Vartotojo RikArdO pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-08 13:36:15 | Nuoroda
Thotu rašė:
RikArdO rašė:

tai žinoma, ir ten ir ten bandysiu :) nemanau, kad MRU yra taip blogai, kaip daugelis kalba.. tiesiog visuomenė turi senamadiškus stereotipus apie šį universitetą...visiem juk neįtiks :)

 Pataisau, kalba blogai ne visuomenė, o VU studentai. Nežinau kaip jūs, aš tai noriu ne tik turėti gerą vietą mokytis, bet ir visas tam sąlygas - būti gerai pamaitintai, šiltai pasodintai ir tt. Vu to negausit.

 Aaa na sorry, suklydau tada :) joa teko bendrauti su MRU studentais, tai labai gerą įspūdį paliko apie savo universitetą, sakė ir valgykla labai gerai pamaitina, beto ir skaniai ir biblioteka moderni, viskas švaru gražu, nauja... na iš tiesų pliusas :) nenurašau aš MRU, žinau, kad jei VU nepriims, būtinai čia eisiu :) nes manau neverta mokytis teisės kolegijose, kaip teko girdėti iš vieno VU dėstytojo per atvirų durų dieną tai čia kaip išmetimas pinigų į balą gautųsi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 13:38:08 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Puseserė studijuoja teisę jau magistrą liepos menesį gins,tai atsiliepimai iš jos geri apie mru universitetą...

 nu va, tad nereik čia man taip triedaliot dėl to VU :D

Žinutė parašyta: 2010-07-08 13:49:48 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Aš asmeniškai tai į VDU žadu bandyti laimę,bet ir prašymų eiluteje yra ir MRU pavadinimas....

 o kaip rezultatai egzaminų? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 20:15:34 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

Eiiii kiek gausiu su 35 - 40 tasku ? :S Nes va taip panasei buvau parasius istorija ir gavau tik 24%!  Bijau , kad tik anglu nebutu maziau :S 

 nenoriu išgąsdinti, bet žiūrint pagal praeitų metų anglų rezultatų analizę, tai būtų nuo 5 iki 10 proc... Bet neaišku kaip čia šiemet bus su tais procentais, jie neprognozuojami :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 20:21:36 | Nuoroda

Hmm ir šiaip įdomiai čia labai, jeigu tikrai tikrai 35-40t iš istos padarei ir gavai 24proc, tada kiek aš taškų už 63proc :O man čia kažkaip keistai...

Žinutė parašyta: 2010-07-08 20:32:55 | Nuoroda
scaryz rašė:

Sveiki , gal kas gali pasakyt kokie minimalus buvo reikalavimai jog butu islaikyta lietuviu , matematika , istorija?

 Neoficialiai teko matyti keletą žmonių, kurie sakė, jog istorijos pereinamas šiais metais 19. Bet man čia kažkaip keista, nes net +6 daugiau negu nurodyta bandomojoje užduotyje... juk egzas tai ne iš lengvųjų buvo, o jie net pakėlė kartelę.. nu bet tarkim :)

Žinutė parašyta: 2010-07-11 23:11:50 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

i vf, beje

 o tai tau sunku nueiti i balu skaiciuokle ir pasiskaiciuoti savo KB ? kodel kiti turi už tave galvoti. gi tau pasake, kad praeitais metais pereinamas buvo 19.24.

Žinutė parašyta: 2010-07-11 23:20:51 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
RikArdO rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

i vf, beje

 o tai tau sunku nueiti i balu skaiciuokle ir pasiskaiciuoti savo KB ? kodel kiti turi už tave galvoti. gi tau pasake, kad praeitais metais pereinamas buvo 19.24.

 nesinervok

 aš ramus ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:55:06 | Nuoroda

tikiuos nekils riba, gal bent i finansuojama pakliusiu...

Žinutė parašyta: 2010-07-12 15:13:37 | Nuoroda
Golde rašė:

Radau VNF! Praeitų metų 18,90! Tikrai aukštas!

 Ate VU :(

Žinutė parašyta: 2010-07-12 15:35:04 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:
Marijus A. rašė:
Nepavyzdinga rašė:

nu rankiniu man negerai. kur yra koke nors svetaine?

 www.baluskaiciuokle.lt

 nesamone sita:D

 sąmonė ir dar kaip, ji gerai skaičiuoja. Aš rankiniu būdu skaičiavau, tokį patį gaunu kB :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 15:37:25 | Nuoroda

Labai norėtųsi pamatyti rezultatų analizę.. kažkaip keistokai mažai surinkau... pagal paskaičiavimus surinkau apie 80taškų. Tai nejaugi tik 65proc? Hmm

Žinutė parašyta: 2010-07-12 15:48:34 | Nuoroda

tikiuos riba šiemet bus nukritusi ir su 17,90 pateksiu čia.. arba bent i valdymą :/

Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:01:55 | Nuoroda

gal galit kas papasakoti apie šias studijas?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:25:01 | Nuoroda

Thotu, tai kad nesuprasim... čia vieni sako, kad balai kils šiemet, kiti, kad kris... norėčiau, kad ir paskutiniu numeriu įstot į finansuojamą, nes nu neturiu pinigėlių ant mokslo... Eh šiaip tikėjaus anglu kitokio rezultato, bet na yra kaip yra.. šiemet visi egzaminai su staigmenomis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:18:39 | Nuoroda

Donatus, gal gali papasakoti apie viešą sektorių plačiau? Norisi daugiau informacijos apie tai išgirsti iš studijuojančio žmogaus.. Norėjau laabai į teisę, bet rezultatams nelabai nusisekus galvoju kas čia per velnias tas VA, ar apsimoka čia lysti...

Žinutė parašyta: 2010-07-12 21:11:33 | Nuoroda
Smeterling rašė:
RikArdO rašė:
Nepavyzdinga rašė:
Marijus A. rašė:
Nepavyzdinga rašė:

nu rankiniu man negerai. kur yra koke nors svetaine?

 www.baluskaiciuokle.lt

 nesamone sita:D

 sąmonė ir dar kaip, ji gerai skaičiuoja. Aš rankiniu būdu skaičiavau, tokį patį gaunu kB :)

 ne, ji blogai skaiciuoja

 nemoki skaičiuot vadinasi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 22:04:16 | Nuoroda
Thotu rašė:

Aš žodžiu išsijungsiu telefoną, užsidarysiu namie tą prakeiktą penktadienį ir dar pusvalandį po to laiko , kada jau bus rezultatai, bijosiu pasižiūrėti ir lauksiu momento, kada ryžtas apniks :D Iki vakaro čiuju taip pramedituosiu

 kur stojate? ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-12 23:03:25 | Nuoroda

aj tada ir as cia paciulbesiu ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:08:36 | Nuoroda
Thotu rašė:
House'as rašė:

šiandien girdėjau, kad iš visų paduotų prašymų pusė yra į socialinius mokslus. Čia be šansų yra įstoti...

 Koks tu verksnys, aš negaliu. Jau tau tai tikrai teisėje ne vieta, kas kartą prieš dėstytoją kalbėdamas musiet į kelnes varysi. Nu sori, nesusilaikiau ;D Nueik į lama bpo ir pasižiūrėk, kiek stojančių. Į VU apie du tūkstaničia į teisę stoja. Tai labai normalu, visais metais taip buvo ir yra. O jau su tavo balais tai mažiausiai galvą sukti reikia. Žodžiu, nejuokink žmonių.

 Pritariu :)