«rÄ—t darbÄ…? Reik važiuot pas NEC? Galima suspÄ—t per tris dienas iki nebegalima teikt apeliacijos? Nors ko gero liksiu su savo 94,nematau didelio reikalo kovot dÄ—l kelių procentų.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 15:20:20 | Nuoroda

Man tai susidaro toks įspÅ«dis, kad į politologijÄ…, viešÄ…jį administravimÄ… ir teisÄ™ norinÄių yra gerokai daugiau nei jÅ«s pajÄ—gÅ«s priimt, tai kaip bus? Tarkim į politologijÄ… nori stot kokie 200-300, visi su pakankamai aukštais konkursiniais balais, kÄ… jÅ«s tada darot? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:21:16 | Nuoroda
malkoshius rašÄ—:

sveiki : )
uhm, gal numanot, ar yra shansas istot i valstybes finansuoja vieta su KB 19.94?

 Ä® vdu anais metais 18 užteko. Ä® vu apie 20. Bet šiemet minimalus kb ko gero labai užkils, tai į vu šansų praktiškai nÄ—r su tiek.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:35:59 | Nuoroda
malkoshius rašÄ—:
Maklaudas iš Maklaudų giminÄ—s rašÄ—:
malkoshius rašÄ—:

sveiki : )
uhm, gal numanot, ar yra shansas istot i valstybes finansuoja vieta su KB 19.94?

 Ä® vdu anais metais 18 užteko. Ä® vu apie 20. Bet šiemet minimalus kb ko gero labai užkils, tai į vu šansų praktiškai nÄ—r su tiek.

cia sansu nera i valstybes finansuojama kaip suprantu shneki? : )
kad istociau i mokama, cia for sure : ) is ko sprendi, kad uzkils KB ? : )

na, rasau i lt univerus pasirinkimus, kad nelikciau ant ledo, o taip 'sveikas Lancaster arba Newcastle ' ;D

 

 Ä® vnf tai tikrai įstosi, bet visgi gal geriau rašyk vf pirmÄ…. Tu su tuo 19.94 ant ribos, jei politikos mokslus pirmoj vietoj pasirinks labai daug žmonių (kaip ir bus), tai universitetas atsirinks tuos su paÄiais nerealiausiais balais, todÄ—l ir sakau, kad tavo šansai nÄ—ra labai dideli :) O balas daugiausiai spÄ—ju kils VDU, nes VU jau paprasÄiausiai nelabai kaip gali didÄ—t - ir taip reikia visus egzus beveik šimtukais išlaikyt...