Vartotojo RikArdO pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:18:26 | Nuoroda

Bijau istorijos rezultatų :( ehh su tokiu istorijos egzaminu neaišku ko tikėtis..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:29:58 | Nuoroda

o aš iš to labai lengvo testo sugebėjau 9 klaidas padaryti, ehh apmaudu.. :/

Žinutė parašyta: 2010-07-02 21:12:12 | Nuoroda

Šįmet stojantieji į šalies aukštąsias mokyklas galės rinktis iki 12 pageidaujamų specialybių, o po pirmojo priėmimo etapo galės sulaukti iki 4 pasiūlymų studijuoti.

Pagrindinis priėmimas vyks dviem žingsniais. Pirmojo etapo metu stojantysis pagal pageidavimus ir galimybes gali sulaukti 4 studijų pasiūlymų – po vieną finansuojamą vietą bus siūloma universitete ir kolegijoje, taip pat universitete ir kolegijoje gali būti pasiūlyta po vieną mokamą.

„Stojantysis gali sulaukti ir mažiau pasiūlymų – jeigu silpnas stojantysis, gal sulauks tik kvietimo į mokamą vietą“, - aiškino P. Žiliukas. Taigi, pasak P. Žiliuko, geriausiems yra šansas, kad po pirmojo etapo gaus kvietimus studijuoti, galės pasirašyti sutartis ir eiti atostogauti, o kiti turės dar savaitę palaukti.

Jeigu po pirmojo etapo gauti pasiūlymai moksleivio netenkins arba jų nebus, stojantysis galės savo prašymą koreguoti – specialybių prioritetus keisti vietomis. Tą daryti padės pateikta informacija, kaip pagal pageidavimus stojantysis atrodo 11-oje studijų grupių. „Tai jam šiek tiek pasufleruotų, kaip savo prioritetus perstumdyti, kad galutiniame etape jo šansai pagerėtų“, - sakė P. Žiliukas.

 

ši informacija iš DELFI. Tad neskleiskit klaidingos informacijos žmonėms, jog bus tik 2 pasiūlymai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 21:50:06 | Nuoroda

kaip tai pasenusi? nepagrįstai čia sakai...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:26:58 | Nuoroda
WhoAmI rašė:
Tautvydas10 rašė:

Pasiskaityk geriau universitetų tinklalapiuose, o ne pasikliauk delfi. Beto kada straipsnis rašytas pasižiūrėk.

 Teisybė :) pasiūlys 1 VF ir 1 mokamą

 kaip keistai... tai kada jie čia viską pakeitė?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 22:14:46 | Nuoroda
swlabr rašė:

Kai suzinojau,kad tie ,kurie yra net gi nelabai rastingi, ir vos vos istempe 4 gavo virs 60, tai nelabai dziaugiaus savo balu :D

o mergina,kuri norejo studijuoti filologija berods(ar lituanistika, jei yra tokia) gavo 18.  

bet as gavau tiek kiek buvau verta. Tik gaila,kad nepatekau i ta "mokytoja sake laikyt mokyklini ,o gavau 90" grupe :D

 

 joa, man irgi yra labai apmaudu,  yra daugybė pavyzdžių, jog 4tukininkai ir visokie beraščiai gavo virš 90+... man tai yra sunkiai suvokiama kaip taip gali būti, bet nu sakykim, kad jiems žiauriai pasisekė, tarkim.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 15:21:09 | Nuoroda
AušraL rašė:
Ezeriz rašė:

 tiesiog yra taip: gali gauti 4 pasiūlymus daugiausiai:

1. Universitetinės studijos VF

2. Universitetinės studijos VNF

3. Kolegijoje studijos VF

4. Kolegijoje studijos VNF 

o jei nepasirenkate kurios nors iš tokių tipų tai ir gausite mažiau variantų. Pvz aš pasirinkau 5 universitetines studijas VF tai ir gausiu tik 1 pasiūlymą daugiausiai.

 Deja, nebus siūlomi 4 variantai, net jei ir supildei į kolegijas vf ir vnf ir universitetus vf ir vnf. Bus siūloma tik viso labo vf ir vnf pagal tai ką parašei. Jei rašei tik vf tai siūlys tik 1 variantą.

www.lamabpo.lt/BP2010_tvarkos_aprasas.pdf

6 puslapis 2.6 punktas ;))

 

 

 nu blem ir vel šitos nesąmonės, vienur vienaip rašo, kitur kitaip... kuo dabar tikėti????

Žinutė parašyta: 2010-07-06 22:23:48 | Nuoroda

kaip baisu rytojaus laukti... :/  turint omeny, kad man teksto suvokimai visada buvo sunkus dalykas, tai čia nebeaišku ko ir tikėtis jau... eh, tikėkimės, kad viskas bus gerai..

Žinutė parašyta: 2010-07-07 12:05:21 | Nuoroda

reik papusryčiauti, bent valgant kažkiek atsipalaiduosim ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 12:36:56 | Nuoroda
PaulinaV rašė:

Smagi savijauta! Rodos tuoj išvemsiu kokį kačiuką :)))))))

 kačiuką ;]] kaip mielai nuskambėjo ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:08:30 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:

 80 gavau.... nežinau ar gerai ar blogai čia...

 aišku kad gerai..

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:53:26 | Nuoroda
grečius rašė:

Po rezultataų,manau, tenka su VU teise atsisveikint. Apsipatenkinsiu ir MRU :)

 man lygiai tas pats... o norėjau VU :/

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:04:07 | Nuoroda
grečius rašė:

Lietuvių 80, istorija 83. pagal balų skaičiuoklę, net gavus 100, nebeįstoju ;/

 įstoji į mokamą laisvai, nėr ko parintis.. va man pvz jau ir mokama nesišviečia :(

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:18:05 | Nuoroda
princessiukee rašė:

O galima taip, kad i MRU istoji ir po metu persirasai i VU?

 nemanau, kad persirašyti išeis, nebent po metų iš naujo stoji į pirmą kursą.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:29:06 | Nuoroda
princessiukee rašė:
RikArdO rašė:
princessiukee rašė:

O galima taip, kad i MRU istoji ir po metu persirasai i VU?

 nemanau, kad persirašyti išeis, nebent po metų iš naujo stoji į pirmą kursą.

 o isvis ar ir i MRU ismanoma istot nemokama su mano rezultatais? anglu nieko gero nebus...

 Jeigu pas tave matiekos A lygiu yra 10, ir iš anglų bus minimum 60 tada į nemokama patekti turėtum pagal praeitų metų balus :) pavydžiu tavo 100tuko.. :P

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:35:52 | Nuoroda
grečius rašė:

aš pagal praeitų matų balus skaičiavausi, kad net jeigu iš vokiečių 100 gaučiau, į VU teisę neįstočiau. aišku, jei turėčiau matkės 9 A būtų kita kalba.. Bet dar neprarandu vilties, gal kaip nors..

 kaip supratau tai tave tik VF domina.. na dėl vf taip, labai sunku...

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:46:23 | Nuoroda
Legetutė rašė:

1.VU politika vnf
2.VU teisė vnf

manau, turiu papult kažkur, kaip manot? :) anglų apie 80 bus

 su tavo balais ir jei dar anglu apie 80, yra verta rašyti VF, iš kur toks nepasitikėjimas ir iškart vnf?? keista keista..

Žinutė parašyta: 2010-07-08 12:44:25 | Nuoroda

viltis miršta paskutinė, gal į vu mokamą pakliūsiu... :/ eh, reik anglų gero..

Žinutė parašyta: 2010-07-08 13:02:58 | Nuoroda
Thotu rašė:
RikArdO rašė:

viltis miršta paskutinė, gal į vu mokamą pakliūsiu... :/ eh, reik anglų gero..

 Sori, mano lt kaip tavo, anglų 74, istorija 86 ir aš tai į mokamą vu niekaip :} Nebent šimtuką už anglų pavarytum

 bet juk neaišku koks šiemet bus paskutinis balas mokamo, nebūtinai jis bus didesnis nei pernai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 13:21:42 | Nuoroda

tai žinoma, ir ten ir ten bandysiu :) nemanau, kad MRU yra taip blogai, kaip daugelis kalba.. tiesiog visuomenė turi senamadiškus stereotipus apie šį universitetą...visiem juk neįtiks :)