Vartotojo x-az2010 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:11:37 | Nuoroda

as parasiau, kd irg mechaniskai turi buti nepazeistas ir tutri buti paimtas butent epidermio audinys, o ne kox asimiliacinis ir pan

Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:37:58 | Nuoroda

Taip! Butent apie barakus, labaratorijas ir pan papasakokit, kokie destytojai (krienai ar jauni), kokios galimybes ding i uzsieni pagal mainu programas ir pan. ;]]]

Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:53:45 | Nuoroda

Kokia kartele 100? ;]]

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:01:45 | Nuoroda

Kokios salygos gamtinei atrankai vykti turejo buti?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 15:19:51 | Nuoroda
rami6 rašė:

Sveiki, gal kas galite paaiskinti ka reikia rasyti pildant prasymus ten kur reikia rasyti 1 ir 2 prioritetas? Aciu:)

 Man irg del to neaisku...

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:35:42 | Nuoroda

Tai blm bus daug simtukininku cia. ;DDDD

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:55:24 | Nuoroda

o! kaip gerai, kd sudeginau uzduociu sasiuvini ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:57:34 | Nuoroda

iszengiau is mokyklos ir susikuriau ugnele ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:02:12 | Nuoroda

Man labai idomiai suzinoti kiek kainuoja barake kambarys ir kaip ten skirsto tuos kambarius? Po tris zmones ar po du? O gal yra galimybe ir vienam gyventi???

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:05:42 | Nuoroda

Niekam tas nec nepatinka, bt ka ir bepadarysi. . . ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:09:58 | Nuoroda
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Ighnaz rašė:

ale daznai taip, kol rasai gudru atrodo, kai iseini uz galvos susiemi :D

kaip as kad normaliai parases apie tai kodel igavo atsparuma pesticidams, dadejau sakini "beto, pesticidai skirti vabzdiams naikinti, o piktzoles reiktu naikinti herbicidais" .....

 Oooo, kritikuoji Nec'a... Sėkmės kolegijoj :DDD

 Jeigu NEC'as pasiskaitytu sita foruma ir gautu musu IP adresus ir mes kolegijoje atsidurtumem :D

 Oi! O as vakar pasakiau apie tai savo seneliui, kuris NEC vadovauja. . . ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-20 22:07:12 | Nuoroda

O imanoma gyventi vienam dvivieciame kambaryje? Jei taip, tai kaina 370?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 23:18:42 | Nuoroda
moniss rašė:
x-az2010 rašė:

Taip! Butent apie barakus, labaratorijas ir pan papasakokit, kokie destytojai (krienai ar jauni), kokios galimybes ding i uzsieni pagal mainu programas ir pan. ;]]]

 Apie dėstytojus. Man patinka. Visi jie žmoniški, š nemala, nesodina be reikalo :) bent jau man tokie visi pakliuvo :) aišku kiekvienam cikle yra dėstytojas kurio nieks nenori gaut :D Pvz:
Citologijoj- Gutauskas, nes labai giliai klausinėja per egzą.
Chemijoj- Kondratas, nes mėgsta pasišaipyt :D na, bet linksmas jis :D man patiko :D Apskritai, šis ciklas liuks :D
Anatoj- Vaičekauskas, nes kietas jis :D aš pati jo bijojau per egzą, bet gavau patį lengviausią kraujotakos klausimą ir nesuvartė :D
Fizikoj- Grigaliūnas, nes labai pasipūtęs yra... Fui.
Biochemijoj- visi geri :D
Matiekoj- irgi :D
Histologijoj- man tai visi blogi :DDD nepatiko tas ciklas.
O apie etiką ir filosofiją... hm... Man šie dalykai nesiseka, tai patylėsiu :D

 Aciu, kd atsakei. ;]] O kaip su kruviu? didelis, sunku panest? ar daug mokaisi? mazai miegi? ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-20 23:55:19 | Nuoroda

Ou jeee!!! O kada lavonus pradedat skrost?;]]]

Žinutė parašyta: 2011-06-21 18:01:02 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
vitern rašė:
ZYWIEC rašė:
NachNachas rašė:

Tikiuosi būsimieji kursiokai mėgs alų... :D

 Kaip manai, ka reiskia mano nicas:DD jau mes megstam

 megsti lenkiska alu?

 Aš nemėgstu  pačių lenkų. : D~

 As irgi jiems jauciu neapykanta, jie visada mane, jog lietuviai kazkokie s palyginus pries juos. Bl nekenciu vien uz tai, kd visa istorijos eiga megino mus prisijungti, bl Vytautui reikejo juos patvarkyt ir butu buve zjbs db. ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-21 23:56:18 | Nuoroda
vitern rašė:
moniss rašė:
x-az2010 rašė:
moniss rašė:
x-az2010 rašė:

Taip! Butent apie barakus, labaratorijas ir pan papasakokit, kokie destytojai (krienai ar jauni), kokios galimybes ding i uzsieni pagal mainu programas ir pan. ;]]]

 Apie dėstytojus. Man patinka. Visi jie žmoniški, š nemala, nesodina be reikalo :) bent jau man tokie visi pakliuvo :) aišku kiekvienam cikle yra dėstytojas kurio nieks nenori gaut :D Pvz:
Citologijoj- Gutauskas, nes labai giliai klausinėja per egzą.
Chemijoj- Kondratas, nes mėgsta pasišaipyt :D na, bet linksmas jis :D man patiko :D Apskritai, šis ciklas liuks :D
Anatoj- Vaičekauskas, nes kietas jis :D aš pati jo bijojau per egzą, bet gavau patį lengviausią kraujotakos klausimą ir nesuvartė :D
Fizikoj- Grigaliūnas, nes labai pasipūtęs yra... Fui.
Biochemijoj- visi geri :D
Matiekoj- irgi :D
Histologijoj- man tai visi blogi :DDD nepatiko tas ciklas.
O apie etiką ir filosofiją... hm... Man šie dalykai nesiseka, tai patylėsiu :D

 Aciu, kd atsakei. ;]] O kaip su kruviu? didelis, sunku panest? ar daug mokaisi? mazai miegi? ;DDD

 Krūvis kiekvienam cikle vis skirtingas :)
Citologijoj mokytis reikia kasdien, nes kasdien yra apklausos ir keli koliai. Prisimenu ją su siaubu, nes esu iš tų kuri viską pasilieka paskutinėms dienoms, todėl buvo žiauru :D. Bet medžiagos nebuvo daug.
Chemijoj apimtys jau didesnės, bet kažkaip nesunku buvo... Laisvo laiko buvo užtektinai. Aišku, jei mokais tik iš laborų knygutės :). Nors dėstytojas sakydavo, kad jos užtenka tik norint gaut 5 :D na nežinau, aš tai vadovaujuos ta taisykle, kad geriau mokėt pačius pagrindus tvirtai, nei daug smulkmenų, bet paviršutiniškai. Ir turėjau 10.
Anatomijoj, o brolyti...taip lengvai nepraslysit :DDD nors.... aš, sakyčiau, praslydau visai neblogai... :D egze nemokėjau raumenų, limfos, sąnarių ir ką.... :D vistiek maksimumą ištempiau :). Šiame cikle pajusit kas yra MIEGO TRŪKUMAS, jei nesimokysit kasdien :D aš atidėliodavau kiek galėdavau kol galiausiai prieš kolį reikdavo gultis 00h, o keltis 5h ryte ir mokytis...
Fizikoj baikit bajerius, koks dar krūvis :D atostogos. Bet įvertinimai daugumos vidutiniški :) mano taip pat.
Biochemijoj nesunku, jei nesimokysit iš žalios storos "telefonų knygos". Užtenka vien skaidrių ir laisvo laiko turėsit ir įvertinimus gerus taip pat :)
Matiekoj taip kaip fizikoj :D egzas sunkus.
Histologijoj mokytis yra ką, apimtys nemažos.

Aš iš OF, čia šiek tiek lengviau nei MF :) jiems sunkesnė chemija, matematika, anatomija ( nors pvz galva mums detaliau)

 gal galetum placiau apie matematika papasakoti?  is ko ciklas susideda ir pns.

 O del barako. Yra kambariu vienam asmeniui? Jei taip, tai kokios kainos? ;]]]

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:21:32 | Nuoroda
moniss rašė:

Yra vienviečių, tik nepamenu kuriam barake :D ar 1, ar 3.. :) LSMUSA kai rašysit prašymą- paklausit.
Bet neįdomu juk vienam gyvent :) kai mokslai tokie nelengvi tai bent kambariokai prablaško :) patariu nebijot žmonių :)

 Man patinka vienam, nes tik taip tegaliu susikaupti, be to garsiai mokausi ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-22 17:20:46 | Nuoroda

Kol kas viskas teisingai. ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:24:41 | Nuoroda

Visi žino, jei nori gauti iš bio šimtą - turi pasižymėti ekstrasensiniais sugebėjimais, kad atsakytum ne tik teisingai, bet ir pagal vertinimo instrukciją, kur yra įdėtas vienas var iš tūkstančio galimų teisingų. ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-26 23:55:18 | Nuoroda

Pavyzdžiui pas mane idealios I ir II dalys, o III bus klaidų, o svarbiausia kad žinau visus tuos dalykus kurie vertinimo instrukcijoje, o atsakiau visai ne taip, nors mokytojos teigimu irgi teisingai....